player+
Wiadomości z tagiem Robert Lewandowski  RSS
Internautka uderzyła w Roberta Lewandowskiego. Mama piłkarza miała tego dość

25.06.2024 17:59

Robert Lewandowski coraz częściej mierzy się z krytyką. Nie inaczej było po ostatnim meczu naszej reprezentacji z Austrią. Na jeden z nieprzychylnych komentarzy zareagowała nawet matka sportowca, Iwona Lewandowska.

Źródło: plejada.pl

Ekspertka od PR-u ma radę dla Anny Lewandowskiej. Jej mąż może być za to wdzięczny

25.06.2024 11:59

Nie jest tajemnicą, że Anna i Robert Lewandowscy są niemal nieustannie na świeczniku. Wszystko, co zrobią, jest szeroko komentowane. Niedawno szef komunikacji z teamu piłkarza wspomniał o kryzysie wizerunkowym ich marki osobistej. Żaneta Kurczyńska, autorka podcastu "Okiem PR-owca", w rozmowie z Plejadą mówi, gdzie popularne małżeństwo popełnia błąd.

Źródło: plejada.pl

Kolejny cios dla Lewego. Tuż po Euro Lewandowski żegna bliską osobę

24.06.2024 20:39


Robert Lewandowski nie ma obecnie najlepszego czasu. Najpierw kontuzja, potem odpadnięcie z Euro 2024 już po dwóch meczach, a teraz śmierć bliskiej osoby. Lewandowski udostępnił pożegnalny wpis.

Źródło: www.pomponik.pl

Iwona Lewandowska komentuje porażkę Polaków. Krytykuje system

22.06.2024 17:59

Robert Lewandowski zawsze może liczyć na wsparcie mamy — także po porażkach polskiej kadry. Po przegranym 3:1 meczu z Austrią, Iwona Lewandowska zabrała głos w sieci. Odniosła się przy okazji do ważnego problemu dotyczącego edukacji.

Źródło: plejada.pl

Robert Lewandowski znajomość z Anną rozpoczął od kłamstwa. "To zdanie ze mną zostało"

22.06.2024 17:59

Anna i Robert Lewandowscy stanęli na ślubnym kobiercu 22 czerwca 2013 r. Poznali się w 2007 r. i od tego czasu są nierozłączni. "Kiedy się dowiedział, że trenuję karate, z początku nie uwierzył. Powiedział mi, że ma na imię Andrzej" — wspominała sportsmenka w "Vivie". Z dystansem podchodziła do piłkarzy. Gdy usłyszała z jego ust: "daj sobie szansę poznać faceta, którego nigdy nie poznałaś", pomyślała, że to dobry bajer. "To zdanie ze mną zostało". Oto historia miłości najlepszego polskiego piłkarza i najpopularniejszej trenerki w kraju.

Źródło: plejada.pl

Robert Lewandowski nagle po meczu dodał zdjęcie z żoną. Płyną gratulacje

22.06.2024 17:59

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski świętują rocznicę ślubu — pobrali się dokładnie 11 lat temu w kościele Zwiastowania Najświętszej Marii Panny w Serocku. Z tej okazji na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiło się wymowne zdjęcie.

Źródło: plejada.pl

Gdy Robert Lewandowski poznał żonę, mówiła do niego "Andrzeju". "Pomyślałam, że to dobry bajer"

21.06.2024 17:59

"Pamiętam, że zobaczyłem piękną blondynkę... Ania trochę się zmieniła przez te lata. Ja zresztą też" — mówił Robert Lewandowski, wspominając pierwsze spotkanie z żoną. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, mimo to, dali sobie szansę.

Źródło: plejada.pl

Plotkowano o kryzysie, a teraz takie wieści ws. Anny Lewandowskiej. Co za klęska

21.06.2024 10:49


Anna Lewandowska nie daje o sobie zapomnieć. Konsekwentnie buduje swoją pozycję na rynku, inwestując w coraz to nowe biznesy i wchodząc we współprace ze znanymi markami. Nieustannie głośno jest też o jej związku z Robertem Lewandowskim, zwłaszcza w kontekście trwającego obecnie Euro 2024. Niespodziewanie nadeszły wieści, które influencerka może traktować zarówno jako sukces, jak i porażkę.

Źródło: www.pomponik.pl

Od dawna się na to zanosiło. Anna Lewandowska w końcu to ogłosiła. Spływają gratulacje

18.06.2024 17:33


Anna i Robert Lewandowscy nie mogą narzekać na nudę. On uczestniczy właśnie w Euro 2024 i, choć z pierwszego meczu wykluczyła go kontuzja, wkrótce zapewne znowu da popis umiejętności na boisku. Ona kibicuje mężowi wraz z córkami i dzieli się w sieci fragmentami codzienności czy fitnessowymi radami. Już od jakiegoś czasu zapowiadała, że pracuje nad nowym dużym projektem. Teraz inicjatywa oficjalnie ruszyła, a influencerka zdradziła na jej temat więcej szczegółów.

Źródło: www.pomponik.pl

Anna Lewandowska zareagowała na komentarz po przegranym meczu. Krótko i bez dyskusji

17.06.2024 17:59

Robert Lewandowski z powodu kontuzji nie wystąpił w pierwszym meczu Polski na Euro 2024. Anna Lewandowska mimo to, jak zawsze wiernie kibicowała polskiej reprezentacji. Po meczu zmierzyła się z krytycznymi komentarzami. Odpowiedziała na jeden z nich.

Źródło: plejada.pl

reklama
player+
Kontakt z nami