Baner Fuksiarz
Wiadomości z tagiem Popek  RSS
Danuta Holecka pożegnała syna. Na wieńcu pojawił się wzruszający napis

16.07.2024 23:59

Danuta Holecka pożegnała swojego syna, Juliana Dunina-Holeckiego. Mężczyzna zmarł nagle. Na pogrzebie prezenterkę wspierała m.in. Anna Popek. Teraz ujawniono, jakimi słowami Danuta Holecka pożegnała dziecko — na wstędze przy kwiatach napisała jedno zdanie.

Źródło: plejada.pl

Jest apel po tragedii Danuty Holeckiej: uszanujmy wolę rodziny

16.07.2024 11:59

— Wydaje mi się, że najważniejsze w tej sytuacji to uszanować wolę rodziny, a w tym przypadku wolą rodziny było to, by nie publikować żadnych zdjęć, nie dyskutować o tym na forum, nie nagłaśniać sprawy i zachować dyskrecję — mówi Plejadzie Anna Popek, która obecna była na pogrzebie syna Danuty Holeckiej.

Źródło: plejada.pl

Anna Popek była w nie lada opałach. Potrzebowała natychmiastowej pomocy: pojawił się książę

10.07.2024 17:59

Anna Popek najadła się sporo strachu, kiedy bladym świtem zmierzała do pracy. Prezenterka na antenie śniadaniówki opowiedziała o nieprzyjemnym incydencie, przez który straciła sporo nerwów. Z opresji wyratował ją "prawdziwy książę".

Źródło: plejada.pl

Wieści od Anny Popek budzą grozę. Wyjawiła to wczesnym rankiem na antenie

10.07.2024 10:35


We wtorkowy poranek Anna Popek przeżyła chwilę grozy. Tuż przed rozpoczęciem śniadaniówki na antenie stacji Tomasza Sakiewicza dziennikarka zatrzasnęła się w windzie. Kto wie jak wiele czasu by tam spędziła, gdyby nagle z pomocą nie przyszedł jej pewien brodaty książę. Rozemocjonowana prezenterka opowiedziała wszystko na żywo na wizji. Wielkie poruszenie zapanowało w stacji.

Źródło: www.pomponik.pl

Radosne nowiny z domu Anny Popek. Pokazała kobietom, że jeszcze nie jest za późno. Płyną gratulacje

05.07.2024 17:22


Anna Popek należy do kobiet odważnych, które nie boją się wyzwań w życiu. Z pewnością takim wyzwaniem była budowa nowego domu. Była gwiazda TVP teraz z dumą i ekscytacją chwali się postępami na placu budowy. Popija kawkę i przekazuje radosne nowiny. Fani w komentarzach nie mogą wyjść z zachwytu. Płyną gratulacje z całej Polski.

Źródło: www.pomponik.pl

Dowbor nie gryzła się w język mówiąc o Annie Popek. Z wzajemnością

04.07.2024 14:31


Katarzyna Dowbor (65 l.) nie miała zamiaru puścić płazem uszczypliwości ze strony Anny Popek (56 l.). Była gwiazda TVP w wywiadach lubi nawiązywać do swojego ulubionego tematu, za który uważa rychły, w jej opinii, upadek mediów publicznych. Dowbor, jedna z obecnych prowadzących „Pytania na śniadanie”, ostro zareagowała.

Źródło: www.pomponik.pl

Katarzyna Dowbor reaguje na gorzkie słowa Anny Popek o "PnŚ". "Nie lubię czegoś takiego"

04.07.2024 11:59

Katarzyna Dowbor, którą od niedawna możemy oglądać w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie", odniosła się do ostatniej medialnej wypowiedzi Anny Popek. Była gospodyni programu dosadnie oceniła nowych prezenterów TVP, czym wywołała wiele kontrowersji. Jakie słowa padły z jej ust?

Źródło: plejada.pl

Wieniawa skrytykowana za nagrywanie w samochodzie. Staśko jej nie odpuściła

04.07.2024 11:42


Wydaje się, że po rozstaniu z Nikodemem Rozbickim Julia Wieniawa bawi się w najlepsze. Gwiazda niedawno pochwaliła się zakupem nowego mieszkania, a teraz postanowiła pokazać, że w życiu zawodowym nadal idzie jej świetnie. Opublikowała w sieci filmik z jej nowym utworem. Niestety, jednak popisy wokalne Wieniawy nie wszystkim przypadły do gustu. Piosenkarka znów została skrytykowana.

Źródło: www.pomponik.pl

Norweska ministra nagle podniosła bluzkę. Jest reakcja premiera [WIDEO]

01.07.2024 17:59

Lubna Jaffery, która od 2023 r. jest ministrą kultury i równości, postanowiła w dość nietypowy sposób wesprzeć społeczność LGBT. Gdy stanęła na środku sceny, nagle podniosła bluzkę i pokazała biust. Premier Norwegii szybko zareagował na te wydarzenia i poparł ministrę, określając jej zachowanie jako "zabawę".

Tagi: Popek
Źródło: plejada.pl

Anna Popek ostro o szefowej "Pytania na śniadanie". "Żadne zaklęcia tu nie pomogą"

01.07.2024 17:59

Anna Popek w ostrych słowach skomentowała aferę, jak rozpętała się niedawno wokół nowej szefowej "Pytania na śniadanie". Według niej Kinga Dobrzyńska "napisała to, co naprawdę myśli ona i jej przełożeni". Była prowadząca nie szczędziła ostrych słów także obecnej ekipie śniadaniówki TVP2.

Źródło: plejada.pl

reklama
Baner Fuksiarz
Kontakt z nami