player+
Wiadomości z tagiem Oliwia Bieniuk  RSS
Oliwia Bieniuk zagrała w "Gliniarzach". Jak internauci ocenili ten debiut! "Tragedia"

16.03.2023 17:59


Oliwia Bieniuk (20 l.) robi, co w jej mocy, by dogonić swoją mamę i stać się renomowaną aktorką. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka nie tylko podjęła naukę w specjalistycznej szkole, ale również stara się zaistnieć w świecie show-biznesu, by zyskać rozpoznawalność. Od niedawna próbuje też swoich sił w aktorstwie - wystąpiła chociażby w serialu Polsatu. Jak zaprezentowała się w "Gliniarzach"? Internauci komentują!

Źródło: www.pomponik.pl

Oliwia Bieniuk zadebiutowała w serialu. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki. "Masakra"

16.03.2023 11:59

Oliwia Bieniuk poszła w ślady matki i próbuje swoich sił w aktorstwie. Na swoim koncie ma kilka ról, a niedawno zaliczyła debiut w serialu. Internauci, którzy zobaczyli fragment produkcji, nie zostawili suchej nitki na początkującej aktorce.

Źródło: plejada.pl

Oliwia Bieniuk w prześwitującym topie. Błyszczała wśród celebrytek

10.03.2023 20:51

Oliwia Bieniuk nie ukrywa, że marzy o karierze aktorskiej i od niedawna kształci się w tym kierunku. Ale nawet bez głośnych ról robi furorę w show-biznesie. Ostatnio wzięła udział w imprezie znanego producenta kosmetyków, gdzie zadała szyku w ciekawej stylizacji.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

„Gliniarze 14” od 27 lutego w Polsacie. Oliwia Bieniuk i Natalia Brudniak w obsadzie (zdjęcia)

27.02.2023 20:44

Od 27 lutego Telewizja Polsat emitować będzie czternasty sezon docu-crime „Gliniarze”. Do obsady nowych odcinków produkcji dołączyły Oliwia Bieniuk oraz Natalia Brudniak.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Oliwia Bieniuk pokazała trumnę. Fani nie wiedzieli, jak zareagować

22.02.2023 10:32


Oliwia Bieniuk (20 l.) wprawiła fanów w przerażenie, publikując w mediach społecznościowych niepokojące zdjęcie przedstawiające trumnę. Na instagramowym profilu córki śp. Anny Przybylskiej powiało grozą. Czyżby w rodzinie Bieniuków ktoś umarł?

Źródło: www.pomponik.pl

Oliwia Bieniuk opublikowałą zdjęcie z trumną. Refleksyjny widok na profilu 20-latki

22.02.2023 7:40


Oliwia Bieniuk jest zakochana?Oliwia Bieniuk zaskoczyła swoich fanów, publikując zdjęcie z trumną. Co napisała córka Ani Przybylskiej? Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk doczekali się razem trojga dzieci: Oliwii, Szymona i Jana. Córka uwielbianej Ani poszła w ślady zmarłej mamy. Wyrosła na piękną kobietę, a swoich sił próbuje jako fotomodelka i aktorka. Ma już za sobą kilka profesjonalnych sesji zdjęciowych, a także występy przed […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Oliwia Bieniuk zaszokowała prośbą do swoich fanów. Prowokacyjnie zapytała, czy może "pokazać grzyba"!

26.01.2023 21:37


Oliwia Bieniuk (20 l.), jedyna córka Anny Przybylskiej i najstarsza z trojga dzieci aktorki, postanowiła pójść w ślady mamy i zostać aktorką. Rozpoczęła studia w prywatnej szkole, założonej przez Lindę i Ślesickiego. Jak ujawniła, poziom jest wyśrubowany. Jednym niesamowicie zaskoczyła jednak fanów.

Źródło: www.pomponik.pl

Oliwia Bieniuk zaatakowała fankę? 20-latka nie wytrzymała psychicznie

16.01.2023 16:55


Oliwia Bieniuk (20 l.) to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd młodego pokolenia. Celebrytka może liczyć na zainteresowanie ze strony mediów. 20-letnia influencerka prężnie działa w social mediach i wykorzystuje swoje pięć minut. Niedawno pochwaliła się makijażem, który powstał w ramach współpracy z Magdą Pieczonką. Niestety, nie wszystkim przypadł do gustu.

Źródło: www.pomponik.pl

Oliwia Bieniuk pozuje z tatą i wspomina chorobę Anny Przybylskiej. "Kiedy moja mama zachorowała na nowotwór..."

15.12.2022 17:59

Oliwia Bieniuk często i chętnie wspomina swoją mamę — Annę Przybylską. Teraz opublikowała ważny post na swoim profilu na Instagramie. Wraz ze swoim ojcem, Jarosławem Bieniukiem, biorą udział w ważnej akcji społecznej, dlatego młoda aktorka zdecydowała się na ważne wyznanie.

Źródło: plejada.pl

Oliwia Bieniuk w pięknej sesji zdjęciowej z ojcem. „Ania jest z was dumna”. Córka Przybylskiej wspomina ostatnie miesiące z mamą

15.12.2022 12:20


Oliwia Bieniuk i Jarosław BieniukOliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk wzięli udział w sesji zdjęciowej promującej kampanię społeczną dla bliskich osób walczących z nowotworami. Córka Ani Przybylskiej zdradziła, jak wyglądało ich życie po diagnozie.  Oliwia Bieniuk od najmłodszych lat żyła w blasku fleszy. Razem ze swoją mamą Anną Przybylską pojawiała się na planach sesji zdjęciowych i okładkach kolorowych magazynów. Dokładnie wiedziała, z czym […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami