Wiadomości z tagiem Top Model  RSS
Narzeczony Karoliny Pisarek wejdzie do świata show-biznesu? "On to lubi" [TYLKO W PLEJADZIE]

26.10.2021 23:59

Karolina Pisarek rozpoczęła swoją przygodę z telewizją udziałem w programie TVN "Top Model". Teraz modelka zachwyciła publiczność Warszawskiej Opery Kameralnej rolą dziennikarki przepytującej gwiazdy na czerwonym dywanie podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2021 i olśniła wszystkich swoją kreacją. W rozmowie z Plejadą opowiedziała o swoim partnerze - Rogerze Salli. Materiał wideo obejrzysz powyżej. Transkrypcję rozmowy przeczytasz w dalszej części artykułu.

Źródło: plejada.pl

To oni poprowadzą Wielką Galę Gwiazd Plejady. Wśród nich finalistka "Top Model"

25.10.2021 17:59

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021 zbliża się wielkimi krokami. Czas na ujawnienie, kto poprowadzi tegoroczne rozdanie prestiżowych statuetek. Wśród gospodarzy wieczoru znajdzie się Karolina Pisarek, którą widzowie poznali dzięki programowi "Top Model".

Źródło: plejada.pl

Pisarek rozdaje autografy w butach za ponad 5 tysięcy. Robi zdjęcia gazet ze swoją podobizną!

25.10.2021 14:42


Karolina Pisarek zdobyła popularność po udziale w programie "Top Model". Przyznała, że od zawsze marzyła o pracy w modelingu. W Polsce udało jej się zrobić błyskawiczną karierę. Ostatnio została przyłapana w jesiennej stylizacji w centrum Warszawy. Karolina założyła ciepłą, wełnianą tunikę z odkrytymi ramionami i bardzo szerokimi rękawami w kolorze écru. Na nogach miała najnowsze buty od Prady. Ciężki, motocyklowy model idealnie dopełnił cały look. Jedna para kosztuje obecnie ponad 5300 złotych! Modelka po drodze rozdała kilka autografów...

Źródło: www.pomponik.pl

Wyznania Marianny Schreiber. Jak udział w "Top Model" wpłynął na jej małżeństwo?

24.10.2021 12:01

W polskim show biznesie Marianna Schreiber pojawiła się dzięki uczestnictwie w programie "Top Model".

Źródło: rss.dziennik.pl

Joanna Krupa ma sobowtórkę?! Jak bliźniaczki! Zobacz zdjęcia [FOTO]

24.10.2021 10:05

Joanna Krupa cieszy się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Chętnie udziela się w mediach społecznościowych, a dla wielu kobiet jest prawdziwą inspiracją. Wiedzieliście o tym, że gwiazda "Top Model" ma sobowtórkę? W sieci możecie trafić na zdjęcia pewnej piękności, która łudząco przypomina światowej sławy modelkę?

Źródło: www.rmf.fm

​Paulina Krupińka już tak nie wygląda. Szokująca metamorfoza byłej Miss

23.10.2021 15:35


Paulina Krupińska (34 l.) niechętnie eksperymentowała dotąd z włosami. To się właśnie ostatnio zmieniło, za sprawą fryzjera, który skrzywdził Olgę Król w „Top Model”.

Tagi: Top Model
Źródło: www.pomponik.pl

What?! Gwiazda reality show wygląda jak Joanna Krupa. Nie wierzycie? No to zobaczcie te zdjęcia

22.10.2021 23:20


Joanna KrupaJoanna Krupa doczekała się swojego sobowtóra, który stawia coraz śmielsze kroki w show-biznesie. Kim jest i jak wygląda Karolina Podyma? Joanna Krupa, chociaż na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, robi karierę w Polsce. Prowadzi program Top Model, którego właśnie jest emitowana jubileuszowa, 10. edycja. Gospodyni razem z innymi jurorami decyduje o losach aspirujących modeli. […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
player+
Kontakt z nami