Wiadomości z tagiem Margaret  RSS
Margaret: Mam ponad 10 tatuaży. Niektóre coś znaczą, a inne są efektem przedłużonej imprezy

19.09.2019 14:59


Wokalistka lubi ozdabiać swoje ciało tatuażami i jak tłumaczy, czasem przywiązuje uwagę do ich symboliki, ale często też tatuuje sobie po prostu to, co jej się w danym momencie podoba. Na razie piosenkarka ma ponad dziesięć tatuaży i jak wspomina, powstawały one w różnych okolicznościach, czasem zupełnie spontanicznie, na przykład po dobrej imprezie. Margaret potwierdza regułę, że kto raz […]

Tagi: Margaret
Źródło: life4style.pl

Margaret o "The Voice of Poland": Nam też często nie wychodzi i nie jest to koniec świata

16.09.2019 18:00


Wokalistka podkreśla, że chce jak najlepiej wykorzystać szansę pokierowania swoją drużyną wokalną w "The Voice of Poland". Margaret chwali swoich podopiecznych i docenia to, że są nastawieni na rozwój i szlifowanie umiejętności wokalnych. Jej zdaniem, dzięki takim programom można odkryć wiele muzycznych perełek. Żałuje też, że regulamin formatu nie pozwolił, by do drugiego etapu można było zakwalifikować znacznie więcej osób.

Źródło: muzyka.interia.pl

Rubik i Margaret na okładce prawicowego tygodnika. "Samozwańcze seksedukatorki"

16.09.2019 11:43

Magazyn "Do Rzeczy" nieraz uraczył czytelników okładkowym "potworkiem". Tym razem na pierwszej stronie tygodnika pojawiły się Anja Rubik, Maja Ostaszewska i Margaret. Cała trójka została okrzyknięta mianem "samozwańczych seksedukatorek".

Źródło: natemat.pl

Przed laty dostała od niego kosza. Margaret w "The Voice of Poland" spotkała dawną sympatię

15.09.2019 10:50

"Jak zobaczyłam, że to jesteś ty, tak mi serce zabiło" – powiedziała Margaret, kiedy w jednym z uczestników programu "The Voice of Poland" rozpoznała dawnego znajomego. Jak ujawniła, była zainteresowana chłopakiem przed laty, ale ten nie odwzajemniał jej uczuć.

Źródło: natemat.pl

Przed laty dał kosza Margaret. Teraz wystąpił w „The Voice of Poland”! Reakcja gwiazdy bezcenna

15.09.2019 8:45


W drugim odcinku The Voice of Poland doszło do niesamowitego spotkania. Margaret w przesłuchiwanym uczestniku rozpoznała swoja dawną sympatię. Zobaczcie, jak zareagowała. Dwa tygodnie temu ruszył The Voice of Poland. W składzie trenerskim debiutują Margaret i Kamil Bednarek obok niech popisy wokalistów oceniają niezmiennie Michał Szpak oraz Tomson i Baron. Każdy z odcinków przynosi nowe niespodzianki. […]

"The Voice of Poland 10": Przesłuchania w ciemno, odc. 4, 5, 6

14.09.2019 17:59


14 września 2019 r. TVP2 wyemitowała kolejne trzy odcinki dziesiątego sezonu "The Voice of Poland". Zobacz zdjęcia uczestników programu! Kto zachwycił jurorów (Margaret, Michał Szpak, Kamil Bednarek, Baron i Tomson) i przeszedł dalej?

Źródło: muzyka.interia.pl

The Voice of Poland. Margaret spotkała swoją miłość z dzieciństwa! "Ja go chciałam, on mnie nie chciał"

13.09.2019 15:21

10. edycja popularnego muzycznego programu właśnie wystartowała! The Voice of Poland od lat cieszy się ogromna popularnością, a na castingach pojawiają się prawdziwe wokalne talenty. Jednym z nich jest Tadeusz Seibert, którego łączy wyjątkowa historia z Margaret!

Źródło: www.rmf.fm

Niespełniona miłość Margaret na Przesłuchaniach w ciemno! Tadeusz Seibert przejdzie dalej?

13.09.2019 11:45

Przed laty dał kosza Margaret. Teraz wystąpi w "The Voice of Poland"! Jak zareagowała Trenerka, gdy zobaczyła na scenie Tadeusza Seiberta? Zobacz fragment występu Przesłuchań w ciemno!

Źródło: www.telemagazyn.pl

reklama
Kontakt z nami