Wiadomości z tagiem Telewizja Polska  RSS
Wiktoria Gąsiewska debiutuje z nowym ukochanym na salonach. Jak on na nią patrzy!

07.12.2022 11:59

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz zadebiutowali razem przed obiektywami fotoreporterów. Pojawili się na gali jubileuszowej Telewizji Polsat i nie odstępowali się na krok. Z nowym partnerem aktorka zna się już od dawna.

Źródło: plejada.pl

Agata Młynarska nie została zaproszona na jubileusz Polsatu. Zwróciła się do prezesa

07.12.2022 11:59

Agata Młynarska skomentowała brak zaproszenia na jubileuszową galę 30-lecia Telewizji Polsat. W poście na Instagramie zwróciła się do Zygmunta Solorza-Żaka i wyraziła swój zawód w związku z nieobecnością na imprezie. Wspomniała także o Krzysztofie Ibiszu.

Źródło: plejada.pl

Żarty z TVP na urodzinach Polsatu. Reakcja widowni mówi sama za siebie

06.12.2022 23:59

Telewizja Polsat na gali z okazji 30-lecia zapewniła widzom wiele atrakcji. W pewnym momencie na scenie pojawili się aktorzy z Kabaretu Moralnego Niepokoju, którzy w swoim skeczu złośliwie odnieśli się do TVP. Widownia zareagowała gromkimi brawami.

Źródło: plejada.pl

Obok ich kreacji nie można przejść obojętnie! Mówią o nich wszyscy

06.12.2022 20:47


6 grudnia odbyła się Gala z okazji 30-lecia Telewizji Polsat. W Teatrze Wielkim Opery Narodowej w Warszawie zgromadziły się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Imprezę poprowadzili dziennikarze i prezenterzy związani ze stacją od lat.

Źródło: www.pomponik.pl

Ksiądz z „Rancza” wziął ślub! Mamy zdjęcie z ceremonii. Uroda jego żony ścina z nóg. Biała suknia tylko ją podkreśliła

29.11.2022 20:00


Mateusz Rusin wziął ślubMateusz Rusin wziął ślub! Kim jest Pola Sawicka, żona aktora znanego z serialu Ranczo? Do sieci trafiło zdjęcie z ceremonii. Jaka piękna z nich para. Sami zobaczcie. Ranczo, to serial, który od pierwszego odcinka podbił serca widzów TVP. Zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w 2006 roku i przez dekadę losy mieszkańców wsi Wilkowyje fani śledzili z […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Danuta Martyniuk zakończyła walkę o idealną sylwetkę. Teraz to istna topmodelka! Zrzuciła tyle, że Zenek jest zazdrosny!

28.11.2022 12:40


Danuta Martyniuk, Zenek MartyniukDanuta Martyniuk ma powody do świętowania! Obwieściła światu sukces swojej metamorfozy. Teraz wygląda jak prawdziwa seksbomba. Brawo! Zenek Martyniuk zaczął tworzyć muzykę w czasach transformacji ustrojowej. W 1989 roku założył zespół Akcent. Disco-polowcy zaskarbili sobie wielkie grono fanów. W ostatnich latach Zenek wszedł do mainstreamu, na co duży wpływ miała Telewizja Polska. Stacja za czasów urzędowania […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Natalia Szroeder jeszcze nie była tak szczera. Mówiąc o TVP i Kościele, nie gryzła się w język

26.11.2022 23:59

Natalia Szroeder udzieliła wywiadu, w którym otworzyła się na wiele trudnych tematów. Opowiedziała m.in. o swoim stosunku do wiary w Boga oraz instytucji Kościoła. Podkreśliła też, że nie zgadza się z tym, jakie wartości promuje Telewizja Polska.

Źródło: plejada.pl

TVP zaciera ślady po wpadce. Zdjęcie z finału „Rolnik szuka żony” zniknęło z sieci!

25.11.2022 17:59


Finał 9. edycji „Rolnik szuka żony” odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Na to wydarzenie zapewne wyczekiwali fani programu, którzy mogą teraz zrezygnować z włączenia odbiornika. Dlaczego? Telewizja Polska postanowiła ujawnić wcześniej zdjęcie z ostatniego odcinka show, na którym widać, który z uczestników nie znalazł miłości przed kamerami.

Źródło: www.pomponik.pl

"Rolnik szuka żony". Zdjęcie z finału usunięte z sieci. Przechwycili je internauci! "Za dużo zdradzone"

25.11.2022 14:40

Jak będzie wyglądał finał programu: "Rolnik szuka żony"? Oficjalnie odpowiedź na to pytanie widzowie uzyskają za kilka dni; w niedzielę 27 listopada Telewizja Polska wyemituje ostatni odcinek 9. serii. Niektórzy czujni internauci przechwycili jednak pewną fotografię przedstawiającą "rolnikowe" pary...

Źródło: www.rmf.fm

Monika Richardson o zachowaniu Pauliny Smaszcz. „Co się skończyło, to powinno zostać skończone”

24.11.2022 11:43


Monikę Richardson (50 l.) i Paulinę Smaszcz (49 l.) łączy wspólna przeszłość. Obie panie miały okazję pracować w Telewizji Polskiej i chociaż ich drogi później nieco się rozminęły, wciąż bardzo dobrze się znają. Co o najnowszych aferach wokół Kurzopków uważa koleżanka jego byłej żony Macieja? Odpowiedź może zaskoczyć!

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami