Wiadomości z tagiem Burze  RSS
Sandra Kubicka nigdy o tym nie mówiła. Mama gwiazdy o traumie jaką przeżyły: „To taki najgorszy moment w jej i moim życiu”

09.12.2021 7:40


Grace Kubicka o SandrzeSandra Kubicka może liczyć na wsparcie mamy. Grace jest dla niej jak przyjaciółka. Razem pokonały wiele trudnych sytuacji. O jednej z nich kobieta opowiedziała reporterce Jastrząb Post. Sandra Kubicka w branży mody zaistniała jako nastolatka. Jej słowiańską urodę docenili producenci sesji zdjęciowych i kampanii reklamowych za oceanem. Polka szła jak burza, podpisując kolejne kontrakty i […]

Tagi: Burze
Źródło: jastrzabpost.pl

Ile Edyta Górniak zarobiła za występ na koncercie TVP? Artystka dementuje plotki

08.12.2021 23:59

Edyta Górniak była jedną z gwiazd, które wystąpiły podczas koncertu TVP "Murem za polskim mundurem". Wydarzenie wywołało oburzenie opinii publicznej, a Wojciech Mann określił koncert jako "policzek wymierzony polskim żołnierzom". Teraz na tapecie jest temat wynagrodzeń, które otrzymały gwiazdy za występ. Edyta Górniak odniosła się do sensacyjnych wiadomości.

Źródło: plejada.pl

Małgorzata Rozenek komentuje słowa Sary Boruc o tym, że jej marka nie ma nic wspólnego z trendami… Dotknęły ją te słowa?

07.12.2021 7:00


Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek skomentowała słowa Sary Boruc o branży fashion w Polsce. Dała jasno do zrozumienia, jak pozycjonuje swoją markę odzieżową. Przy okazji pochwaliła się nowym butikiem i kulisami pracy w nowym fachu. Małgorzata Rozenek idzie jak burza. Od początku kariery w mediach zbudowała imperium na miarę światowych gwiazd. Wydała całą serię poradników, poprowadziła mnóstwo najróżniejszych […]

Źródło: jastrzabpost.pl

"The Voice of Poland 12". Afera po finale. Widzowie oburzeni. "Ustawka jak nic!"

06.12.2021 15:01

Finał dwunastej edycji "The Voice of Poland" zapewnił widzom ogromne emocje - jednak nie tylko te pozytywne. Fani są zszokowani tym, co wydarzyło się w programie. Pojawiają się poważne zarzuty. Telewizja Polska odniesie się do tych oskarżeń?

Źródło: www.rmf.fm

"Rolnik szuka żony". Widzowie oburzeni zachowaniem Marka. "Właśnie straciłeś twarz"

06.12.2021 11:59

Za nami finał ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Widzowie poznali dalsze losy bohaterów reality show TVP, a podczas transmisji dzielili się na żywo swoimi wrażeniami. Byli pod wrażeniem zachowania Kamila, za to ostro skrytykowali Marka, byłego chłopaka Elżbiety. Jak co tydzień, dużo negatywnych emocji wzbudziła Kamila.

Tagi: Burze
Źródło: plejada.pl

Internauci oburzeni finałem "The Voice of Poland". "Żądamy reasumpcji"

05.12.2021 17:59

Zwyciężczynią 12. edycji "The Voice of Poland" została Marta Burdynowicz z drużyny Justyny Steczkowskiej. Nie wszyscy jednak są zadowoleni z końcowego werdyktu. Internauci wyczuwają "ustawkę".

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami