Wiadomości z tagiem Paulla  RSS
Uratowała karierę Krzysztofa Piątka, rezygnując dla niego ze swojej. Oto jedna z najpopularniejszych WAGs

21.06.2024 23:59

Krzysztof Piątek oprócz tego, że jest napastnikiem reprezentacji Polski, prywatnie jest szczęśliwym mężem. Od pięciu lat tworzy związek małżeński z Pauliną Piątek. Piłkarz wiele zawdzięcza swojej żonie. Ona z kolei dla niego zrezygnowała z kariery.

Tagi: Paulla, WAGs
Źródło: plejada.pl

Paulina Smaszcz spakowała walizki i nagle wyjechała. Pochwaliła się fanom

20.06.2024 18:27


Paulina Smaszcz ma już chyba dosyć dramy z byłym mężem i nową ukochaną. Skupiła się na sobie. Spakowała walizki i wyjechała na krótki urlop. Fani nie mogli powstrzymać się od komplementów, gdy opublikowała zdjęcie w bikini. Co za ciało.

Tagi: Drake, Paulla
Źródło: www.pomponik.pl

Paulina Smaszcz pozuje w bikini. W komentarzach zawrzało. "Afrodyta" [ZDJĘCIE]

20.06.2024 17:59

Paulina Smaszcz, była dziennikarka i prezenterka, znowu rozpaliła media społecznościowe. Tym razem pochwaliła się nienaganną figurą podczas niedawnej wizyty w SPA. Fani nie kryli zachwytu.

Tagi: Paulla
Źródło: plejada.pl

Damian Michałowski zażenowany swoją wpadką w "Dzień dobry TVN". "Fatalnie zaczynamy tę rozmowę"

14.06.2024 17:59

Damian Michałowski i Paulina Krupińska powitali widzów "Dzień dobry TVN" w piątkowy poranek. Jedną z gościń w progamie była Natalia Kaczmarek. To właśnie przed rozmową z lekkoatletką doszło do wpadki. Prowadzący wspomniał o kwiatach, które... nie dotarły do studia.

Tagi: Paulla
Źródło: plejada.pl

Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Tak Krupińska i Michałowski ugościli mistrzynię

14.06.2024 16:42


Gafy, przejęzyczenia, niespodziewane sytuacje czy nawet urazy - wszystkie te elementy są nieodłączną częścią, a czasem nawet osobnym bohaterem programów realizowanych na żywo. Do jednej z takich wpadek doszło ostatnio w studiu "Dzień Dobry TVN". Paulina Krupińska i Damian Michałowski rozpoczęli rozmowę z biegaczką Natalią Kaczmarek. Od początku nic jednak nie szło po myśli prowadzących...

Tagi: Paulla
Źródło: www.pomponik.pl

Rzeźniczakowie bawili się z córką. Internauci spojrzeli na buty i się zaczęło

13.06.2024 11:59

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie nie ukrywają swojego dziecka przed światem. Młodzi rodzice chętnie pokazują małą Antosię w mediach społecznościowych, dzieląc się przy tym kulisami swojej codzienności. Ich publikacje często wywołują deszcz "złotych rad". Tym razem nie było inaczej. Choć wyjątkowo poszło nie o wychowanie, lecz o... buty.

Tagi: Paulla
Źródło: plejada.pl

Mąż Pauliny Krupińskiej jasno wyraził swoje niezadowolenie. Czara goryczy się przelała

31.05.2024 19:45


Sebastian Karpiel-Bułecka silnie utożsamia się z góralskim rejonem i samym Zakopanem. Nic więc dziwnego, że wyraził on swoje niezadowolenie, kiedy został zapytany o turystów. Mąż Pauliny Krupińskiej dał wszystkim tylko jedną, ale za to celną radę.

Tagi: Paulla
Źródło: www.pomponik.pl

Na jaw wyszła prawda o Paulinie Smaszcz. Sama zabrała głos ws. rodzinnych relacji

31.05.2024 10:40


Mimo problemów w zakończonym już związku małżeńskim Paulina Smaszcz jest bardzo rodzinną osobą. Codziennie rozmawia ze swoją mamą i wspiera dzieci, które stawiają kroki ku dorosłemu i samodzielnemu życiu. Jak wyjawiła, swoje podejście do bliskich może przedstawić jedynie w samych superlatywach...

Tagi: Paulla
Źródło: www.pomponik.pl

Żona Mateusza Damięckiego o swoim wieku i zdjęciach dzieci. "Zdarzają się komentarze poniżej pasa"

30.05.2024 11:59

Paulina Andrzejewska-Damięcka i Mateusz Damięcki są małżeństwem od 2018 r. Razem wychowują dwóch synów. W rozmowie z Plejadą żona aktora opowiedziała o tym, jak radzi sobie z hejtem i wyjaśniła, dlaczego ani ona, ani jej mąż nie pokazują twarzy swoich dzieci w sieci.

Źródło: plejada.pl

Maciej Zakościelny wychowuje synów według tradycji. Jest surowy

27.05.2024 16:36


Maciej Zakościelny i modelka Paulina Wyka mimo rozstania dbają o to, by ich synowie dorastali w godnych i przyjaznych warunkach. Para dzieli się opieką naprzemiennie, ponieważ oboje chcą zapewnić dzieciom poczucie bezpieczeństwa. Jak się okazuje, to właśnie ojcostwo pokazało aktorowi, co jest w życiu najważniejsze. Teraz takie same wartości Zakościelny chce przekazać swoim pociechom.

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami