Wiadomości z tagiem Tomasz Karolak  RSS
"Rodzinka.pl" ma wrócić z premierowymi odcinkami do TVP. Są nowe wieści na ten temat

19.04.2024 23:59

"Rodzinka.pl" może wrócić do TVP. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami medialnymi, scenariusze nowych odcinków już powstają. Serial zniknął z ekranów w 2020 r. — (...) Zdjęcia zostały zakończone w trakcie nagrywania sezonu, poza wszelką, moim zdaniem, przyzwoitością — mówił Plejadzie Tomasz Karolak.

Źródło: plejada.pl

Oto zwycięzcy "Drag Me Out". Łamali stereotypy i sięgnęli po diadem

10.04.2024 11:59

Za nami finał programu "Czas na show. Drag me out". O główną wygraną walczyli Tomasz Karolak, Marcin Łopucki i Michał Mikołajczak wraz ze swoimi mentorkami. Jury zdecydowało, że zwycięzcami zostali Marcin Łopucki i Twoja Stara. Andrzej Seweryn podczas ogłaszania wyników docenił to, że trener fitnessu łamał tabu i stereotypy.

Źródło: plejada.pl

Oto zwycięzcy "Drag me out". Łamali stereotypy i sięgnęli po diadem

09.04.2024 23:59

Za nami finał programu "Czas na show. Drag me out". Tomasz Karolak, Marcin Łopucki i Michał Mikołajczak dotarli do samego finału, lecz tylko jeden duet mógł sięgnąć po koronę. Andrzej Seweryn docenił to, że łamali tabu i stereotypy. Marcin Łopucki i Twoja Stara sięgnęli po pierwszą koronę "Drag me out" w historii.

Źródło: plejada.pl

Burza po odcinku "Drag me out". "Aż odechciewa się oglądać"

09.04.2024 11:59

Decyzją jurorów w finałowym odcinku programu "Drag me out" zabraknie Kamila Szymczaka, czyli Shady Baby i Shady Lady. Fani produkcji są oburzeni werdyktem. Ich zdaniem z programem powinni pożegnać się Tomasz Karolak i Himera. W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza.

Źródło: plejada.pl

Anna Mucha i Tomasz Karolak zaczęli się sprzeczać w "Drag me out". Wkroczył Michał Szpak

08.04.2024 23:59

Konflikt między Anną Muchą i Tomaszem Karolakiem żyje w mediach od 2016 r. Teraz, w najnowszym odcinku programu "Drag me out", między jurorką i uczestnikiem doszło do spięcia. Atmosfera zrobiła się na tyle nieprzyjemna, że wkroczyć musiał Michał Szpak.

Źródło: plejada.pl

Przejęty Tomasz Karolak wyznał prawdę przed kamerami. Wszystko przez jedną decyzję

08.04.2024 20:53


Tomasz Karolak nieoczekiwanie został jedną z gwiazd nowego programu stacji TVN. Po kilku odcinkach serii okazało się, że wzbudza ona wiele emocji. Z tego powodu słynny aktor postanowił podzielić się z widzami bardzo osobistą historią.

Źródło: www.pomponik.pl

Tomasz Karolak na twoim ślubie? Znamy kwoty uroczystości!

29.03.2024 11:59

Tomasz Karolak może zostać mistrzem ceremonii na ślubie nowożeńców. Taką ofertę proponuje Tawerna Kapitańska w Oławie. — Oferujemy różne scenariusze — mówi Plejadzie organizator uroczystości. Znamy szczegóły!

Źródło: plejada.pl

Tabloid ujawnił możliwe zarobki Tomasza Karolaka. "To nie są stawki zachodnich gwiazd"

29.03.2024 11:59

Tomasz Karolak nie kryje swojego niezadowolenia z zarobków na rodzimym podwórku. Mimo że roczne przychody aktora mogą sięgać nawet miliona złotych, Karolak nie ukrywa, że marzy o zarobkach na miarę Hollywood.

Źródło: plejada.pl

Tomasz Karolak wyznał, że musi to robić, by nie zabrakło na rodzinę. Jego zarobki mówią co innego

28.03.2024 10:05


Tomasz Karolak nie ukrywa, że życie na poziomie jest dla niego bardzo ważne. Niestety, odkąd telewizyjny i teatralny aktor wyznał bez ogródek, że aby żyć na poziomie, potrzebuje około 40 tys. złotych miesięcznie, ludzie nie kryją zniesmaczenia, gdy zabiera głos ws. finansów. Co ciekawe, dziennikarze postanowili podliczyć jego zarobki. Wynika z nich, że gwiazdor może liczyć na dużo wyższe zarobki...

Źródło: www.pomponik.pl

Mery Spolsky o relacji Tomasza Karolaka i Anny Muchy. Mówi o wbijaniu szpili

25.03.2024 17:59

Program "Czas na show. Drag Me Out" dostarcza widzom wielu emocji. Dużo mówi się o spięciach pomiędzy Anną Muchą a Tomaszem Karolakiem. Mery Spolsky w najnowszym wywiadzie została zapytana o relacje aktorów. Wyznała, co dzieje się na planie.

Źródło: plejada.pl

reklama
player+
Kontakt z nami