Wiadomości z tagiem Cher  RSS
"Japoński skrytobójca" grasował po ulicach miasteczka. Napastnik-nindża zranił szablą dwie policjantki. Jak doszło do incydentu?

03.12.2021 7:51

W Cherbourgu w północno-zachodniej części Francji miało miejsce niecodzienne zdarzenie z udziałem agresywnego "wojownika nindża". Mężczyzna ubrany w strój japońskiego agenta, zaatakował szablą i zranił dwie funkcjonariuszki policji.

Tagi: Agent, Cher
Źródło: www.rmf.fm

"The Voice of Poland" nie jest jego debiutem. Kim jest Wiktor Dyduła, faworyt bukmacherów? [WIDEO]

02.12.2021 18:16

Wiktor Dyduła, który dotarł do samego finału dwunastej edycji "The Voice of Poland", kilka lat temu wystąpił w innym popularnym talent show. Od tamtej pory mocno się zmienił. Rozpoznalibyście go na nagraniu z "Idola"?

Źródło: www.rmf.fm

"The Voice of Poland 12". Bukmacherzy znają już zwycięzcę. Oto, na kogo stawiają

02.12.2021 15:32

Kto wygra dwunastą edycję programu The Voice of Poland? W wielkim finale muzycznego show o zwycięstwo będą walczyć najlepsi wykonawcy z drużyn Sylwii Grzeszczak, Justyny Steczkowskiej, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona, czyli odpowiednio: Rafał Kozik, Marta Burdynowicz, Batosz Madej i Wiktor Dyduła. Bukmacherzy mają swojego faworyta. Czy ich przewidywania się sprawdzą?

Z powodu szczepień aktorzy odchodzą z najdłużej emitowanej amerykańskiej opery mydlanej

24.11.2021 17:59

Dwóch aktorów odeszło z obsady najdłużej emitowanej w USA opery mydlanej pt. "Szpital miejski". Steve Burton i Ingo Rademacher nie zdecydowali się zaprezentować certyfikatu szczepienia przeciw COVID-19, a tego oczekiwała od nich produkcja serialu.

Tagi: Cher
Źródło: plejada.pl

Kto wygra „The Voice of Poland”? Bukmacherzy stawiają na Martę. Drugi w rankingu Wiktor ocenił zestawienie

22.11.2021 11:20


Wiktor Dyduła, Magda BurdymowiczThe Voice of Poland 12. Wiktor Dyduła o rywalizacji między finalistami i rankingu bukmacherów. Kto wygra show? Jak się czuje w roli jednego z faworytów? The Voice of Poland od lat zapewnia widzom wiele emocji. Nic dziwnego, że jest więc jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych w kraju. Talent show jest furtką do wielkiej kariery dla muzyków. […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Kto wygra „The Voice”? Do finału jeszcze chwila, ale już niemal znany jest zwycięzca. W rankingu nie ma sobie równych

18.11.2021 20:40


Obsada The Voice of PolandThe Voice of Poland 12. Bukmacherzy typują zwycięzcę najnowszej edycji programu. Takiej przewagi nad rywalami jeszcze nie widzieliśmy. The Voice of Poland to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w kraju. Co sobotę przez telewizorami gromadzi rekordową liczbę widzów. Nic więc dziwnego, że trwa obecnie już 12. edycja muzycznego talent show. Co sezon na castingach pojawiają […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Aston Kutcher był w szpitalu! Wszystko przez restrykcyjną dietę?

30.10.2021 16:49


Aston Kutcher to jeden z najprzystojniejszych aktorów Hollywood. Razem z Milą Kunis stanowią wyjątkową parę, której poczynania śledzi wiele osób. Żona aktora zdradziła ostatnio w wywiadzie, że jedna z ról Kutchera doprowadziła do tego, że aktor... wylądował w szpitalu!

Źródło: www.pomponik.pl

To nie była dieta cud. Hollywoodzki gwiazdor wylądował w szpitalu

30.10.2021 12:24

Ashton Kutcher kilkanaście lat temu był jedną z najjaśniejszych młodych gwiazd w Hollywood. Wkraczając w dorosłe aktorstwo zdecydował się zagrać w...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

reklama
player+
Kontakt z nami