Wiadomości z tagiem Ida Nowakowska  RSS
Ida Nowakowska rozpływa się nad żoną Jacka Kurskiego. Padły zaskakujące słowa

21.09.2022 23:59

Joanna Kurska od niedawna znów pracuje w TVP. Żona Jacka Kurskiego po odejściu męża z telewizji publicznej została producentką "Pytania na śniadanie". Ida Nowakowska w najnowszym wywiadzie podkreśliła, że nowa członkini redakcji "PnŚ" ma pełnię władzy w śniadaniówce TVP2.

Źródło: plejada.pl

Ida Nowakowska zawiedziona odejściem Kurskiego. Czy obawia się o swoją pracę?

21.09.2022 12:02

Ida Nowakowska została zapytana o dymisję Jacka Kurskiego. Czy obawia się o swoją pracę?

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Ida Nowakowska obcięła włosy i zafundowała sobie grzywkę! Po długich pasmach zostało wspomnienie

21.09.2022 11:00


Ida Nowakowska nowa fryzuraIda Nowakowska jeszcze nigdy tak odważnie nie ścięła włosów. Wszystko zrelacjonowała w sieci. Jak wygląda po metamorfozie? Ida Nowakowska to jedna z najbardziej rozchwytywanych twarzy Telewizji Polskiej. Prezenterka od lat robi karierę na antenie TVP. Wcześniej współpracowała z TVN, gdzie najpierw pojawiła się jako uczestniczka You Can Dance, a później dołączyła do grona jurorów. Z […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Ida Nowakowska ubolewa nad zmianami w TVP: byłam pod wrażeniem tego, co robił pan prezes

20.09.2022 17:59

Ida Nowakowska kilka lat temu zaczęła swoją karierę w TVP. Szansę dał jej ówczesny prezes Jacek Kurski, który niedawno pożegnał się ze stanowiskiem. Prezenterka nie ukrywa, że jest zaskoczona zmianami na Woronicza.

Źródło: plejada.pl

Ida Nowakowska lamentuje po odejściu Jacka Kurskiego. Gwiazda wyjawiła, co dzieje się w TVP pod rządami nowego prezesa!

20.09.2022 10:43


Ida Nowakowska (32 l.) nie kryje, że informacja o tym, że Jacek Kurski przestaje pełnić funkcję prezesa TVP, mocno ją zasmuciła. Gwiazda nie może się nachwalić zmian, jakie zaszły na Woronicza za jego rządów. Nie jest tajemnicą, że kariera Idy wprost wystrzeliła dzięki przychylności Kurskiego. Jak będzie teraz? Prowadząca "Pytanie na śniadanie" stara się nawet o tym nie myśleć...

Źródło: www.pomponik.pl

Ida Nowakowska ubolewa nad zmianami w TVP: „Pan prezes w ambitny sposób podchodził do misji telewizji”. Czego się obawia?

20.09.2022 5:00


Ida Nowakowska, Jacek KurskiIda Nowakowska zaczęła karierę w TVP w 2018 roku. Jak ocenia zmianę prezesa stacji? Jakim szefem był dla niej Jacek Kurski? Jak go zapamiętała jako szefa?  Ida Nowakowska pierwsze kroki w świecie mediów stawiała w TVN-ie. Zaczynała jako uczestniczka w programie You Can Dance. Na fali popularności dostała kilka propozycji zawodowych, a jedną z nich […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Ida Nowakowska popłakała się na wizji. Tomasz Wolny musiał ratować sytuację!

18.09.2022 0:02


Ida Nowakowska i Tomasz Wolny prowadzili sobotnie wydanie "Pytania na śniadanie". Jednym z tematów był film dokumentalny o Annie Przybylskiej. Na początku rozmowy pokazano zwiastun, który bardzo poruszył tancerkę... W pewnym momencie nie mogła już powstrzymać łez.

Źródło: www.pomponik.pl

Ida Nowakowska nie umiała powstrzymać łez. Tomasz Wolny zaniepokoił się

17.09.2022 11:59

"Pytanie na śniadanie" to program na żywo, w czasie którego wszystko może się zdarzyć. Widzowie mogą obserwować też spontaniczne reakcje prowadzących, którzy nie kryją swoich emocji. W sobotni poranek Ida Nowakowska nie umiała powstrzymać łez, kiedy w plenerowym studio pojawiły się nauczycielki Anny Przybylskiej.

Źródło: plejada.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan zaszalała z rozcięciem. Patrzymy jednak na brzuch Idy Nowakowskiej

16.09.2022 23:59

W Warszawie odbyła się finałowa gala konkursu Polish Businesswoman Awards, na której nie zabrakło gwiazd. Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się w biało-czarnej kreacji z rozcięciem, ale to Ida Nowakowska zwróciła naszą uwagę.

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami