Wiadomości z tagiem Big Brother  RSS
Monika Goździalska w zmysłowej czerwonej kreacji. Ale ten dekolt!

04.12.2021 18:00


Monika Goździalska wzięła udział w trzeciej edycji "Big Brothera" w 2002 roku. Mogliśmy ją także zobaczyć w "Masterchefie" i innych programach rozrywkowych. Teraz prowadzi gale Babilon MMA w Polsat Sport. Ostatnio pojawiła się na imprezie magazynu Viva! "Viva! Photo Awards 2021". Wystąpiła w czerwonym kostiumie z wyjątkowo dużym dekoltem. Zobaczcie sami!

Źródło: www.pomponik.pl

Ken z „Big Brothera” był jednym z największych ciach, jakie przewinęły się przez reality-shows. Jak wygląda teraz i czym się zajmuje?

04.12.2021 5:00


Ken z Big BrotheraŁukasz Wiewiórski wziął udział w programie Big Brother, a potem odsunął się w cień. Co dziś słychać u słynnego Kena z domu Wielkiego Brata? Gdzie dziś pracuje i jak wygląda? Łukasz Wiewiórski pojawił się w 3. edycji kontrowersyjnego show Big Brother. Był wtedy młodym, 25-letnim chłopakiem, który zachwycił wszystkich swoim wyglądem. Przystojny, charyzmatyczny i dobrze […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Chloe Ferry wywołała burzę! Wszystko przez ten szczegół

02.12.2021 8:20


Chloe Ferry jest celebrytką z Wielkiej Brytanii. Kobieta zyskała popularność dzięki takim reality show jak "Ekipa z Newcastle" czy "Celebrity Big Brother". Ferry uwielbia być w centrum uwagi - prowadzi więc Instagrama, którego śledzą miliony ludzi. Tym razem nie zapozowała sama, ale... z pieskiem!

Źródło: kobieta.interia.pl

Chloe Ferry pręży ciało przy choince. Fani oniemieli

27.11.2021 17:21


Chloe Ferry to brytyjska celebrytka, która zyskała popularność dzięki takim reality show jak "Ekipa z Newcastle" czy "Celebrity Big Brother". Brytyjka znana jest dziś głównie ze skandali i z tego, że "jest znana", a ponieważ kocha wzbudzać zainteresowanie, to robi wszystko, żeby fani o niej nie zapomnieli.

Źródło: kobieta.interia.pl

Madzia Wójcik: "Big Brother" to dla mnie reality show numer jeden, takie psychologiczne

19.11.2021 18:02

Magda Wójcik wygrała program "Big Brother" w 2019 roku.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Jola Rutowicz przyleciała do Polski i złapała się za głowę. Uwielbiana przez nią prawica sprawiła jej przykrą niespodziankę

07.11.2021 19:00


Jola RutowiczJola Rutowicz nigdy nie ukrywała swoich poglądów politycznych. Zwyciężczyni Big Brothera otwarcie manifestuje swoje poparcie dla partii rządzącej. Tym bardziej była zaskoczona, gdy zastała w Polsce to, co zastała po przylocie z USA. Jolanta Rutowicz urodziła się w 1984 roku w Piotrkowie Trybunalskim. W 2007 roku odniosła zwycięstwo w finale programu Big Brother 4.1. Następnie brała udział w […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Internauci zapytali Jolę Rutowicz, czy życie w USA jest drogie. Jej odpowiedź zaskakuje

06.11.2021 23:59

Jola Rutowicz zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Bug Brother 4.1" w 2007 r. Była królową skandali, a później słuch o niej zaginął. Celebrytka wyprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Internauci zapytali ją, czy życie tam jest drogie. Jej odpowiedź może zaskakiwać.

Źródło: plejada.pl

Marcin Najman rapuje do utworu syna Edyty Górniak. Sami oceńcie efekt...

29.10.2021 11:59

Marcin Najman to postać, znana nie tylko miłośnikom sportów walki, ale i "Big Brothera" czy "Tańca z gwiazdami". Jak się okazuje, sportowiec odkrył w sobie również talent do rapowania i po raz kolejny wystąpił w utworze, którego autorem muzyki jest... Allan Krupa, syn Edyty Górniak. Marcin Najman piosenką promuje pojedynek w ramach dzisiejszej gali MMA-VIP 3, gdzie zmierzy się ze znanym z "Chłopaków do wzięcia" Ryszardem Dąbrowskim.

Źródło: plejada.pl

Wywołał skandal z Frytką w "Big Brotherze". Jak dziś wygląda i czym zajmuje się Ken?

27.10.2021 17:59

Łukasz Wiewiórski zdobył sławę 19 lat temu. Wystąpił wtedy w trzeciej polskiej edycji programu "Big Brother". Wówczas widzów elektryzował jego związek z Mają (wtedy jeszcze Agnieszką) Frykowską. Ona znana była jako Frytka, na niego mówiono Ken. Wiemy, czym zajmuje się obecnie.

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami