Wiadomości z tagiem Top Model  RSS
"Top Model". Co robią dziś zwycięzcy show? Część z nich zrezygnowała z modelingu

07.12.2022 12:58

Wkrótce poznamy zwyciężczynię jedenastej edycji "Top Model". Co robią dziś uczestnicy, którzy wcześniej wygrali program? Część z nich nie zdecydowała się na karierę w świecie mody.

Tagi: Top Model
Źródło: www.rmf.fm

Dziś finał "Top Model". Uczestniczka 8 edycji zdradza: Byliśmy naciskani...

07.12.2022 12:02

Modelka uważa, że udział w popularnym show TVN-u daje duże szanse na zaistnienie w branży czy też ugruntowanie swojej pozycji, ale nie do końca przedstawia uczestnikom świat mody takim, jaki naprawdę on jest...

Tagi: Top Model
Źródło: rozrywka.dziennik.pl

"Top Model 11". Kim jest Natalia Woś? Rok temu jurorzy nie dali jej szansy

06.12.2022 13:57

Natalia Woś trafiła do finału jedenastej edycji "Top Model". Kandydatka już w zeszłym roku próbowała swoich sił w show. Wtedy jurorzy nie dali jej szansy. Co wiemy o uczestniczce?

Tagi: Top Model
Źródło: www.rmf.fm

"Top Model 11". Kim jest Klaudia Nieścior? W show przeszła ogromną przemianę

06.12.2022 11:58

Klaudia Nieścior jest finalistką jedenastego sezonu "Top Model". Uczestniczka w trakcie programu przeszła ogromną przemianę. Co wiemy na temat kandydatki?

Tagi: Top Model
Źródło: www.rmf.fm

"Top Model 11". Kim jest Michalina Wojciechowska? Krupa przywróciła ją do show

06.12.2022 10:56

Michalina Wojciechowska awansowała do finału jedenastej edycji "Top Model". Wcześniej kandydatka została przywrócona przez Joannę Krupę do programu. Co wiemy na temat uczestniczki?

Źródło: www.rmf.fm

Dagmara Kaźmierska zostanie projektantką mody? Ma już za sobą pierwszą linię ubrań! To nie jest kolekcja dla każdego [WIDEO]

03.12.2022 16:00


Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska doskonale wykorzystuje swoje 5 minut sławy, które przedłużyło się do kilku lat.  Celebrytka pisze książki, prowadzi butik odzieżowy, a nawet ma swój jacht i planuje otworzyć swoje biuro podróży. Gwiazda kocha też modę. Co z kolekcją jej ubrań? Dagmara Kaźmierska to jedna z najpopularniejszych celebrytek w kraju. Do show-biznesu wdarła się szturmem i zrobiła […]

Tagi: Top Model
Źródło: jastrzabpost.pl

"Top Model". Internauci krytykują skład finałowej trójki. "Przepchnięto fejwryt Krupy"

01.12.2022 18:00

Półfinałowy odcinek "Top Model" spotkał się z ogromną krytyką ze strony internautów. "To jest jakieś nieporozumienie" - oburzają się widzowie programu.

Tagi: Top Model
Źródło: rozrywka.dziennik.pl

"Top Model 11". Wybór finałowej trójki podzielił widzów. Lawina komentarzy

01.12.2022 12:24

W środę poznaliśmy finalistów jedenastej edycji "Top Model". Do finału awansowały: Natalia, Michalina oraz Klaudia. Wybór jednej z uczestniczek podzielił widzów. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Tagi: Top Model
Źródło: www.rmf.fm

reklama
Kontakt z nami