Wiadomości z tagiem Barbara Kurdej-Szatan  RSS
Tłum gwiazd na evencie u Krzysztofa Ibisza: Magda Stępień, Agnieszka Hyży, Barbara Kurdej-Szatan, Joanna Ibisz…

21.03.2023 15:00


Gwiazdy na evencie u Krzysztofa IbiszaGwiazdy wspierają Krzysztofa Ibisz podczas jego nowego projektu. Spory tłum znanych nazwisk pojawił się na evencie, którego był gwiazdą. Kto kibicuje prezenterowi? Krzysztof Ibisz to gwiazda telewizji, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Karierę w mediach robi już od kilku dekad. Na samym początku związany był z telewizją Polską. Następnie zmienił barwy i dołączył do ekipy […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak wygląda jej syn. "Henio: klon mamusi" - komentują internauci [ZDJĘCIA]

09.03.2023 10:46

Aktorka Barbara Kurdej-Szatan to prywatnie mama dwójki dzieci. Niedawno na Instagram trafiły nowe zdjęcia ukazujące bliskich gwiazdy. Uwagę internautów w szczególności zwróciła fotografia otwierająca galerię - Basia Kurdej-Szatan pozowała w towarzystwie syna: Henia.

Źródło: www.rmf.fm

Basia Kurdej-Szatan pokazała się totalnie odmieniona. Fani nie poznali jej w ciemnych włosach. Pasuje jej?

03.03.2023 18:40


Basia Kurdej-Szatan w czarnych włosachBarbara Kurdej-Szatan zafundowała fanom niecodzienne widoki. Aktorka pokazała się w czarnych włosach. Jak wyglądała? Barbara Kurdej-Szatan jest nie tylko znaną aktorką, ale także wziętą influencerką. Na Instagramie obserwuje ją już grubo ponad milion internautów. To ich informuje o projektach zawodowych i dzieli się fragmentami życia codziennego. Aktorka nieźle ich zaskoczyła, kiedy pokazała się w czarnych […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Barbara Kurdej-Szatan znów skomentowała sytuację na granicy z Białorusią. Nie gryzła się w język!

03.03.2023 15:46


Chociaż Barbara Kurdej-Szatan miała spore problemy z powodu swoich emocjonalnych wypowiedzi dotyczących kryzysu migracyjnego, aktorka nie zamierza gryźć się w język i wciąż komentuje to, co dzieje się na naszej granicy z Białorusią. Ostatnio po raz kolejny zamieściła na swoim profilu wpis obwiniający służby graniczne o śmierć 28-letniej uchodźczyni.

Źródło: www.pomponik.pl

Barbara Kurdej-Szatan znów pisze o granicy z Białorusią. "Nikt z naszych służb jej nie pomógł"

03.03.2023 11:59

Barbara Kurdej-Szatan znów zabrała głos w sprawie wydarzeń na granicy z Białorusią. Aktorka na InstaStory przypomniała historię uchodźczyni, która zmarła w lesie. Napisała też o polskich służbach.

Źródło: plejada.pl

Barbara Kurdej-Szatan nie do poznania. Metamorfoza aktorki robi wrażenie! "Jak Pani do twarzy w tych ciemnych włosach"

01.03.2023 13:35

Barbara Kurdej-Szatan wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie, na którym prezentuje się w scenicznym wydaniu. Jej fryzura robi wrażenie: po długich blond pasmach nie ma bowiem śladu! "Jak Pani do twarzy w tych ciemnych włosach" - chwalą metamorfozę gwiazdy internauci.

Źródło: www.rmf.fm

Magdalena Ogórek komentuje wyrok w sprawie Kurdej-Szatan: Nie wiem, czy ta pani wyciągnęła jakieś wnioski

17.02.2023 18:00

Magdalena Ogórek została zapytana o wyrok, jaki zapadł w sprawie Barbary Kurdej-Szatan. Chodzi o oskarżenie za rzekomą obrazę funkcjonariuszy Służby Granicznej. Co powiedziała?

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Magdalena Ogórek wymownie o wyroku Barbary Kurdej-Szatan. "Nie wiem, czy ta pani wyciągnęła jakieś wnioski"

16.02.2023 23:59

Niedawno media poinformowały o umorzeniu śledztwa przeciwko Barbarze Kurdej-Szatan. Chodzi o sprawę, w której była oskarżona za rzekomą obrazę funkcjonariuszy Służby Granicznej. W jednym z wydań "Wiadomości" pojawiła się informacja, w której pracownicy TVP dali jasno znać, że nie zgadzają się z wyrokiem. Teraz w rozmowie z Plejadą Magdalena Ogórek skomentowała całą sytuację.

Źródło: plejada.pl

"Wiadomości" dołożyły do pieca ws. afery z Kurdej-Szatan! Szokujące, co pokazali na antenie TVP!

15.02.2023 10:25


Barbara Kurdej-Szatan nie ma co liczyć na przychylność ze strony TVP. Od czasu jej bulwersującego wpisu o Straży Granicznej, na Woronicza wykorzystują każdą okazję, by jej nieco "dowalić". Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że postępowanie w tej sprawie zostało ostatecznie umorzone. "Wiadomości" nie kryły swego oburzenia, więc aktorce i tej starej sprawie poświęcono materiał w wieczornym wydaniu serwisu. "Hejt w świetle prawa?" - pytała prowadząca Edyta Lewandowska. Potem było już tylko ostrzej...

Źródło: www.pomponik.pl

Barbara Kurdej-Szatan zabrała głos po umorzeniu śledztwa. Znów wspomniała o Straży Granicznej

14.02.2023 17:59

Barbara Kurdej-Szatan zabrała głos w sprawie umorzenia śledztwa, w którym była oskarżona za rzekomą obrazę funkcjonariuszy Służby Granicznej. Aktorka nie kryła rozgoryczenia nagłośnieniem sprawy. "Cały ten rok mnie dużo kosztował" — podsumowała na Instagramie. Przy okazji ujawniła, co działo się w prokuraturze.

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami