Wiadomości z tagiem Katarzyna Cichopek  RSS
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel o "Czarze par": kilka konkurencji będzie dla nas

19.09.2019 23:59

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już niedługo zadebiutują w roli jurorów w powracającym na antenę TVP kultowym programie "Czar par". Postanowiliśmy ich zapytać, o to, czego możemy się spodziewać w show. - Nie możemy wszystkiego zdradzić, ale kilka konkurencji będzie też dla nas – przyznał Marcin Hakiel.

Źródło: plejada.pl

Kasia Cichopek zaskoczyła wyznaniem: Jestem nieszczęśliwa...

19.09.2019 9:00


- Mój mąż uważa, że jestem bałaganiarą, a ja uważam, że to jest artyzm. Umiem doskonale odnaleźć się w moim nieładzie artystycznym, jestem wręcz nieszczęśliwa, kiedy mam porządek i poukładane od linijki wszystko, wtedy czuję, że jestem chora – mówi Katarzyna Cichopek, jurorka programu "Czar par".

Źródło: www.pomponik.pl

Bożena Dykiel jurorem specjalnym w 1. odcinku! Co się wydarzy?

18.09.2019 11:35

Program "Czar par" w nowej, dynamicznej i zaskakującej odsłonie poprowadzą Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan, a na fotelach jurorów zasiądą: Katarzyna Cichopek z Marcinem Hakielem, oraz Dorota Chotecka z Radosławem Pazurą. Jurorem specjalnym w pierwszym odcinku będzie aktorka Bożena Dykiel, która przed laty, również brała udział w programie.

Katarzyna Cichopek odsłania dekolt w seksownej sukience. Internauci: wyglądasz jak bogini

17.09.2019 23:59

Katarzyna Cichopek wrzuciła na Instagram zdjęcia, do których pozowała w seksownych stylizacjach z głębokim dekoltem. Aktorka "M jak miłość" przebywała na nagraniach do programu "Czar par". Jak się prezentowała?

Źródło: plejada.pl

Katarzyna Cichopek eksponuje ponętny biust na planie programu TVP! Seksbomba?

17.09.2019 12:28

Katarzyna Cichopek będzie jedną z jurorek powracającego po latach kultowego programu "Czar par". Piękna aktorka pracuje już na planie nowego show TVP, co potwierdzają jej wpisy na Instagramie. Uwagę internautów przykuło szczególnie jedno z nowych zdjęć gwiazdy "M jak miłość". Katarzyna Cichopek eksponuje na nim swój ponętny biust!

Źródło: www.telemagazyn.pl


17.09.2019 12:04


Katarzyna Cichopek postawiła na bardzo podobną stylizację, jednak z innym motywem zwierzęcym.

Źródło: www.styl.pl

Katarzyna Cichopek wspomina pierwszą serialową rolę: “Wyrzucono mnie, bo byłam… za gruba”

16.09.2019 17:36


Jest śliczna, a każdy, kto widział Katarzynę Cichopek czyli Kingę z M jak miłość wie, że również wyjątkowo zgrabna. Ale nie wszyscy tak uważali… Katarzyna Cichopek gra Kingę Zduńską w M jak miłość już od 19 lat. Wcześniej próbowała swych sił w innych produkcjach, między innymi w słynnej Bożej podszewce, gdzie wcieliła się w postać Elżutki. Wystąpiła […]

Źródło: jastrzabpost.pl

“Czar par” osłabi miłość Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela? Małżonkowie nie mają wątpliwości

16.09.2019 11:21


Czar par wraca do TVP. Program na antenie TVP 2 zadebiutuje już 20 września. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel znajdą się wśród członków jury.  Czy program osłabi ich uczucie? Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel czternaście lat temu spotkali się w programie Taniec z gwiazdami. Między aktorką, a tancerzem wybuchło płomienne uczucie, a duet z parkietu przeniósł się […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami