player+
Wiadomości z tagiem Katarzyna Cichopek  RSS
Cichopek wyjechała, a Kurzajewski? Do sieci trafiło zdjęcie. "Frajda spotkania z królową" [FOTO]

10.12.2023 13:05

Już parę tygodni temu zaczęły pojawiać się nieoficjalne informacje, jakoby Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tuż przed świętami musieli się rozstać. Aktorka rzeczywiście wyleciała do USA. Co z jej ukochanym? Nowe zdjęcie dziennikarza sporo rozjaśnia.

Źródło: www.rmf.fm

Katarzyna Cichopek i Zenon Martyniuk razem na nowym zdjęciu. Spotkali się w wyjątkowych okolicznościach!

10.12.2023 8:50

Katarzyna Cichopek relacjonuje na Instagramie swoją podróż do Stanów Zjednoczonych. Gwiazda TVP udała się tam w celach zawodowych. W sieci opublikowała fotografię, na której znalazł się m.in. Zenon Martyniuk.

Źródło: www.rmf.fm

Katarzyna Cichopek bez makijażu przemierza hotelowe korytarze. „Zgłodniałam od 4 rano”

09.12.2023 17:28


Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek podbija Stany Zjednoczone Ameryki Północnej! Aktorka udała się do Chicago, gdzie poprowadzi koncert kolęd dla Polonii, na którym wystąpi, między innymi, Zenek Martyniuk. Aktorka pokazała się bez makijażu, jak przemierza hotelowe korytarze w poszukiwaniu jedzenia! Co tam się wydarzyło? Katarzyna Cichopek jest jedną z ulubionych prezenterek polskich telewidzów. Dlatego też otrzymała w tym […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Marcin Hakiel dostał propozycję od TVP. Mówi o "poglądach ludzi, którzy reprezentują tę stację"

08.12.2023 17:59

Marcin Hakiel w ostatnim czasie udzielił wywiadu, w którym opowiedział nie tylko o swoim życiu prywatnym, ale także o relacjach z byłą żoną, Katarzyną Cichopek. Wywiad przyniósł również informacje o propozycji zawodowej, jaką miał otrzymać od Telewizji Polskiej.

Źródło: plejada.pl

Nieuniknione rozstanie Cichopek i Kurzajewskiego stało się faktem. Potwierdzili oficjalnie

07.12.2023 20:09


Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w ostatnim czasie znów z impetem wrócili na języki plotkarskich mediów. A to za sprawą wieści o nieuchronnym rozstaniu tej najgorętszej pary polskiego show-biznesu. Nareszcie jednak koniec domysłów w tej sprawie. Nagle wszystko oficjalnie się potwierdziło...

Źródło: www.pomponik.pl

Marcin Hakiel uderza w Katarzynę Cichopek. Nie chce jej więcej widzieć

07.12.2023 17:59

Marcin Hakiel udzielił wywiadu, w którym opowiedział o relacjach z Katarzyną Cichopek. Tancerz gorzko podsumował 17 wspólnych lat życia. Po raz kolejny wbił szpilę byłej żonie — nigdy więcej nie chce jej widzieć.

Źródło: plejada.pl

Katarzyna Cichopek od ponad 20 lat gra w hicie TVP. Ale z zawodu jest zupełnie kim innym

07.12.2023 8:48

Kasia Cichopek od bez mała 20 lat gości na ekranach telewizorów. W tym czasie zdążyła zrobić niemałą karierę, choć kształciła się w zupełnie innym kierunku. Pamiętacie, gdzie można było ją zobaczyć?

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Katarzyna Cichopek pokazała przystrojoną choinkę. Robi wrażenie? [FOTO]

06.12.2023 18:01

Katarzyna Cichopek już poczuła świąteczny klimat i pochwaliła się fanom na Instagramie przystrojoną choinką. Aktorka wrzuciła krótki materiał wideo, na którym kończy jej ubieranie. Zobaczcie, jak wygląda jej drzewko.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Katarzyna Cichopek poczuła świąteczny klimat. Pochwaliła się ubraną choinką

06.12.2023 11:59

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Katarzyna Cichopek już poczuła świąteczny klimat i na Instagramie pochwaliła się przystrojoną choinką. "Jestem już gotowa na święta. No prawie..." — napisała.

Źródło: plejada.pl

Grudzień może dać w kość. Te znaki zodiaku muszą być uważne. Wśród nich Katarzyna Cichopek i Dorota Szelągowska

06.12.2023 11:59

Grudzień to czas w roku, który dla wielu kojarzy się ze świętami, odpoczynkiem i spędzaniem czasu z rodziną, niektóre znaki zodiaku mają jednak inny punkt widzenia. Dla niektórych ten miesiąc będzie łatwy i przyjemny. Astrologowie wskazali na trzy znaki zodiaku, które mogą spodziewać się poważnych trudności. W ich przypadku grudzień może przybrać nieoczekiwany obrót i wiele wydarzeń może pójść nie po ich myśli. Oto trzy znaki zodiaku, które powinny szczególnie uważać w tym miesiącu.

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami