Wiadomości z tagiem Agnieszka Kaczorowska  RSS
Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak nosi młodszą córkę. Niecodzienny sposób

30.10.2021 21:29

Agnieszka Kaczorowska jest aktorką, ale i influencerką, więc na jej instagramowym profilu nie brakuje wpisów polecających np. gadżety dla młodych...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wyglądała po porodzie! To do niej niepodobne!

30.10.2021 16:50


Agnieszka Kaczorowska w nowym poście na Instagramie poruszyła temat karmienia piersią. Aktorka opatrzyła wpis zdjęciami, które przedstawia ją wraz z malutką córeczką. Jedno z nich zostało wykonane tuż po porodzie. Słowa Kaczorowskiej o karmieniu wzruszyły wiele mam. Obserwatorki doceniły szczerość i radość, jakie biją z fotografii.

Źródło: kobieta.interia.pl

Ludzie zamarli na widok Waldusia ze "Świata według Kiepskich"! Tak teraz wygląda

29.10.2021 10:30


Na premierze spektaklu „The Strings, czyli sex, drugs i disco” pojawiła się prawdziwa plejada gwiazd. Na czerwonym dywanie pojawiły się sławy, które od dłuższego czasu nie były widywane na branżowych imprezach. Na „ściance” zaprezentowała się m.in. Ewa Błaszczyk, Daria Widawska, Michał Moterski, czy Agnieszka Kaczorowska. Największą uwagę przykuwał jednak Bartosz Żykowski.  Serialowy Walduś ze „Świata według Kiepskich” pojawił się w niebieskim dresie. Aktor zdawał się być lekko zmęczony, co można było zauważyć po jego podkrążonych oczach.

Źródło: www.pomponik.pl

Agnieszka Kaczorowska-Pela karmi piersią. Aktorka pokazała, jak wyglądała chwilę po porodzie [ZDJĘCIA]

29.10.2021 10:25

Agnieszka Kaczorowska-Pela ma już dwójkę dzieci! Piękna mama córeczek podzieliła się na Instagramie zdjęciami ukazującymi intymny moment karmienia piersią. Jedna z fotografii została wykonana krótko po porodzie.

Źródło: www.rmf.fm

Julia Kamińska, Agnieszka Kaczorowska i Małgorzata Socha z nową fryzurą brylowały na ściance. Kto jeszcze?

28.10.2021 23:59

Warszawska premiera sztuki teatralnej "The Strings, czyli sex, drugs i disco" przyciągnęła uwagę wielu gwiazd ze świata sztuki. Na czerwonym dywanie błyszczała Małgorzata Socha, która zaskoczyła metamorfozą fryzury i Julia Kamińska oraz biorący udział w spektaklu Michał Koterski, który wystąpił w... klasycznym dresie z trzema paskami.

Źródło: plejada.pl

Łukasz Kadziewicz wspomina "Taniec z gwiazdami": mam braki [TYLKO W PLEJADZIE]

26.10.2021 17:59

Kiedy w 2015 r. Łukasz Kadziewicz ogłosił koniec zawodowej kariery sportowej, prawdopodobnie niewiele osób przypuszczało, że wkrótce pojawi się na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Nie tylko wziął udział w programie, ale też razem z Agnieszką Kaczorowską dotarł aż do finału. Nam opowiedział, jak dziś wspomina ten czas oraz zdradził, czy wciąż tańczy. Materiał wideo obejrzysz powyżej. Transkrypcję rozmowy przeczytasz w dalszej części artykułu.

Źródło: plejada.pl

Tłum gwiazd na imprezie! Która wypadła najlepiej?

25.10.2021 21:49


Agnieszka Kaczorowska, Doda, Viki Gabor, Joanna Przetakiewicz… to tylko niektóre gwiazdy, które w poniedziałkowy wieczór zjawiły się na gali „Plajady”. Wiele z przybyłych sław postawiło na śmiałe prześwitujące kreacje! Która prezentowała się najciekawiej?

Źródło: www.pomponik.pl

Agnieszka Kaczorowska z mężem wparowali na imprezę i nie mogli odkleić od siebie rąk. W efekcie powstała romantyczna sesja. Te fotki będą pokazywać wnukom!

25.10.2021 20:35


Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2021. Para wyglądała zjawiskowo i nie szczędziła sobie czułości. Te zdjęcia będą zachwycać ich wnuki! Podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2021 na czerwonym dywanie pojawiła się sama śmietanka towarzyska. Jednak szczególną uwagę wszystkich przykuła Agnieszka Kaczorowska. Gwiazda oczywiście jak zawsze przybyła na imprezę ze swoim […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami