Wiadomości z tagiem Taniec z gwiazdami  RSS
Zjawiskowe kreacje prowadzących w "Tańcu z gwiazdami". Odważny dekolt Sykut-Jeżyny!

27.09.2022 16:15


„Taniec z gwiazdami” to nie tylko show, w którym możemy podziwiać pląsy gwiazd na parkiecie, ale także istna rewia mody. W ostatnim odcinku również panie zachwycały pięknymi kreacjami. Jak wypadły prowadzące Paulina Sykut-Jeżyna i Izabela Janachowska oraz pozostałe panie?

Źródło: www.pomponik.pl

"Taniec z Gwiazdami". Nie byli najsłabsi, a pożegnali się z programem. Kto odpadł z show?

27.09.2022 8:00

Polsat rozpoczął świętowanie 30. urodzin. Motywem przewodnim kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami" były najpopularniejsze produkcje stacji. Komu poszło najlepiej, a kto wypadł najsłabiej?

Źródło: www.rmf.fm

"Taniec z gwiazdami". Usłyszał, że to "jego najlepszy występ". Odpadł z programu [RELACJA]

26.09.2022 23:59

Piąty odcinek 13. edycji "Tańca z gwiazdami" był wyjątkowy, bo jego temat przewodni to 30-lecie Telewizji Polsat. Gościnnie pojawiały się osobowości kojarzone ze stacją.

Źródło: plejada.pl

„Taniec z gwiazdami”. Kto odpadł w 5. odcinku? Takich emocji dawno nie było. Na widowni jęk zawodu…

26.09.2022 22:00


Taniec z Gwiazdami 13 - odc. 5Taniec z gwiazdami 13. Kto odpadł w piątym odcinku? Kto zdobył najwięcej punktów? Jak zaprezentowały się gwiazdy? Taniec z gwiazdami to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych Polsatu. Właśnie mamy możliwość oglądać trzynastą już edycję show. Z programem pożegnali się już: Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła, Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska, Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy oraz Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło. Taniec […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Wiesław Nowobilski z „Nasz nowy dom” podzielił się poruszającą historią. W „TzG” wyznał, jak stracił palce

26.09.2022 21:20


Wiesław NowobilskiTaniec z gwiazdami 13. Wiesław Nowobilski podzielił się z widzami poruszającą historią. Co opowiedział na antenie kierownik budowy Nasz nowy dom? W poniedziałek mogliśmy oglądać piąty odcinek 13. edycji Tańca z Gwiazdami. Był szczególny, bo stacja Polsat zaczęła obchody 30-lecia stacji. Podczas emisji swoją smutną historią podzielił się Wiesław Nowobilski. W jaki sposób Wiesław Nowobilski […]

Źródło: jastrzabpost.pl

30-lecie Polsatu w poniedziałkowym odcinku „Tańca z Gwiazdami"

26.09.2022 20:50

W poniedziałek 26 września o godz. 20.00 Polsat pokaże piąty odcinek 13. edycji show „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”, którego tematem przewodnim będzie 30-lecie Telewizji Polsat. Gościnnie pojawią się osobowości związane od lat z Polsatem.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Zatańczył „najlepiej w tej edycji” i odpadł. Chwalono ich głównie za urodę…

26.09.2022 19:35


"Taniec z gwiazdami" w 13. edycji zdążył wywołać wiele zamieszania. Widzowie rzadko kiedy zgadzali się z werdyktem, co ciężko zrozumieć, biorąc pod uwagę, że decydujący głos w sprawie odpadnięcia lub pozostania mają właśnie widzowie. Zaś 6. odcinek jest o tyle wyjątkowy, że zbiegł się w czasie z początkiem świętowania 30-lecia Telewizji Polsat.

Źródło: www.pomponik.pl

Łukasz Płoszajski nadal przeżywa porażkę w "Tańcu z gwiazdami". Padły gorzkie słowa

23.09.2022 23:59

Łukasz Płoszajski odpadł w pierwszym odcinku programu "Taniec z gwiazdami". Sromotna porażka aktora wzbudziła spore emocje wśród widzów i... u niego samego. Do tego stopnia, że teraz — prawie miesiąc po przegranej — dał wyraz swojego rozgoryczenia.

Źródło: plejada.pl

"Taniec z Gwiazdami". Wpadka Iwony Pavlović. Zareagował Andrzej Grabowski

20.09.2022 9:14

Iwona Pavlović jest znana ze swoich surowych ocen. W czwartym odcinku "Tańca z Gwiazdami" zaliczyła jednak wpadkę. Na jej słowa natychmiast zareagował Andrzej Grabowski.

Źródło: www.rmf.fm

Krzysztof Ibisz został ojcem! "Dziecko i rodzice czują się dobrze". Prowadzący "Taniec z Gwiazdami" zbiera gratulacje

20.09.2022 8:00

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zostali rodzicami! Pociecha pary jest już na świecie, a prowadzący program: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami" podczas nagrań nowego odcinka otrzymał pierwsze gratulacje. "Dziecko i rodzice czują się dobrze" - powiedział na najnowszym filmiku zza kulis "TzG".

reklama
Kontakt z nami