Wiadomości z tagiem Prince  RSS
Była wielką gwiazdą, stała się kontrowersyjną skandalistką. Ogłosiła: "Sinéad jest martwa"

08.12.2021 11:59

Piosenkarka, której największą popularność przyniósł cover piosenki Prince'a, "Nothing Compares 2 U". Skandalistka, która podarła na wizji zdjęcie papieża Jana Pawła II i głośno deklarowała poparcie dla terroryzmu. Cztery razy się rozwodziła, a jedno z jej małżeństw trwało 16 dni. Z byłymi mężami walczyła o prawa do opieki nad dziećmi. Sinéad O'Connor, która dziś nazywa się Shuhada Sadaqat i wyznaje islam, świętuje 55. urodziny.

Tagi: Prince
Źródło: plejada.pl

Aaron Carter i Melanie Martin już nie są parą. Zerwali zaręczyny tydzień po narodzinach ich syna

02.12.2021 9:45


Po dwóch latach związku z barmanką Melanie Martin i tygodniu od przyjścia na świat ich syna Prince'a, Aaron Carter ogłosił na Twitterze, że postanowili się rozstać. Upadły gwiazdor nie wyjaśnił dokładnie, co było tego przyczyną, nadmienił jedynie, że jego partnerka potajemnie utrzymywała kontakt z jego rodziną, z którą jest skonfliktowany.

Tagi: Prince
Źródło: muzyka.interia.pl

Tak się zakończy „Prince Charming”? Jacek Jelonek nawet nie wie, jak wiele zdradził na Instagramie. Fani już znają zwycięzcę

02.12.2021 7:40


Prince Charming. Kto wygra?Prince Charming. Do końca programu pozostało już tylko kilka odcinków. Kto ma największe szanse na skradnięcie serca Jacka Jelonka? Już zdradzamy. Prince Charming to program, który cieszy się sporym zainteresowaniem. W willi zamieszkało 13 gejów, którzy zabiegali o względy tytułowego księcia – Jacka Jelonka. Gdy tylko ujrzeli modela, nie ukrywali zachwytów. Co drugi odcinek mężczyzna […]

Tagi: Prince
Źródło: jastrzabpost.pl

Przystojny Oliwier z „Prince Charming” od czasu show przeszedł sporą metamorfozę. Przypakował i zmienił fryzurę. „Wow. Zupełnie inny człowiek”

26.11.2021 16:30


Oliwier Kubiak i Jacek Jelonek z Prince CharmingOliwier Kubiak z Prince Charming podzielił się spoilerem. To rzuca nowe światło na program. On sam mocno się zmienił od czasu nagrań. 12 października na platformie internetowej Player pojawił się program Prince Charming. Produkcja opowiada o losach trzynastu gejów, którzy zabiegają o względy „księcia” – modela Jacka Jelonka. Akcja rozgrywa się w hiszpańskiej willi. Program prowadzi […]

Tagi: Prince
Źródło: jastrzabpost.pl

Wypadek księżnej Diany

26.11.2021 16:00

księżnej Diany5 listopada na ekranach kin pojawił się film „Spencer” opaty na biografii księżnej Diany. Na Neflixie z kolei niesłabnącą popularnością cieszy się serial „The Crown” opowiadający o kulisach życia codziennego rodziny królewskiej. Tragicznym wypadkiem, w którym zginęła Lady Di żył cały świat. Czy tego zdarzenia można było uniknąć?  Wypadek księżnej Diany – ostatnia noc Śmierć […]

Tagi: Prince
Źródło: bezpiecznapodroz.org

Poruszające wyznanie uczestnika "Prince Charming". "To były bardzo ciężkie dwa lata"

24.11.2021 11:59

"Prince Charming" to program, w którym o serce "księcia" walczą homoseksualni mężczyźni. W willi, w której zamieszkali, jest ich już coraz mniej, są na półmetku swojej drogi do finału. Podczas jednej z zabaw, jeden z uczestników zdobył się na szczere wyznanie. Pozostali panowie nie kryli poruszenia.

Tagi: Prince
Źródło: plejada.pl

Królowa Elżbieta II zapowiada bojkot BBC. "Czuje się rozczarowana"

23.11.2021 17:59

Królowa Elżbieta II jest rozczarowana decyzją telewizji BBC, która wyemitowała kontrowersyjny dokument "The Princes and the Press" opisujący relacje między księciem Williamem i księciem Harrym. Brytyjska rodzina królewska wydała wspólne oświadczenie o filmie, w którym nieprzychylnie wyrazili się o nadawcy publicznym.

Tagi: Prince
Źródło: plejada.pl

"Prince Charming". Uczestnik gejowskiego show o skargach do KRRiT: "absurdalne!"

18.11.2021 18:00


"Prince Charming" to pierwszy, polski gejowski program randkowy. Po ogromnym sukcesie, który zaliczył na platformie streamingowej, swoją premierę miał na antenie TTV. Niestety, tematyka show nie spodobała się wszystkim i na program złożono skargę do KRRiT. Uczestnik programu jest oburzony: "skargę na 'Prince Charming' uważam za absurdalną" - mówi Maciej Przygoda.

Tagi: Prince
Źródło: www.pomponik.pl

Uczestnik gejowskiego show o skargach do KRRiT. "Powinni się przyjrzeć niektórym audycjom TVP" [TYLKO W PLEJADZIE]

18.11.2021 17:59

"Prince Charming" zadebiutował na Playerze w połowie października, a widzowie TTV mogą oglądać randkowe show od początku listopada. Po emisji pierwszego odcinka w telewizji do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęła skarga. W rozmowie z Plejadą uczestnik programu Maciej Przygoda skomentował wniosek o ukaranie stacji.

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami