Wiadomości z tagiem Weronika Rosati  RSS
Weronika Rosati rozpływa się nad córką. Podkreśla, że 4-latka jest "rdzenną Amerykanką"

25.07.2022 23:59

Weronika Rosati w najnowszym wywiadzie opowiedziała o swojej karierze aktorskiej i życiu prywatnym za oceanem. Jak zapewniła na łamach magazynu "Wprost", zrobiła wszystko, by zapewnić córce amerykańskie obywatelstwo. Jak mówi, niespełna 5-letnia Elizabeth jest "rdzenną Amerykanką".

Źródło: plejada.pl

Rosati wygrała casting do filmu. Niemożliwe, co usłyszała od produkcji...

23.06.2022 23:59


Weronika Rosati (38 l.) od lat robi co tylko może, by zachodni filmowcy poznali się w końcu na jej talencie. Aktorce z coraz większymi sukcesami udaje się "podbić" amerykański rynek filmowy, jednak w Polsce nadal nie jest, w swoim odczuciu, wystarczająco doceniana. Weronika ostatnio opowiedziała o sytuacji, przez którą wielka szansa przemknęła jej koło nosa...

Źródło: www.pomponik.pl

Weronika Rosati wygrała casting do polskiego filmu. Aktor odmówił zagrania z nią

22.06.2022 17:59

Weronika Rosati w najnowszym wywiadzie opowiedziała o swojej karierze aktorskiej w Polsce i za oceanem. Przyznała, że ma wrażenie, jakby celowo umniejszano jej osiągnięcia. Przytoczyła sytuację, w której wygrała casting, ale główny aktor odmówił zagrania z nią w filmie.

Źródło: plejada.pl

Weronika Rosati o przemocy w szkole filmowej: "Kazał szczekać, udawać zwierzęta"

09.06.2022 10:33


Weronika Rosati (38 l.) jest absolwentką Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Aktorka podczas rozmowy z Karoliną Korwin-Piotrowską w książce "Wszyscy wiedzieli" ujawniła kulisy edukacji opartej na przemocy i mobbingu. "Wydawało mi się, że chodzi tam o aktorstwo filmowe, ale tamtejsze metody niewiele miały z filmem wspólnego" - wyznała w wywiadzie.

Źródło: www.pomponik.pl

Weronika Rosati kupiła w sieciówce mistrzowski zestaw! Właśnie trafił na wyprzedaż. Cenę sukienki obniżono aż o 50%

27.05.2022 9:50


Weronika Rosati w komplecie Rage AgeWeronika Rosati w zestawie z sieciówki zadała szyku podczas wieczornego wyjścia. Ile kosztują poszczególne elementy jej stylizacji? Mamy dobre wieści – sukienka i torebka trafiły na przecenę. Podpowiadamy też, jak taniej kupić jej stylowe, skórzane klapki na masywnym obcasie. Jedną z nielicznych Polek, którym udało się zaistnieć w amerykańskiej branży filmowej, jest Weronika Rosati. Aktorka […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Weronika Rosati nie wie, jak powiedzieć o tym córeczce! "Musiałam wytłumaczyć, że nie żyje"

19.05.2022 16:36


Weronika Rosati udzieliła ostatnio nowego wywiadu jednej z kolorowych gazet. Opowiedziała o swoim codziennym życiu w Stanach Zjednoczonych i samotnym rodzicielstwie. Aktorka zaskoczyła jednak pewnym wyznaniem dotyczącym swojej córeczki. Okazuje się, że mała nadal nie ma bladego pojęcia o śmierci bardzo ważnej osoby w życiu jej mamy...

Źródło: www.pomponik.pl

Dzieci polityków, które zostały celebrytami: Tusk, Kwaśniewska, Rosati i inni, którzy pokochali show-biznes

18.05.2022 18:00


Weronika Rosati (38 l.), Monika Miller (27 l.), Kasia Tusk (35 l.), Aleksandra Kwaśniewska (41 l.), Agata Buzek (46 l.) – to dzieci sławnych polityków, o których również jest głośno w mediach. W przeciwieństwie do swoich rodziców nie wybrały polityki, ale znalazły miejsce w show-biznesie.

Źródło: www.pomponik.pl

Weronika Rosati o procesie Amber Heard i Johnny'ego Deppa. Opowiedziała się po jednej ze stron

16.05.2022 23:59

Weronika Rosati zabrała głos w sprawie procesu Johnny'ego Deppa i Amber Heard. Aktorka opowiedziała się za jedną ze stron. Kogo wspiera polska gwiazda?

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami