Wiadomości z tagiem Ida Nowakowska  RSS
Wieści z domu Idy Nowakowskiej nadeszły znienacka. Decyzja męża wydaje się przesądzona

20.04.2024 9:36


Ida Nowakowska i jej amerykański mąż Jack Herndon stoją przed poważnymi zmianami w życiu. Gdy kariera medialna celebrytki mocno wyhamowała, mężczyzna uznał, że być może to czas zawalczyć o swoje. Jak donosi jeden z portali, aktor poważnie myśli o powrocie do Stanów i wygląda na to, że dopnie swego. Sama Ida, choć opowiada o masie "nowych projektów", też realizuje je już głównie poza Polską. Jak to się skończy dla ich małżeństwa?

Źródło: www.pomponik.pl

Ida Nowakowska wraca na antenę TVP. Oficjalnie potwierdziła. "Już bardzo się stęskniłam"

19.04.2024 11:27

Po tym, jak Ida Nowakowska była zmuszona rozstać się z "Pytaniem na śniadanie", wielu zastanawiało się, jak będzie wyglądać jej zawodowa przyszłość. Teraz prezenterka zabrała w tej sprawie głos, potwierdzając wieści na temat powrotu na antenę TVP.

Źródło: www.rmf.fm

Ida Nowakowska zabiera głos w sprawie TVP. Mówi, czy zobaczymy ją w finale "The Voice Kids"

18.04.2024 23:59

Przed nami wielki finał programu "The Voice Kids". Widzowie TVP zastanawiali się, czy w odcinku na żywo zobaczą prowadzącą Idę Nowakowską-Herndon. Prezenterka w rozmowie z Plejadą rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Źródło: plejada.pl

Olek Sikora i Ida Nowakowska po raz pierwszy razem poza TVP. Iwona Pavlović zadała szyku

11.04.2024 23:59

Gwiazdy tłumnie przybyły na imprezę branży SPA i wellness. Do zdjęć pozowali m.in. Ida Nowakowska i Aleksander Sikora, którzy po zmianie władzy w TVP przestali pojawiać się w "Pytaniu na śniadanie". Obecne były także Iwona Pavlović i Agnieszka Kaczorowska-Pela.

Źródło: plejada.pl

Ida Nowakowska zabiera głos po odejściu z "Pytania na śniadanie". Mówi, czy była "pupilką Kurskich"

07.04.2024 11:59

Ida Nowakowska po raz pierwszy zabrała głos po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie". W najnowszym wywiadzie odpowiada na pytanie, czy była "pupilką Kurskich". Rozlicza nową szefową śniadaniówki z jej decyzji.

Źródło: plejada.pl

Ida Nowakowska zabrała głos w sprawie zwolnienia z "PnŚ". "Poczułam się dyskryminowana"

07.04.2024 11:27

Ida Nowakowska jakiś czas temu straciła pracę przy "Pytaniu na śniadanie". Prezenterka wróciła teraz do tego momentu i w rozmowie z "Wprost" wyznała, jak się czuła w związku z całą sytuacją.

Źródło: www.rmf.fm

Ida Nowakowska mści się na TVP. Wygarnęła przeszłość nowej szefowej "Pytania na śniadanie"

06.04.2024 21:17


Ida Nowakowska (33 l.) do niedawna była jedną z twarzy „Pytania na śniadanie” i zarazem wizytówką TVP. Trudno było wyobrazić sobie poranne pasmo bez jej sympatycznego duetu z Tomaszem Wolnym. Zmiany przy Woronicza spowodowały jednak, że musiała rozstać się z zajmowanym stanowiskiem. Dopiero teraz zgodziła się skomentować okoliczności swojego zwolnienia. Padły mocne słowa o nowej szefowej.

Źródło: www.pomponik.pl

Ida Nowakowska spędziła z synkiem noc na klatce schodowej. Tak próbowała pomóc mężowi

04.04.2024 17:59

Ida Nowakowska udostępniła w sieci nagranie, na którym bezradnie rozkłada ręce z powodu kłopotów, które spotkały jej rodzinę. Była gwiazda "Pytania na śniadanie" musiała spędzić z synkiem długie godziny na klatce schodowej.

Źródło: plejada.pl

Monika Richardson punktuje Idę Nowakowską i Małgorzatę Tomaszewską. "Nie były to prezenterki"

03.04.2024 23:59

Monika Richardson chętnie wypowiada się na temat osób, które pracowały w TVP przed październikowymi wyborami parlamentarnymi. Tym razem została zapytana o prowadzących "Pytanie na śniadanie". Dostało się głównie Idzie Nowakowskiej.

Źródło: plejada.pl

Finalistka hiszpańskiego "The Voice Kids" przyszła do polskiej edycji. Tak zareagowali trenerzy [WIDEO]

30.03.2024 17:24

W nowym odcinku The Voice Kids wystąpi Marta Porris Zalewska, która w 2022 roku walczyła w finale hiszpańskiej odsłony formatu. 14-latka podczas przesłuchań w ciemno zmierzyła się z wielkim przebojem Michaela Jacksona. "Ona jest super" - komentowała Ida Nowakowska.

Źródło: www.rmf.fm

reklama
Kontakt z nami