Wiadomości z tagiem Agnieszka Kaczorowska  RSS
Imię córki Agnieszki Kaczorowskiej ujawnione! Jak ją nazwała?

14.08.2019 14:54


Agnieszka Kaczorowska została mamą. Tancerka i Maciej Pela doczekali się córeczki. Chociaż od porodu minęło już sporo czasu, dopiero teraz małżonkowie zdecydowali się wyjawić imię dziewczynki. Zobacz, jak ją nazwali.  Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pod koniec lipca zostali rodzicami. Para powitała na świecie córeczkę, o czym dwa dni po porodzie poinformowali w social mediach. […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Agnieszka Kaczorowska po komentarzach z pogróżkami martwi się o bezpieczeństwo córki

14.08.2019 12:01

Agnieszka Kaczorowska niedawno została mamą i jak każdy świeżo upieczony rodzic martwi się o swoje dziecko. Celebrytka ma ku temu dodatkowy powód, bowiem zaczęła dostawać wiadomości, w których ktoś życzy jej córce śmierci.

Źródło: rss.dziennik.pl

Agnieszka Kaczorowska nie trzyma już nas w niepewności. Wiemy, jakie imię wybrała dla córki

14.08.2019 11:59

Agnieszka Kaczorowska nie trzyma już fanów w niepewności. Na Instagramie wyjawiła, jakie imię otrzymała jej córka. Podjęła też z mężem ważną decyzję. O czym mowa? Niestety wszystko to zbiegło się z bardzo nieprzyjemną sytuacją, którą tancerka musiała zgłosić na policję. Dopiero po jej interwencji może spać spokojnie.

Źródło: plejada.pl

Agnieszka Kaczorowska-Pela zdradziła imię córki. A to nie wszystko!

14.08.2019 9:22


Agnieszka Kaczorowska-Pela (27 l.) niedawno po raz pierwszy została mamą, lecz przez nieco ponad dwa tygodnie utrzymywała imię dziecka w sekrecie. Teraz wyjawiła, jak nazywa się dziewczynka. Oprócz tego wyjaśniła, dlaczego nie będzie publicznie pokazywać jej twarzy.

Źródło: www.pomponik.pl

Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię córki!

14.08.2019 8:23

Agnieszka Kaczorowska prawie trzy tygodnie temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Dopiero teraz aktorka zdecydowała się zdradzić imię córeczki. Przy okazji zapowiedziała, że nie pokaże twarzy dziewczynki. Skąd taka decyzja?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię córki

13.08.2019 21:19

Agnieszka Kaczorowska, która niedawno po raz pierwszy została matką, zdradziła swoim fanom imię córki. Zapowiedziała też, że nie pokaże twarzy...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Agnieszka Kaczorowska idzie na policję. Grożono śmiercią jej nowo narodzonej córce

13.08.2019 17:59

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela niedawno zostali rodzicami. Szczęście, jakie towarzyszyło im przy narodzinach dziecka, zostało brutalnie przerwane. Niespełna dwutygodniowa córka pary jest w niebezpieczeństwie. Dziewczynka dostała groźby śmierci. Gwiazda "Klanu" zapowiedziała, że udaje się na policję.

Źródło: plejada.pl

Córka Agnieszki Kaczorowskiej w niebezpieczeństwie!

13.08.2019 13:43

Agnieszka Kaczorowska i jej rodzina przeżywają horror! Po narodzinach córeczki aktorka zaczęła dostawać wulgarne wiadomości od jednego z internautów, który grozi jej maleństwu. Gwiazda zdecydowała się opublikować ich treść i zgłosić sprawę na policję!

Źródło: www.telemagazyn.pl

reklama
Kontakt z nami