player+
Wiadomości z tagiem Hollywood  RSS
Sharon Stone po udarze była bezrobotna. "Zastawiłam dom, straciłam wszystko, co miałam"

05.06.2023 23:59

Sharon Stone to jedna z najpopularniejszych aktorek ostatnich kilku dekad. Podczas jednego z ostatnich wystąpień opowiedziała o tym, w jaki sposób została potraktowana przez Hollywood po przebytym udarze. Gwiazda ze łzami w oczach wyjawiła, co sądzi o postawie kolegów z branży filmowej.

Źródło: plejada.pl

Arnold Schwarzenegger opowiedział o najtrudniejszej chwili w życiu. "Moje serce stanęło"

05.06.2023 17:59

W maju 2011 r. cały świat dowiedział się o tym, że Arnold Schwarzenegger ma nieślubnego syna. Musiało upłynąć wiele lat, żeby hollywoodzki gwiazdor opowiedział o momencie, w którym jego żona Maria Shriver odkryła, że spłodził dziecko z ich gosposią Mildred Baeną.

Źródło: plejada.pl

Hollywood oszalał! Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu razem. Wakacje w Meksyku przypieczętowały wszystko

05.06.2023 7:00


Jennifer Aniston i Brad Pitt przyłapani podczas sekretnych wakacjach w Meksyku. Media ponownie rozgrzały plotki na temat byłych małżonków. Brad Pitt i Jennifer Aniston byli małżeństwem przez kilka lat i tworzyli związek uwielbiany przez Amerykanów. Gdy aktor poznał Angelinę Jolie, rozwiedli się, a ich fani nie potrafili przejść nad tym do porządku dziennego. Rozstanie ogłosili […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Oni "rządzą" Bollywood. Milionowe zarobki to dla nich codzienność

04.06.2023 17:59

Miliony na kontach, kosmicznie drogie apartamenty w różnych zakątkach świata, prywatne samoloty i oczywiście mnóstwo fanów, którzy po prostu ich kochają. Dosłownie. Gwiazdy Bollywood od lat pławią się w luksusach, produkując jednocześnie kolejne filmy. W indyjskim przemyśle filmowym powstaje ok. 1 tys. filmów rocznie, czyli o 25 proc. więcej niż w Hollywood.

Źródło: plejada.pl

Elliot Page ujawnił szokujące słowa znanego aktora. Chciał go "wyleczyć z homoseksualizmu"

04.06.2023 11:59

Elliot Page wydaje autobiograficzną książkę, w której opisuje swoje życie intymne oraz drogę do samoakceptacji. Wspomina także sytuację, w której jeden ze znanych hollywoodzkich aktorów w wulgarny sposób skomentował jego orientację seksualną.

Tagi: Hollywood
Źródło: plejada.pl

Romanse na planie to dla niej normalka. Angelina Jolie uwodzi i kradnie serca amantów

04.06.2023 11:59

Angelina Jolie bez wątpienia należy do czołówki gwiazd Hollywood. Aktorka od lat bryluje na czerwonych dywanach. Angażuje się też mocno w działalność charytatywną. Ale i tak prasa interesuje się przede wszystkim jej życiem uczuciowym. Obecnie gwiazda jest mamą szóstki dzieci. Przed laty była jednak naczelną skandalistką Hollywood, która nosiła zamiast naszyjnika fiolkę z krwią ukochanego męża.

Źródło: plejada.pl

Była gwiazdą Hollywood. Teraz wygląda tak. Wiemy co się stało z Ashley Tisdale

04.06.2023 11:36


Ashley Tisdale, znana aktorka i piosenkarka, niedawno została zauważona podczas spokojnego wyjścia na kawę w towarzystwie swojego uroczego maluszka. Tisdale postawiła na wygodę, co nie przeszkodziło jej wyglądać stylowo.

Źródło: www.pomponik.pl

Uzależnienie od operacji plastycznych, kradzieże, procesy... Hedy Lamarr była upadłą ikoną Hollywood

03.06.2023 17:59

Hedy Lamarr była nie tylko jedną z najpiękniejszych hollywoodzkich aktorek, ale też jedną z najbardziej utalentowanych. Uwielbiała tworzyć nowe wynalazki, a jej najważniejsze dzieło okazało się przyczynkiem do powstania technologii Wi-Fi. Ostatnie lata życia spędziła w samotności, nie przypominając samej siebie po serii operacji plastycznych.

Tagi: Hollywood
Źródło: plejada.pl

[QUIZ] Jak dobrze pamiętasz kultowe kreacje gwiazd? Każdy wykłada się na ósmym pytaniu

02.06.2023 23:59

Niektóre kreacje gwiazd przeszły do historii show-biznesu. I mówimy tu nie tylko o stylizacjach hollywoodzkich sław, ale także kilku polskich celebrytkach. Jak dobrze pamiętasz kultowe kreacje gwiazd? Sprawdź się w naszym quizie!

Tagi: Hollywood
Źródło: plejada.pl

Alec Baldwin trafił do szpitala. Musiał przejść operację: to było potrzebne od dawna

31.05.2023 23:59

Alec Baldwin trafił do szpitala. Hollywoodzki aktor, którzy niedawno został oczyszczony z zarzutów, musiał przejść niezbędną operację. Na zdjęciu ze szpitala towarzyszy mu 39-letnia żona. Co się stało?

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami