Wiadomości z tagiem Super Express  RSS
Joanna Opozda i Antek Królikowski kupili luksusową wyprawkę dla dziecka. Wydali ogromną sumę!

04.12.2021 8:56


Joanna Opozda (33 l.) i Antek Królikowski (32 l.) wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze maleństwo. Rodzice już szykują się do porodu i kupili dziecku bardzo luksusową wyprawkę. Super Express wyliczył, ile dokładnie pieniędzy na nią przeznaczyli... Na bogato!

Źródło: www.pomponik.pl

Robert Biedroń otrzyma wyjątkowy prezent! Krzysztof Śmiszek "przyłapany" na zakupach!

03.12.2021 13:34


"Super Express" przyłapał Krzysztofa Śmiszka na zakupach. Polityk wybierał czapkę dla swojego partnera. Zdradził jaki kolor uwielbia Robert Biedroń.

Źródło: www.pomponik.pl

Gwiazdor TVP o "Dziewczynach z Dubaju": zwykła sprzątaczka ma więcej moralności

26.11.2021 17:59

Konrad Skolimowski pojawił się na premierze filmu "Dziewczyny z Dubaju". Produkcja Dody i Emila Stępnia przypadła do gustu aktorowi, który opowiedział w rozmowie z dziennikarką "Super Expressu" o swoich odczuciach po projekcji. "Od jakiegoś czasu podejrzewałem, że połowa z tych Instagramowych celebrytek to zwykłe ku**y" - zdradził.

Źródło: plejada.pl

Była żona o Durczoku: Hipokryzją byłoby twierdzenie, że będzie mi go brakowało

25.11.2021 12:02

"Jego odejście moimi Przyjaciółmi i mną wstrząsnęło, bo było dość niespodziewane. Wydawało się, że po raz kolejny uniknie śmierci, która zabolała nas bardziej, niż można było się spodziewać" – wyznała w rozmowie z "Super Expressem" Marianna Dufek.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Marianna Dufek w wywiadzie po śmierci Kamila Durczoka. "Hipokryzją byłoby twierdzenie, że będzie mi go brakowało"

25.11.2021 11:59

Kamil Durczok odszedł 16 listopada 2021 r. w wieku 53 lat. Jego niespodziewana śmierć wstrząsnęła nie tylko jego bliskimi, ale również osobami, które przez wiele lat pracowały z dziennikarzem. Jego była żona, Marianna Dufek, w wywiadzie z "Super Expressem" miała zdobyć się na szczere wyznanie. Myślała, że Kamil Durczok po raz kolejny uniknie śmierci.

Źródło: plejada.pl

Była żona wyznała to pierwszy raz po śmierci Durczoka! Co za szczerość!

25.11.2021 7:12


Kamil Durczok (†53 l.) zmarł 16 listopada 2021 roku. Jego śmierć była ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich i ogromnym ciosem dla bliskich. Teraz Marianna Dufek zdobyła się na osobiste wyznanie w "Super Expressie".

Źródło: www.pomponik.pl

Media: Jacek Rozenek ogłasza bankructwo. Prezenter opowiada o swoim majątku

20.11.2021 17:59

Jacek Rozenek jest znanym aktorem telewizyjnym, który w maju 2019 r. doznał poważnego udaru w trakcie podróży samochodem. Niestety, jak donosi "Super Express", to nie koniec problemów aktora. Tym razem padło na finanse, a gwiazdor w rozmowie z gazetą zdradził, że nie ma zbyt wielu oszczędności.

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami