Baner Fuksiarz
Wiadomości z tagiem Agnieszka Kaczorowska  RSS
Agnieszka Kaczorowska chce odejść z show-biznesu? "Kiedyś się z tego wypiszę"

17.05.2024 17:59

— Nie wiem dokładnie, jak to zrobię — czy to będzie takie po prostu za jednym kliknięciem odinstalowanie aplikacji albo wyłączenie telefonu i przeprowadzka, czy to będzie miękkie przejście do zupełnie innego rodzaju życia — mówi Agnieszka Kaczorowska-Pela. W rozmowie z Plejadą aktorka podkreśla, że nie chce być związana z show-biznesem do końca życia.

Źródło: plejada.pl

Gwiazda "Klanu" już tego nie ukrywa. Ma zamiar zakończyć przygodę z show-biznesem

17.05.2024 16:54


Agnieszka Kaczorowska swoją przygodę z show-biznesem zaczęła w bardzo młodym wieku i pomimo upływu lat wciąż nie zwalnia tempa. Ostatnio przyznała jednak, że coraz częściej myśli o tym, by... wycofać się z branży. Czy gwiazda "Klanu" rzeczywiście niebawem przejdzie na emeryturę?

Źródło: www.pomponik.pl

Agnieszka Kaczorowska ujawnia kulisy "Klanu". "Był taki kłopot"

10.05.2024 18:07

Agnieszka Kaczorowska-Pela od lat związana jest z serialem "Klan". W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, jak wygląda praca na planie. Ostatnio był jeden kłopot!

Źródło: www.rmf.fm

Agnieszka Kaczorowska o kulisach pracy na planie "Klanu". "Czekaliśmy na nasze wynagrodzenia"

10.05.2024 17:59

— Nikt nam tam nie opowiada szczegółów — podkreśla Agnieszka Kaczorowska-Pela zapytana o kulisy pracy na planie "Klanu" od czasu zmiany zarządu TVP. Gwiazda mówi też, czy myśli o zakończeniu swojej przygody z produkcją. W końcu pracuje tam od ponad dwóch dekad.

Źródło: plejada.pl

Kolejne niepokojące wieści w sprawie "Klanu". Agnieszka Kaczorowska już tego nie kryje

10.05.2024 17:28


Wciąż nie milkną plotki na temat niejasnej przyszłości kolejnych odcinków "Klanu". Teraz głos zabrała sama Agnieszka Kaczorowska, która w telenoweli pojawia się od samego początku. Okazuje się, że wśród obsady panuje nerwowa atmosfera.

Źródło: www.pomponik.pl

Twierdzi, że nie dostała pracy w "Tańcu z gwiazdami", bo jest kobietą. Mocne słowa Kaczorowskiej

08.05.2024 10:29

Agnieszka Kaczorowska najwyraźniej nadal nie pogodziła się z tym, że nie dostała pracy jurorki w "Tańcu z gwiazdami". W ostatnim wywiadzie celebrytka wyjawiła, jaki był powód takiej decyzji.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Nie dostała posady w Polsacie. Mówi wprost: dlatego, że nie jestem facetem

07.05.2024 17:59

— Chcę powiedzieć jedną rzecz głośno, ponieważ ludzie myślą, że mi było przykro, bo nie umiem przegrywać, a ja bardzo dobrze umiem przegrywać. Było mi przykro z innego powodu. I ta złość, która we mnie była, wynikała z tego, jaki dostałam feedback — mówi Plejadzie Agnieszka Kaczorowska-Pela. Aktorka w rozmowie z Plejadą zdradza tajemnice castingu na jurora "Tańca z gwiazdami".

Źródło: plejada.pl

Agnieszka Kaczorowska ostro o Dagmarze Kaźmierskiej. Mówi o współczuciu dla Marcina Hakiela

06.05.2024 17:59

Agnieszka Kaczorowska-Pela w rozmowie z Plejadą podsumowała 14. edycję programu "Taniec z gwiazdami". Aktorka powiedziała, co myśli o Dagmarze Kaźmierskiej i wyjawiła, że współczuła Marcinowi Hakielowi partnerki. — Tancerze są pionkami — mówi.

Źródło: plejada.pl

Agnieszka Kaczorowska znów zostanie mamą? Padła jasna deklaracja

04.05.2024 15:44


Agnieszka Kaczorowska (31 l.) jeszcze parę lat temu była stałą bywalczynią branżowych imprez. Celebrytka nie przepuszczała żadnej okazji, aby pokazać się na ściance. Teraz jej życie wygląda zupełnie inaczej. Zaszyła się w domowym zaciszu, aby w spokoju móc skupić się na opiece nad dziećmi. Coraz częściej w rodzinie przewija się temat kolejnego dziecka. Tym razem czas na chłopca?

Źródło: www.pomponik.pl

Agnieszka Kaczorowska zdradza, jak taniec zmienił jej życie. Zobacz niepublikowane dotąd kadry

29.04.2024 15:01

Dziś Międzynarodowy Dzień Tańca. Z tej okazji Agnieszka Kaczorowska-Pela zamieściła na Instagramie kilka archiwalnych kadrów obrazujących jej karierę jako tancerki. Bardzo się zmieniła na przestrzeni lat?

Źródło: www.rmf.fm

reklama
Kontakt z nami