Wiadomości z tagiem Katarzyna Cichopek  RSS
"Taniec z gwiazdami" dał mu sławę i... miłość. Marcin Hakiel przed "40" zaczął nowe życie

06.06.2023 11:59

Marcin Hakiel zasłynął dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami". Najpierw był trenerem Katarzyny Skrzyneckiej, później doprowadził do zwycięstwa Katarzynę Cichopek. Z gwiazdą "M jak miłość" zaczął karierę w biznesie, ale przede wszystkim założył rodzinę. Dziś, po różnych życiowych perypetiach, układa sobie życie z "tajemniczą" Dominiką.

Katarzyna Cichopek pokazała swoje nowe wnętrza. "Przytulnie, jasno, z nutą elegancji"

06.06.2023 11:59

Katarzyna Cichopek kończy remont. W sieci pojawiły się zdjęcia, dzięki którym wiadomo, jak będą wyglądały salon i kuchnia. Choć wiele osób domniemało, że to wnętrza nowego domu aktorki i Macieja Kurzajewskiego, prawda okazała się inna.

Źródło: plejada.pl

Marcin Hakiel rozgadał się na temat dzieci. "Córka jest namaszczona artyzmem"

05.06.2023 23:59

Marcin Hakiel zdradził z najnowszym wywiadzie, czy jego dzieci zamierzają iść w ślady słynnego taty. Były mąż Katarzyny Cichopek powiedział, co sprawia największą frajdę Adamowi i Helenie.

Źródło: plejada.pl

Maciej Kurzajewski rozszalał się za granicą. Kolejnym razem Kasia nie puści go samego?

04.06.2023 19:42


Maciej Kurzajewski (50 l.) i Katarzyna Cichopek (40 l.) jako patchworkowa rodzina muszą liczyć się z faktem, że w ich życiu uczestniczy znacznie więcej osób niż tylko partner oraz własne dzieci. Choć po wejściu w nowy związek liczba godzin w ciągu dnia nie uległa zwiększeniu, oboje nie mają innego wyjścia, jak znaleźć czas zarówno dla własnych pociech, jak i dla dzieci swojej drugiej połówki. Maciej Kurzajewski stara się jak może, aby każdemu poświęcić tyle samo uwagi. Wraz z synem wybrał się właśnie na słoneczną Sardynię.

Źródło: www.pomponik.pl

Cichopek i Hakiel przekazują sobie córkę na odległość

04.06.2023 13:52


Rozwiedzeni Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel jeszcze niedawno stali obok siebie podczas komunii swojej córki. Wydawało się, że są w stanie zachować dość dobre relacje. Cichopek, mimo trudnej sytuacji, chwaliła Hakiela jako "świetnego tatę" i wydawało się, że utrzymuje dobre stosunki z jego nową partnerką, Dominiką. Zdjęcia z 4 czerwca 2023 wskazują już jednak na co innego.

Źródło: www.pomponik.pl

Cichopek cała w skowronkach. Kurzajewski zdobył się na piękny gest

03.06.2023 14:38


Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego robi się coraz poważniejszy. Niedawno dziennikarz zamieścił nagranie, na którym pochwalił się prezentem dla swojej ukochanej. Gwiazda "M jak miłość" nie kryła radości! Trzeba przyznać, że ten ma gest!

Źródło: www.pomponik.pl

Katarzyna Cichopek poczuła lato? Biust sam wyskoczył z garsonki

01.06.2023 15:22


Ostatnimi czasy życie Katarzyny Cichopek (40 l.) to emocjonalna huśtawka. Z jednej strony gwiazda odnosi wspaniałe sukcesy, z drugiej w życiu osobistym piętrzą się problemy. Tym razem prezenterka "Pytania na śniadanie" została przyłapana przez paparazzi przed budynkiem TVP w uwodzicielskiej stylizacji. Biust dosłownie wyskakiwał z sukienki.

Źródło: www.pomponik.pl

Kasia Cichopek pokazała nową łazienkę. O taki gust nikt jej nie posądzał

31.05.2023 9:57


Katarzyna Cichopek (40 l.) mocno zaangażowała się w urządzanie nowego gniazdka, w którym rozpocznie nowe życie u boku Macieja Kurzajewskiego. Podekscytowana celebrytka, w remontowym ferworze, pokazała nową łazienkę, na razie jeszcze niewykończoną. Posądzaliście ją o taki gust?

Źródło: www.pomponik.pl

Powycinana kreacja odsłoniła atuty Cichopek. Fani oczarowani

31.05.2023 9:43

Katarzyna Cichopek dobrze wie, co zrobić, by patrzono tylko na nią. I znów jej się ta sztuczka udała!

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Aleksandra Domańska przeprasza Marcina Hakiela. O co chodzi?

29.05.2023 12:03

Rok temu Marcin Hakiel udzielił wywiadu, w którym opowiedział o rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Aleksandra Domańska skrytykowała go wówczas za publicznie pranie brudów. Co dziś mówi na ten temat?

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

reklama
Kontakt z nami