Wiadomości z tagiem Taniec z gwiazdami  RSS
Hanna Żudziewicz pokazała rozkoszne nagranie z córką. Nie do wiary, jak Różą zajmuje się Jacek Jeschke! "Szalone zabawy" [WIDEO]

31.01.2023 16:26

Hanna Żudziewicz w październiku urodziła córkę! Tancerka i Jacek Jeschke kilka miesięcy temu powitali na świecie swoją pierwszą pociechę: Różę. Jak spędzają wspólnie czas? Odpowiedzi na to pytanie udzieliła sama zwyciężczyni dwóch edycji programu: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami" - to nagranie podbiło serca internautów!

Hanna Żudziewicz pokazała mnóstwo zdjęć córki. Twarz Róży jest doskonale widoczna. "Słodka jak cukiereczek"

17.01.2023 13:46

Hanna Żudziewicz kilka miesięcy temu została mamą! Od tamtej pory zwyciężczyni 12. edycji programu: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami" chętnie dzieli się uroczymi kadrami z córką - Różą. Jej najnowsze publikacje trafiły prosto w serca internautów!

Źródło: www.rmf.fm

"Taniec z gwiazdami" jest ustawiony?! Rafał Maserak reaguje na zarzuty

16.01.2023 17:59

Sebastian Karpiel-Bułecka kilka tygodni temu zasugerował, że "Taniec z gwiazdami" jest ustawiony. Na dowód przytoczył swoją historię, kiedy to miał otrzymać od produkcji gwarancję wysokiego miejsca, w zamian za zgodę na udział w programie. Jego słowa skomentował teraz weteran "Tańca z gwiazdami" – Rafał Maserak.

Źródło: plejada.pl

Michał Malitowski zmaga się z nieuleczalną chorobą. Ujawnił, co mu dolega

16.01.2023 11:59

Michał Malitowski jest lubianym jurorem programu "Taniec z gwiazdami". Niedawno dowiedział się, że cierpi na nieuleczalną chorobę. Tancerz nie poddaje się, pomimo tego, że do końca życia będzie musiał wspomagać się lekami.

Źródło: plejada.pl

Iwonę Pavlović przerosły problemy. Na pomoc ruszyła milionerka Janachowska

15.01.2023 11:36


Iwona Pavlović (60 l.) i Izabela Janachowska (36 l.) wspólnie pracują przy programie "Taniec z gwiazdami". Okazuje się, że kobiety ostatnio zostały przyjaciółkami. Skąd taka zmiana? Otóż słynna "Czarna Mamba" jest obecnie na etapie budowy wymarzonego domu. Jak wiadomo, zawsze przyda się pomocna dłoń w kwestii urządzania domu. Pomocną rękę do starszej koleżanki z pracy wyciągnęła Izabela Janachowska.

Źródło: www.pomponik.pl

Michał Malitowski walczy z podstępną chorobą. Są nowe wieści o jego stanie zdrowia

15.01.2023 6:00


Michał Malitowski (42 l.) to jeden z bardziej uzdolnionych tancerzy w Polsce. Od wielu lat występuje również w roli jurora w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Okazuje się, że parę lat temu dowiedział się, że cierpi na nieuleczalną chorobę. Leki na nią będzie musiał brać do końca życia.

Źródło: www.pomponik.pl

Izabela Janachowska oceniła zmiany w Polsacie. Teraz na celowniku "Taniec z gwiazdami"?

12.01.2023 11:59

Izabela Janachowska jest jedną z gwiazd Polsatu. W najnowszej rozmowie prezenterka oceniła zmiany w składzie jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Odniosła się także do plotek o zwolnieniach w "Tańcu z gwiazdami".

Kasia Dziurska o udziale swoim i partnera w programie telewizyjnym. Wskazała konkretny tytuł. „To jest naprawdę przygoda życia”

11.01.2023 16:40


Kasia DziurskaKasia Dziurska w rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała o udziale w programie u boku partnera. Zobaczymy ich w jakimś show? Kasia Dziurska jest jedną z najpopularniejszych trener personalnych w Polsce. Wielu nowych fanów zyskała dzięki programowi Taniec z gwiazdami, w którym świetnie sobie radziła. Dopiero w finale przegrała w starciu z Beatą Tadlą. W życiu prywatnym, od […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Czystka w Polsacie dotarła do „Tańca z gwiazdami”. Gwiazda programu jest na wylocie. To tym podpadła Miszczakowi

09.01.2023 10:00


Edward Miszczak, Taniec z gwiazdami, PolsatTo nie koniec zmian w Polsacie. Po rewolucji w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Teraz szykuje się roszada w Tańcu z gwiazdami.  Fani Polsatu żyją teraz tylko jednym. W ramach odświeżenia formatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo z pracą w nim pożegnali się kolejno: Michał Wiśniewski, Katarzyna Skrzynecka oraz Piotr Gąsowski. Sama Kasia przekonywała, że to nie ona podjęła decyzję o swoim odejściu z Polsatu. Piotr […]

Marcina Hakiela po świętach poniosło ze stylizacją. Skupiony na koncercie córki zapomniał spojrzeć w lustro?

27.12.2022 22:40


Marcin Hakiel - stylizacjaMarcin Hakiel opublikował po świętach post, w którym pokazał się fanom w eleganckiej stylizacji. Jednak coś poszło nie tak. Co piszą internauci? Marcin Hakiel zaistniał w przestrzeni medialnej dzięki show Taniec z gwiazdami. To w nim poznał Kasię Cichopek. Para pobrała się i doczekała dwojga dzieci: syna Adama oraz córki Heleny. Małżonkowie rozstali się na początku roku, czym zaskoczyli swoich fanów. […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami