player+
Wiadomości z tagiem Doda  RSS
Doda zabrała głos w sprawie rzekomej relacji Agnieszki Chylińskiej i jej menadżerki. Co napisała?

21.09.2023 12:02

Kilka dni temu w mediach pojawiły się plotki, że Agnieszkę Chylińską i je agentkę Joannę Ziędalską-Komosińską łączy coś więcej, niż tylko sprawy zawodowe. Doda postanowiła zabrać głos w tej sprawie i wyrazić swoją opinię na temat rzekomych domysłów. Co napisała?

Tagi: Doda, Agent
Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Nie tylko Doda. Korwin Piotrowska zobaczyła aferę z menadżerką Chylińskiej i też nie mogła się powstrzymać

21.09.2023 10:54


Polskie gwiazdy uwielbiają dyskutować ze sobą w mediach społecznościowych, ale zwykle dzieje się to przy jednoznacznie pozytywnych sytuacjach. Tym razem sprawa wygląda inaczej, bo Doda i Karolina Korwin Piotrowska pochyliły się nad ciągnącą się już od lat sprawą Agnieszki Chylińskiej i jej menadżerki. Znana dziennikarka nie miała litości dla mediów wyciągających na wierzch tę rzekomą sensację.

Źródło: www.pomponik.pl

Doda nie będzie z tego zadowolona? Tak ogląda się jej nowy program

21.09.2023 10:32

Od początku września Polsat pokazuje program "Doda. Dream Show". Niedawno do sieci trafiły jego wyniki oglądalności. Niestety format nie przyciągnął tłumów przed telewizory.

Tagi: Doda
Źródło: www.rmf.fm

Doda mocno skomentowała sprawę "romansu" Chylińskiej. Jej słowa zaniepokoiły fanów

20.09.2023 21:03


Doda postanowiła skomentować post dotyczący Agnieszki Chylińskiej i jej menadżerki Joanny Ziędalskiej-Komosińskiej. Dodała otuchy koleżance po fachu, ale jednocześnie zapowiedziała coś, co może wstrząsnąć fanami gwiazdy.

Tagi: Doda
Źródło: www.pomponik.pl

Doda komentuje doniesienia o relacji Agnieszki Chylińskiej i jej agentki. "Już dość"

20.09.2023 17:59

Menedżerka Agnieszki Chylińskiej opublikowała na swoim Facebooku wpis, w którym odniosła się do plotek o rzekomym romansie z artystką. Pod oświadczeniem pojawiło się sporo komentarzy od fanów oraz celebrytów znanych ze świata show-biznesu. Doda również zdecydowała się zabrać głos.

Tagi: Doda, Agent
Źródło: plejada.pl

Doda o relacji Agnieszki Chylińskiej i jej agentki. „Wszyscy mają już dosyć”

20.09.2023 16:02


Doda (fot. KAPIF)W mediach głośno mówi się o tym, co łączyć ma Agnieszkę Chylińską i jej agentkę, Joannę Ziędalską-Komosińską. Pojawiły się plotki, że ich relacja wykracza daleko poza sferę biznesową. Głos postanowiła zabrać Doda, która jak zwykle postawiła sprawę jasno. Czy niedługo czeka nas zmiana w zachowaniu krajowych gwiazd? Agnieszka Chylińska to jedna z najpopularniejszych i najbardziej […]

Tagi: Doda, Agent
Źródło: jastrzabpost.pl

"Doda. Dream Show" miał być hitem Polsatu. Znamy wyniki oglądalności

20.09.2023 11:59

Doda w polsatowskim reality show pokazuje przygotowania do wymarzonego show. Program był szumnie zapowiadany i miał być hitem jesiennej ramówki. Wyniki oglądalności mówią same za siebie.

Tagi: Doda
Źródło: plejada.pl

HBO po dwóch sezonach zakończyło produkcję serialu „Lakers: Dynastia zwycięzców”

19.09.2023 20:51

Serial „Lakers: Dynastia zwycięzców” został niespodziewanie zakończony przez HBO, chociaż twórcy mieli plany kontynuacji. Po niedzielnym finale drugiego sezonu Max Borenstein potwierdził tę wiadomość w serwisie X (dawniej Twitter). „Nie było to zakończenie, które mieliśmy na myśli” – napisał. „Ale jesteśmy wdzięczni i szczęśliwi” - dodał.

Tagi: Doda
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Doda wystartuje w wyborach prezydenckich? Martyna Wojciechowska zdradza, czy oddałaby na nią głos

19.09.2023 14:38


Doda, Martyna Wojciechowska fot. AKPADoda planuje zostać prezydentką. Wokalistka nie zaprzecza, że chciałaby spróbować swoich sił w polityce. Co myśli o tym Martyna Wojciechowska?  Doda nie przestaje zaskakiwać. W jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że odnalazłaby się w roli rządzącej krajem. Redakcja Świata Gwiazd zapytała Martynę Wojciechowską o jej stanowisko w tej sprawie.  Doda spróbuje swoich sił w polityce? […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Doda chce zostać prezydentem Polski? "Do zobaczenia w 2025 roku" [WIDEO]

19.09.2023 14:01

Przyjaciółka Dody zaproponowała jej, by wzięła udział w wyborach prezydenckich. Piosenkarka skorzystała nawet z pomocy prawnika, chcąc dowiedzieć się czegoś więcej na temat kandydatury. Czy nazwisko piosenkarki pojawi się na kartach do głosowania w 2025 roku?

Tagi: Doda
Źródło: www.rmf.fm

reklama
Kontakt z nami