Wiadomości z tagiem Weronika Rosati  RSS
Rosati pokazała swoją piękną mamę! "Wiek to tylko liczba"

13.10.2021 11:19


Weronika Rosati (37 l.) złożyła mamie urodzinowe życzenia na Instagramie. Z tej okazji opublikowała dwa zdjęcia swojej "najlepszej przyjaciółki", jak twierdzi. Obiecała jednak, że nie zdradzi obserwatorom, ile lat dokładnie kończy...

Źródło: www.pomponik.pl

Roznegliżowana Weronika Rosati kusi w białym szlafroku. Jak Wam się podoba w tym zmysłowym wydaniu?

07.10.2021 10:29

Weronika Rosati rozpoczęła karierę od gry w polskich serialach. Natomiast jej debiut na kinowym ekranie miał miejsce w 2005 roku w filmie Patryka Vegi "Pitbull". Znana aktorka opublikowała na koncie na Instagramie roznegliżowane zdjęcie. To rzadki widok Rosati w tak odważnej pozie.

Źródło: www.rmf.fm

Weronika Rosati wyjawiła fanom prawdę! Zagadka rozwiązana!

26.09.2021 5:45


Choć robi karierę w Hollywood, a jej uśmiech w pełni zasługuje na to, by go nazwać hollywoodzkim, to jednak rzadko prezentuje go swoim fanom. W najnowszym wpisie na Instagramie Weronika Rosati wyjaśniła, dlaczego tak się dzieje. Okazuje się, że brak uśmiechu to dla niej stan naturalny. „Z natury jestem osobą skrytą, nieśmiałą (tak, tak pozory mylą!), o dużej wrażliwości i romantyzującą życie" - wyznała aktorka.

Źródło: kobieta.interia.pl

Oscary 2021. Weronika Rosati: To nie są obiektywne nagrody. Są upolitycznione i nie do końca sprawiedliwe

20.09.2021 19:26

Weronika Rosati jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek za granicą. W Hollywood radzi sobie świetnie i już dawno przestała być anonimowa. Na after party po gali rozdania Oscarów zaprosił ją sam Elton John. Złośliwi twierdzili, że zjawiła się na imprezie, bo "nie dostała się na galę". Aktorka w rozmowie z Plejadą ujawniła kulisy gali, porównała pracę na planie polskich i amerykańskich produkcji, a także ujawniła, jak to się stało, że jej córka Elizabeth zagrała w filmie.

Źródło: plejada.pl

Weronika Rosati błyszczy na salonach w Hollywood. Wspiera walkę z AIDS

18.09.2021 17:20


Weronika Rosati jest ogromną fanką amerykańskiej diwy, Elizabeth Taylor. Z tego względu nie mogło zabraknąć jej na wieczorze charytatywnym pod patronatem gwiazdy, wspierającym walkę z epidemią AIDS. Na balu miała okazję porozmawiać z gwiazdami światowego formatu. Wyglądała obłędnie!

Źródło: www.pomponik.pl

Weronika Rosati po porodzie zmieniła warunki w kontraktach. Uwzględniła w nich nie tylko córkę. Mama gwiazdy ujawnia

13.09.2021 10:00


Teresa RosatiTeresa Rosati w rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała, jak wspiera córkę Weronikę w wychowaniu małej Elisabeth. Zdradziła też, jak aktorce udaje się łączyć macierzyństwo z pracą. Weronika Rosati już jako nastolatka wiedziała, że chce związać swoją przyszłość z aktorstwem. Od wielu lat możemy oglądać ją zarówno na małym, jak i dużym ekranie. Sporą popularność przyniosła […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Weronika Rosati chce pokazywać na Instagramie prawdę o sobie. "Moje życie może wydawać się monotonne"

10.08.2021 17:59

Weronika Rosati zamieściła na Instagramie wpis, w którym wyznała, że pokazuje w social mediach dalekie od upiększeń, realne życie i wyjawiła, jak wygląda jej codzienność.

Źródło: plejada.pl

Weronika Rosati w skąpym bikini na plaży z córką. Tłumaczy fanom, dlaczego TAK wyglądają jej zdjęcia. Co z nimi nie tak?

09.08.2021 20:20


Weronika Rosati na plażyWeronika Rosati pozuje na plaży w bikini. Towarzyszy jej córka, a aktorka tłumaczy się, dlaczego tak wyglądają jej zdjęcia. Co na to internauci? Weronika Rosati od lat ma już ugruntowaną pozycję w branży filmowej. Aktorka zdecydowała, by spróbować swoich sił w Hollywood. Przeprowadziła się do Los Angeles, gdzie mieszka razem z córeczką Elizabeth. Na co […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Mama Weroniki Rosati opiekuje si? jej crk? na planach filmowych. "Jestem typow? polsk? babci?"

29.07.2021 18:03

Teresa Rosati to babcia na medal. Ch?tnie pomaga swojej crce Weronice w opiece nad 3,5-letni? Elizabeth.

Źródło: rss.dziennik.pl

reklama
Kontakt z nami