Wiadomości z tagiem Dorota Wellman  RSS
Gwiazdy w „Dzień Dobry TVN”: Patrycja Markowska, Irena Santor, Grażyna Szapołowska

23.01.2022 15:50


Gwiazdy w DDTVNFotoreporterzy mieli dziś ręce pełne roboty. Przed studiem „DDTVN” sfotografowali plejadę gwiazd. Wśród nich Markowska, Santor i Szapołowska. Program Dzień dobry TVN to jedna z popularniejszych telewizji śniadaniowych. Nieprzerwanie od 2005 roku przyciąga ona miliony widzów z całego kraju. Program prowadzi obecnie kilka par prezenterów: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, […]

Janusz Gajos rezygnuje z teatru? "Od tej bestii nie da się uwolnić"

18.01.2022 11:59

Janusz Gajos podjął decyzję, że nie będzie już występował w teatrze. Z tej okazji zdecydował się udzielić wywiadu Dorocie Wellman. W rozmowie z dziennikarką opowiedział o planach na przyszłość, wspominał współpracę z Kazimierzem Kutzem i magii teatru.

Źródło: plejada.pl

Janusz Gajos szczerze o odejściu z teatru. "Już nie jestem panem sytuacji na scenie"

17.01.2022 23:59

Janusz Gajos zrezygnował z etatu w teatrze. Informacja ta obiegła media pod koniec 2021 r., a fani aktora zaniepokoili się. W wywiadzie z Dorotą Wellman niezapomniany Janek Kos z "Czterech pancernych i psa" zdradził powody podjęcia swojej decyzji. Materiał wideo obejrzysz powyżej. Transkrypcję rozmowy przeczytasz w dalszej części artykułu.

Źródło: plejada.pl

Baranowski sprzedał willę, by sfinansować opiekę Wander

17.01.2022 18:03

Krzysztof Baranowski w rozmowie z Dorotą Wellman opowiedział o stanie zdrowia Bogumiły Wander. "Rozmawiamy ze sobą, chociaż jest to rozmowa bez kontaktu" - powiedział.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Prokopa i Wellman poniosło na antenie! Przeszli samych siebie!

16.01.2022 18:01


Marcin Prokop i Dorota Wellman pojawili się w studiu "Dzień Dobry TVN" w niewiarygodnym wydaniu. Prowadzących program nieźle poniosło, choć widzowie nie szczędzili im komplementów. O co poszło?

Źródło: www.pomponik.pl

Krzysztof Baranowski sprzedał dom, żeby zapewnić opiekę żonie. "Z trudnością kontaktuje się ze światem"

16.01.2022 11:59

Krzysztof Baranowski, 84-letni żeglarz, wyruszy w samotny rejs przez Atlantyk. W rozmowie z Dorotą Wellman opowiedział o swoich planach. Poruszony został także temat stanu zdrowia jego żony, Bogumiły Wander.

Źródło: plejada.pl

Marcin Prokop zrobił z siebie bałwana w „Dzień Dobry TVN”. Dorotę Wellman też poniosło. Widzowie przecierali oczy z niedowierzania. „Olafy dwa”

16.01.2022 10:40


Dorota Wellman i Marcin ProkopMarcin Prokop i Dorota Wellman to duet, który jest uwielbiany przez tysiące Polaków. Para zaskoczyła widzów Dzień Dobry TVN. Nie wierzyli w to, co zobaczyli. Dorota Wellman i Marcin Prokop mieli okazję współpracować ze sobą w Pytaniu na śniadanie. W 2007 roku postanowili odejść od publicznego nadawcy i związali się ze stacją TVN. Od tamtej pory […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Gwiazda „DDTVN” ogłosiła zaręczyny! Partner zdobył się na niezwykle romantyczny gest. Zdjęcie przepiękne

03.01.2022 22:20


Gwiazda Gwiazda „DDTVN” ogłosiła zaręczyny. Jej wybranek to długowłosy przystojniak. Poprosił ją o ślub w romantycznej scenerii. Chyba każdy słyszał o Dzień dobry TVN. Miliony Polaków oglądają program od września 2005 roku. Obecnie współprowadzi go kilka par: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Paulina Krupińska i Damian Michałowski oraz Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. W minionych latach mogliśmy w nim też […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
player+
Kontakt z nami