Wiadomości z tagiem Agnieszka Kaczorowska  RSS
Agnieszka Kaczorowska o szarganiu jej nazwiska. "Płakałam wiele razy"

06.12.2022 23:59

– Płakałam wiele razy. Jestem wrażliwcem. Miałam taki etap w życiu, że mówiłam, że mnie to nie rusza, ale to nie jest prawda – mówi nam Agnieszka Kaczorowska, przywołując na myśl doświadczenia z mediami. Co powodowało u niej poczucie niezgody?

Źródło: plejada.pl

Agnieszka Kaczorowska-Pela dziennikarką Plejady. Tak wyglądał jej dzień w naszej redakcji

06.12.2022 23:59

Agnieszka Kaczorowska-Pela dołączyła do nas, by na jeden dzień sprawdzić się w roli dziennikarki. Dzień rozpoczęła od wizyty w programie "Onet RANO", gdzie miała okazję porozmawiać z Januszem Schwertnerem. Później przeprowadziła dwa wywiady — z Piotrem Cyrwusem i Karoliną Pisarek — odwiedziła newsroom i zobaczyła, jak wygląda praca redakcji od kulis.

Źródło: plejada.pl

Trudny quiz parentingowy Agnieszki Kaczorowskiej i jej męża. Drugie pytanie jest podchwytliwe!

06.12.2022 11:59

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela są rodzicami dwóch córek. Oboje w równym stopniu angażują się w wychowanie swoich dzieci i po kilku latach od momentu, gdy na świecie pojawiła się ich pierwsza pociecha, posiedli sporo wiedzy w kwestiach parentingowych. Specjalnie dla czytelników Plejady stworzyli quiz, dzięki któremu możecie sprawdzić, czy rodzicielstwo także dla was nie ma już żadnych tajemnic.

Źródło: plejada.pl

Agnieszka Kaczorowska: nie umiemy się mądrze komunikować

06.12.2022 11:59

Agnieszka Kaczorowska dołącza do redakcji Plejady. Aktorka znana z serialu "Klan" miała okazję gościć w programie "Onet Rano.", gdzie wyjawiła, że jest podekscytowana. Przyznała, że lubi poznawać różnych ludzi i poznawać ich perspektywę.

Źródło: plejada.pl

Agnieszka Kaczorowska dziennikarką Plejady! "Będzie się działo!"

05.12.2022 23:59

Agnieszka Kaczorowska we wtorek będzie częścią redakcji Plejady. Aktorka na jeden dzień zostanie dziennikarką naszego serwisu. Będzie musiała zmierzyć się z niemałymi wyzwaniami!

Źródło: plejada.pl

Agnieszka Kaczorowska w świątecznej sesji z rodziną. Córeczki aktorki gwiazdami kadru. Ale pięknie!

01.12.2022 18:40


Agnieszka Kaczorowska - świąteczna sesjaAgnieszka Kaczorowska przywitała grudzień zdjęciem z pięknej sesji z rodziną. Córeczki aktorki gwiazdami świątecznego kadru. Agnieszka Kaczorowska to tancerka i aktorka. Sławę zdobyła, wcielając się w rolę Bożenki w serialu Klan. Przez wiele lat trenowała także uczestników Tańca z gwiazdami i na stałe zagościła w polskim show-biznesie. Kaczorowska została także influencerką, a jej konta w social mediach […]

Źródło: jastrzabpost.pl

To Agnieszka Kaczorowska usłyszała na temat swojej przyszłości. "Mam ciary"

30.11.2022 23:59

– To wszystko prawda – stwierdziła Agnieszka Kaczorowska, kiedy usłyszała, co na temat jej życia mówi psychotronik. Marta Wyszyńska-Ładniak zauważyła, że aktorka i tancerka może mieć też pewien problem. Chodzi o jej podejście do związku.

Źródło: plejada.pl

Wielka miłość i trudny czas. Numerolożka ujawnia, jaka czeka ich przyszłość

30.11.2022 23:59

– To będą duże zmiany dla ciebie, ale te zmiany możesz zaplanować i teraz jest fantastyczny czas na przygotowanie – ujawnia psychotronik Marta Wyszyńska-Ładniak w rozmowie z Tomaszem Sekielskim. W andrzejkowej zabawie Plejady udział wzięli też Agnieszka Kaczorowska i Natalia Janoszek. Jaka przyszłość czeka gwiazdy?

Numerolożka podsumowała związek Kaczorowskiej: "W środku jest mała dziewczynka"

30.11.2022 22:22


Agnieszka Kaczorowska (30 l.) spełnia się w roli mamy-influencerki, która doskonale łączy macierzyństwo z karierą. Aktorka w 2018 roku wyszła za tancerza, Macieja Pelę, z którym doczekała się dwóch córek. Jej relacja znalazła się na celowniku numerolożki, która postanowiła szczerze ją podsumować. "W środku jest mała dziewczynka" - wyznała.

Źródło: www.pomponik.pl

Mecz Polska – Argentyna. Psychotronik przewiduje

30.11.2022 17:59

– Będzie bardzo ostra gra – mówi Marta Wyszyńska-Ładniak, przewidując, jak na boisku podczas meczu Polska – Argentyna zachowywać się będą Robert Lewandowski i Leo Messi. Gośćmi andrzejkowej zabawy Plejady są Tomasz Sekielski, Agnieszka Kaczorowska i Natalia Janoszek. Kogo z nich czeka miłość, a przed kim trudny rok i czas decyzji? Zobacz wideo.

reklama
player+
Kontakt z nami