Wiadomości z tagiem Katarzyna Cichopek  RSS
Marcin Hakiel korzysta z wolności. Wybrał się na urlop pełen wrażeń. Pokazał zdjęcia z szalonej imprezy. Później wskoczył do basenu

15.05.2022 11:20


Marcin HakielMarcin Hakiel postanowił skorzystać z wolnego czasu. Tancerz wybrał się na zagraniczny urlop. Pokazał zdjęcia z szalonej imprezy i z odpoczynku nad basenem.  Marcin Hakiel po 17 latach wspólnego życia rozstał się z Katarzyną Cichopek. Małżonkowie przekazali wszystko w oficjalnym oświadczeniu, które pojawiło się w ich social mediach. Dla fanów, a nawet ich znajomych z […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Katarzyna Cichopek chwali się talentem córki. To niesamowite!

15.05.2022 8:27


Katarzyna Cichopek w ostatnim czasie nie ma najlepszego okresu w życiu. Niedawne rozstanie z mężem i plotki o rzekomej zdradzie mocno odbiły się na jej formie. Aktorka w natłoku codziennych obowiązków znajduje jednak sporo czasu dla dzieci. Niedawno, przy okazji wspólnej wycieczki, pochwaliła się talentem swojej córki.

Źródło: kobieta.interia.pl

Nie tylko Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Te pary rozstały się w tym roku

14.05.2022 17:59

Sercowe perypetie gwiazd i celebrytów polskiego show-biznesu śledzą setki tysięcy ich fanów. Nowe związki, wyjazdy, czy dzieci spotykają się z takim samym zainteresowaniem, jak wiadomości o rozstaniach, a tych w 2022 r. było wiele. Kto ze znanych osób zakończył związek w tym roku?

Źródło: plejada.pl

Katarzyna Cichopek podziękowała fanom. Przy okazji zachwyciła zdjęciem

14.05.2022 12:56


Ostatnie tygodnie nie są najprzyjemniejsze dla Katarzyny Cichopek. Rozstanie z mężem i plotki o zdradzie, której rzekomo miała się dopuścić, są z pewnością dla niej trudnym momentem w życiu.

Źródło: kobieta.interia.pl

Kurzajewski i Cichopek na kolejnym nagraniu! Zrobiono je w TVP. "Oj Kaśka Kaśka, coś ty wymyśliła"

13.05.2022 10:51


Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to od kilku tygodni najgorętsza para TVP. Nic więc dziwnego, że szefostwo stacji tak chętnie korzysta z ich nagłego wzrostu popularności. W sieci pojawiło się ich kolejne wspólne nagranie, które oczywiście od razu wzbudziło ogromne emocje...

Źródło: www.pomponik.pl

To Cichopek wyprowadziła się z rodzinnego gniazdka. Hakiel: "Mieszkam tam, gdzie mieszkałem"

13.05.2022 10:24


Katarzyna Cichopek (39 l.) oraz Marcin Hakiel (38 l.) od paru miesięcy są numerem jeden w serwisach plotkarskich. Codziennie wychodzą na jaw nowe informacje dotyczące ich rozstania. Niedawno tancerz udzielił kolejnego wywiadu, w którym wyznał, że to jego żona wyprowadziła się z ich wspólnego mieszkania.

Źródło: www.pomponik.pl

Katarzyna Cichopek przerwała milczenie po rozstaniu z Hakielem. Zdobyła się na absolutną szczerość

13.05.2022 10:22

Katarzyna Cichopek dotąd milczała w sprawie rozstania z Marcinem Hakielem. Gwiazda serialu "M jak miłość" w końcu jednak zdecydowała się na osobiste wyznanie. Jak komentuje ostatnie wydarzenia ze swojego życia prywatnego?

Źródło: www.rmf.fm

Hakiel opowiedział o wyprowadzce. To nie on się wyniósł

13.05.2022 9:49


Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek nie są już razem i nie mieszkają razem. Mimo to wciąż wzbudzają niemałe zainteresowanie. Tym razem tancerz udzielił wywiadu, w którym opowiedział, jak w rzeczywistości wygląda ich sytuacja z mieszkaniem.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Cichopek zabrała głos pierwszy raz po rozstaniu z Hakielem. Co napisała?

13.05.2022 0:04

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel 11 marca tego roku ogłosili, że się rozstają. Celebrytka do tej pory nie komentowała zaistniałej sytuacji. Teraz zamieściła w sieci wpis.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

reklama
player+
Kontakt z nami