player+
Wiadomości z tagiem Katarzyna Warnke  RSS
Gwiazdy na premierze filmu „Powrót do tamtych dni”: Weronika Książkiewicz, Katarzyna Warnke, Weronika Rosati, Maciej Stuhr

06.12.2021 20:40


Gwiazdy na premierze filmu Powrót do tamtych dniWeronika Książkiewicz, Katarzyna Warnke, Weronika Rosati, Maciej Stuhr… Gwiazdy na premierze filmu Powrót do tamtych dni. Zdjęcia. W poniedziałek 6 grudnia w warszawskiej Kinotece odbyła się uroczysta premiera filmu Powrót do tamtych dni z Maciejem Stuhrem, Weroniką Książkiewicz, Katarzyną Warnke, Teodorem Koziarem i Sebastian Stankiewiczem. Film Konrada Aksinowicza był jednym z kandydatów do tegorocznych Złotych Lwów […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Dawid Ogrodnik i Katarzyna Warnke uchodźcami w kampanii "Współczucie nie może mieć granic"

01.12.2021 20:45

Wystartowała kampania społeczna "Współczucie nie może mieć granic", której celem jest udostępnienie rzetelnych informacji o obowiązujących prawach i procedurach dotyczących uchodźców i migrantów, przedstawianie możliwych rozwiązań kryzysu, a przede wszystkim stworzenie przestrzeni dla dialogu opartego na zrozumieniu i tolerancji. W akcji wystąpiła aktorka Katarzyna Warnke i aktor Dawid Ogrodnik.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Katarzyna Warnke i Dawid Ogrodnik zagrali uchodźców. "Współczucie nie może mieć granic"

30.11.2021 23:59

Dawid Ogrodnik i Katarzyna Warnke w emocjonalnym spocie wcieli się w polskich uchodźców, proszących o pomoc i schronienie. Twórcy filmu zmienili perspektywę, pokazując, jak Polacy mogliby szukać schronienia w którymś z państw Południa. "Doświadczenie migracji może dotknąć każdego" - przekonują aktywiści i twórcy filmu, do którego muzykę skomponował Bartosz Schmidt, znany jako Baasch.

Źródło: plejada.pl

Katarzyna Warnke nie pokazuje twarzy córki. Nie jest w tym odosobniona

29.11.2021 23:59

Katarzyna Warnke przyznała, że celowo nie dzieli się z internautami zdjęciami swojej córki. Żona Piotra Stramowskiego nie jest w tej kwestii odosobniona. Wiele gwiazd za wszelką cenę stara się chronić prywatność swoich dzieci.

Źródło: plejada.pl

Katarzyna Warnke pod ostrzałem "Wiadomości" TVP. Poszło o słowa o Straży Granicznej

10.11.2021 23:59

Barbara Kurdej-Szatan ponownie stała się bohaterką "Wiadomości" TVP, a to za sprawą wulgarnego wpisu dotyczącego działania Służby Granicznej. Telewizja publiczna skrytykowała także aktorkę Katarzynę Warnke za jej nieprzychylne słowa wobec funkcjonariuszy na polsko-białoruskiej granicy.

Źródło: plejada.pl

Warnke jak Kurdej -Szatan. Gwiazda w ogniu krytyki w „Wiadomościach”. TVP nie miało litości dla aktorki

10.11.2021 21:20


Katarzyna Warnke, Barbara Kurdej-SzatanKatarzyna Warnke, podobnie jak Barbara Kurdej-Szatan, nie szczędziła krytyki pod adresem Straży Granicznej. Nie umknęło to uwadze TVP. Spadła na nią fala krytyki. Katarzyna Warnke od lat występuje na deskach teatru oraz w na szklanym ekranie. Przez cztery lata szkoliła aktorski warsztat w Teatrze Wizji i Ruchu w Grudziądzu, a następnie studiowała historię sztuki w […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Anna Wendzikowska niczym Wenus z morskiej piany. Warnke postawiła na mroczoną stylizację

23.10.2021 18:03

Anna Wendzikowska została naszą modową królową tygodnia po tym, jak urzekła nas swoją stylizacją na boską Wenus. Podczas ostatnich ścianek nie brakowało jednak mroku. Look na "czarną mambę" zaprezentowała między innymi Joanna Moro, a Katarzyna Warnke swoją stylizacją zwróciła uwagę na problem uchodźców. Które gwiazdy olśniły, a które zaliczyły modową wpadkę? Zapraszamy na nasz subiektywny ranking najlepszych oraz tych mniej trafionych stylizacji z mijającego tygodnia.

Źródło: plejada.pl

Katarzyna Warnke ostro o "Dziewczynach z Dubaju": jest to dziwaczne

22.10.2021 17:59

Premiera "Dziewczyn z Dubaju" zbliża się wielkimi krokami. Ostatnio Katarzyna Warnke zapytana o to, co sądzi na temat filmu, wyraziła swoje wątpliwości na temat poruszanej w nim historii. Powiedziała, że po zwiastunie nie ma najlepszych odczuć co do całości produkcji. "Jest to dziwaczne" – stwierdziła.

Źródło: plejada.pl

Warnke o Czarnku: Współczuję mu tej wizji świata

22.10.2021 12:01

Katarzyna Warnke w najnowszym wywiadzie otwarcie skrytykowała Przemysława Czarnka. "Współczuję mu tej wizji świata, współczuję tej partii, która krzewi taką formę edukacji, tej wizji świata" - powiedziała.

Źródło: rss.dziennik.pl

reklama
Kontakt z nami