Baner Fuksiarz
Wiadomości z tagiem Andrzej Duda  RSS
Andrzej Duda porównał śmierć prezydenta Iranu do katastrofy smoleńskiej. Joanna Racewicz reaguje

21.05.2024 11:59

Kondolencje Andrzeja Dudy po śmierci prezydenta Iranu Ebrahima Raisiego wywołały poruszenie. Prezydent w swoim wpisie odniósł się do katastrofy smoleńskiej, co wielu komentatorów uznało za niestosowne. Słowa oburzyły również Joannę Racewicz.

Źródło: plejada.pl

Pogrzeb Jacka Zielińskiego. Andrzej Duda mówił o "przecieraniu szlaków", syn - o chorobie ojca

20.05.2024 17:59

W Krakowie odbył się pogrzeb Jacka Zielińskiego. Na uroczystościach obecny był prezydent Andrzej Duda, który pośmiertnie odznaczył wokalistę Skaldów Orderem Odrodzenia Polski za wybitne zasługi na rzecz kultury.

Źródło: plejada.pl

Pogrzeb Jacka Zielińskiego. Andrzej Duda wygłosił przemówienie

20.05.2024 11:59

Pogrzeb Jacka Zielińskiego potrwa przez cały poniedziałek. Na uroczystościach obecny jest prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką, który pośmiertnie odznaczył wokalistę Orderem Odrodzenia Polski za wybitne zasługi na rzecz kultury.

Źródło: plejada.pl

Andrzej Duda w Ameryce zwraca uwagę nową sylwetką. Stylistka: nawet sposób siadania idealny

23.04.2024 23:59

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda goszczą w Ameryce. Według stylistki Wiganny Papiny para prezydencka wygląda niezwykle stylowo — uwagę zwraca sylwetka głowy państwa. — Nie ma się do czego przyczepić. Nawet sposób siadania i stania jest idealny. Nie szukajmy "dziury w całym", bo w tym przypadku nie znajdziemy — mówi Plejadzie.

Źródło: plejada.pl

Spełniło się największe marzenie Patrycji Sołtysik. Radosne wieści nadeszły wieczorem

20.04.2024 21:13


Patrycja Sołtysik nigdy nie ukrywała, że chcą mieć z Andrzejem dużą rodzinę. Małżonkowie, którzy doczekali się już synka Stasia, od dawna marzyli o drugim dziecku. Teraz na instagramowym profilu kobiety pojawił się wyjątkowo radosny wpis. Niebawem na świecie pojawi się ich upragniona pociecha. Nie mogli być bardziej szczęśliwy.

Źródło: www.pomponik.pl

Gesty wyższości Donalda Trumpa. Ekspertka: Andrzej Duda został wizerunkowo wykorzystany

18.04.2024 17:59

Andrzej Duda i Donald Trump spotkali się w wieżowcu Trump Tower w Nowym Jorku. Nagrania, na których widać ich powitanie, momentalnie obiegły sieć. W rozmowie z Plejadą ekspertka od mowy ciała i kreowania wizerunku Daria Domaradzka-Guzik zwraca uwagę na dominację byłego prezydenta USA. — Zaryzykowałabym stwierdzenie, że Duda został wizerunkowo wykorzystany przez Trumpa i porzucony — mówi.

Źródło: plejada.pl

Andrzej Duda spotkał się z Donaldem Trumpem. Memy o złotym talerzu "zrobią wam dzień"!

18.04.2024 11:59

Andrzej Duda pojechał z wizytą do Stanów Zjednoczonych. Prezydent Polski przy okazji spotkał się z Donaldem Trumpem, a zdjęcia polityków zalały internet. Niektórych internetowych twórców poniosła wyobraźnia!

Źródło: plejada.pl

Andrzej Duda na wakacjach. Pochwalił się nagraniem ze stoku

09.04.2024 23:59

Andrzej Duda pochwalił się nagraniem z wakacji. Prezydent na swoim profilu na Instagramie opublikował filmik, na którym widać, jak jeździ na nartach. Forma prezydenta wywarła spore wrażenie na internautach, którzy zasypali Dudę komentarzami.

Źródło: plejada.pl

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda już zagłosowali. Pierwsza dama zadała szyku

07.04.2024 17:59

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda również wypełnili swój obywatelski obowiązek. Para prezydencka zagłosowała w Krakowie. Na tę okoliczność pierwsza dama włożyła jasną marynarkę i beżowe spodnie.

Źródło: plejada.pl

Burza po programie TVN24. KRRiT chce nałożyć karę za "brutalne" słowa o prezydencie

04.04.2024 11:59

Rafał Wojda w poranku TVN24 "Wstajesz i wiesz" komentował weto prezydenta Andrzeja Dudy wobec ustawy o tabletce "dzień po". Dziennikarz posłużył się zaskakującym przykładem — jego wypowiedź będzie przedmiotem postępowania Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji — podaje portal Wirtualne Media.

reklama
Kontakt z nami