Wiadomości z tagiem Przyjaciółki  RSS
"Przyjaciółki": Patrycja nie chce więcej widzieć Wiktora. Odejdzie od niego?

17.10.2019 23:59

"Przyjaciółki" to serial, który nie przestaje zaskakiwać. Już w najbliższym odcinku widzowie dowiedzą się, co słychać u ich ulubionych bohaterek, w które wcielają się między innymi Joanna Liszowska, Małgorzata Socha czy Anita Sokołowska.

"Przyjaciółki". Wiktor zdradził Patrycję?! Zobacz zwiastun dzisiejszego odcinka!

17.10.2019 14:45

W dzisiejszym, 164. odcinku serialu "Przyjaciółki" wydarzy się naprawdę sporo! Inga (Małgorzata Socha) będzie próbowała dotrzeć do swojej zbuntowanej córki, a Patrycja (Joanna Liszowska) będzie podejrzewała Wiktora (Paweł Deląg) o zdradę... Sprawdźcie, co jeszcze się wydarzy!

Michał Szpak do przyjaciółki w "The Voice of Poland": Zaraz wykopię cię ze sceny!

16.10.2019 17:59


Współpraca Michała Szpaka z przyjaciółką Violet Oliferuk w "The Voice of Poland" zaszkodziła ich prywatnym relacjom? Zobaczcie, co działo podczas przygotowań do kolejnego odcinka programu.

Źródło: muzyka.interia.pl

Sandra Kubicka chce być aktorką! Adam Adamonis wciągnie ją do "Przyjaciółek"?

16.10.2019 9:49

Sandra Kubicka udowodniła już, że świetnie tańczy, teraz liczy na nowe wyzwanie. Okazuje się, że modelka chciałaby być aktorką! Czy jej taneczny partner, Adam Adamonis, który jednocześnie jest aktorem, wciągnie ją do "Przyjaciółek"?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Wytworna Jolanta Kwaśniewska na spotkaniu ze znajomymi. Wyczucie stylu byłej Pierwszej Damy jest imponujące. Klasa!

16.10.2019 7:45


Jolanta Kwaśniewska została sfotografowana na spotkaniu z przyjaciółką. W zwiewnej sukni wygląda rewelacyjnie. Zobaczcie, jak pięknie wygląda tej jesieni. Jolanta Kwaśniewska od wielu lat uchodzi za ikonę stylu. Dobry gust i wyczucie stylu zapewniły jej sympatię wielu Polek. Każda z nich chciała mieć tyle klasy, co Kwaśniewska. Pokochano ją za nienaganne maniery, dyplomację oraz perfekcyjny […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Patrycja nie chce więcej widzieć Wiktora! Przyjaciółki doradzą jej rozstanie?

15.10.2019 17:52

W 164. odcinku "Przyjaciółek" Patrycja nabierze przekonania, że Wiktor ją zdradza! Od razu postanowi, że musi od niego odejść, ale oczywiście najpierw przegada to z przyjaciółkami. Co jej doradzą? Sprawdź, co się wydarzy!

Źródło: www.telemagazyn.pl

reklama
Kontakt z nami