Wiadomości z tagiem Kasia Cichopek  RSS
Cichopek wyjechała do USA, a Kurzajewski? Do sieci trafiło zdjęcie z pięknością

10.12.2023 10:38


Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski obecnie mogą ze sobą rozmawiać jedynie przez telefon. Gwiazda „M jak miłość” przebywa bowiem w Stanach Zjednoczonych, gdzie prowadzi serię świątecznych koncertów. Jej ukochany jednak także ma zobowiązania zawodowe. Na tym polu miał ostatnio okazję spotkać się z Dodą i nie omieszkał się tym pochwalić.

Źródło: www.pomponik.pl

Hakiel odmówił pracy w TVP. Miał dwa ważne powody

08.12.2023 21:50


Marcin Hakiel po głośnym rozstaniu i jeszcze głośniejszym rozwodzie z Kasią Cichopek postanowił całkowicie się odciąć od byłej małżonki. Nie chce z nią rozmawiać ani mieć z nią do czynienia, a już szczególnie w pracy. Przypomnijmy, że będąc małżeństwem Kasia i Marcin mieli założoną sieć szkół tańca. Po rozstaniu aktorka "M jak miłość" zaręczyła się z Maciejem Kurzajewskim, który pracował - i nadal pracuje w TVP. Marcin wówczas dostał tajemniczą propozycję współpracy. Przypadek?

Źródło: www.pomponik.pl

Marcin Hakiel przerywa milczenie ws. relacji z Kasią Cichopek. Ma nadzieję na jedno: „Że już nigdy…”

07.12.2023 13:45


Marcin Hakiel i Kasia Cichopek (fot. KAPIF)Marcin Hakiel w rozmowie z Pudelkiem złożył mocną deklarację ws. byłej żony, Kasi Cichopek. Wyraził nadzieję, że już nigdy… nie będzie z nią rozmawiał. Jak teraz wyglądają ich relacje? W jaki sposób wymieniają się opieką nad dziećmi? Marcin Hakiel i Kasia Cichopek na początku zeszłego roku ogłosili zakończenie związku. Sąd po kilku miesiącach dał im rozwód. O ile […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Katarzyna Cichopek od ponad 20 lat gra w hicie TVP. Ale z zawodu jest zupełnie kim innym

07.12.2023 8:48

Kasia Cichopek od bez mała 20 lat gości na ekranach telewizorów. W tym czasie zdążyła zrobić niemałą karierę, choć kształciła się w zupełnie innym kierunku. Pamiętacie, gdzie można było ją zobaczyć?

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Cichopek już gotowa. Nagranie mówi wszystko. Lada moment pakuje walizki

06.12.2023 9:15


Dla Kasi Cichopek końcówka roku będzie niezwykle intensywna. Gwiazda leci do Stanów Zjednoczonych, gdzie będzie prowadziła imprezy. To dlatego jej dom już teraz jest wyszykowany na święta. Gwiazda TVP ubrała już choinkę i efektem podzieliła się, jak zawsze, na Instagramie. Co więcej, pokazała też wystrzałową kreację na wyjątkową okazję.

Źródło: www.pomponik.pl

Plotkowano o kryzysie w związku Cichopek i Kurzajewskiego. Ich znajoma ujawniła prawdę [WIDEO]

05.12.2023 11:15


Małgorzata Opczowska, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski (fot. zrzut ekranu z YouTube i Instagram)Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są bacznie obserwowani przez media plotkarskie. Ostatnio wieszczono im kryzys. Małgorzata Opczowska w rozmowie z Jastrząb Post powiedziała, jak naprawdę wygląda związek prezenterów „Pytania na śniadanie”. Okazuje się, że plotki nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.  Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w zeszłym roku oficjalnie potwierdzili, że są parą, co odbiło się szerokim […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Marcin Hakiel i jego partnerka pod prysznicem. Zrelacjonowali wieczorną aktywność

29.11.2023 21:45


Marcin Hakiel z partnerką Dominiką (fot. KAPIF)Marcin Hakiel zamieszcza w Internecie coraz odważniejsze materiały. Tym razem pokazał zdjęcie… spod prysznica. Zrelacjonował, jak partnerka obcina mu włosy. Marcin Hakiel rozwiódł się z Kasią Cichopek, czym przypomniał o sobie portalom plotkarskim. Te początkowo bacznie śledziły jego związek z blondwłosą Dominiką z Wielkopolski. Teraz roi się w nich od tekstów poświęconych relacji Marcina i imienniczki wielkopolanki. Tancerz […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Zupełnie nowe wieści o związku Hakiela. Jest szansa na kolejne dziecko i... ślub

27.11.2023 11:11


Próbujący poskładać swoje życie na nowo po rozstaniu z Kasią Cichopek, Marcin Hakiel od pewnego czasu spotyka się z atrakcyjną Dominiką. Nową miłość Hakiela postanowiła wziąć pod lupę pewna wróżka. Cóż karty nie kłamią i wieści dla tancerza i jego partnerki są słodko gorzkie.

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
player+
Kontakt z nami