Wiadomości z tagiem Top Model  RSS
Gwiazdor "Top Model" trafił do aresztu. Miał nękać partnerkę

07.12.2023 17:59

Łukasz K. był uczestnikiem programów "Top Model" i "Hotel Paradise". 28-latek trafił do aresztu. Usłyszał zarzuty, między innymi nękanie byłej partnerki i spowodowanie uszczerbku na zdrowiu.

Tagi: Top Model
Źródło: plejada.pl

Amelia z "Top Model" zostawiła narzeczonego dla zwycięzcy programu. W sieci burza

07.12.2023 11:59

Uczestnicy "Top Model" poznali się na planie programu. Wtedy Amelia Wnęk była jeszcze zaręczona. Teraz to już przeszłość, a nowa para potwierdziła swój związek w poście na Instagramie. Wybór Amelii jest wyjątkowy.

Tagi: Top Model
Źródło: plejada.pl

Zwycięzca "Top Model" w związku z uczestniczką show! Amelia i Dominik są parą [WIDEO]

06.12.2023 19:24

Amelia Wnęk i Dominik Szymański zdobyli rozpoznawalność dzięki dwunastej edycji "Top Model". Jak się teraz okazało, po programie stworzyli szczęśliwy związek.  Uczestnicy show ogłosili to na Instagramie.

Tagi: Top Model
Źródło: www.rmf.fm

Gwiazda "Top Model" zapewniała, że z mężem pokonali kryzys. Wszystko zmieniło się w mgnieniu oka

06.12.2023 15:45


Martyna Kaczmarek, która szerszej opinii publicznej dała się poznać dzięki programowi "Top Model" i nadal pracuje jako modelka plus size, prywatnie była szczęśliwą żoną Mateusza. Niestety, ostatnio okazało się, że małżeńskie życie nie było usłane różami. Tajemniczy informator podał szokujące informacje.

Tagi: Top Model
Źródło: www.pomponik.pl

Filip z "Top Model" odpowiada Mariuszowi Przybylskiemu: "Ja o tym zapomnę"

05.12.2023 19:34

Filip Krogulski miał pójść w pokazie Mariusza Przybylskiego, jednak ostatecznie odmówiono mu udziału. Projektant tłumaczył, że stało się tak z powodu sylwetki uczestnika "Top Model", która miała mocno się zmienić. Filip nie pozostawił tego bez odpowiedzi.

Źródło: www.rmf.fm

Michał Piróg żartował z ludobójstwa? Tancerz wydał oświadczenie po burzy, jaką wywołał [WIDEO]

05.12.2023 18:01

Michał Piróg wywołał małą burzę. Gwiazdor "Top Model" pokazał na swoim profilu mem, o którym stwierdził, że "dawno nic go tak nie rozśmieszyło". Aktywny w sieci "Pan Dociekliwy" uznał, że Piróg śmieje się ofiar ludobójstwa w Palestynie. Michał Piróg wydał ważne oświadczenie.

Tagi: Top Model
Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Michał Piróg żartuje z ludobójstwa? Wydał oświadczenie po reakcji oburzonego dziennikarza

05.12.2023 11:59

Michał Piróg pokazał w sieci mem i stwierdził, że "dawno nic go tak nie rozśmieszyło". Jego zachowanie oburzyło Damiana Zawrotniaka, dziennikarza, który w sieci funkcjonuje jako "Pan Dociekliwy". Stwierdził bowiem, że prowadzący "Top Model" śmieje się ofiar ludobójstwa, do którego dochodzi w Palestynie.

Tagi: Top Model
Źródło: plejada.pl

Uczestnik "Top Model" odpowiada na zarzuty. "To przykre"

05.12.2023 11:59

Filip Krogulski z "Top Model" wywołał aferę w sieci. Uczestnik programu wyżalił się na Instagramie, że choć wygrał możliwość pójścia w pokazie Mariusza Przybylskiego, to ostatecznie w nim nie poszedł, bo mu podziękowano. W sprawie wypowiedział się sam projektant, który szybko doczekał się odpowiedzi od poszkodowanego 27-latka.

Źródło: plejada.pl

Aleksandra Helis z "Top Model" w bikini wskoczyła na gałąź. Pozazdrościcie jej pogody [FOTO]

04.12.2023 21:12

Aleksandra Helis, uczestniczka 11. edycji "Top Model", opublikowała na Instagramie zdjęcie z urlopu. Początkująca modelka pozuje na nim w bikini. "Ładnie" - komentują internauci.

Tagi: Top Model
Źródło: www.rmf.fm

Mariusz Przybylski przerwał milczenie. To dlatego Filip z "Top Model" nie poszedł w jego pokazie

04.12.2023 18:56

Filip Krogulski, uczestnik 12. sezonu "Top Model", wyznał ostatnio, że odmówiono mu udziału w pokazie, mimo że wcześniej zdobył taką nagrodę w show. Teraz głos w sprawie zabrał Mariusz Przybylski. Jak tłumaczy się znany projektant?

Źródło: www.rmf.fm

reklama
player+
Kontakt z nami