Wiadomości z tagiem Telewizja Polska  RSS
Rewolucja na Woronicza. Kolejne zmiany w "Pytaniu na śniadanie"

29.02.2024 11:59

To nie koniec zmian w Telewizji Polskiej. Wydawałoby się, że po wymianie prowadzących w "Pytaniu na śniadanie" nastąpi spokój. Okazuje się, że to dopiero początek rewolucji.

Źródło: plejada.pl

Beata Fido ma problemy. TVP domaga się od niej ćwierć miliona

28.02.2024 17:59

Beata Fido, aktorka znana z głównej roli w filmie "Smoleńsk" i popularnego serialu TVP "Komisarz Alex", mogła nie do końca uczciwie zarabiać na swoje utrzymanie. Jak wykazała wewnętrzna kontrola Telewizji Polskiej, Fido, będąca formalnie zatrudniona na stanowisku "starszy redaktor prowadzący" w TVP World, pojawiała się w miejscu pracy jedynie 20 razy w 2023 r., spędzając tam łącznie 32 godz. Mimo to otrzymała ogromne wynagrodzenie.

Źródło: plejada.pl

Co dalej z "Gra słów. Krzyżówka"? Radosław Brzózka zabiera głos

27.02.2024 17:59

"Gra słów. Krzyżówka" to jeden z najbardziej lubianych teleturniejów w Telewizji Polskiej. Nowy dyrektor stacji w wielu programach wprowadza zmiany, dlatego widzowie niepokoją się o przyszłość formatu. Postanowiliśmy dowiedzieć się tego u źródła — prowadzącego Radosława Brzózki.

Źródło: plejada.pl

Radosław Brzózka przetrwał kolejne zmiany w TVP. "Rozrywka to już nie moja bajka"

27.02.2024 11:59

— Nie zdziwiłbym się, gdyby się nie odzywali. Nie wiem, jakie są plany — mówi Plejadzie Radosław Brzózka. Prezenter od lat związany jest z Telewizją Polską. Teraz prowadzi teleturniej "Gra słów. Krzyżówka", wcześniej był gospodarzem takich programów jak "Kawa czy herbata?", "Jak to działa?" czy "Przebojowa noc", a także pełnił funkcję rzecznika 45. i 46. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Prezenter mówi nam o zmianach w TVP.

Źródło: plejada.pl

Była gwiazda TVN-u i prowadzący "19.30" z nowym hitem w TVP. Nareszcie ujawnili szczegóły

27.02.2024 11:50


Telewizja Polska na początku lutego podała ostateczne wieści na temat popularnego programu interwencyjnego "Alarm!". Podobnie, jak to miało miejsce z "Wiadomościami", TVP nie zdecydowało się na kontynuowanie produkcji i zamiast tego wystartuje z zupełnie nowym show. Nareszcie wyszło na jaw, kto poprowadzi "Reporterów".

Źródło: www.pomponik.pl

Michał Rachoń po odejściu z TVP jest cieniem samego siebie. Zaskakujące zmiany w zachowaniu prezentera

26.02.2024 18:28


Michał Rachoń, który przez kilka lat był jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej, z powodu gruntownej przebudowy mediów publicznych musiał pożegnać się z pracą na Woronicza. Teraz 45-latka można oglądać w jednej z konkurencyjnych stacji. Wiele wskazuje jednak na to, że zmiana nie wyszła mu na dobre.

Źródło: www.pomponik.pl

Magdalena Ogórek potwierdziła krążące plotki. Zwolnienie z TVP, a teraz takie słowa

26.02.2024 14:12


Magdalena Ogórek w wyniku wielkiej przebudowy Telewizji Polskiej musiała pożegnać się ze swoją pracą w TVP Info. W związku z tym jej wierni fani zastanawiają się, czy jeszcze kiedyś będą mogli znów zobaczyć ją na ekranie. Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie nie jest taka oczywista.

Źródło: www.pomponik.pl

Danuta Holecka musiała przeprosić. Sprawa sprzed miesięcy wróciła. "TVP łamie prawo"

23.02.2024 11:59

Telewizja Polska uruchomiła internetowy serwis "Wiadomości", by kolejny raz przeprosić fotografa Bartosza Sadowskiego. W grudniu 2023 r. zrobiła to już Danuta Holecka w głównym serwisie informacyjnym. "TVP regularnie łamie prawo, ale — co gorsza — dodatkowo ignoruje prawomocne wyroki" — pisał fotograf.

Źródło: plejada.pl

Nowakowska przerwała milczenie nt. "Voice Kids". "Nikt mnie nie zawiadomił"

22.02.2024 14:37


Po ostatnich roszadach kadrowych w "Pytaniu na śniadanie" wielu wielbicieli Idy Nowakowskiej zastanawiało się, czy prezenterka pożegna się także ze swoją posadą w programie "The Voice Kids". Była tancerka w najnowszym wywiadzie postanowiła rozwiać wątpliwości widzów i jednoznacznie zadeklarowała, co myśli o swojej przyszłości w Telewizji Polskiej.

Źródło: www.pomponik.pl

Uczestniczka "10 lat młodsza w 10 dni" o kulisach programu. "Czułam się jak śmieć"

22.02.2024 11:59

Pani Jolanta w programie Polsat Cafe "10 lat młodsza w 10 dni" została poddana metamorfozie, z której nie była zadowolona. W rozmowie z Plejadą opowiedziała o swoich wrażeniach z udziału w show. — Nie obchodziło ich, jak wyglądam i jak się czuję. Dobiły mnie jeszcze słowa Majki Sablewskiej. Wiedziała, że jestem w strasznej formie psychicznej, wiedziała, że nie potrafię się obronić, więc wyżywała się na mnie. Czułam się jak śmieć. Nie pokazano tam wszystkiego — słyszymy. Do sprawy odniosła się produkcja i telewizja Polsat.

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami