Wiadomości z tagiem Netflix  RSS
Polska produkcja "365 dni: Ten dzień" znów najchętniej oglądanym filmem na Netfliksie

15.05.2022 21:00

W ostatnim tygodniu widzowie Netfliksa na całym świecie najchętniej oglądali polski film erotyczny "365 dni: Ten dzień", a z seriali najczęściej wybierali czwarty sezon "Ozark". Jakie jeszcze tytuły znalazły się w czołówce zestawienia?

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Netflix wprowadza reklamy. Koniec pobłażania współdzieleniu kont

12.05.2022 21:05

Platforma streamingowa Netflix wprowadzi w czwartym kwartale tego roku nowy, tańszy pakiet z reklamami - podał "New York Times". Ma także zmienić politykę wobec użytkowników, którzy udostępniają innym konto do współdzielenia.

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Te seriale Netfliksa doczekają się kontynuacji. Na liście m.in. "Emily w Paryżu" i "Stranger Things"

10.05.2022 20:52

Platforma streamingowa Netflix - mimo oszczędności - nie rezygnuje z kręcenia kolejnych odcinków seriali, które cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników. Podajemy tytuły tych, które mają potwierdzoną informację, że powstaną ich kolejne sezony.

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

W Szwajcarii odbędzie referendum m.in. w sprawie Netfliksa

09.05.2022 20:51

Szwajcarzy 15 maja br. udadzą się do urn wyborczych, aby zdecydować w sprawie ewentualnej nowelizacji ustawy o kinematografii. Może ona zmusić serwisy streamingowe, takie jak Netflix, do inwestycji w szwajcarskie i europejskie produkcje.

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Zbyt głośne strzelaniny w Netfliksie? „Panuje wolna amerykanka”

07.05.2022 22:53

Oglądając nocą film w serwisie streamingowym Netflix trzeba co chwilę sięgać po pilota i zmieniać poziom głośności, aby nie narazić się sąsiadom. Dialogi są ciche, a dźwięk efektowy bardzo głośny. Eksperci w rozmowie z Wirtualnemedia.pl zdradzają przyczyny takiego stanu rzeczy.

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Netflix pozwany przez niezadowolonego akcjonariusza

06.05.2022 20:51

Jeden z akcjonariuszy pozwał serwis streamingowy Netflix za "brak informacji o niekorzystnych faktach", co mogło narazić inwestorów na straty. Pozew ma związek z ostatnimi słabszymi od oczekiwań wynikami kwartalnymi platformy, która pierwsza raz od dekady straciła subskrybentów.

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"365 dni: Ten dzień" numerem jeden na Netfliksie. Film zachwyca nie tylko polskich widzów

05.05.2022 20:56

Polski film erotyczny "365 dni: Ten dzień" był absolutnym hitem Netfliksa w ostatnim tygodniu. Z kolei inna rodzima produkcja oparta na powieści mistrza kryminałów Harlana Cobena, czyli sześcioodcinkowy serial "Zachowaj spokój" w reżyserii Michała Gazdy i Bartosza Konopki, również plasuje się w czołówce zestawienia. Co jeszcze najchętniej oglądali widzowie Netfliksa?

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Dave Chappelle zaatakowany w czasie występu. Komika uratował Jamie Foxx

05.05.2022 10:55


Dave Chappelle (48 l.) to jeden z bardziej znanych amerykańskich komików. Parę dni temu podczas swojego występu na imprezie Netflixa został zaatakowany przez osobę z publiczności. Miał sporo szczęścia, bo z pomocą ruszył mu Jamie Foxx.

Tagi: Netflix
Źródło: www.pomponik.pl

Odchudzona Rebel Wilson w kusym stroju cheerleaderki. Prezentuje wdzięki po spektakularnej metamorfozie [WIDEO]

03.05.2022 17:35

Do tej pory była kojarzona w Hollywood za sprawą swej tuszy i licznych ról komediowych. Niedawno przeszła niewiarygodną metamorfozę! Australijska aktorka Rebel Wilson zrzuciła aż 35 kilogramów! Jej odchudzoną sylwetkę będziemy mogli już niedługo podziwiać w najnowszym filmie serwisu Netflix, w którym wciela się w cheerleaderkę.

Źródło: www.rmf.fm

reklama
Kontakt z nami