Wiadomości z tagiem YouTube  RSS
Amerykański raper udostępnił "sztuczkę z gwoździem". Rogalska gani: "TO NIE JEST ZABAWNE"

16.08.2022 11:47


Amerykański raper Snoop Dogg kilka dni temu udostępnił filmik z "Pytania na śniadanie", w którym to Marzena Rogalska poddała się nieudanej sztuczce magika, Pana Ząbka. Prezenterka przebiła wówczas rękę. Film ten już jest kultowy i od 2016 roku zdobył ponad 3 miliony wyświetleń na YouTube.

Źródło: www.pomponik.pl

Członek Ekipy Friza zostanie ojcem! Partnerka Nowciaxa jest w ciąży [FOTO]

11.08.2022 15:24

Nowciax, youtuber znany z Ekipy Friza, zostanie ojcem! Influencer ogłosił radosną nowinę, publikując zdjęcie ze swoją partnerką. "Projekt, nad którym pracujemy od kilku miesięcy" - napisał.

Tagi: YouTube
Źródło: www.rmf.fm

Kanał patostreamera Wojciecha Olszańskiego został zamknięty. Tak zadecydował YouTube

11.08.2022 14:25


Wojciech Olszański przez lata wcielał się w postać Aleksandra "Jaszczura" Jabłonowskiego. Patostreamer na swoim kanale na YouTube w bardzo wulgarny sposób wygłaszał teorie spiskowe na różne tematy. Okazuje się, że parę dni temu serwis postanowił oficjalnie usunąć mu konto.

Tagi: YouTube
Źródło: www.pomponik.pl

Polsat udostępnił głośny skecz Neo-Nówki na YouTube

09.08.2022 20:47

Z dużym poślizgiem Telewizja Polsat opublikowała na swoim kanale YouTube’owym najgłośniejszy skecz kabaretowy ostatnich dni - występ kabaretu Neo-Nówka pt. „Wigilia 2022”, zarejestrowany w Koszalinie. W ciągu trzech dni od opublikowania klip obejrzało na polsatowskim kanale ponad milion wyświetleń.

Tagi: YouTube
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Friz zapłacił za piosenkę o plaży w Stegnie. Pokazał przelew dla tiktokerki: należało się

06.08.2022 11:59

Friz, który razem z Przemkiem Pro wykorzystali w swoim nowym utworze "Vanilla" słowa tiktokerki Sarusi55, pokazał przelew, który został wysłany do kobiety. Youtuber podziękował jej także za to, że "została ich inspiracją".

Źródło: plejada.pl

Doda została wkręcona w centrum Warszawy. Jej reakcja jest zaskakująca

05.08.2022 17:59

Doda została wkręcona w centrum miasta, gdzie spędzała czas ze swoją przyjaciółką. Znany youtuber spotkał gwiazdę i postanowił to wykorzystać, jednak takiej reakcji się nie spodziewał. Nagranie z zabawnej sytuacji trafiło do sieci.

Tagi: Doda, YouTube
Źródło: plejada.pl

Ekipa Friza zaliczyła spadek na giełdzie. Mogą stracić miliony!

05.08.2022 15:28

Zaledwie tydzień temu Karol "Friz" Wiśniewski oznajmił, że słynna Ekipa dobiega końca. Youtuber stwierdził, że każdy z jej członków rozpoczyna samodzielną drogę. Jak to może wpłynąć na ich finanse? W sieci już jest o tym głośno!

Tagi: YouTube
Źródło: www.rmf.fm

Skecz Neo-Nówki bije rekordy popularności. Liczba wyświetleń robi wrażenie!

04.08.2022 23:59

Kabaret Neo-Nówka swoim najnowszym skeczem "Wigilia 2022" wywołał duże poruszenie w sieci. Półgodzinny show grupy cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród internautów, czego dowodem są statystyki YouTube'a. Kabareciarze w zaledwie pięć dni przekroczyli prób 5 mln wyświetleń, a liczba widzów wciąż rośnie i rośnie.

Tagi: YouTube
Źródło: plejada.pl

Film o protestach w obronie Margot trafi do sieci. Producentem Kampania Przeciw Homofobii

02.08.2022 20:41

W dwa lata od tzw. „Tęczowej Nocy” do internetu trafi film opowiadający historie osób protestujących w czasie demonstracji w obronie Margot - aktywistki kolektywu Stop Bzdurom. Dokument będzie dostępny bezpłatnie na kanale YouTube Kampanii Przeciw Homofobii oraz na platformie VOD festiwalu Nowe Horyzonty.

Tagi: YouTube
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Autorka nagrania ze Stegny zwróciła się z prośbą do Friza. Youtuber zabrał głos

02.08.2022 14:11

Autorka słynnego nagrania ze Stegny poprosiła Friza o zapłatę za wykorzystanie jej praw autorskich. Youtuber właśnie zabrał głos w tej sprawie. Nieporozumienia zostaną wyjaśnione?

Tagi: YouTube
Źródło: www.rmf.fm

reklama
player+
Kontakt z nami