Wiadomości z tagiem Big Brother  RSS
Była gwiazdą 1. edycji "Big Brothera". Jak dziś wygląda Alicja Walczak? [FOTO]

16.11.2023 12:01

Alicja Walczak zdobyła popularność dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu "Big Brother". Jej nietypowa uroda oraz kontrowersyjne zachowanie sprawiło, że była jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci debiutującego w Polsce reality-show. Obecnie 55-letnia Alicja spełnia się jako artystka. Poznalibyście ją?

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Dawno niewidziany Bartosz Obuchowicz znowu na salonach. Zwyciężczyni "Big Brothera" w cekinach

14.11.2023 23:59

Na premierze nowej części filmu "Igrzyska śmierci" zjawiła się cała plejada gwiazd. Na czerwonym dywanie klasa i styl wymieszały się z wygodą i luzem. Zobaczcie, kto zaprezentował się najlepiej.

Źródło: plejada.pl

Fani widzieliby w zupełnie innym programie. Agnieszka Woźniak-Starak szczerze odpowiada

09.11.2023 10:13

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się fanom, że została nową prowadzącą "Mam talent!". W komentarzach posypały się gratulacje. Jeden z fanów wyraził nadzieję, że dziennikarka wróci do "Big Brothera". Otrzymał dość stanowczą odpowiedź.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Manuela z "Big Brothera" startowała w wyborach. Tak teraz wygląda [ZDJĘCIA]

18.10.2023 10:45

Publiczność pokochała Manuelę Michalak dzięki programowi "Big Brother". Ostatnio przypomniała o sobie Polakom, startując w wyborach do Senatu. Jakie poparcie zdobyła?

Źródło: www.rmf.fm

Oni żałują udziału w programach. "Taniec..." dla Grocholi był "głupotą", Kret wystąpił tylko dla pieniędzy

21.09.2023 17:59

Gwiazdy i celebryci chętnie biorą udział w programach telewizyjnych. Niektóre dziś tego żałują, bo twierdzą, że występ w telewizyjnym show źle wpłynął na ich karierę. Kto drugi raz nie pojawiłby się w "Tańcu z gwiazdami"? Kto nie za dobrze wspomina udział w "Big Brotherze"? Szczegóły poniżej.

Źródło: plejada.pl

Kamil Lemieszewski z "Big Brothera" już tak nie wygląda. Wciąż ma niebanalny styl

15.09.2023 11:59

Kamil Lemieszewski zdobył rozgłos dzięki udziałowi w siódmej edycji "Big Brothera". Zwycięzca formatu rzadko bywa na salonach, ostatnio jednak zrobił wyjątek. Jak teraz wygląda? Zobacz zdjęcia!

Źródło: plejada.pl

Była gwiazda "Big Brothera" zdecydowała się na odważny krok. Nikt się tego nie spodziewał

12.09.2023 11:22


Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Gwiazdy i celebryci coraz częściej nawiązują do tego tematu w swoich mediach społecznościowych. Dużo mówiło się, czy Małgorzata Rozenek-Majdan przypadkiem nie pojawi się na którejś z list wyborczych - wciąż tego nie wiadomo. Huczało również o plotkach dotyczących Magdaleny Ogórek. Pracownica TVP jednak kategorycznie zaprzeczyła - nie zamieniłaby telewizyjnej anteny na sejmowe ławy. Inaczej jest z gwiazdą pierwszej edycji "Big Brothera" Manuelą Michalak.

Źródło: www.pomponik.pl

Gwiazda "Big Brothera" cudem uniknęła śmierci w zamachu na WTC. "Miałam być na dachu"

11.09.2023 17:59

Dokładnie 22 lata temu doszło do zamachu na World Trade Center. Manuela Michalak na kanapie w "Dzień Dobry TVN" zdobyła się na mrożące krew w żyłach wyznanie. "Miałam być na dachu jednego z budynków" — wspomina była uczestniczka pierwszej edycji programu "Big Brother".

Źródło: plejada.pl

Manuela z "Big Brothera" cudem uciekła śmierci spod kosy. Co za historia

11.09.2023 13:30


Manuela Michalak popularność i uznanie fanów zdobyła dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu "Big Brother". Jakiś czas temu gwiazda udzieliła wywiadu, w którym wyznała, co ją spotkało. Aż trudno uwierzyć w to, jakim cudem wyszła śmierci spod kosy.

Źródło: www.pomponik.pl

Manuela Michalak z "Big Brothera" powraca. Startuje w wyborach. Tak wygląda obecnie [FOTO]

11.09.2023 12:54

Manuela Michalak była gwiazdą pierwszego polskiego "Big Brothera", potem zaś m.in. prowadziła lubiany program "Maraton uśmiechu". Teraz, po latach, chce dostać się do Senatu. Co skłoniło ją do podjęcia takiej decyzji?

Źródło: www.rmf.fm

reklama
Kontakt z nami