Wiadomości z tagiem Netflix  RSS
Książę Harry i Meghan Markle przyłapani na manipulacji. "Byłem tam"

07.12.2022 17:59

Książę Harry i Meghan Markle nakręcili dokument dla Netfliksa, w którym przedstawiają swoją historię miłosną oraz opiszą relacje z pozostałymi członkami brytyjskiej rodziny królewskiej i lokalną prasą. Królewski korespondent zarzucił im rzekome manipulacje, jakich mieli dopuścić się podczas pracy nad filmem. "Byłem tam" — podkreślił Robert Jobson, opisując pewną sytuację z udziałem słynnej pary.

Źródło: plejada.pl

Meghan Markle i książę Harry robią dobrą minę do złej gry. Przygotowują się na aferę?

07.12.2022 11:59

Meghan Markle i książę Harry od czasu, gdy w sieci ukazał się zwiastun dokumentu z ich udziałem, są narażeni na krytykę. Starają się nie pokazywać, że denerwują się przed światową premierą produkcji Netflixa. Małżonkowie pojawili się w środę na wydarzeniu, a uśmiechy nie schodziły z ich twarzy.

Źródło: plejada.pl

Brytyjskie media punktują zwiastuny serialu Netflixa o Harrym i Meghan: 5 MANIPULACJI

07.12.2022 0:02

Wyemitowane zwiastuny serialu Netflixa "Harry i Meghan", w którym młodszy syn Karola III zarzuca reszcie rodziny królewskiej "brudną grę" i manipulowanie mediami, same zawierają co najmniej pięć manipulacji - zwracają uwagę we wtorek brytyjskie media.

Tagi: Netflix
Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Netflix zapowiada nowe polskie produkcje. Będzie serial „Heweliusz”, „Lady Janosik” i „Furioza 2 & 3”

06.12.2022 22:35

Platforma Netflix nakręci w Polsce seriale „Heweliusz” i dwa kolejne filmy z serii „Furioza” oraz film „Lady Janosik”. W tym roku koncern na produkcje w naszym kraju wydał 400 mln zł.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Prime Video pokonał Netfliksa na kluczowym rynku

06.12.2022 20:52

Netflix już nie jest najpopularniejszym serwisem streamingowym w Stanach Zjednoczonych. Z badania Park Associates wynika, że w 2022 roku pierwsze miejsce pod względem liczby płatnych subskrybentów zajmuje platforma Amazona - Prime Video. Najpopularniejsza na świecie platforma znalazła się na drugim miejscu.

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

„Wednesday” bije rekord popularności Netfliksa

05.12.2022 20:41

Netflix oficjalnie potwierdził, że serial „Wednesday”, czyli detektywistyczna i paranormalna opowieść o Wednesday Addams uczącej się w Akademii Nevermore, zadebiutował na pierwszym miejscu seriali anglojęzycznych z rekordową liczbą 341,23 mln godzin oglądania.

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Książę Harry i "zalana łzami" Meghan Markle w kolejnym zwiastunie filmu Netflixa. Oto co padło przed kamerami!

05.12.2022 17:59


Książę Harry (38 l.) i Meghan Markle (41 l.) opublikowali dziś drugi zwiastun swojego filmu dokumentalnego wyprodukowanego przez Netflixa. Materiał wywołał burzę w internecie i stał się zarzewiem kolejnego sporu pomiędzy Sussexami oraz rodziną królewską. W ostatnich sekundach klipu książę Harry wydał groźne ostrzeżenie.„Nikt nie zna całej prawdy – my znamy całą prawdę” – powiedział.

Źródło: www.pomponik.pl

Harry i Meghan ujawnili kulisy życia w rodzinie królewskiej. Premiera głośnego filmu tuż przed świętami

05.12.2022 17:59

Książę Harry i Meghan Markle zrealizowali dokument, w którym — jak zapowiadają — opiszą swoje życie w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Długo nie było pewne, kiedy produkcja trafi do oferty Netfliksa. Platforma właśnie potwierdziła, kiedy odbędzie się premiera dokumentu "Harry & Meghan. A Netflix Global Event".

Źródło: plejada.pl

"Wednesday". Czy powstanie drugi sezon serialu? Twórcy zabrali głos

05.12.2022 9:27

Serial "Wednesday" błyskawicznie stał się hitem Netflixa. Czy widzowie mogą liczyć na drugi sezon przygód członkini rodziny Addamsów? Twórcy wypowiedzieli się na ten temat w rozmowie z magazynem Variety.

Tagi: Netflix
Źródło: www.rmf.fm

Książę Harry krył się z tym przez lata. Jest zdolny do niebywałych rzeczy

04.12.2022 14:35


Książę Harry (38 l.) i Meghan Markle (41 l.) odliczają już dni do premiery filmu dokumentalnego poświęconego ich związkowi. 8 grudnia na platformie Netflix będzie można obejrzeć dokument, który stał się zarzewiem jednego z licznych konfliktów w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Szykuje się istne trzęsienie ziemi. Tymczasem do sieci trafił zwiastun. Krótkie urywki filmu nie pozostawiają wątpliwości, że skończy się wielką aferą.

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami