Wiadomości z tagiem Tomasz Karolak  RSS
Tomasz Karolak dłużej tego nie ukrywa! To nie były plotki o jego relacjach z Adamczykiem

17.03.2023 14:43


Tomasz Karolak rzadko obgaduje swoich kolegów z branży, ale ostatnio puścił nieco pary z ust, jeśli chodzi o Piotra Adamczyka. Gwiazdor przyznał, jakie ma zdanie o koledze z branży. Padły wymowne stwierdzenia. Tego nikt się nie spodziewał!

Źródło: www.pomponik.pl

Tomasz Karolak o niezwykłej relacji z Piotrem Adamczykiem. "Kocham go jako człowieka"

16.03.2023 11:59

Tomasz Karolak nie jest zbyt wylewnym człowiekiem. O przyjaźniach wypowiada się raczej chłodno i nie poszukuje przyjaciół w swojej branży czy show-biznesie. Jednak jedna osoba jest mu szczególnie bliska. W ostatnim wywiadzie opowiedział o wyjątkowej więzi, jaka łączy go z Piotrem Adamczykiem.

Źródło: plejada.pl

Tomasz Karolak komentuje aferę z Antkiem Królikowskim: Przytłoczyło go życie

13.03.2023 12:01

Tomasz Karolak to kolejna osoba, która publicznie postanowiła skomentować wydarzenia z udziałem Antoniego Królikowskiego. Aktorowi postawiono zarzuty prowadzenia auta po narkotykach. Co na temat Antka mówi Królikowski?

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Tomasz Karolak ujawnia fakty z przeszłości Antka Królikowskiego. „Wszyscy o tym wiedzieliśmy”. To działo się już kilka lat temu

12.03.2023 10:00


Tomasz Karolak, Antek KrólikowskiTomasz Karolak postanowił wypowiedzieć się w sprawie Antka Królikowskiego i jego leczenia medyczną marihuaną. Zdradził coś, o czym fani wcześniej nie wiedzieli.  Antek Królikowski ma za sobą ciężki rok. Aktor był związany z Joanną Opozdą. Para zdecydowała się na ślub, a nawet doczekała dziecka. Zanim jednak ich synek przyszedł na świat, nie byli razem. Małżeństwo […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Karolak zdradził co nieco na temat przeszłości Królikowskiego. "Wszyscy o tym wiedzieliśmy"

12.03.2023 8:54


Na temat sprawy zatrzymania Antka Królikowskiego (34 l.) wypowiada się wielu znanych aktorów i piosenkarzy. Tym razem głos zabrał sam Tomasz Karolak (51 l.), który wprost powiedział, co sądzi o całej aferze. Jego słowa mogą zaskoczyć!

Źródło: www.pomponik.pl

Tomasz Karolak wyznał, co jest "najważniejszą konstelacją" w jego życiu

01.03.2023 12:01

Tomasz Karolak w jednym z ostatnich wywiadów wyznał, co jest dla niego najważniejsze w życiu. Przyznał, że popełnił wiele błędów i przyznał się do swoich wad.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

​Karolak łamie prawo na oczach dziecka. Daje zły przykład?

17.02.2023 11:19


Tomasz Karolak (51 l.) nie jest najlepszym przykładem dla pociech. Celebryta zabrał syna i partnerkę na ciastko do kawiarni, ale... przy okazji złamał prawo. Skończyło się bez mandatu?

Źródło: www.pomponik.pl

Magdalena Boczarska i Tomasz Karolak byli parą. Ich burzliwy związek trwał sześć lat

08.02.2023 17:59

Magdalena Boczarska i Tomasz Karolak jeszcze kilka lat temu byli parą, o czym nie wszyscy pamiętają. W wywiadach często pytani są o swój dawny związek. Aktor publicznie przeprosił byłą dziewczynę, ona niedawno mu odpowiedziała.

Źródło: plejada.pl

Boczarska reaguje na przeprosiny Karolaka. Powiało chłodem?

07.02.2023 12:02

Magdalena Boczarska i Tomasz Karolak byli kiedyś parą. W podcaście "WojewódzkiKędzierski" swego czasu aktor przeprosił wszystkie swoje byłe partnerki. Jak przyjęła ten gest Boczarska?

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Magdalena Boczarska reaguje na przeprosiny Tomasza Karolaka. Powiało chłodem?

06.02.2023 23:59

Magdalena Boczarska była kiedyś w związku z Tomaszem Karolakiem. Aktor był gościem poprzedniego sezonu podcastu "WojewódzkiKędzierski". Właśnie wtedy przeprosił wszystkie swoje byłe partnerki. Jak zareagowała aktorka na to wyznanie?

Źródło: plejada.pl

reklama
player+
Kontakt z nami