Baner Fuksiarz
Wiadomości z tagiem Top Model  RSS
Dawno niewidziana zwyciężczyni "Top Model" pokazała męża. Julia Kamińska w modnej stylizacji

23.05.2024 11:59

Julia Kamińska, Maja Ostaszewska i Ania Wyszkoni to tylko część gwiazd, które pojawiły się na premierze filmu "Poza widokiem, na skraju lasu". Uwagę fotoreporterów zwróciła także Zuzanna Kołodziejczyk, zwyciężczyni "Top Model".

Źródło: plejada.pl

Marianna Schreiber uderza w Annę Lewandowską: to, co robi, jest niestosowne

30.04.2024 23:59

Marianna Schreiber nie stroni od kontrowersji i często niepochlebnie wypowiada się na temat osób ze świata show-biznesu. Ostatnio celebrytka po raz kolejny naraziła się internautom, krytykując Annę Lewandowską, która opublikowała w mediach społecznościowych nagranie z lekcji tańca. Komentarz byłej uczestniczki "Top Model" sprawił, że w sieci zawrzało.

Źródło: plejada.pl

Zapomniany epizod z życia Joanny Krupy. W sieci nic nie ginie!

23.04.2024 11:59

Joanna Krupa jest gwiazdą "Top Model", ale zanim trafiła do polskiej telewizji, podbijała media w USA. Wystąpiła w amerykańskiej wersji "Tańca z gwiazdami", w której poradziła sobie niezwykle dobrze. W polskiej odsłonie show jej raczej nie zobaczymy.

Źródło: plejada.pl

Mocne słowa Dawida Wolińskiego. Michał Piróg zareagował

16.04.2024 19:23

Dawid Woliński w podcaście "WojewódzkiKędzierski" w mocnych słowach wyraził się o współprowadzącym "Top Model". Teraz Michał Piróg odpowiedział na zarzuty.

Tagi: Top Model
Źródło: www.rmf.fm

Amelia z "Top Model" w ciąży. Momentami jest ciężko: "Czasem płaczę z braku siły"

16.04.2024 17:50

Amelia Wnęk i Dominik Szymański poznali się na planie 12. edycji "Top Model". Zimą 2023 roku para poinformowała, że od jakiegoś czasu są w związku, a niedługo później okazało się, że wkrótce na świat przyjdzie ich dziecko. Kobieta powiedziała teraz, że czas ciąży nie jest dla niej najłatwiejszy.

Tagi: Top Model
Źródło: www.rmf.fm

Dawid Woliński uderza w Michała Piróga. "Ma żal do życia"

15.04.2024 23:59

Dawid Woliński w podcaście "WojewódzkiKędzierski" rozmawiał na temat programu "Top Model". W pewnym momencie rozmowa zeszła na Michała Piroga — juror nie szczędził koledze gorzkich słów. — Jak przyszedłem do programu, miałem z nim dużo przygód. Pamiętam słynne wypowiedzi, na które nigdy nie zareagowałem. On wiedział, z kim sypiam, wypowiadał się oficjalnie — wspominał Woliński.

Tagi: Top Model
Źródło: plejada.pl

Karolina Pisarek otwiera z ukochanym własny biznes. "To było marzenie mojego męża"

09.04.2024 23:59

Karolina Pisarek nie zwalnia tempa. Była uczestniczka "Top Model" nie tylko prężnie działa w modelingu, ale i chętnie podejmuje się nowych zadań. Jak pochwaliła się w rozmowie z jednym z portali, wraz z mężem otwiera własny biznes. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.

Źródło: plejada.pl

Karolina Pisarek chwali się nowym biznesem. Modelka próbuje sił w nowej branży [POMPONIK EXCLUSIVE]

09.04.2024 16:28


Nie da się ukryć, że Karolina Pisarek ostatnio coraz rzadziej pojawia się w programach telewizyjnych. Okazuje się, że celebrytka ma na głowie zupełnie inne sprawy. W rozmowie z Pomponikiem wyznała, że wraz z mężem zainwestowała w poważny biznes. Czym zajmuje się teraz była uczestniczka "Top Model"?

Źródło: www.pomponik.pl

W "Top Model" pokazywał swój "piwny brzuszek". Teraz może zostać prezydentem Jaworzna

09.04.2024 11:59

Michał Kirker, znany z udziału w programie "Top Model", może już niedługo objąć stanowisko prezydenta Jaworzna. W programie TVN nie odniósł sukcesu, chociaż był jednym lepiej zapamiętanych uczestników. Teraz zmierza po zwycięstwo w drugiej turze wyborów samorządowych.

Tagi: Top Model
Źródło: plejada.pl

Wakacje Marceli Leszczak skończyły się wypadkiem. "Byłam zdruzgotana"

05.04.2024 23:59

Marcela Leszczak podzieliła się na swoim profilu na Instagramie zaskakującym wypadkiem, jaki spotkał ją na wakacjach. Jak się okazało, była uczestniczka "Top Model" złamała rękę podczas wyjazdu do Malezji. O towarzyszących jej emocjach i trudnej podróży do szpitala opowiedziała ze szczegółami internautom.

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami