Wiadomości z tagiem Robert Lewandowski  RSS
Cezary Kucharski zaatakował Annę Lewandowską. Padły szokujące słowa ze strony byłego agenta "Lewego"

20.03.2023 13:14


Cezary Kucharski i Robert Lewandowski od dłuższego czasu toczą wielką sądową batalię za zamkniętymi drzwiami. W sprawę siłą rzeczy została też zaplątana Anna Lewandowska, na której zeznanie były agent piłkarza zwrócił ostatnio uwagę. Żona "Lewego" nie będzie zadowolona z tego, co się o niej mówi.

Źródło: www.pomponik.pl

Lewandowski skomplementował Świątek. Utalentowana Polka uciszyła plotki!

11.03.2023 6:30


Robert Lewandowski nie pozostał obojętny na wybryki Igi Świątek, którą niedawno można było zauważyć z piłką futbolową na boisku. Wówczas WTA zwróciło się do kapitana polskiej drużyny narodowej w piłce nożnej o ocenę kondycji Igi. Robert nie krył zachwytu i pochwalił młodszą koleżankę z branży. Iga nie pozostała mu dłużna. Z wielką skromnością odpowiedziała piłkarzowi!

Źródło: www.pomponik.pl

Lewandowski podjął temat przejścia na emeryturę. Mówi o "roku lub dwóch"! Fani będą niepocieszeni?

10.03.2023 13:45


Robert Lewandowski (34 l.) jest jednym z piłkarzy, którzy odnieśli największy sukces w swoim zawodzie. Kapitan polskiej drużyny piłki nożnej po raz pierwszy otwarcie podjął temat emerytury. Już wiadomo, czy planuje wkrótce zrezygnować z kariery!

Źródło: www.pomponik.pl

Zobaczcie Klarę Lewandowską na nowym zdjęciu. Ale ona wyrosła!

05.03.2023 19:20


Córki LewandowskichAnna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie córek. Widać na nim wyraźnie jak bardzo ostatnio wyrosłą Klara. Tylko zobaczcie, jak wystrzeliła w górę! Anna i Robert Lewandowscy mają stały kontakt ze swoimi fanami, prowadząc profile w mediach społecznościowych. Trenerka na swoim Instagramie nie tylko motywuje do ćwiczeń, ale też zdradza szczegóły z życia prywatnego. Ania zawsze wrzuca […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Robert Lewandowski o JPII. Wyznał, za co będzie go pamiętał

03.03.2023 17:57

Robert Lewandowski w najnowszym wywiadzie dla hiszpańskiego dziennika opowiadał wyjątkowo nie o piłce, a o papieżu Polaku. Napastnik FC Barcelony nigdy nie krył swojej wiary i choć świętość Jana Pawła II jest w ostatnich latach mocno podważana, to Lewandowski mówił o nim z ogromnym uznaniem.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Słowa Lewandowskiego na temat Jana Pawła II odbiły się głośnym echem w sieci. Skrajne komentarze internautów

03.03.2023 8:47


Robert Lewandowski nie wstydzi się swojej wiary. Znany piłkarz, który o kilku miesięcy gra w FC Barcelonie, odpowiedział na pytanie o papieża Polaka. Jego słowa odbiły się echem w sieci, wywołując niemałe oburzenie. Oberwało mu się za szczerość?

Źródło: www.pomponik.pl

Robert Lewandowski wywołał zamieszanie, wspominając Jana Pawła II. Nie wszystkim spodobał się ten komentarz

02.03.2023 23:00


Lewandowski o papieżuRobert Lewandowski w wywiadzie dla hiszpańskiej prasy wypowiedział się na temat Jana Pawła II. Co sądzi na temat papieża Polaka? Jego komentarz nie wszystkim się spodobał. Robert Lewandowski i jego rodzina od kilku miesięcy mieszkają w stolicy Katalonii. 16 lipca 2022 Lewy został oficjalnie zawodnikiem Barcelony. Kontrakt kapitana reprezentacji Polski będzie obowiązywał przez cztery najbliższe […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Zachwycający Robert Lewandowski, Tatiana Okupnik tym razem się nie popisała. Kto jeszcze zaliczył modową wtopę?

25.02.2023 11:59

W tym tygodniu mało działo się na warszawskich salonach, jednak udało nam się znaleźć modowe perełki. Niektóre stylizacje pozytywnie nas zaskoczyły, inne zawiodły. Kto powinien przemyśleć swoje wybory? Oto kolejna odsłona naszego cyklu "Sukcesy i porażki modowe minionego tygodnia".

Źródło: plejada.pl

Robert Lewandowski dostał szokujący pseudonim od hiszpańskiej prasy. Ania na pewno nie będzie zadowolona!

22.02.2023 16:46


Robert Lewandowski wyjątkowo dobrze odnalazł się w nowym klubie i dziś można już powiedzieć, że zmierza wraz z całą FC Barceloną pewnym krokiem po mistrzowski tytuł. Hiszpańscy dziennikarze są tak zachwyceni postawą polskiego napastnika, że nadali mu nowy pseudonim. Mocno... dwuznaczny. Anna Lewandowska nie będzie zadowolona?

Źródło: www.pomponik.pl

Robert Lewandowski zdradził, czego słucha przed meczem. „Despacito”, to dopiero początek zaskoczeń

21.02.2023 18:00


Robert LewandowskiPlaylista Roberta Lewandowskiego na Spotify. Jakiej muzyki słucha? Jakie są ulubione piosenki Lewego? Robert Lewandowski ma 34 lata, a w swojej karierze piłkarskiej osiągnął praktycznie wszystko, o czym może zamarzyć sportowiec. Nie powiedział jednak jeszcze ostatniego słowa. Wielu specjalistów uważa go za jednego z najlepszych piłkarzy swojego pokolenia i jednego z najlepszych środkowych napastników w […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami