Wiadomości z tagiem Mandaryna  RSS
Mandaryna z nowym partnerem na tzw. ściance [FOTO]

06.12.2022 12:01

Mandaryna coraz śmielej pokazuje się ze swoim nowym partnerem. Po tym jak zadebiutował na jej Instagramie, przyszedł czas na wspólne wyjście. Para wybrała się na imprezę charytatywną.

Tagi: Mandaryna
Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Mandaryna debiutuje z nowym partnerem na ściance. Podjęli już jedną ważną decyzję

05.12.2022 17:59

Marta Wiśniewska wraz z innymi gwiazdami uczestniczyła w charytatywnym pokazie mody "Gwiazdy dzieciom". W życiu Mandaryny pojawił się ktoś wyjątkowy i zdecydowała się zabrać nowego partnera na to wydarzenie. W naszej galerii sprawdzicie, kto jeszcze pojawił się na evencie.

Tagi: Mandaryna
Źródło: plejada.pl

Mandaryna z nowym partnerem na salonach! Opowiedziała nam o zaręczynach, wspólnym mieszkaniu i świętach. „Dawno nie miałam takiej przyjemności z bycia z kimś”

05.12.2022 12:20


Mandaryna z nowym partneremMandaryna pierwszy raz zabrała ukochanego na ściankę. Z nowym partnerem zaliczyła bardzo udany debiut przed fotoreporterami. Uśmiech nie schodził jej z twarzy.  Mandaryna popularność w show-biznesie zdecydowanie zawdzięcza swojemu związkowi z Michałem Wiśniewskim. Wokalista Ich Troje był wówczas u szczytu sławy, a śliczna tancerka natychmiast wpadła mu w oko. Długo nie czekali ze sformalizowaniem związku. […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Najromantyczniejsza komedia radiowa powraca! Nowe odcinki "Listów do ABCDEFGH... byle nie do M" już wkrótce

05.12.2022 7:00

Świąteczny nastrój tworzą nie tylko piosenki z dzwoneczkami, zapach mandarynek i pierniczków czy migocące lampki na choince. Świąteczny nastrój tworzą również produkcje, które każdego roku cieszą... na różne sposoby. O czym mowa? Mowa o "Listach do ABCDEFGH... byle nie do M". Już wkrótce premiera kolejnego sezonu! Przed świętami usłyszycie nowe odcinki naszego radiowego serialu.

Źródło: www.rmf.fm

Mandaryna dba o edukację seksualną swoich pociech. Nie chce by były jak... Michał Wiśniewski

16.11.2022 21:29


Mandaryna (44 l.) rozpoczęła karierę w show-biznesie od relacji z Michałem Wiśniewskim (50 l.). Dziś oprócz dzieci niewiele ich łączy, a wokalistce zdarza się czasem uszczypliwie skomentować poczynania byłego męża. Nie inaczej było podczas jej ostatniego występu w popularnym podcaście. Co takiego miała do powiedzenia była członkini "Ich Troje"?

Źródło: www.pomponik.pl

Te gwiazdy chorują na cukrzycę. Mandaryna nazywa ją swoją "koleżanką", Figurski dzięki niej pomaga innym

14.11.2022 11:59

Na cukrzycę choruje co 14. Polak, który przez zaburzone wydzielanie lub działanie insuliny musi regularnie przyjmować leki. Wśród zmagających się z cukrzycą jest też sporo gwiazd, które coraz otwarcie mówią o życiu z chorobą. Zobacz, o kim mowa!

Tagi: Mandaryna
Źródło: plejada.pl

Michał Wiśniewski wymienił ciosy ze swoją córką. Wideo trafiło do internetu. Fabienne aż się odbiła. Auć!

11.11.2022 20:40


Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski i jego córka, Fabienne wymienili się uderzeniami. Wszystko nagrali i wrzucili do sieci. Boli od samego patrzenia. Michał Wiśniewski jest znany nie tylko za sprawą występów w Ich Troje, ale również barwnego życia prywatnego. Jego żonami były kolejno: Magda Femme, Mandaryna, Anna Świątczak, Dominika Tajner. Teraz żyje u boku Poli Wiśniewskiej. Gwiazdor doczekał się sporej gromadki dzieci, […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Tabloid wziął pod lupę zachowanie ciężarnej Poli Wiśniewskiej. Padło jedno pytanie: „Takie szaleństwa są wskazane w jej stanie?”

28.10.2022 12:40


Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska, FalcoPola Wiśniewska jest w ciąży. Jej rodzina pokazała, co kobieta robi, będąc w tym stanie. Media pytają o to, czy to na pewno jest bezpieczne. Michał Wiśniewski od lat jest liderem Ich Troje. Gwiazdor kilkukrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Jego żonami były kolejno: Magda Femme, Mandaryna, Anna Świątczak, Dominika Tajner. Jego obecną żoną jest Pola. Wraz z nią […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Michał Wiśniewski ocenił nowego partnera Mandaryny. Jakie zrobił na nim wrażenie? Tak wyglądało ich pierwsze spotkanie

24.10.2022 11:40


Michał Wiśniewski o nowym partnerze Mandaryny. Jakie zrobił na nim wrażenie podczas pierwszego spotkania? Michał Wiśniewski po rozstaniu z Mandaryną trzykrotnie brał ślub. Obecną żoną wokalisty jest Pola – pasjonatka fotografii, która żyje w cieniu męża. Z kolei życie uczuciowe Mandaryny nie było aż tak barwne. Po rozstaniu z liderem Ich Troje próbowała znaleźć szczęście u boku […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami