Wiadomości z tagiem Barbara Kurdej-Szatan  RSS
Barbara Kurdej-Szatan patriotycznie o Polsce. Nawiązała do imigrantów

08.12.2023 15:56


Barbara Kurdej-Szatan (fot. KAPiF, Instagram)Barbara Kurdej-Szatan na swoim instagramowym story zdobyła się na patriotyczne wyzwanie. Napisała, że Polska to piękny kraj. Jak twierdzi, dlatego właśnie chcą tu mieszkać inni. Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie zebrała sporo krytyki ze względu na jej wypowiedzi dotyczące działań Straży Granicznej na wschodniej granicy Polski. Głośny skandal z udziałem aktorki wybuchł po tym, gdy […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Niespodziewany wpis na profilu Kraśki. Czarno-białe zdjęcie wywołało poruszenie

13.11.2023 21:41


Piotr Kraśko zamieścił na swoim Instagramie wpis, który wywołał spore poruszenie wśród internautów. Opatrzył je do tego czarno-białym zdjęciem. Pod postem udzieliła się m.in. Barbara Kurdej-Szatan. Oto co ogłosił prowadzący "Faktów" w TVN.

Źródło: www.pomponik.pl

Barbara Kurdej-Szatan drżała o życie. Sięgnięto po drastyczne kroki

09.11.2023 14:49


Barbara Kurdej-Szatan (fot. KAPiF)Barbara Kurdej-Szatan w pewnym momencie życia musiała mieć zapewnioną ochronę. Aktorka mocno spodziewała się wówczas ataku z każdej strony. Barbara Kurdej-Szatan to aktorka, która w ostatniej dekadzie dała o sobie znać wielokrotnie. Widzowie znają ją przede wszystkim z popularnych produkcji filmowych i serialowych, a internauci z mocnych opinii politycznych. Te ostatnie swojego czasu przysporzyły jej […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Barbara Kurdej-Szatan wraca pamięcią do afery sprzed lat. "Byłam w ogromnym strachu"

09.11.2023 11:59

Barbara Kurdej-Szatan udzieliła ostatnio wywiadu, w którym wróciła pamięć do afery z 2021 r., w której obraziła służby Straży Granicznej. W rozmowie wyjawiła, że podczas spektakli w teatrze musiała korzystać z pomocy ochrony.

Źródło: plejada.pl

Barbara Kurdej-Szatan w roli modelki? Wzięła udział w ciekawym projekcie [FOTO]

03.11.2023 8:22

"Kobiety Słowiańskie" to najnowsza wystawa Maksymiliana Ławrynowicza - autora i założyciela Fundacji Projekt Kobiety. W tym roku znane postacie ze świata show-biznesu takie jak Barbara Kurdej-Szatan, Dorota Gardias, Daria Ładocha, Anita Sokołowska czy Anna Karczmarczyk zostały uwiecznione na fotografiach jako postacie z mitologii słowiańskiej.

Dorota Gardias i Barbara Kurdej-Szatan w nietypowej odsłonie. Na wybiegu feeria barw i wzorów

02.11.2023 23:59

W Państwowym Muzeum Etnograficznym do 7 stycznia do obejrzenia jest wystawa pt. "Kobiety Słowiańskie". Udział w projekcie wzięło wiele gwiazd m.in. Dorota Gardias czy Barbara Kurdej-Szatan. Są to uwspółcześnione wizerunki inspirowane mitologią oraz historią. Zobaczcie zdjęcia poniżej.

Źródło: plejada.pl

Barbara Kurdej-Szatan ma szansę na spektakularny powrót. To już niemal pewne

31.10.2023 19:48


Kariera Barbary Kurdej-Szatan w Telewizji Polskiej zakończyła się w atmosferze skandalu. Z powodu głośnej afery jej kariera telewizyjna znacznie ucierpiała. Teraz była gwiazda "M jak miłość" stanie przed wielką szansą. Jeśli plotki okażą się prawdziwe, 38-latka będzie miała powody do świętowania.

Źródło: www.pomponik.pl

Barbara Kurdej-Szatan mówi o "praniu mózgu" przez TVP. "Mogłabym pozwać mnóstwo osób"

30.10.2023 17:59

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z tych osób, które zniknęły z TVP w czasie rządów Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie z Plejadą powiedziała, jaka była jej reakcja na wynik wyborów. Odniosła się także do tego, jak się czuła po ataku ze strony rządzących i odpowiedziała na pytanie o jej ewentualny powrót do telewizji publicznej.

Źródło: plejada.pl

Kurdej-Szatan bez litości wali w TVP. Otwarcie mówi o praniu mózgów Polaków

30.10.2023 17:55


W ciągu ostatnich 8 lat z TVP pożegnało się mnóstwo gwiazd, ale chyba nikt nie odchodził w atmosferze tak wielkich kontrowersji, jak Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazda wulgarnie uderzyła w pracowników Straży Granicznej, za co oberwało się jej od wszystkich konserwatywnych środowisk. Szefostwo Telewizji Polskiej wkrótce potem zdecydowało na zakończenie współpracy z aktorką i prezenterką. Kurdej-Szatan w kolejnych latach walczyła o swoje dobre imię, a dziś ma swój moment triumfu. Czy teraz to ona pozwie TVP?

Źródło: www.pomponik.pl

Barbara Kurdej-Szatan wciągnęła do zabawy całą rodzinę. Oj, ksiądz by jej nie pochwalił

30.10.2023 9:02


Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan znana jest z tego, że bezkompromisowo wyraża swoje poglądy, niezależnie od tego, co sądzą o nich inni. Tym razem zajęła się dekorowaniem domu i wciągnęła do zabawy całą rodzinę. Jak się bawili? Jaki jest efekt ich wspólnej pracy? Barbara Kurdej-Szatan to aktorka i prezenterka, która sławę zdobyła dzięki roli sprzedawczyni w reklamie operatora […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami