Wiadomości z tagiem Weronika Rosati  RSS
Weronika Rosati i Tede byli parą. Po rozstaniu raper nie gryzł się w język i wywołał skandal

01.07.2024 17:59

Związek Weroniki Rosati i Tedego od samego początku szokował świat show-biznesu. Prawdziwe kontrowersje miały jednak dopiero nadejść. Raper nie oszczędzał swojej byłej partnerki po zakończeniu relacji. Związek z aktorką jeszcze długo się za nim "ciągnął".

Źródło: plejada.pl

Weronika Rosati przerywa milczenie w sprawie "Tańca z gwiazdami". "Nie byłam gotowa psychicznie"

01.07.2024 17:59

Weronika Rosati w 2009 r. brała udział w programie "Taniec z gwiazdami". W tamtym czasie media podawały, że aktorka nie udźwignęła psychicznie występów na parkiecie. W rozmowie z Plejadą gwiazda reaguje na plotki, które od 15 lat pojawiają się w sieci.

Źródło: plejada.pl

Weronika Rosati po wielu latach zdecydowała się na gorzkie wyznanie. "Czułam, że to nie był mój wybór"

01.07.2024 17:39


Weronika Rosati dzięki swoim rolom w "Pitbullu" i serialu "M jak miłość" szybko stała się jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Sukcesy sprawiły, że artystka otrzymała propozycję występu w dziesiątej edycji "Tańca z gwiazdami". Po latach 40-latka wyznała, że start w programie był dla niej wyjątkowo ciężkim przeżyciem.

Źródło: www.pomponik.pl

"Sorry, wrogowie, nadal robię karierę". Spowiedź Weroniki Rosati

29.06.2024 11:59

— Było bardzo ciężko i rzeczywiście wszelkie dodatkowe koszty trzeba było bardzo ucinać. Ucierpiałam na tym ja i moja córka, bo np. musiałam odwołać wszystkie zajęcia dodatkowe, na które chodziła — opowiada Weronika Rosati o strajku aktorów w USA. Gwiazda w rozmowie z Plejadą tłumaczy, dlaczego po 25 latach działalności w show-biznesie czuje jedynie... ogromny żal. — Zostałam ukamienowana — mówi.

Źródło: plejada.pl

Weronika Rosati o edukacji córki w polskiej szkole. Mówi też o komunii świętej

28.06.2024 17:59

Córka Weroniki Rosati przyszła na świat w 2017 r. Aktorka, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, opowiada o edukacji małej Elizabeth. Przyznaje, że dziewczynka zrobiła postępy w nauce języka polskiego. Mówi też, czy jej córka pójdzie do komunii.

Źródło: plejada.pl

Weronika Rosati przyłapana. Nie do wiary, co zrobiła. Lepiej tego po niej nie powtarzać

21.06.2024 15:04


Paparazzi przyłapali ostatnio Weronikę Rosati na kawie ze znajomymi na mieście. Aktorka uśmiechała się od ucha do ucha, relaksując się w kawiarni. Problem w tym, że przed wejściem do lokalu zrobiła coś, co nie jest godne naśladowania...

Źródło: www.pomponik.pl

Katarzyna Cichopek czy Anna Mucha? Rozpoznaj gwiazdy "M jak miłość" po starych zdjęciach

07.06.2024 17:59

Katarzyna Cichopek, Anna Mucha czy Weronika Rosati – rozpoznasz gwiazdy "M jak miłość" po starym zdjęciu? Przed tobą siedem pytań. Uwaga: przyda się skupienie. Sprawdź się w naszym quizie.

Źródło: plejada.pl

Weronika Rosati nie chce takiej przyszłości dla córki. Ma ku temu ważne powody

06.06.2024 17:59

Weronika Rosati od lat robi karierę za granicą. Niedawno gościła w programie "Dzień dobry TVN", w którym opowiedziała o swoich planach zawodowych. Nie szczędziła jednak przykrych słów na temat zawodu, który wykonuje. Jak się okazało, nie chce, żeby została aktorką.

Źródło: plejada.pl

Weronika Rosati boi się, że córka pójdzie w jej ślady. „To brutalny zawód”

27.05.2024 8:38


Weronika Rosati (40 l.) lubi być uważa za aktorkę bardziej amerykańską niż polską. Zadbała o to, by jej córka, której nadała imię na cześć swojej idolki, Elizabeth Taylor, przyszła na świat jako obywatelka USA. Jak tłumaczyła Rosati, mogła pozwolić sobie na poród w luksusowej klinice Cedars-Sinai w Los Angeles, dzięki przynależności do amerykańskiej gildii aktorów, która zapewnia jej ubezpieczenie medyczne.

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami