Wiadomości z tagiem Kasia Cichopek  RSS
Awantura z "Pytanie na śniadanie". Nagle przekazała takie wieści o Cichopek

20.06.2024 11:04


W "Pytaniu na śniadanie" po 15 października zaszły spore zmiany. Nowa szefowa Kinga Dobrzyńska wymieniła wszystkich dotychczasowych prowadzących, co wywołało niemałe poruszenie. Widzowie musieli pogodzić się z tym, że nie zobaczą na ekranie już Kasi Cichopek, Maćka Kurzajewskiego, Tomka Kammela czy Idy Nowakowskiej. Gdy wydawało się, że po burzy nadszedł wyczekiwany spokój w TVP, dotarły tak niespodziewane wieści o zachowaniu nowej szefowej śniadaniówki...

Źródło: www.pomponik.pl

Oto co dzieje się za zamkniętymi drzwiami w ich domu. Nikt dotąd nie wiedział

16.06.2024 9:26


Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są zgraną parą, a od kiedy nie muszą już ukrywać swojego związku, wydają się jeszcze szczęśliwsi niż wcześniej. Para zamieszkała razem, ale ich codzienne życie – przynajmniej to, które pokazują w mediach społecznościowych, wydaje się dość szalone. Oboje są w ciągłych rozjazdach, a kiedy wychodzą na ulicę, nie są anonimowi. A jak jest za zamkniętymi drzwiami? Kasia Cichopek zdradziła, jak wygląda ich codzienność.

Źródło: www.pomponik.pl

To już lada moment. Cichopek zaczęła przygotowania pełną parą

11.06.2024 9:54


Kasia Cichopek zdecydowanie nie jest tylko aktorką. Tę formę aktywności zawodowej łączy bowiem także z prowadzeniem biznesu, a także z reklamowaniem produktów na Instagramie, co często wiąże się z prezentowaniem różnych stylizacji na sobie. I tak też było ostatnio.

Źródło: www.pomponik.pl

Pytanie od fanki nie zbiło ciężarnej Dominiki z pantałyku. Dogryzła Cichopek

07.06.2024 21:51


Niespodziewane ogłoszenie ciąży ukochanej Marcina Hakiela wywołało nie lada zamieszanie. Najpierw skrywali przed światem okrągły brzuszek Dominiki, a później narzeczona tancerza wyeksponowała go na imprezie. Warszawianka nie mogę opędzić się od pytań o... byłą żonę Marcina, czyli Kasię Cichopek. W końcu odpowiedziała.

Źródło: www.pomponik.pl

Cichopek i Kurzajewski wywołali poruszenie w poniedziałkowy wieczór. Olśniła w białej sukni

28.05.2024 11:17


Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski miniony weekend spędzili osobno. Kasia prowadziła bowiem jeden z koncertów na Polsat Hit Festiwal w Sopocie, a jej ukochany wypełniał swoje obowiązki w Warszawie. Teraz jednak znów mogą się sobą cieszyć. W poniedziałkowy wieczór wybrali się razem na Galę Ekstraklasy. Kasia miała na sobie suknię, którą spokojnie mogłaby założyć… na własny ślub.

Źródło: www.pomponik.pl

Oficjalne gratulacje spłynęły późnym wieczorem. Ale to nie wszystko

27.05.2024 11:21


Kasia Cichopek miniony weekend spędziła w Sopocie, gdzie podczas Polsat Hit Festiwal współprowadziła jubileusz Majki Jeżowskiej. W wyjeździe towarzyszyła jej córka. Tym razem zabrakło u jej boku Macieja Kurzajewskiego, jednak nie znaczy to, że nie był z nią myślami. Przeciwnie. Kiedy tylko pojawiła się na scenie, przesłał jej gratulacje, a ona odwdzięczyła się wyznaniem miłości.

Źródło: www.pomponik.pl

Kasia Cichopek w dwóch kreacjach na Polsat Hit Festiwal. Jest efekt wow

25.05.2024 23:59

Katarzyna Cichopek wróciła do Polsatu i poprowadziła jubileusz Majki Jeżowskiej. Na ściance pozowała w stylowej seledynowej kreacji, z kolei na scenie brylowała w fiolecie.

Źródło: plejada.pl

Zwolnili wszystkich prezenterów, a teraz kolejna zmiana w "PnŚ". Potwierdzili

22.05.2024 10:53


„Pytanie na śniadanie” przeszło na początku roku sporą metamorfozę pod względem osobowym. Wówczas zwolniono wszystkich dotychczasowych prezenterów, nie oszczędzając nawet Kasi Cichopek i Macieja Kurzjewskiego, którzy wydawali się murowanymi kandydatami to pozostania na swoich posadach. Teraz w programie zajdzie kolejna zmiana, tym razem jednak nie personalna.

Źródło: www.pomponik.pl

Kasia Cichopek poleciała na wakacje z Kurzajewskim. Internautka grzmi: "Gdzie są w tym wszystkim dzieci?"

18.05.2024 8:04

Katarzyna Cichopek ma dwójkę dzieci ze związku z Marcinem Hakielem. Ostatnio jedna z internautek zauważyła, że podczas wakacji aktorki z jej aktualnym partnerem, obok nich nie było ani syna ani córki celebrytki. Postanowiła wszcząć alarm.

Źródło: www.rmf.fm

Smaszcz przez ostatnie miesiące milczała na temat Hakiela. Aż do teraz

16.05.2024 19:42


Odkąd tylko wyszło na jaw, że Maciej Kurzajewski związał się z Kasią Cichopek, była żona prezentera, Paulina Smaszcz, uaktywniła się w mediach, kierując przeciwko parze rozmaite oskarżenia. Co ciekawe, wówczas mocno podkreślała, że stoi po stronie Marcina Hakiela. Teraz, po kilku miesiącach ciszy na temat tancerza, wyznała, że nadal go wspiera.

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
player+
Kontakt z nami