Wiadomości z tagiem Andrzej Duda  RSS
Andrzej Duda wybrał się na narty. Memy z udziałem prezydenta zalały sieć!

09.12.2023 17:59

Zima w pełni. Prezydent Andrzej Duda w sobotę 9 grudnia rozpoczął sezon narciarski. Polityk został przyłapany przez innych narciarzy na wyciągu Czorsztyn-Ski. Na stoku pojawił się o 9 rano.

Źródło: plejada.pl

Kinga Duda po wielu miesiącach została wyśledzona. Co słychać u prezydentówny?

06.12.2023 9:58


Kinga Duda (28 l.) stara się jak tylko może unikać obecności w mediach. Córka prezydenta RP, Andrzeja Dudy praktycznie nie uczestniczy w wydarzeniach publicznych, a jej życie osobiste i zawodowe jest owiane tajemnicą. Po raz pierwszy od bardzo dawna paparazzi zdołali wypatrzeć prezydentównę w Warszawie. Towarzyszył jej szerzej nieznany mężczyzna.

Źródło: www.pomponik.pl

Szymon Hołownia odważnie żartuje z Andrzeja Dudy. Te słowa wzbudzą sporo kontrowersji

04.12.2023 20:54


Ironiczne wypowiedzi nowego marszałka sejmu błyskawicznie trafiają do sieci i stają się prawdziwymi hitami internetu. Ostatnio Szymon Hołownia postanowił nieco pożartować z... prezydenta Andrzeja Dudy. Czy tym razem nie przesadził?

Źródło: www.pomponik.pl

Szymon Hołownia zażartował z Andrzeja Dudy. "Pan prezydent zniknie nam z widoku?"

04.12.2023 17:59

Na profilu Sejmu w mediach społecznościowych pojawił się pierwszy video podcast, zatytułowany "Sejm. Nowe otwarcie z marszałkiem Szymonem Hołownią". W premierowym odcinku widzowie mogli z bliska zobaczyć salę plenarną. W pewnym momencie Szymon Hołownia wspomniał o specjalnym miejscu dla prezydenta. Nie powstrzymał się od uszczypliwości w kierunku głowy państwa.

Źródło: plejada.pl

Katarzyna Warnke bez ogródek o prezydencie. Woli polityka opozycji

30.11.2023 9:24


Katarzyna Warnke, Andrzej Duda (fot. KAPiF)Katarzyna Warnke skrytykowała prezydenta na swoim instagramowym story. Wcześniej wyraziła poparcie dla czołowego polityka opozycji. Kto obserwuje ją w mediach społecznościowych ten wie, że Katarzyna Warnke często wypowiada się na aktualne tematy. Jednym z najbardziej prominentnych jest polska polityka, która w okolicach tegorocznych wyborów zaczęła pojawiać się na jej profilu instagramowym jeszcze częściej. Aktorka odważnie […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Polityczne memy zalały sieć. Andrzej Duda jako najlepszy uczeń w klasie robi furorę

28.11.2023 11:59

W poniedziałek 27 listopada odbyła się uroczystość zaprzysiężenia przez prezydenta Andrzeja Dudę nowego rządu Mateusza Morawieckiego. Internauci szybko zareagowali na wydarzenia z Pałacu Prezydenckiego. W sieci pojawiły się memy z Mateuszem Morawieckim i Dominiką Chorosińską w roli głównej.

Źródło: plejada.pl

Mowa ciała zdradziła Andrzeja Dudę na zaprzysiężeniu rządu. "Objaw zdenerwowania"

27.11.2023 23:59

Andrzej Duda powołał Mateusza Morawieckiego na urząd Prezesa Rady Ministrów. Podczas zaprzysiężenia nowego rządu prezydent wygłosił przemówienie. — Rzadko mu się zdarza, żeby aż tak zaciskał pięści. To jest objaw zdenerwowania, a czasem nawet zdenerwowania połączonego ze złością — wskazuje Łukasz Kaca, ekspert od mowy ciała.

Źródło: plejada.pl

Internauci przypominają "dziedzictwo" Andrzeja Dudy. Wrócił temat Joli Rosiek [MEMY]

25.11.2023 17:59

Andrzej Duda po zakończeniu kadencji "nie będzie uczestniczył w bieżącej polityce". "Nie wyobrażam sobie, żeby prezydent był działaczem partyjnym i liderem prawicy. Jestem jednak pewien, że to prawicy będzie zależało, żeby odwoływać się do jego dziedzictwa i żeby był bardzo ważną figurą" — stwierdził Marcin Mastalerek w rozmowie z TVN24. Internauci skomentowali słowa szefa gabinetu prezydenta, przypominając "dziedzictwo" Andrzeja Dudy w postaci memów. W jednym z nich wrócił temat Joli Rosiek, urodziwej góralki, która swego czasu wyznawała prezydentowi miłość w mediach społecznościowych i zdradzała szczegóły ich rzekomej bliskiej relacji.

Źródło: plejada.pl

Premier Morawiecki szuka sojuszników dla nowego rządu. Internauci są bezlitośni [MEMY]

24.11.2023 12:01

Prezydent powierzył Mateuszowi Morawieckiemu misję sformowania rządu. Premier zapewnił Andrzeja Dudę, że znajdzie popierającą gabinet większość. Teraz jest w ferworze pracy. Zaprasza polityków do budowania koalicji. Efekty nie powalają. Sukces oddala się z prędkością światła. Za to internetowi twórcy zacierają ręce i tworzą memy. Zobaczcie!

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Robert Górski kolejny raz uderza w Polsat. Opublikował skecz o Andrzeju Dudzie i Mateuszu Morawieckim

19.11.2023 17:59

Robert Górski nie owija w bawełnę i przy każdej okazji przypomina o tym, że Polsat zrezygnował z emisji programu "Kabaret na żywo. Młodzi i moralni". Kolejny raz opublikował skecz, który nie pojawił się w telewizji. Tym razem sparodiowano Andrzeja Dudę i Mateusza Morawieckiego.

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami