Wiadomości z tagiem Robert Lewandowski  RSS
Quiz o Robercie Lewandowskim. Jak dobrze znasz fakty z życia gwiazdora futbolu?

08.12.2023 14:58


Robert Lewandowski to postać, która wzbudza zainteresowanie nie tylko wśród fanów piłki nożnej. Równie ciekawe jak kariera sportowa naszego piłkarza jest jego życie prywatne. Jeżeli znasz historię Roberta, weź udział w naszym quizie i odpowiedz na 10 pytań. Uwaga, pytania mogą być trudne i podchwytliwe.

Źródło: www.pomponik.pl

Złe wieści dla Lewandowskiego. Hiszpańskie media piszą o rozstaniu

08.12.2023 14:49

Robert Lewandowski nie ma ostatnio najlepszej passy w FC Barcelonie. Hiszpańskie media twierdzą, że dni polskiego napastnika w Dumie Katalonii są już policzone. Piłkarz podobno ma rozstać się z klubem najpóźniej latem przyszłego roku.

Źródło: www.rmf.fm

Anna Lewandowska zabrała córki na stadion. Pokazała ich twarze! [FOTO]

08.12.2023 11:00

Anna i Robert Lewandowscy wychowują razem dwie córki. Choć jeszcze jakiś czas temu jak ognia unikali pokazywania ich twarzy, to ostatnio się to zmieniło. Na nowym zdjęciu doskonale widać buzie Klary i Laury.

Źródło: www.rmf.fm

Wielkie poruszenie w domu Lewandowskich. Anna wrzuciła post, a internauci zaczęli nagle komentować

08.12.2023 9:31


Świąteczną atmosferę doskonale czuć już w domu Anny i Roberta Lewandowskich. Są piękne dekoracje, a teraz dołączył do tego zapach pierniczków, które całą rodziną przygotowali w markowym sprzęcie. Jego reklama na Instagramie Anny wywołała prawdziwą aferę w komentarzach.

Źródło: www.pomponik.pl

Nie mieli litości dla Lewandowskiego. Obśmiali lidera reprezentacji od góry do dołu

06.12.2023 10:11


Robert Lewandowski znów znalazł się w na szpaltach portali plotkarskich, tym razem za sprawą opowieści przytoczonej przez Wojciecha Manna i Krzysztofa Maternę. Panowie podzielili się zabawną historią dotyczącą wizyty piłkarza w Muzeum Narodowym Prado w Madrycie. Nie mieli litości dla męża Anny Lewandowskiej i ostro go wykpili.

Źródło: www.pomponik.pl

Anna Lewandowska pokazała świąteczną tradycję. Tak chce uczyć córki empatii. „Warto zrobić coś dobrego”

03.12.2023 17:27


Anna LewandowskaAnna Lewandowska w mediach społecznościowych pokazała, jak bierze udział w akcji, która od lat ma być w jej domu rodzinną tradycją. Razem z Robertem Lewandowskim chce przekazać dobre wzorce córkom i nauczyć je empatii oraz myślenia o innych. Jak Ania stara się szerzyć dobro? Anna Lewandowska dla wielu kobiet jest wzorem do naśladowania. Na swoim […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Lewandowska jak Hołownia. Nawiązuje do swojego drewnianego tańca

20.11.2023 22:54


Anna Lewandowska od dłuższego czasu ćwiczy bachatę. Finał nauki mogliśmy oglądać na drugim ślubie Ani i Roberta Lewandowskich. Okazało się, że taniec tak spodobał się trenerce fitness, że postanowiła wdrożyć go jako plan do swojego biznesu. Krytykanci Anny Lewandowskiej przy każdej możliwej okazji wypominają jej, że jej ruchy są dalekie od ideałów tanecznych, dlatego żona Roberta postanowiła zachęcić ich do większej pracy intelektualnej. Co z tego wyszło?

Źródło: www.pomponik.pl

To stanie się na meczu. Wróżka pilnie ostrzega Lewandowskiego

17.11.2023 20:32


Mecz Polska-Czechy to czas wielkich emocji (pozytywnych i negatywnych) wśród fanów piłki nożnej. Największa gwiazda i jednocześnie kapitan reprezentacji Polski, czyli Robert Lewandowski specjalnie przybył na mecz ze słonecznej Hiszpanii. Jak się okazuje, wróżka Anna Kempisty doskonale wie, co się będzie działo podczas meczu. Emocje sięgną zenitu.

Źródło: www.pomponik.pl

Robert Lewandowski niemal ograbiony? Gangsterowi zlecono skok na jego dom

17.11.2023 16:17


Robert Lewandowski (fot. KAPiF)Robert Lewandowski prawie został okradziony? O wszystkim opowiedział gangster, który podobno miał dostać zlecenie na jego dom. Jego odpowiedź raczej nie spodobała się jednak zleceniodawcy. Z wielką sławą idą duże pieniądze. Robert Lewandowski może poszczycić się niemałymi zarobkami. Jako kapitan reprezentacji Polski i zawodnik słynnego klubu FC Barcelona zarabia spore sumy, dzięki czemu może pozwolić […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Za granicą spekulują o "horrorze Lewandowskiego". Piłkarz wciąż jest obserwowany

10.11.2023 15:39


Anna i Robert Lewandowscy przechodzą trudny okres. Piłkarz ma kłopoty na boisku, a oczy wszystkich skupiają się na jego żonie. Media skrupulatnie analizują jej posunięcia, dopatrując się zwiastunów klęski. Napięcie w sieci rośnie… Wiemy, co im zarzucają.

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
player+
Kontakt z nami