player+
Wiadomości z tagiem You Can Dance  RSS
Te reaktywacje programów okazały się klapą. Nie tylko "Europa da się lubić"

11.09.2023 17:59

"You Can Dance — Nowa generacja" nie wróci na antenę TVP. Format dla dzieci nie cieszył się zainteresowaniem widzów, tak jak wersja dla dorosłych tancerzy, którą niegdyś pokazywał TVN. To nie jedyny program w telewizji, który powrócił do telewizji, ale już nie wzbudził większego zainteresowania.

Źródło: plejada.pl

Nowakowska pilnie wróciła do Polski, a tu takie heca. Bolesny cios w "Pytaniu na śniadanie"

17.08.2023 14:05


Ida Nowakowska ostatni czas spędziła na wakacjach w Stanach Zjednoczonych. W międzyczasie okazało się, że gwiazda straciła posadę w "You can Dance" Na szczęście wciąż zachowała pracę w "Pytaniu na śniadanie". Jeszcze w środę informowała więc, że pilnie opuszcza USA i wraca do Polski na plan śniadaniówki. W czwartkowy poranek pokazała się w nowej fryzurze, ale widzowie czym innym byli mocno zdziwieni. Żal czytać takie słowa...

Źródło: www.pomponik.pl

Dopiero co Cichopek straciła pracę w TVP, a tu nie koniec sensacji. Nagłe wieści z Woronicza przesądziły sprawę

17.08.2023 10:26


Katarzyna Cichopek od miesięcy jest na ustach niemal wszystkich. Oczywiście głównie ma to związek z zawirowaniami w jej życiu prywatnym. Ostatnio okazało się, że spore zmiany zaszły u niej także i w tym zawodowym. Dopiero co gruchnęła wiadomość, że gwiazda straciła pracę przy programie "You Can Dance", a to nie wszystko. Nie pojawi się także na prezentacji jesiennej ramówki stacji. To już przesądzone. Znamy kulisy całej sprawy...

Źródło: www.pomponik.pl

Koniec show „You can dance - nowa generacja” w TVP2

16.08.2023 20:52

Telewizja Polska nie zrealizuje trzeciej edycji programu „You can dance - nowa generacja”, emitowanego ostatnio w TVP2.  - Mamy inne propozycje - mówi Wirtualnemedia.pl Mateusz Matyszkowicz, prezes TVP. 

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Ledwie Nowakowska straciła pracę w TVP, a tu takie wieści ze Stanów. To już pewne!

16.08.2023 19:19


Ostatnio gruchnęła informacja, że Ida Nowakowska straciła jedną z fuch TVP i nie będzie już jurorką w programie You Can Dance, który znika z anteny. Wieści te zastały Nowakowską w Stanach, gdzie przebywa na urlopie. Celebrytka postanowiła właśnie zareagować na te rewelacje. Ogłosiła, że pilnie wraca do Polski i do Telewizji Polskiej. Co zapowiedziała?

Źródło: www.pomponik.pl

Ida Nowakowska dopiero straciła posadę w TVP, a już ogłasza wielki powrót. Fani się ucieszą?

16.08.2023 19:00


Ida Nowakowska niedawno musiała się pożegnać z posadą jurorki w You Can Dance. Jednak nie smuciła się zbyt długo. Właśnie pochwaliła się powrotem do TVP. Ida Nowakowska swoją karierę zawdzięcza udziałowi w You Can Dance – po prostu tańcz emitowanym w TVN. Stacja szybko dostrzegła nie tylko jej talent, ale też charyzmę. W kolejnych edycjach […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Szymon Majewski zakpił z Cichopek i Egurroli. "Lubią tańczyć, jak..."

16.08.2023 18:03

Fani programu "You Can Dance - Nowa Generacja" nie doczekają się trzeciej edycji programu. Decyzję stacji postanowił skomentować Szymon Majewski. Przy okazji wbił szpilę Katarzynie Cichopek i Agustinowi Egurroli.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Piotr Cugowski stracił pracę w TVP. Słowa menadżera nie pozostawiają wątpliwości

16.08.2023 13:58

Piotr Cugowski jeszcze niedawno piastował cieplutką posadę w muzycznym show Telewizji Polskiej. Muzyk zasiadał w fotelu trenerskim programu "The Voice Senior". Chociaż wykazał ogromne chęci udziału w kolejnej edycji formatu, TVP podziękowała mu za współpracę. Głos w sprawie zabrał menadżer muzyka, który rozwiał wszelkie wątpliwości. Telewizja Polska szykuje piątą już edycję "The Voice Senior". Muzyczny program z udziałem seniorów cieszy się niesłabnącą popularnością. Choć w składzie jurorskim większość twarzy będzie znana nam z poprzednich edycji, tym razem w roli trenera nie zobaczymy Piotra Cugowskiego. Mimo że, muzyk wyraził ogromne chęci udziału w kolejnej edycji formatu, to jego miejsce zajęła Halina Frąckowiak. Cugowski stracił pracę w TVP. Menadżer zabrał głos ws. "The Voice Senior" Przypomnijmy, że Cugowski trenował seniorów w dwóch poprzednich odsłonach programu TVP. Kiedy w lutym tego roku skończyła się 4. edycja muzycznego show wyraził ogromne nadzieje na współpracę z formatem w kolejnej odsłonie. "Moi drodzy, dziś kończy się moja kolejna telewizyjna przygoda z 'The Voice Senior'. Oglądajcie nas i trzymajcie kciuki za moich uczestników Jamesa i Mariana. Dziękuję za wspólne tygodnie przed telewizorami. Mam nadzieję, że do zobaczenia w kolejnej edycji" – napisał na Instagramie Piotr Cugowski. Niestety mimo ogromnej wiary, muzyka nie zobaczymy na antenie TVP2. Dlaczego zabraknie go w nowej odsłonie "The Voice Senior"? Stanowisko w tym temacie w rozmowie z portalem plotek.pl przedstawił menadżer muzyka, Maciej Durczak. Czytaj także: TVP rezygnuje z 'You Can Dance'. Majewski nie oszczędza Egurroli i Cichopek Halina Frąckowiak nową trenerką. Co sądzi o pracy na planie "The Voice Senior"? Jak wcześniej wspomnieliśmy, obok Maryli Rodowicz, Alicji Węgorzewskiej i Tomasza Szczepanika w fotelu trenerskim zasiądzie Halina Frąckowiak. Podczas pierwszych dni na planie, wokalistka postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami na temat uczestników nowej edycji formatu. "Muzyka jest dla naszych uczestników możliwością spełnienia siebie. Pozwala im żyć naprawdę i w muzyce są do końca. Bywa też tak, że mamy już uformowanych wokalistów czy wokalistki i właściwie nie musieliby startować w programie, ale decydują się na to. Według mnie robią to po to, aby pokazać, że są, że mają światu jeszcze dużo do zaoferowania" – poinformowała wokalistka. "Przez całe życie poznajemy różnych ludzi. Tutaj poznaję bratnie dusze od strony muzycznej. Przyglądam się im, zastanawiam się, jak to się stało, że kochają muzykę, śpiewają" – dodała po chwili. Przypomnijmy, że Halina Frąckowiak od lat występuje na polskiej estradzie, a jej utwory takie jak "Papierowy księżyc", "Bądź gotowy do drogi" czy "Oj, czekam ja, czekam" zna cała Polska. W 5. edycji zmianie uległ również skład prowadzących. Tym razem u boku Rafała Brzozowskiego ponownie wystąpi Marta Manowska, zastępując Małgorzatę Tomaszewską.

Szymon Majewski zakpił z Cichopek i Egurroli. "Lubią tańczyć, jak im zagrają na Woronicza"

16.08.2023 11:59

"You Can Dance — Nowa generacja" nie doczeka się trzeciej edycji, bo TVP zdjęła format z ramówki. Decyzję stacji skomentował Szymon Majewski, który jednym zdaniem wyśmiał Agustina Egurrolę i Katarzynę Cichopek.

Źródło: plejada.pl

Wstrząs w domu Kasi Cichopek. Najpierw straciła pracę, a teraz padła ofiarą okrutnych kpin. Nie ma lekko

16.08.2023 11:05


Katarzyna Cichopek, Ida Nowakowska i Agustin Egurrola należą od lat do największych i podobno też najlepiej zarabiających gwiazd TVP. Dlatego też tak szerokim echem odbiła się zaskakująca wieść o likwidacji formatu "You Can Dance - Nowa generacja", w który cała trójka była mocno zaangażowana. Na stratę pracy przez celebrytów z Telewizji Polskiej w swoim stylu zareagował Szymon Majewski.

reklama
Kontakt z nami