Wiadomości z tagiem Katarzyna Cichopek  RSS
To może być bolesny cios dla Katarzyny Cichopek. Jej marka została dokładnie wyceniona

20.06.2024 17:59

Katarzyna Cichopek szeroką rozpoznawalność zyskała dzięki serialowi "M jak Miłość". Potem dołączyła do ekipy "Pytania na śniadanie", a od jakiegoś czasu prowadzi również swoją markę kosmetyczną "Ya Cosmetics". Jak się okazało, w ostatnim czasie jej marka osobista straciła na wartości.

Źródło: plejada.pl

Cichopek i Kurzajewski pochwalili się oficjalnie szczęśliwymi wieściami. To jednak nie były plotki

13.06.2024 21:14


Dopiero co informowaliśmy o tym, w jaki sposób Katarzyna Cichopek łata swój domowy budżet. Jak na dobre narzeczeństwo przystało, Maciej Kurzajewski również łapie każde możliwe fuchy. O najnowszej właśnie się pochwalił na Instagramie. Czy właśnie w taki sposób muszą dorabiać dawne gwiazdy programu "Pytanie na śniadanie"?

Źródło: www.pomponik.pl

Kłopoty w raju Cichopek i Kurzajewskiego. Musiała posunąć się do czegoś takiego

11.06.2024 21:52


Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali zwolnieni z TVP już jakiś czas temu. Od tamtej pory para prezenterów skupiła się na własnych projektach i łapaniu zleceń. Przy okazji współprac reklamowych Kasia otrzymuje mnóstwo ubrań, które następnie... No właśnie, nie zgadniecie co z nimi robi.

Źródło: www.pomponik.pl

Marcin Hakiel i Dominika zabrali głos ws. ślubu. Tancerz odpowiedział na ważne pytanie

09.06.2024 15:48


Choć wielu sądziło, że Marcin Hakiel długo będzie zbierał się po rozstaniu z Katarzyną Cichopek, szybko odnalazł ukochaną Dominikę, z którą niedługo doczeka się potomka. Co więcej, zakochani mogą wkrótce stanąć na ślubnym kobiercu. Razem z partnerką zabrali już głos w tej sprawie. Nie pozostawili wątpliwości?

Źródło: www.pomponik.pl

Wyjątkowy weekend Cichopek i Kurzajewskiego. Nagle podzielili się radością, a jednak stało się

09.06.2024 8:35


Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przez ostatnie dni niespecjalnie udzielali się w social mediach. Ten weekend wszystko jednak zmienił, a zakochani postanowili podzielić się swoją radością z wielbicielami. Na Instagramie zamieścili urocze zdjęcia, które od razu zachęciły fanów do ochoczego komentowania, a było co komentować...

Źródło: www.pomponik.pl

Uradowany Kurzajewski ogłosił oficjalnie, nie pozostawiając wątpliwości. A jednak, stało się

08.06.2024 11:59


Maciej Kurzajewski nie przestaje zaskakiwać. Po odejściu z "Pytania na śniadanie" zaczął wprowadzać w życiu kolejne zmiany. Wraz z ukochaną Katarzyną Cichopek szybko ruszyli z nowym projektem w sieci, a to był tylko początek. Właśnie lubiany dziennikarz nie pozostawił wątpliwości w jeszcze jednej kwestii...

Źródło: www.pomponik.pl

Ukochana Marcina Hakiela zapytana, jak na ciążę zareagowała Katarzyna Cichopek. Krótka odpowiedź

07.06.2024 23:59

Marcin Hakiel znalazł szczęście u boku Dominiki Serowskiej. Kobieta chętnie opowiada o swoim życiu w mediach społecznościowych. Podczas jednej z sesji pytań i odpowiedzi internautka zapytała ją, co o ciąży sądzi Katarzyna Cichopek. Ukochana tancerza zareagowała.

Źródło: plejada.pl

Katarzyna Cichopek czy Anna Mucha? Rozpoznaj gwiazdy "M jak miłość" po starych zdjęciach

07.06.2024 17:59

Katarzyna Cichopek, Anna Mucha czy Weronika Rosati – rozpoznasz gwiazdy "M jak miłość" po starym zdjęciu? Przed tobą siedem pytań. Uwaga: przyda się skupienie. Sprawdź się w naszym quizie.

Źródło: plejada.pl

Katarzyna Cichopek nie była pierwszą miłością Marcina Hakiela. Inna kobieta skradła mu serce

06.06.2024 18:22


Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek przez wiele lat tworzyli jedną z najpopularniejszych par show-biznesu. To dzięki relacji z gwiazdą "M jak miłość" tancerz awansował do celebryckiej ekstraklasy. Choć nie wielu dziś o tym pamięta, aktorka nie była jego pierwszą miłością.

Źródło: www.pomponik.pl

Katarzyna Cichopek przerywa milczenie ws. przyszłości "M jak miłość". To już pewne

03.06.2024 17:42


Odkąd media publiczne przechodzą wielką przebudowę, wielu fanów produkcji firmowanych logiem TVP nie może spać spokojnie. Nowy zarząd stacji zadecydował już o zakończeniu zdjęć do kolejnych sezonów "Leśniczówki", a także popularnej "Matyldy". Czy pozostałe seriale podzielą ich los?

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
player+
Kontakt z nami