Wiadomości z tagiem Paulla  RSS
Paul Grant nie żyje. Aktor "Harry'ego Pottera" i "Gwiezdnych wojen" zemdlał przed stacją metra

21.03.2023 11:59

Niskorosły aktor Paul Grant nie żyje. Był znany m.in. z ról w "Harrym Potterze" i "Gwiezdnych wojnach". Tragiczną informację potwierdziła jedna z jego trzech córek.

Źródło: plejada.pl

Tak wygląda brat Bachledy-Curuś. Przed laty był w związku z... Pauliną Krupińską!

21.03.2023 9:52


Rodzina Alicji Bachledy-Curuś jest niezwykle popularna na Podhalu. Oczywiście największą gwiazdą rodu jest sama aktorka, ale również jej brat swego czasu brylował na salonach. Tadeusz zasłynął z medialnego związku z... Pauliną Krupińską! Po rozstaniu słuch o nim zaginął. Co dziś robi i jak wygląda góral?

Tagi: Paulla
Źródło: www.pomponik.pl

Nie żyje gwiazda „Harry’ego Pottera” i „Gwiezdnych Wojen”. Paul Grant miał 56 lat

21.03.2023 9:40


Paul Grant nie żyjePaul Grant nie żyje. Aktor zagrał bardzo charakterystyczne role w kinowych hitach. Córka 56-latka potwierdziła najgorsze wieści. Lekarze nie zdołali go uratować.  Nie żyje Paul Grant. Aktor dał się zapamiętać fanom z dwóch wielkich filmowych hitów. Zagrał nie tylko rolę w pierwszej części filmu o przygodach małego czarodzieja, ale też w wielkim hicie, czyli Gwiezdnych […]

Tagi: Paulla
Źródło: jastrzabpost.pl

Paul Grant nie żyje. Aktor znany z "Harry'ego Pottera" i "Gwiezdnych wojen" miał 56 lat

21.03.2023 8:47

Nie żyje Paul Grant. Aktor był znany między innymi z "Gwiezdnych wojen" i "Harry'ego Pottera". Zmarł nagle w wieku 56 lat. Tragiczną informację potwierdziła jego córka.

Źródło: www.rmf.fm

Paulina Smaszcz poprawiła urodę: „Czekam na efekty”. Na sam widok boli…

20.03.2023 22:00


Paulina Smaszcz zrobiła sobie zabiegPaulina Smaszcz pokazała na Instagramie, jak dba o swoją urodę. Poddała się zabiegowi i ogłosiła, że czeka na efekty. Co poprawiła? Paulina Smaszcz jest obecnie na fali popularności. Wszystko za sprawą konfliktu medialnego z byłym mężem, Maciejem Kurzajewskim, który rozpętała w 3 lata po rozwodzie. Kobieta nie szczędzi uszczypliwości, ale cały czas utrzymuje, że nie […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Paulina Smaszcz zdenerwowana intymnym pytaniem. "Tylko durny facet może takie zadać"

19.03.2023 23:59

Paulina Smaszcz zorganizowała na Instagramie spotkanie ze swoimi fanami, podczas którego odpowiadała na pytania dotyczące rozwoju osobistego. Jedno z nich dotyczyło bardziej osobistej kwestii i nie przypadło trenerce do gustu. "Tylko durny facet może zadać takie pytanie" — nie kryła wzburzenia.

Tagi: Paulla, Burze
Źródło: plejada.pl

Paulina Smaszcz wymownie komentuje spotkanie Macieja Kurzajewskiego z synem i wnuczką

19.03.2023 17:59

Paulina Smaszcz skomentowała wizytę Macieja Kurzajewskiego w Rzymie. Prezenter pojechał tam z Katarzyną Cichopek, by odwiedzić syna i wnuczkę. "W końcu zrozumiał" — powiedziała podczas live'a mentorka kobiet.

Źródło: plejada.pl

Paulina Smaszcz przerywa milczenie. Oto, co mówi o wizycie Kurzajewskiego u wnuczki. „Przeprosił się z synem”

19.03.2023 12:40


Paulina SmaszczPaulina Smaszcz nie powstrzymała się od komentarza po wizycie Macieja Kurzajewskiego u wnuczki. Wspomniała o jego relacjach z synami. Przekazała, o co tak długo walczyła z byłym mężem.  Paulina Smaszcz nie daje o sobie zapomnieć. Była żona Macieja Kurzajewskiego ma sporo uwag do tego, jak dziennikarz na nowo układa sobie życie. Para rozwiodła się cztery […]

Tagi: Paulla
Źródło: jastrzabpost.pl

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski tak urządzili miłosne gniazdko. Uwagę zwraca jeden szczegół

19.03.2023 11:59

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski w 2000 r. zaprezentowali na łamach jednego z magazynów swoje nowe mieszkanie pod Warszawą. Wprowadzili się do niego z małym synkiem. "Byliśmy zgodni w kwestii jego urządzenia. Chcieliśmy, by było przytulnie, przyjaźnie i bezpiecznie" — opowiadała dziennikarka.

Źródło: plejada.pl

Paulina Smaszcz dosadnie reaguje na pytanie o wizytę Cichopek i Kurzajewskiego u wnuczki

19.03.2023 8:40


Puliana SmaszczPaulina Smaszcz niedawno została babcią po raz pierwszy. Internautka zapytała ją o wizytę byłego męża i jego narzeczonej u wnuczki. Jak zareagowała? Paulina Smaszcz w ostatnim czasie nie schodzi z okładek tabloidów. Wszystko przez jej odważne wywiady, w których bez ogródek uderza w byłego męża i jego nową partnerkę. Przypomnijmy, że dziennikarz był mężem Kobiety […]

Tagi: Paulla
Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami