Wiadomości z tagiem Barbara Kurdej-Szatan  RSS
Kurdej-Szatan zrobiła własne show na gali Polsatu. Nie do wiary na co sobie pozwoliła przed aparatami!

07.12.2022 11:36


Barbara Kurdej-Szatan (37 l.) wybrała się razem ze swoim mężem Rafałem Szatanem na uroczystą galę z okazji 30-lecia Polsatu. Aktorka pojawiła się na imprezie tuż po tym, jak media obiegła wiadomość o umorzeniu postępowania wszczętego przeciwko niej, po tym jak opublikowała w mediach obraźliwy post, w którym w wulgarnych słowach oceniła zachowanie pracowników Straży Granicznej.

Źródło: www.pomponik.pl

Barbara Kurdej-Szatan nie odpowie za obrazę Straży Granicznej. Sąd podjął decyzję

06.12.2022 17:59

Barbara Kurdej-Szatan nie odpowie za znieważenie Straży Granicznej. Sąd w Pruszkowie umorzył sprawę, o czym poinformował jej adwokat w mediach społecznościowych. Sprawa toczyła się od listopada 2021 r.

Źródło: plejada.pl

Barbara Kurdej-Szatan odwiedziła wróżkę. Niebywałe, co zobaczyła w magicznej kuli

30.11.2022 9:36


Barbara Kurdej-Szatan (37 l.) na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy przeżyła wiele dramatycznych zwrotów akcji. Aktorka zdecydowanie nie może uznać mijającego roku za udany. 2022 niósł w sobie przecież następstwa jej wybryków z jesieni 2021 roku. Na szczęście celebrytka ani przez moment nie zwątpiła w swoją przyszłość. Pomocna okazała się wizyta u wróżki.

Źródło: www.pomponik.pl

Barbara Kurdej-Szatan usłyszała od wróżki, co ją czeka i... sprawdziło się! "Myślałam, że to bzdury"

29.11.2022 17:59

Barbara Kurdej-Szatan przyznała w rozmowie z Plejadą, że wróżka przepowiedziała jej przyszłość. Choć początkowo myślała, że nic z tego nie będzie, teraz okazuje się, że wszystko się sprawdziło. Oto szczegóły.

Źródło: plejada.pl

Kurdej-Szatan znieważyła Rozenek. Nie cofnie swoich słów!

27.11.2022 9:22


Barbara Kurdej-Szatan (37 l.) ujawnia, że jakiś czas temu otrzymała propozycję prowadzenia porannego programu TVN-u. Stwierdziła jednak, że lepiej to zostawić profesjonalnym dziennikarzom. Może rzeczywiście ma rację, biorąc pod uwagę, jak kiepsko oceniana jest przez widzów jedyna prowadząca bez dziennikarskiego doświadczenia, Małgorzata Rozenek-Majdan.

Źródło: www.pomponik.pl

To Basia Kurdej-Szatan miała poprowadzić „Dzień Dobry TVN”! Gwiazda odrzuciła ofertę i zdradziła dlaczego. To szpila dla Małgorzaty Rozenek

26.11.2022 21:20


Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan wyznała w najnowszym wywiadzie, że miała szansę poprowadzenia Dzień dobry TVN. Dlaczego nie przyjęła propozycji? Barbara Kurdej-Szatan zyskała popularność, reklamując popularną sieć komórkową. Następnie dołączyła do obsady serialu M jak Miłość, a potem posypały się kolejne propozycje pracy. Regularnie pojawiała się w kolejnych programach, serialach, filmach i na deskach teatru. W międzyczasie ze […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Barbara Kurdej-Szatan o końcu współpracy ze znaną siecią. "Zrezygnował, bo musiał"

26.11.2022 11:59

Barbara Kurdej-Szatan od roku nie występuje w reklamie znanej sieci komórkowej, która uczyniła z niej pierwszoligową gwiazdę show-biznesu. Aktorka w najnowszym wywiadzie odniosła się do współpracy z firmą, którą zakończyła w atmosferze skandalu.

Źródło: plejada.pl

Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia: Małgorzata Kożuchowska, Marina, Barbara Kurdej-Szatan, Maffashion

24.11.2022 21:20


Gwiazdy na pokazie ZieniaMałgorzata Kożuchowska, Marina, Barbara Kurdej-Szatan, Maffashion… Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia. Zdjęcia. Maciej Zień to jeden z najlepszych i najbardziej utytułowanych polskich projektantów mody. Ubierał i ubiera największe polskie gwiazdy i to od samego początku swojej kariery, a startował bardzo wcześnie, bo w wieku 17 lat. Potajemnie kupiłem sobie lalkę Barbie. Zrobiłem to w tajemnicy, […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Barbara Kurdej-Szatan w jesiennej stylizacji. Ten płaszcz to hit, ale spójrz na spodnie!

17.11.2022 17:59

Barbara Kurdej-Szatan była jedną z gwiazd czwartkowej imprezy organizowanej przez znaną markę modową. Aktorka pojawiła się na evencie w płaszczu z wizerunkiem bajkowego Misia Uszatka. Zobacz, jak się prezentowała!

Źródło: plejada.pl

Barbara Kurdej-Szatan będzie konkurencją dla Cichopek? Z rana powitają was "Szatany"

15.11.2022 20:25


Barbara Kurdej-Szatan (35 l.) i Rafał Szatan (36 l.) najwyraźniej pozazdrościli Katarzynie Cichopek (40 l.) i Maciejowi Kurzajewskiemu (49 l.). Wygląda na to, że para znana dzięki swojemu wyjątkowemu nazwisku będą wyróżniać się na tle innych. Kiedy i gdzie zobaczymy "Szatany"? Będą dobrą konkurencją dla "Kurzopków"?

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami