Wiadomości z tagiem Eurowizja  RSS
Blanka znów pojedzie na Eurowizję? Mamy jej odpowiedź!

20.09.2023 15:52

Blanka ponownie pojawi się na eurowizyjnej scenie? Autorka "Solo" ujawniła dziennikarzowi RMF FM, czy rozważa ponowny udział w konkursie. "Nigdy nie mów nigdy" - stwierdziła.

Tagi: Eurowizja
Źródło: www.rmf.fm

Eurowizja 2024 z Justyną Steczkowską?! Wyznanie wokalistki zaskakuje! "Mam ciekawy pomysł na piosenkę"

08.09.2023 9:21

"Mam ciekawy pomysł na piosenkę" - zdradziła Justyna Steczkowska, która na planie "The Voice of Poland" przyznała, że chciałaby ponownie reprezentować nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji. Co myślicie o tym pomyśle?

Źródło: www.rmf.fm

Jest pierwszy uczestnik Eurowizji 2024. To juror w programie o drag queens

01.09.2023 0:01

Konkurs Piosenki Eurowizji 2024, który odbędzie się w maju przyszłego roku w Malmo, ma już pierwszego uczestnika. Reprezentantem Belgii będzie Thomas Mustin, posługujący się pseudonimem Mustii. To piosenkarz i aktor, a także juror w programie “Drag Race Belgique”. 

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Znamy hasło i logo Eurowizji Junior 2023. W tym roku powalczy 16 uczestników

30.08.2023 20:53

Europejska Unia Nadawców (EBU) zaprezentowała identyfikację wizualną promującą tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji Junior, który odbędzie się pod koniec listopada we Francji. Wezmą w nim udział dzieci z 16 państw. Po raz pierwszy w konkursie wystąpi reprezentantka Estonii.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

TVP krytykowana za "małą Eurowizję" w Sandomierzu. "Nie da się tego oglądać!"

27.08.2023 23:59

Koncert "Serce Europy" organizowany przez TVP był szumnie zapowiadany jako "mała Eurowizja", bo zaproszenie przyjęli reprezentacji dziewięciu krajów. Przebieg koncertu mocno rozczarował widzów, czym ci dzielili się w sieci. "Nie da się oglądać tego" — czytamy wśród komentarzy.

Tagi: Eurowizja
Źródło: plejada.pl

Występ Blanki na koncercie Polsatu zakłócony przez fankę. Interweniowała ochrona

26.08.2023 23:59

Blanka otworzyła koncert Magiczne Zakończenie Wakacji w telewizji Polsat. Swój eurowizyjny hit "Solo" zaczęła śpiewać wśród publiczności i już na początku doszło do wpadki. Nikt nie przewidział, że jedna z fanek będzie chciała w tym momencie zrobić sobie zdjęcie z piosenkarką.

Źródło: plejada.pl

Blanka Stajkow w szalonej kreacji na Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji. Ależ nietypowe połączenie!

26.08.2023 20:05


Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji: Przebój Lata Radia Zet i Polsatu. Blanka Stajkow podczas eventu wystąpiła w ciekawej kreacji. Blanka Stajkow w tym roku reprezentowała nasz kraj na 67. Konkursie Piosenki Eurowizji w Liverpoolu. Z piosenką Solo zdołała zająć 19. miejsce w finale. Choć fani twórczości szczecinianki liczyli na więcej, to ta i tak była zadowolona z tego, jak […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Duncan Laurence, zwycięzca Eurowizji, wyszedł za mąż. Pokazał zdjęcia z ceremonii. Lawina gratulacji! [FOTO]

21.08.2023 19:01

Duncan Laurence w 2019 roku oczarował jurorów i widzów swoją piosenką "Arcade", co przyniosło mu zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie. Teraz artysta pochwalił się sukcesem w życiu osobistym. Wziął ślub z Jordanem Garfieldem. Zdjęcia z ceremonii trafiły do sieci.

Tagi: Eurowizja
Źródło: www.rmf.fm

Duncan Laurence wyszedł za mąż! Tak wyglądał ślub zwycięzcy Eurowizji

21.08.2023 17:59

Duncan Laurence wziął ślub. Jego mężem został Jordan Garfield, z którym zwycięzca Eurowizji zaręczył się w 2020 r. Panowie pochwalili się na Instagramie ślubnym zdjęciem.

Tagi: Eurowizja
Źródło: plejada.pl

Radziecka gwiazda przed laty wywołała skandal. "Koncert odebrano jako manifestację"

21.08.2023 11:59

Top of the Top Sopot Festival 2023 przed nami. W oczekiwaniu na ten letni festiwal przypomnijmy sobie, jak ta impreza wyglądała przed laty. Pod koniec lat 70. zmieniono ją na "Festiwal Interwizji", który miał być "konkurencją" dla robiącej furorę w zachodnim świecie "Eurowizji".

Tagi: Eurowizja
Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami