player+
Wiadomości z tagiem Big Brother  RSS
Kiedyś waliła po oczach kiczem, a dziś wygląda jak nimfa. Jola Rutowicz postawiła na dziewczęcy wizerunek

30.05.2023 14:20


Jola Rutowicz lata temu występowała w Big Brotherze, gdzie prowokowała Polaków wyzywającymi strojami. Dziś wygląda zupełnie inaczej! Jola Rutowicz w 2007 roku triumfowała w finale reality show Big Brother 4.1. Później jeszcze znalazła się na podium w wersji programu dla gwiazd, czym ugruntowała swoją pozycję na rynku rozrywkowym w Polsce. Warto jednak zaznaczyć, że o ile nie […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Klaudiusz Sevković po latach pojawił się na salonach. Zmienił się, ale jego dzieci jeszcze bardziej!

20.05.2023 22:00


Klaudiusz Sevković z Big Brothera bardzo się zmienił? Tak wygląda obecnie. Mamy też zdjęcia jego dzieci – syn przystojniak, córka piękność. Klaudiusz Sevković zgłosił się do pierwszej edycji Big Brothera. Na potrzeby reality show przeniósł się z Niemiec do Polski i wraz z innymi uczestnikami zamieszkał w domu Wielkiego Brata. Mężczyzna cieszył się sporą sympatią wśród […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Karina Kunkiewicz prowadziła "Big Brothera". Dziś spełnia się w zupełnie innej roli

16.05.2023 23:59

Czwarta edycja programu "Big Brother" zapisała się w pamięci widzów za sprawą barwnej i charyzmatycznej Joli Rutowicz. Mało kto pamięta jednak o prowadzącej reality show, czyli aktorce Karinie Kunkiewicz. Jak obecnie wygląda jej życie?

Źródło: plejada.pl

Była u szczytu i zniknęła. Dziś Karina Kunkiewicz zarabia na życie w inny sposób

16.05.2023 11:59

Czwarta edycja programu "Big Brother" zapisała się w pamięci widzów za sprawą barwnej i charyzmatycznej Joli Rutowicz. Mało kto pamięta jednak o prowadzącej reality show, czyli aktorce Karinie Kunkiewicz. Jak obecnie wygląda jej życie?

Źródło: plejada.pl

Co dziś robi jeden z "Sękocińskich DJ-ów"? Jego sąsiadką jest inna mieszkanka domu Wielkiego Brata

14.05.2023 11:59

Piotr "Gulczas" Gulczyński był jednym z najbardziej kontrowersyjnych i niepokornych, a jednocześnie najbardziej lubianych mieszkańców domu Wielkiego Brata. Zaraz po udziale w "Big Brotherze" próbował wykorzystać swoje pięć minut sławy, dziś jednak przyznaje, że nie wspomina już dawnych lat.

Źródło: plejada.pl

Gwiazda "Big Brothera" ma żal do produkcji. Teraz chce być jak Oprah Winfrey

10.05.2023 18:03

— Nie było łatwo — mówi Plejadzie Alicja Walczak, która domu Wielkiego Brata spędziła 103 dni. Ostatecznie zajęła 4. miejsce i do dzisiaj jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek tego reality-show. Program TVN odmienił jej życie i otworzył nowe drogi rozwoju. Jednak sława ma także i złe strony. Gwiazda wspomina o stalkerach — zdarzało się, że pod jej domem koczowali fani. Jak wyglądały dni spędzone na planie "Big Brothera"? Czy popularność ją przerosła? O czym marzy teraz? O tym wszystkim przeczytacie w artykule poniżej.

Źródło: plejada.pl

Tak dziś wygląda "Ken" z Big Brothera. Łukasz Wiewiórski przeszedł zaskakująca metamorfozę!

02.05.2023 18:09


Łukasz Wiewiórski, znany jako "Ken", był swego czasu jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników polskiej edycji "Big Brothera". Choć celebryta planował zrobić karierę jako model i aktor, w pewnym momencie całkowicie wycofał się z show-biznesu. Co dziś robi i jak potoczyły się jego losy?

Źródło: www.pomponik.pl

Klaudiusz Sevkovic rozgadał się o córce. Vanessa ma 25 lat i wyrosła na piękność. Cudownej pracy można jej pozazdrościć

13.04.2023 11:40


Klaudiusz Sevkovic córka Vanessa SevkovicKlaudiusz Ševković to uczestnik pierwszej edycji polskiego Big Brothera. Gy wchodził do programu musiał na jakiś czas rozstać się ze swoimi ukochanymi dziećmi, czyli Vanessą i Tigerem. Córka celebryty miała wówczas 5 lat. Jak się zmieniła? Klaudiusz Ševković zasłynął w mediach po tym jak w 2001 roku pojawił się w pierwszej polskiej edycji reality show […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Klaudiusz Ševković o udziale dzieci w reality-show. "Każdy ma swoją cenę"

11.04.2023 11:59

Klaudiusz Ševković był uczestnikiem pierwszej edycji programu "Big Brother". Mężczyzna dał poznać się szerszej publiczności i format otworzył mu drzwi do kariery. W rozmowie z Plejadą bohater reality-show wyznał, dlaczego odradza dzieciom występ w podobnym telewizyjnym przedsięwzięciu. Chodzi o pieniądze.

Źródło: plejada.pl

Klaudiusz Ševković po latach zdradza kulisy pierwszego "Big Brothera". Żałuje jednego

31.03.2023 17:59

Od emisji pierwszego odcinka programu "Big Brother" minęły już prawie 22 lata. Widzowie bardzo dobrze zapamiętali tę edycję, ponieważ uczestnicy po zakończeniu show odnieśli ogromny sukces. Wśród nich znalazł się Klaudiusz Ševković, który w domu Wielkiego Brata spędził 99 dni. Uczestnik show dobrze wspomina tę przygodę, jednak jest jedna rzecz, której żałuje.

Źródło: plejada.pl

reklama
player+
Kontakt z nami