Wiadomości z tagiem Twoja Twarz Brzmi Znajomo  RSS
TVP zapowiada nowy program rozrywkowy. Będzie jak "Twoja twarz brzmi znajomo"?

04.12.2021 23:59

Podczas finału 12. edycji "The Voice of Poland" Aleksander Sikora zapowiedział nowy program, który będzie można oglądać na antenie TVP. Chodzi o "Nation's best cover artist". Jakie są zasady tego show?

Źródło: plejada.pl

"Twoja twarz brzmi znajomo" bez jednego z dotychczasowych jurorów? Sensacyjne ustalenia

27.11.2021 17:07

Piętnastą edycję "Twoja twarz brzmi znajomo" wygrał Robert Janowski. Kogo zobaczymy w szesnastym sezonie i kiedy odbędzie się jego premiera? Pojawiły się już pierwsze informacje. Fanów programu z pewnością zelektryzują doniesienia na temat jednego z jurorów.

Źródło: www.rmf.fm

Skrzynecka ma serdecznie dość sąsiadów! Nie dają jej spokoju!

24.11.2021 0:00


Katarzyna Skrzynecka opublikowała na Instagramie wymowne wideo. Sąsiedzi nie dają jej spokoju od sierpnia! Fani są pełni współczucia. "Łeb mi pęka" - żali się jurorka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Źródło: www.pomponik.pl

Mandaryna o udziale w „TTBZ”. Poddałaby się ocenie byłego męża? „To gruba sprawa” [WIDEO]

22.11.2021 16:20


Marta WiśniewskaMandaryna wróciła do muzyki. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy wzięłaby udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Oceniła też byłego męża w roli jurora. Czy chciałaby poddać się jego ocenom? Marta Wiśniewska jest pierwszą żoną lidera Ich Troje. Ich związek już dawno jest przeszłością, jednak byli małżonkowie cały czas są ze sobą […]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Twoja twarz brzmi znajomo. Musisz to zobaczyć": Aleksander Klepacz gościem specjalnym

19.11.2021 8:49


"Twoja twarz brzmi znajomo. Musisz to zobaczyć" to nazwa nowego programu, który możecie za darmo zobaczyć w Polsat Go. Bohaterem jest polska gwiazda, w którą wcielał się uczestnik show "Twoja twarz brzmi znajomo".

Źródło: muzyka.interia.pl

Piotr Gąsowski dostaje życzenia śmierci, bo... zachorował na COVID-19. "Poziom agresji jest ekstremalny"

18.11.2021 17:59

Piotr Gąsowski trafił do szpitala, gdzie stwierdzono u niego COVID-19. Ze względu na problemy zdrowotne aktor spotkał się z szeroką krytyką ze strony części internautów, tzw. koronasceptyków, którzy złośliwie sugerowali, by zaszczepił się jeszcze kilkoma dawkami szczepionki. Pojawiły się także życzenia śmierci. "Jest mi bardzo przykro, że poziom agresji jest ekstremalny" - stwierdził prowadzący program "Twoja twarz brzmi znajomo".

Źródło: plejada.pl

Piotr Gąsowski w szpitalu pod tlenem. Zamieścił przejmujący film. "No i na mnie przyszła kolej..." [FOTO]

17.11.2021 9:34

Piotr Gąsowski trafił do szpitala. 57-letni aktor mimo przyjęcia szczepionki nie uniknął zakażenia koronawirusem. Gospodarz programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zdecydował się zamieścić w sieci krótkie nagranie z wiadomością do fanów. W jakim jest stanie?

Źródło: www.rmf.fm

reklama
player+
Kontakt z nami