player+
Wiadomości z tagiem Weronika Rosati  RSS
Nieznana u nas Polka robi karierę za granicą. Jej mężem jest... hollywoodzki aktor

30.05.2023 15:20


Choć w polskich mediach wiele mówi się o międzynarodowej karierze Weroniki Rosati i Alicji Bachledy-Curuś, okazuje się, że sporą popularnością za granicą cieszy się również Olga Sosnovska. Ta mało znana nad Wislą artystka może pochwalić się występami w kilku głośnych produkcjach, a jej małżonkiem jest... gwiazdor Hollywood. Co wiemy o pięknej Polce, która skradła serce słynnego aktora?

Źródło: www.pomponik.pl

Córka Weroniki Rosati wybrała już zawód. "To nie jest najlepsze zajęcie dla kobiety"

27.05.2023 17:59

Weronika Rosati gościła wraz z mamą w "Dzień dobry TVN". Aktorka opowiedziała o swoim pobycie w Cannes i córce Elisabeth, którą w tym czasie opiekowali się dziadkowie. Jak się okazuje, dziewczynka w przyszłości również chce podążać ścieżką artystyczną. "To nie jest najlepszy zawód i zajęcie dla kobiety" — stwierdziła aktorka.

Źródło: plejada.pl

Gwiazdy przed studiem „DDTVN”: Paulina Krupińska, Reni Jusis, Teresa Rosati, Weronika Rosati…

27.05.2023 12:40


Dzień Dobry TVN w sobotę odwiedziła cała plejada gwiazd. Przed studiem nie zabrakło oczywiście paparazzi, a do sieci natychmiast trafiły nowe zdjęcia. Kto był gościem programu. Dzień Dobry TVN to program, który od kilkunastu lat jest głównym punktem ramówki TVN. Śniadaniówka wpisała się w gusta widzów i niezmiennie gromadzi tłumy przed telewizorami. Nie można się […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Weronika Rosati i Mariusz Max Kolonko mieli być razem do końca życia. Skończyło się skandalem

23.05.2023 16:37


Weronika Rosati (39 l.) i Mariusz Max Kolonko (58 l.) przed laty byli jedną z najbardziej obserwowanych par rodzimego show biznesu. Początkowo wszystko wskazywało na to, że aktorka i dużo starszy od niej dziennikarz spędzą ze sobą całe życie. Niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu. Rozstanie nastąpiło w atmosferze skandalu.

Źródło: www.pomponik.pl

Weronika Rosati rozchwytywana przez fotoreporterów w Cannes. W tej sukni wyglądała zjawiskowo

23.05.2023 11:59

Weronika Rosati od kilku dni przebywa na południu Francji, gdzie trwa 76. Festiwal Filmowy w Cannes. Podczas pokazu jednego z filmów pojawiła się na czerwonym dywanie w żółtej sukni, która przyciągnęła uwagę fotoreporterów.

Źródło: plejada.pl

Weronika Rosati na czerwonym dywanie w Cannes. "Cholernie dobrze jest wrócić" [FOTO]

22.05.2023 18:03

Wśrod gwiazd, które zawiytaly do Cannes nie zabrakło Weroniki Rosati. Aktorka na czerwonym dywanie pojawiła się w kreacji projektu swojej mamy, czyli Teresy Rosati. Weronika nie omieszkała zamieści na swoim Instagramie posta z tej okazji.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Weronika Rosati wróciła do Cannes po pięciu latach. Wyszła na dywan w sukni inspirowanej ubiegłym stuleciem

22.05.2023 14:30


Weronika Rosati miała okazję pojawić się na festiwalu filmowym w Cannes po tym, jak nie brała w nim udziału przez pięć lat. Polka podbiła francuskie salony w wielkim stylu, występując w połyskującej złotej sukni. Wybrała kreację znanej projektantki?

Źródło: www.pomponik.pl

Ich wesele trwało tydzień. Polka skradła serce gwiazdy Hollywood

21.05.2023 17:59

O tym, że karierę za oceanem robią Weronika Rosati i Alicja Bachleda-Curuś, mówi się od dawna. Tymczasem Olga Sosnovska pozostaje nieco w ich cieniu. Szkoda, bo ma na koncie już kilka ciekawych ról. Jej mąż jest zresztą dosyć znanym aktorem. Sprawdźmy zatem, co wiemy o gwieździe pochodzącej z Wielunia.

Źródło: plejada.pl

Weronika Rosati zachwyciła w Cannes. Aktorka sporo odsłoniła: wow, ale śliczna!

18.05.2023 23:59

Weronika Rosati pojawiła się na 76. Festiwalu Filmowym w Cannes. Polska aktorka dumnie spacerowała po malowniczych uliczkach francuskiej stolicy filmu. Jaką stylizację wybrała?

Źródło: plejada.pl

Weronika Rosati gorzko pożałowała tego romansu. Po rozstaniu raper nie przebierał w słowach

17.05.2023 11:59

Związek Tedego i Weroniki Rosati był na tyle szokujący, że nie wszyscy wierzyli, że para faktycznie się spotyka. Prawdziwe kontrowersje pojawiły się jednak dopiero dwa lata po ich rozstaniu, kiedy to raper, nie przebierając w słowach, nawiązał do związku z aktorką w jednym ze swoich utworów.

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami