Wiadomości z tagiem Donald Trump  RSS
Donald Trump ostro o Meghan Markle. "Harry został okropnie wykorzystany"

01.12.2021 17:59

Donald Trump udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat Meghan Markle. Były prezydent Stanów Zjednoczonych nie ukrywa swojej niechęci do żony wnuka królowej Elżbiety II. Stwierdził nawet, że książę Harry został przez nią wykorzystany.

Źródło: plejada.pl

Donald Trump o Meghan Markle: nie szanuje królowej i okropnie wykorzystała księcia Harry'ego. Faktycznie?

01.12.2021 8:09

Były prezydent USA Donald Trump w ostatnim wywiadzie postanowił dobitnie powiedzieć, co sądzi o Meghan Markle. Amerykańska aktorka dzięki ślubowi z...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Biały Dom został udekorowany na święta. "Melania Trump robiła to lepiej"

30.11.2021 17:59

Dekoracje świąteczne w Białym Domu, co roku są szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Za czasów prezydentury Donalda Trumpa, jego żona Melania Trump, często była krytykowana za zbyt "wymyślne" ozdoby, ale też doceniania za fantazję. Zobaczcie, na jaki wystrój postawiła obecna pierwsza dama, Jill Biden.

Źródło: plejada.pl

Szokujące słowa Trumpa! Twierdzi, że Baldwin celowo zabił Halynę Hutchins!

07.11.2021 9:16


Donald Trump bez ogródek przyznał w podcaście, w którym był gościem, że jego zdaniem Alec Baldwin mógł z rozmysłem postrzelić operatorkę Halynę Hutchins. Nazwał go nawet „świrem”!

Źródło: www.pomponik.pl

Była gwiazdą latynoskich telenowel. Telewizję porzuciła dla polityki

14.10.2021 11:59

Ta piękna wenezuelska aktorka dała się poznać w latynoskich serialach jako prawdziwa femme fatale. Była jedną z czołowych bohaterek telenowel, zagrała w ponad 20 produkcjach i… zniknęła z ekranu. Zajęła się polityką, wspierała Donalda Trumpa. Co robi dzisiaj Carolina Tejera?

Źródło: plejada.pl

Melania Trump zignorowała zamieszki w Kapitolu. Miała "ważniejsze" zajęcie

14.09.2021 17:59

Melania Trump w trakcie prezydentury Donalda Trumpa trwała u jego boku. Zamieszki w Kapitolu odbiły się szerokim echem w mediach, a po wielu miesiącach wyszła na jaw konwersacja ówczesnej pierwszej damy z rzeczniczką prasową Białego Domu.

Źródło: plejada.pl

Wyciekły SMS-y Melanii Trump. Gdyby była Pierwszą Damą, mogłyby mocno nadszarpnąć jej wizerunek

13.09.2021 17:40


Melania Trump - treść SMS-ów, które wyciekłyMelania Trump przez lata była na świeczniku, jednak niewiele było wiadomo na jej temat. Właśnie wyciekła treść SMS-ów, które wysłała do szefa swojego sztabu. Co napisała? Po tym, jak Donald Trump wygrał w 2017 roku wybory prezydenckie w USA, jego żona, Melania Trump, zaczęła pełnić funkcję Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych. Towarzyszyła mężowi podczas wszystkich spotkań służbowych […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Melania Trump zniknęła. Podczas tegorocznych wakacji widziano ją tylko raz

06.09.2021 17:59

Melania Trump po zakończeniu prezydentury swego męża, Donalda Trumpa musiała razem z nim opuścić Biały Dom. Wielu obserwatorów świata polityki i przedstawicieli mediów uznało, że wzorem poprzednich pierwszych dam Melania Trump zaangażuje się w działalność charytatywną, lub społeczną, jednak ona... zniknęła. Tego lata była publicznie widziana tylko raz - informuje CNN.

Źródło: plejada.pl

Tokio 2020. Trump krytykuje amerykańskie piłkarki po zdobyciu przez nie brązu! "Po prostu przegrały"

06.08.2021 9:17


Donald Trump najwyraźniej interesuje się kobiecym sportem bardziej, niż byśmy się spodziewali. Ostatnio amerykańskie piłkarki zdobyły brązowy medal na igrzyskach w Tokio, co bardzo zdenerwowało byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Winą za ich „porażkę” obarczył „lewicowych maniaków”.

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami