Wiadomości z tagiem Netflix  RSS
Amazon kpi z polityki Netfliksa dotyczącej współdzielenia kont

06.06.2023 0:03

Amazon Prime Video nie zamierza pozwolić zapomnieć Netfliksowi o swoim wcześniejszym życzliwym nastawieniu do udostępniania haseł. W 2017 roku platforma użyła hasła „Miłość to dzielenie się hasłem”, a Reed Hastings mówił, że Netflix chce łączyć całe rodziny i dawać im wspólną rozrywkę.

Tagi: Sting, Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Danny Masterson, gwiazdor „Różowych lat 70.”, uznany winnym dokonania dwóch gwałtów

02.06.2023 20:48

Aktor znany z „Różowych lat 70.” i sitcomu Netfliksa „The Ranch” został uznany za winnego popełnienia dwóch gwałtów. Ława przysięgłych w ponownym procesie Danny’ego Mastersona ogłosiła, że dowody zgromadzone w toku śledztwa potwierdzają jego winę w większości stawianych zarzutów.

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

„FUBAR” nowym hitem Netfliksa

01.06.2023 20:45

Serial „FUBAR” z główną rolą Arnolda Schwarzeneggera był hitem ubiegłego tygodnia na platformie Netflix. Oglądano go chętnie w ponad 90 krajach.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Meghan i Harry poszli po rozum do głowy? Pracują nad projektem Netflixa, ale… staną za kamerą

01.06.2023 11:07


Książę Harry i Meghan Markle pracują nad nowym projektem dla Netflixa. Podobno para ma się spełniać w pracy przy produkcji, co jest zdecydowanie nowym kierunkiem w ich karierze. Chcą skończyć z byciem na świeczniku? Wszystko na to wskazuje!

Źródło: www.pomponik.pl

Netflix, Amazon Prime Video i Disney+ tracą klientów

31.05.2023 20:50

Liczba gospodarstw domowych z dostępem do usług SVoD w Wielkiej Brytanii na koniec I kwartału 2023 roku wynosiła 19,08 mln. Z badania Barb's Establishment wynika, że to 67,4 proc. wszystkich domostw w kraju. Penetracja serwisów streamingowych spadła jednak o 1,7 proc. w stosunku do końca 2022 roku.

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Gwiazdor hitu Netfliksa i jego mąż zostali ojcami. "Podziękowania dla surogatki"

31.05.2023 17:59

Tan France ogłosił szczęśliwą nowinę. Gwiazdor programu "Queer Eye" na Netfliksie poinformował, że wspólnie z mężem doczekali się drugiego dziecka. Ich synek przyszedł na świat z pomocą surogatki.

Tagi: Netflix
Źródło: plejada.pl

Zasada Netfliksa „Miłość to dzielenie się hasłem” już nie obowiązuje. Amazon kpi z nowej strategii konkurencji dotyczącej współdzielenia kont

30.05.2023 20:51

Prime Video nie zamierza pozwolić zapomnieć Netfliksowi o swoim wcześniejszym życzliwym nastawieniu do udostępniania haseł. W 2017 roku platforma promowała się sloganem „Miłość to dzielenie się hasłem”, a Reed Hastings mówił, że Netflix chce łączyć całe rodziny i dawać im wspólną rozrywkę.

Tagi: Sting, Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Wiedźmin", "Czarne Lustro", "Tyler Rake 2" i dokument z Igą Świątek na liście czerwcowych premier Netflix

30.05.2023 20:46

Czerwiec w serwisie Netflix upłynie głownie pod znakiem wielkich powrotów. Fani zobaczą nowe sezony znanych tytułów, takich jak "Wiedźmin", "Czarne Lustro", czy kolejna część "Tyler Rake". W nadchodzącym miesiącu zadebiutuje też druga część dokumentalnej serii o świecie tenisa "Break Point".

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Czy Netflix jest wart swojej ceny?

29.05.2023 20:54

Na rynku amerykańskim, Netflix ma do wyboru cztery plany: Podstawowy, Standardowy z reklamami, Standardowy i Premium. Jest to mylące, zwłaszcza w porównaniu z innymi usługami przesyłania strumieniowego, takimi jak np. Amazon Prime Video, które zawierają wszystkie usługi w jednym. Plan Premium Netfliksa jest najdroższą opcją, oferującą dostęp do czterech ekranów i treści 4K.

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Czy Netflix przepisuje historię na nowo? Pytamy ekspertów

29.05.2023 20:44

W związku z nowymi serialami Netfliksa tj. „Królowa Kleopatra” i „Królowa Charlotta” wybuchły żywiołowe dyskusje, mimo że tylko jedna produkcja to dokument, a druga to serial kostiumowy. W obydwu przypadkach twórcy odwołują się jednak do postaci historycznych i przedstawiają je w nowym kontekście. Pytamy ekspertów o przyczyny tego zjawiska.

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Kontakt z nami