Wiadomości z tagiem Oliwia Bieniuk  RSS
Elegancka Bieniuk, Urbańska w sukni z trenem i wycięciami. Kto jeszcze pojawił się na evencie fotograficznym? [FOTO]

06.12.2023 12:01

We wtorek odbył się event Viva Photo Awards 2023. W trakcie piętnastej edycji tego wyjątkowego wydarzenia, podczas którego eksperci uhonorowali zdolnych laureatów za ich wybitne osiągnięcia w dziedzinie fotografii, można było zauważyć wiele znanych gwiazd. Większość zaproszonych celebrytów postawiła na klasyczną czerń w swoich stylizacjach. Podczas wtorkowego eventu można było ujrzeć między innymi Nataszę Urbańską, Marię Sadowską, Oliwię Bieniuk, Monikę Olejnik i Małgorzatę Sochę. Zobaczcie, jak się prezentowały!

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Katarzyna Niezgoda z mężem, Natasza Urbańska jak z matriksa. Oliwia Bieniuk rozkwita!

05.12.2023 23:59

W Warszawie odbyła się gala Viva! Photo Awards 2023. Do zdjęć pozowali zaproszeni goście, wśród których znalazły się m.in. Katarzyna Niezgoda, Oliwia Bieniuk, Natasza Urbańska, Maria Sadowska i Iwona Węgrowska. Zobacz galerię!

Córka Przybylskiej nareszcie ujawniła ukochanego. Pogłoski okazały się prawdą

26.11.2023 14:09


Oliwia Bieniuk na fali popularności swoich rodziców również stała się sławna. Młoda celebrytka coraz lepiej radzi sobie w show-biznesie i zyskała dużą grupę fanów. Jej poczynania w sieci śledzą czujni internauci, którzy niedawno odkryli, że ma chłopaka! Córka Przybylskiej długo nie zwlekała i już pochwaliła się nową miłością!

Źródło: www.pomponik.pl

Oliwia Bieniuk pokazała partnera. Przytuleni zapozowali do zdjęcia

26.11.2023 11:59

Oliwia Bieniuk mieszka w Warszawie i uczy się na Akademii Teatralnej. Ostatnio w sieci wiele mówi się o związku córki Anny Przybylskiej. W mediach społecznościowych pojawiło się pierwsze zdjęcie pary.

Źródło: plejada.pl

Oliwia Bieniuk zapozowała z młodszym bratem. On elegancki, ona... w prześwitach

18.11.2023 11:59

Oliwia Bieniuk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka rzadko jednak pokazuje rodzinne kadry. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek i opublikowała wspólne zdjęcie z bratem Szymonem. Postawili na niecodzienne stylizacje.

Źródło: plejada.pl

21-letnia Oliwia Bieniuk w odważnej sesji. Internauci: "Nogi do nieba" [FOTO]

14.11.2023 17:33

Oliwia Bieniuk podzieliła się efektami kolejnej sesji zdjęciowej. 21-latka zdecydowała się na odważną stylizację. Internauci szybko zapełnili sekcję komentarzy.

Źródło: www.rmf.fm

Oliwia Bieniuk w zmysłowej sesji zdjęciowej. Wygląda obłędnie!

14.11.2023 15:56

Na córce Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej ciąży presja aktorskiej kariery. Widać jednak, że bardziej niż przed kamerę ciągnie ją przed obiektyw. Na ostatnich zdjęciach Oliwia wygląda niezwykle uwodzicielsko.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Oliwia Bieniuk pozuje w prześwitującej kreacji. Co za figura!

11.11.2023 19:58


Oliwia Bieniuk (fot. KAPiF, Instagram)Oliwia Bieniuk pokazała się swoim fanom w odważnej prześwitującej kreacji. Córka Anny Przybylskiej pochwaliła się przy tym doskonałą figurą. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, Oliwia Bieniuk, coraz częściej pojawia się w polskich mediach. 21-latka poszła w ślady matki i studiuje na warszawskiej uczelni aktorskiej, gdzie randkuje ze swoim chłopakiem. Swoich coraz liczniejszych fanów zachwyca […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Oliwia Bieniuk w stroju policjantki na Halloween. Nawiązała do Anny Przybylskiej?

01.11.2023 11:02


Oliwia BieniukOliwia Bieniuk, podobnie jak wiele innych gwiazd, z okazji Halloween pochwaliła się swoim przebraniem. Strój córki Anny Przybylskiej był o tyle wyjątkowy, że kojarzył się z jedną z najważniejszy aktorskich ról jej znanej mamy. Wersja 21-latki była jednak o wiele odważniejsza. Oliwia Bieniuk to córka nieodżałowanej Anny Przybylskiej. Postanowiła pójść w ślady znanej mamy i […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Oliwia Bieniuk pokazała rodzinie swojego chłopaka. Babcia jest na tak. "Wspieram ją tak, jak wspierałam Anię"

31.10.2023 18:01

Oliwia Bieniuk przed swoimi fanami i całym światem ukrywa nowego partnera. Pochwaliła się nim już za to swojej rodzinie. Na pewno może liczyć na wsparcie ze strony babci.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

reklama
Kontakt z nami