Wiadomości z tagiem Popek  RSS
Miała 25 lat i była u szczytu kariery. Dziś cały świat mówi o jej zagadkowej śmierci

14.10.2019 15:08


Sulli nie żyje. Popularna piosenkarka koreańskiego popu została znaleziona martwa w mieszkaniu. Prawdopodobnie targnęła się na życie. Kilka chwil przed śmiercią opublikowała poruszający materiał wideo.  Choi Jin-ri, znana lepiej jako Sulli, była koreańską wokalistką, która zdobyła popularność jako członkini F(x). Świadczyć może o tym fakt, że jej posty w sieci regularnie śledziło sporo internautów. Sam profil na […]

Tagi: Popek
Źródło: jastrzabpost.pl

Sulli nie żyje. Gwiazda koreańskiego popu miała 25 lat

14.10.2019 13:52

Sulli, gwiazda k-popu, została odnaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Wokalistka miała zaledwie 25 lat.

Tagi: Popek
Źródło: gwiazdy.wp.pl

Anna Popek skomentowała wybory. "Pracujmy dalej bez waśni i sporów"

14.10.2019 13:23

Anna Popek wczoraj z uśmiechem na ustach poszła zagłosować, a wieczorem prowadziła studio wyborcze Polskiego Radia. Dziś dyplomatycznie nawiązała...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Nie żyje młoda gwiazda K-popu. Prawdopodobnie popełniła samobójstwo

14.10.2019 13:16

Zagraniczne media rozpisują się o śmierci piosenkarki Sulli, gwiazdy koreańskiego popu, której ciało znaleziono w poniedziałek w jej mieszkaniu. Zmarła miała zaledwie 25 lat. Przypuszcza się, że dziewczyna popełniła samobójstwo.

Tagi: Popek
Źródło: natemat.pl

Okrzyknięto ją feministką, choć... sama nie rozumie dlaczego. Natchniona rozmowa z Mery Spolsky

13.10.2019 14:40

Absolwentka amerykanistyki, która na każdym kroku podkreśla z dumą, że jest Spolsky. Utalentowana gitarzystka i skrzypaczka oraz piosenkarka uprawiająca muzykę pop, podlaną sporą dawką alternatywnego zakręcenia. Na półki sklepowe trafił właśnie "Dekalog Spolsky", jej drugi album, na którym przedstawia własne wersje dziesięciu przykazań. Porozmawiajmy więc o zarówno o cnotach, jak i grzechach.

Tagi: Popek
Źródło: bliss.natemat.pl

Niezapomniane popisy wokalne i Złoty Przycisk dla ciężkiego brzemienia!

12.10.2019 23:05

Za nami 7. odcinek 12. edycji programu "Mam talent". Kto tym razem skradł serca jurorów? Które występy okazały się najbardziej interesujące? Sprawdźcie konieczie!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Anna Popek: czasem nie po drodze nam z niektórymi, a trzeba pracować

08.10.2019 23:59

Anna Popek od lat jest obecna w mediach. Dziennikarka w rozmowie z Plejadą przyznała, że nie zamierza spoczywać na laurach i dalej się rozwijać. - Chciałabym może jeszcze książkę napisać - powiedziała. Co jeszcze wyznała?

Źródło: plejada.pl

Janis Joplin - samotna ikona pop kultury

07.10.2019 15:11


​Choć jej kariera trwała zaledwie kilka lat, przeszła do legendy gatunku i ciągle uznawana jest za jedną z najbardziej wpływowych postaci współczesnej kultury masowej. Janis Joplin odeszła 4 października 1970 r.

Tagi: Popek
Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami