Wiadomości z tagiem Katarzyna Cichopek  RSS
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na pierwszym świątecznym zdjęciu. Nie pozowali sami! Tak zwrócili się do internautów

06.12.2022 13:35

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pokazali kolejne wspólne zdjęcie. Para podzieliła się iście świątecznym kadrem. Razem z prowadzącymi mikołajkowe wydanie programu: "Pytanie na śniadanie" pozował wyjątkowy gość! W opisie para zwróciła się do internautów.

Źródło: www.rmf.fm

Karol Strasburger dołożył do pieca ws. afery z Cichopek i Kurzajewskim. Mówi, co wie! "Za dużo tego dobrego"

06.12.2022 10:54


Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od miesięcy wzbudzają w mediach plotkarskich ogromne emocje. Na ich temat powstała masa publikacji, do czego bez wątpienia przyczyniła się też była żona dziennikarza, która postanowiła prać rodzinne brudy na forum publicznym. Sprawa mocno rezonuje także w polskim show-biznesie, a liczne gwiazdy chętnie wypowiadają w tej sprawie. Tym razem głos postanowił zabrać Karol Strasburger...

Źródło: www.pomponik.pl

Ujawnili, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami domu Cichopek! To nie były plotki

06.12.2022 10:15


Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie mają chwili spokoju z powodu ujawnienia ich romansu. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" muszą mierzyć się nie tylko z ciekawością mediów plotkarskich, ale też przede wszystkim... atakami byłej żony dziennikarza. Okazuje się jednak, że w swoim domu znajdują chwilę wytchnienia i... snują poważne plany na przyszłość.

Źródło: www.pomponik.pl

Anna Zejdler i Paulina Smaszcz zrobiły wywiad "na petardzie". Będzie powtórka?

04.12.2022 21:21


Kontrowersyjny wywiad Pauliny Smaszcz (49 l.) , w którym obraziła Macieja Kurzajewskiego (49 l.), Katarzynę Cichopek (40 l.) i innych polskich celebrytów. Dziś Anna Zajdler, która przeprowadziła rozmowę z "kobietą petardą" wyznaje, jakie po czasie ma odczucia wobec gościni.

Źródło: www.pomponik.pl

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski optymistycznie i z podtekstem: "Walczymy do końca!"

04.12.2022 16:58


Katarzyna Cichopek (40 l.) i Maciej Kurzajewski (49 l.), czyli słynni "Kurzopkowie" ostro dopingują naszej drużynie piłki nożnej. Czy jeśli Polska wygra mecz z Francją, to możemy im podziękować? Co w przypadku przegranej?

Źródło: www.pomponik.pl

Maciej Kurzajewski spędził sobotę w pracy. W tym czasie Katarzyna Cichopek nie próżnowała

03.12.2022 23:59

Maciej Kurzajewski w sobotę wieczorem prowadził na antenie TVP1 studio podczas meczu Argentyna-Australia. Katarzyna Cichopek skorzystała więc z wolnego czasu i udała się na imprezę. Pokazała internautom, jak się na nią wyszykowała.

Źródło: plejada.pl

Kiczowaty sweterek, kreacja jak z sylwestra w Busku Zdroju... Gwiazdy tym razem nie popisały się wyczuciem stylu

03.12.2022 11:59

Za nami kolejny tydzień dużych imprez i celebryckich spędów, na których chętnie pojawiały się polskie gwiazdy. Niektóre szczególnie zwróciły na siebie uwagę swoimi stylizacjami. Wielu internautów żywo komentowało stylizację Katarzyny Cichopek. Jak się ubrała? W czym prezentowały się inne celebrytki na salonach? Zapraszam na kolejną odsłonę naszego cyklu "Sukcesy i porażki modowe minionego tygodnia".

Źródło: plejada.pl

Paulina Smaszcz zachwyca się polskim piłkarzem. "Jaki to piękny facet jest"

03.12.2022 10:03

O Paulinie Smaszcz było ostatnio głośno z racji ujawnienia związku Macieja Kurzajewskiego z Katarzyną Cichopek. Jednak dziennikarka nie żyje wyłącznie konfliktami. Wypowiedziała się ostatnio na temat Mundialu 2022. Wskazała swoim zdaniem najprzystojniejszego piłkarza z naszej kadry.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Marcin Hakiel tłumaczył Filipowi Chajzerowi, jak wyciągnąć kija z... "Dzień dobry TVN"

02.12.2022 23:43


Marcin Hakiel (39 l.) powrócił do medialnego świata po tym, jak jego świat legł w gruzach po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Obecnie tancerz skupia się na swojej nowej tajemniczej partnerce, a także rozwija biznes Akademii Tańca. W "Dzień dobry TVN Marcin Hakiel opowiedział o tym, jak zdążyć

Źródło: www.pomponik.pl

„Ja dostaję szału”. Paulina Smaszcz na fali mundialu odpuszcza Cichopek i bierze na cel nowy obiekt. Żona polskiego piłkarza oszaleje, gdy się dowie!

02.12.2022 13:00


Paulina SmaszczPaulina Smaszcz poruszyła na swoim Instagramie temat mundialu. Nieźle oberwało się polskiej reprezentacji. Jeden z piłkarzy spotkał się ze szczególnym zainteresowaniem byłej żony Macieja Kurzajewskiego. O kogo chodzi? Paulina Smaszcz wróciła na pierwsze strony gazet na fali głośnej medialnej afery. Była żona Macieja Kurzajewskiego poczuła się mocno urażona, gdy ten związał się z Katarzyną Cichopek […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
player+
Kontakt z nami