player+
Wiadomości z tagiem Barbara Kurdej-Szatan  RSS
Nagły zwrot ws. Kurdej-Szatan. Pilnie podjęli stosowne kroki. A jednak

20.06.2024 11:49


Barbara Kurdej-Szatan przyjęła niedawno propozycję, by poprowadzić jedną z celebryckich imprez. Podczas "gali" doszło jednak do pewnej niezręcznej sytuacji, którą szeroko opisywały plotkarskie media. Niespodziewanie nastąpił zwrot w tej głośnej już sprawie. Głos zabrała bowiem druga bohaterka całego zamieszania. Aktorka nie mogła już dłużej milczeć...

Źródło: www.pomponik.pl

Julia Kamińska zabrała głos na temat burzy wokół Barbary Kurdej-Szatan. Zirytowana mówi o manipulacji

19.06.2024 23:59

Julia Kamińska na Instagramie opublikowała wpis, w którym zabrała głos w sprawie burzy w sieci związanej z przejęzyczeniem Barbary Kurdej-Szatan podczas Gali Gwiazd Plejady 2024. Aktorka wspomina o "burzy z niczego", podkreślając, że w takich sytuacjach buduje się hejt. Postawiła sprawę jasno.

Źródło: plejada.pl

Barbara Kurdej-Szatan zaliczyła kłopotliwą wpadkę. Publiczność nie wiedziała, jak się zachować

19.06.2024 18:08


Wpadki podczas prowadzenia imprez branżowych i uroczystych gal to nieodłączna część pracy niemal wszystkich gwiazd show-biznesu. Przekonała się o tym niedawno sama Barbara Kurdej-Szatan, której komentarz na temat koleżanki z branży wprawił zgromadzoną publiczność w spore zakłopotanie.

Źródło: www.pomponik.pl

Barbara Kurdej-Szatan na Gali Gwiazd Plejady. Stylizacja? Wow!

18.06.2024 23:59

Gala Gwiazd Plejady przeszła do historii. Jedną z gwiazd, które zachwyciły na 20-metrowym czerwonym dywanie, była Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka prowadziła naszą galę razem z szefem Plejada.pl Grzegorzem Dobkiem.

Źródło: plejada.pl

Robert Czerwik przygotował kreacje na Galę Gwiazd Plejady 2024. Uchylamy rąbka tajemnicy

17.06.2024 17:59

Gala Gwiazd Plejady 2024 zbliża się wielkimi krokami. Znamy już gwiazdy muzyczne oraz prowadzących. Teraz zdradzamy, że kreacje dla Barbary Kurdej-Szatan i Kamili Glińskiej przygotował Robert Czerwik. Projekty wyglądają imponująco.

Źródło: plejada.pl

Pięcioro prowadzących Galę Gwiazd Plejady 2024. Wśród nich Barbara Kurdej-Szatan

16.06.2024 11:59

Gala Gwiazd Plejady 2024 zbliża się wielkimi krokami. Czerwony dywan rozwiniemy już 18 czerwca i to wtedy poznamy laureatów Plebiscytu Gwiazd Plejady. Już teraz zdradzamy gospodarzy tego wielkiego show-biznesowego wydarzenia. Na scenie pojawią się m.in. Barbara Kurdej-Szatan i Grzegorz Dobek, szef serwisu Plejada.pl.

Źródło: plejada.pl

Barbara Kurdej-Szatan wraca do TVP. Wiemy, co dalej z jej rolą w "M jak miłość"

07.06.2024 21:47


Barbara Kurdej-Szatan była gwiazdą telewizji publicznej. Po słynnej aferze sam Jacek Kurski zdecydował o zakończeniu współpracy z aktorką. Teraz gwiazda wraca do TVP. Wyjawiła też co dalej z rolą Joasi w "M jak miłość".

Źródło: www.pomponik.pl

Barbara Kurdej-Szatan apeluje w sprawie działań na granicy. "Wywózki nadal trwają"

03.06.2024 17:59

Barbara Kurdej-Szatan nie kryje swojego zdania na temat sytuacji na wschodniej granicy Polski, a teraz ponownie odniosła się do działań Straży Granicznej. "Wciąż nie rozumiem, dlaczego tak okrutne sytuacje tam się dzieją" — zaznaczyła.

Źródło: plejada.pl

Miał zostać gwiazdą, ale nie wyszło. Zadziwiające, czym zajmuje się dzisiaj

02.06.2024 18:00


Jeszcze kilka lat temu o Aleksie Komorowskim mówiono, że jest najprzystojniejszym aktorem młodego pokolenia nad Wisłą. Po premierze filmu „Dzień dobry, kocham cię”, w którym zagrał u boku Barbary Kurdej-Szatan, okrzyknięto go „bożyszczem” Polek i „nadzieją” rodzimego kina. Plotkarskie media próbowały zeswatać go z Anną Czartoryską, ale okazało się, że są spowinowaceni. Dziś niewiele osób pamięta o jego istnieniu, bo – jak sam mówi – trzyma się z daleka od czerwonych dywanów i nie pcha na celebryckie ścianki.

Źródło: www.pomponik.pl

Błoto, ryk silnika i... celebryci, a wszystko w szczytnym celu. Kto się nie bał ubrudzić?

02.06.2024 17:59

Marta Wiśniewska, Małgorzata Opczowska i Barbara Kurdej-Szatan to tylko niektóre z grona celebrytów, którzy pojawili się na imprezie pełnej terenowych samochodów. Gwiazdy zgromadziły się z dala od czerwonych dywanów w szczytnym celu. Nie straszne im było błoto i pył!

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami