Wiadomości z tagiem YouTube  RSS
Łukasz Jakóbiak stracił wszystko przez jeden błąd. Jak potoczyły się jego losy?

09.12.2023 12:00

Łukasz Jakóbiak kilka lat temu zdecydował się zakończyć karierę youtubera i opuścić show-biznes, aby skoncentrować się na rozwoju osobistym. Wybrał drogę bez mediów i rozrywki, pozbawioną presji związanej z publicznymi występami i zarządzaniem popularnym kanałem na YouTube. Jaki był prawdziwy powód zakończenia jego kariery?

Tagi: YouTube
Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Ekipa Friza powróci na YouTube?! Internauci przedstawiają "dowody"

08.12.2023 16:11

Czy Friz naprawdę wkręcił wraz z Ekipą całą Polskę?! W sieci zaczęto plotkować o rzekomym powrocie popularnej grupy na YouTube. Internauci połączyli kropki i przedstawili swoje "dowody".

Tagi: YouTube
Źródło: www.rmf.fm

Daria Dąbrowska odpowiada Krzysztofowi Gonciarzowi. Twierdzi, że mężczyzna manipuluje

07.12.2023 14:18

Afera między Darią Dąbrowską a Krzysztofem Gonciarzem trwa. Po odpowiedzi youtubera, przyszedł czas na komentarz ze strony influencerki. Kobieta opublikowała ponad godzinne nagranie.

Tagi: YouTube
Źródło: www.rmf.fm

Czy tak teraz będzie wyglądał Popek? Niepokojący wpis rapera na Instagramie

07.12.2023 13:18

"Żadne tatuaże nie przykryją bólu, który czuje się w sercu, duszy i głowie" oraz "Popek to się dobrze nie skończy" – to tylko niektóre z komentarzy przejętych fanów pod nowym wpisem słynnego rapera Popka Monstera. Muzyk wrzucił zdjęcie, które ma przedstawiać jego kolejny tatuaż na twarzy. Tym razem chce się upodobnić do śmierci. – Wykorzystują mnie. Niech pani zadzwoni na policję, bo znowu będę wyglądał jak pomyłka Boga – ironizował w jednym z niedawnych filmików na Instagramie Popek Monster. Nawiązywał w ten sposób do wypowiedzi jego byłej kochanki, Anny Palmowskiej, która stwierdziła, że tatuaż na twarzy muzyka jest efektem tego, że został "wykorzystany". "Mistyk tatuował Popka, jak był naćp*ny i w dole psychicznym. Wykorzystał go i oszpecił na całe życie dla kilku chwil sławy. Ja bym cię za takie coś pozwała. Dobrze wiedziałeś, że Popek ma problemy z głową" – komentowała sprawę Palmowska. Przypomnijmy, że Popek "zamalował" sobie część twarzy, a także na jego policzku znalazło się wulgarne słowo "j*bać" oraz pięć kresek. – Oni nie widzą przekazu, tylko oszpecenie i że ktoś mnie wykorzystał. Nikt mnie nie wykorzystał. Jestem dorosłym człowiekiem i wszystkie moje decyzje podejmuję sam, a nie moi koledzy za plecami. (...) Jakbym spotkał Popka sprzed lat, to bym mu zaj*bał strzała za to, że mnie wj*bał w narkotyki. Tatuaż ma mi przypominać o czymś, o moim największym problemie, czyli narkotykach. Ludzie widzą tylko słowo 'j*bać', ale tu jest wulgaryzm i kilka kresek kokainy – tłumaczył w filmiku promującym galę Gromdy, federacji organizującej walki na gołe pięści. Od tamtej pory Popek (tak naprawdę Paweł Ryszard Mikołajuw) zrobił sobie jeszcze jeden tatuaż na głowie – tym razem napis na skroni "Mógłbym dziś z popiołu Wstać Stać mnie na to". Teraz jednak Popek udostępnił na Instagramie zdjęcie, które zmartwiło nawet jego własnych fanów. Widać na nim... trupią czaszkę. Jest też niepokojący wpis samego Popka. "Projekt skończony, mam dość. Tak mnie napie**ala głowa, że nie mogę zebrać myśli. Będąc z wami szczery to wszystko mnie przerosło. Skończyliśmy o 4 rano. Zawsze chciałem być sławny i mieć w ch*j pieniędzy. Okazało się to dla mnie przekleństwem. Piszę to do młodego pokolenia przyszłych artystów. Pieniądze i fejm są przereklamowane jak kokaina w Kolumbii i Popek na YouTube. Mam nadzieję, że już nikt na ulicy nie powie do mnie już nigdy więcej Popuś czy to ty? Od dzisiaj jestem mam nadzieję k**wa dla was niewidzialny. Kocham was wszystkich, nienawidzę siebie za to kim jestem. Je*ać" – czytamy we wpisie muzyka. Załączone zdjęcie oczywiście wydaje się nałożonym filtrem, a nie prawdziwym tatuażem. Czy jest to więc kolejny sposób na "pogrywanie" Popka ze swoimi fanami? "Nie taniej iść do psychiatry?" – brzmi jeden z popularniejszych komentarzy pod wspomnianą fotografią.

Tagi: Popek, YouTube
Źródło: natemat.pl

Internet zażenowany teleturniejem influencerów. „Szkoły nie skończyłem”

07.12.2023 12:56


FAME MMA (YouTube)Influencerzy po raz kolejny „wykazali się” wiedzą. Tym razem szare komórki musieli wytężyć podczas stylizowanego na 1 z 10 programu. Internautom ciężko jest uwierzyć w niektóre z odpowiedzi. FAME MMA od dobrych paru lat budzi spore kontrowersje. Inicjatywa, w której udział biorą mniej lub bardziej znani influencerzy, zakłada pojedynki w stylu mieszanych sztuk walki pomiędzy […]

Tagi: YouTube
Źródło: jastrzabpost.pl

Krzysztof Gonciarz oskarżył byłą partnerkę o stalking. Zamierza pójść na policję

07.12.2023 11:59

Krzysztof Gonciarz oskarża byłą partnerkę o stalking. Daria Dąbrowska nie zamierza się jednak poddawać i w swoim najnowszym materiale punktuje manipulacje youtubera. — Będę walczył w sądzie o sprawiedliwy wymiar kary — zapewnia Gonciarz i informuje, że zamierza zgłosić sprawę na policję.

Tagi: YouTube
Źródło: plejada.pl

Monika Mrozowska wspomina Gabrielę Kownacką. Są szanse na kontynuację „Rodziny zastępczej”? [WIDEO]

06.12.2023 19:15


Monika Mrozowska wspomina Gabrielę Kownacką (fot. YouTube i KAPIF)Gabriela Kownacka odeszła 30 listopada 2010 roku. Jak wspomina ją serialowa córka, czyli Monika Mrozowska? Zapraszamy na wywiad z aktorką. Gabriela Kownacka w „Rodzinie zastępczej” wcielała się w postać Anny Kwiatkowskiej. W 2004 roku gwiazda zachorowała na raka piersi. Po kilku latach nastąpił nagły nawrót choroby. Ulubienica widzów zmarła 30 listopada 2010 roku. Reporterka Jastrząb Post Karolina […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Monika Mrozowska wspomina Gabrielę Kownacką. Są szanse na kontynuację „Rodziny zastępczej”? [WIDEO]

06.12.2023 19:15


Monika Mrozowska wspomina Gabrielę Kownacką (fot. YouTube i KAPIF)Gabriela Kownacka odeszła 30 listopada 2010 roku. Jak wspomina ją serialowa córka, czyli Monika Mrozowska? Zapraszamy na wywiad z aktorką. Gabriela Kownacka w „Rodzinie zastępczej” wcielała się w postać Anny Kwiatkowskiej. W 2004 roku gwiazda zachorowała na raka. Po kilku latach nastąpił nagły nawrót choroby. Ulubienica widzów zmarła 30 listopada 2010 roku. Reporterka Jastrząb Post Karolina […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Posiedzenia Sejmu biją rekordy popularności. Internauci je pokochali! [MEMY]

06.12.2023 17:59

Posiedzenia Sejmu cieszą się dużą popularnością w sieci, a niedawno sejmowy kanał na YouTubie zdobył tzw. srebrny przycisk za liczbę subskrybentów. Obrady posłów niezmiennie prowokują też internautów do komentowania ich przebiegu za pomocą memów. Zebraliśmy najlepsze!

Tagi: YouTube
Źródło: plejada.pl

reklama
player+
Kontakt z nami