Wiadomości z tagiem Marcin Hakiel  RSS
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel o "Czarze par": kilka konkurencji będzie dla nas

19.09.2019 23:59

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już niedługo zadebiutują w roli jurorów w powracającym na antenę TVP kultowym programie "Czar par". Postanowiliśmy ich zapytać, o to, czego możemy się spodziewać w show. - Nie możemy wszystkiego zdradzić, ale kilka konkurencji będzie też dla nas – przyznał Marcin Hakiel.

Źródło: plejada.pl

“Czar par” osłabi miłość Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela? Małżonkowie nie mają wątpliwości

16.09.2019 11:21


Czar par wraca do TVP. Program na antenie TVP 2 zadebiutuje już 20 września. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel znajdą się wśród członków jury.  Czy program osłabi ich uczucie? Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel czternaście lat temu spotkali się w programie Taniec z gwiazdami. Między aktorką, a tancerzem wybuchło płomienne uczucie, a duet z parkietu przeniósł się […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel o swoim związku: “Nie jest aż tak lukrowo”. Jak dbają o swoją relację? [WIDEO]

15.09.2019 6:00


Jaki jest przepis Kasi Cichopek i Marcina Hakiela na udany związek? Para zdradziła nam swój sekret. Poznajcie też receptę Doroty Choteckiej i Radosława Pazury. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel pobrali się w 2008 roku, po trzech latach znajomości. Ślub pary określany jest przez media mianem bajkowego, podobnie jak ich związek. Małżonkowie uchodzą za jednen z […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podjęli ważną decyzję! Chodzi o dzieci!

14.09.2019 5:30


Katarzyna Cichopek (36 l.) i Marcin Hakiel (36 l.) są bardzo oddanymi rodzicami. W najnowszym wywiadzie zdradzili, jak spędzają czas ze swoimi pociechami.

Źródło: www.pomponik.pl

Kasia Cichopek porzuci aktorstwo dla męża?!

12.09.2019 7:17


Mimo że Katarzyna Cichopek 36 l.) i Marcin Hakiel (36 l.) są małżeństwem od 11 lat, to wciąż się ogromnie kochają. Niestety, mąż aktorki z roku na rok robi się coraz bardziej zazdrosny, co utrudnia Kasi pracę w zawodzie. Czy dla dobra ich związku aktorka zdecyduje się odejść z serialu "M jak miłość”?

reklama
Kontakt z nami