Wiadomości z tagiem Netflix  RSS
Wracają brawurowe seniorki. Recenzja drugiego sezonu „Gangu Zielonej Rękawiczki” od Netfliksa

18.07.2024 0:01

Ku zaskoczeniu sceptyków, serial o trzech emerytkach, które są mistrzyniami spektakularnych rabunków, spodobał się na tyle, że otrzymał od Netfliksa zamówienie na drugi sezon. „Gang Zielonej Rękawiczki” to produkcja nietuzinkowa, jednak nie trafi do każdego widza. Mimo to, ma potencjał na zainicjowanie międzypokoleniowego dialogu.

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Pojawiło się specjalne wydanie „Bravo”. To forma promocji festiwalu

17.07.2024 20:20

W minionych dniach pojawiły się w mediach społecznościowych informacje o nowym numerze zamkniętego w 2017 r. magazynu „Bravo”. Po ubiegłorocznym wydaniu „Bravo” opublikowanym przez Netflix przy okazji promocji serialu „Dziewczyna i kosmonauta”, tym razem wydanie specjalne magazynu pojawiło się jako forma promocji letniej trasy koncertowej Santander Letnie Brzmienia.

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Zdjęcia do finałowego sezonu „Stranger Things” są na półmetku. Kiedy premiera?

16.07.2024 16:44

Oczekiwania na finał serialu „Stranger Things” – głównie z powodu zeszłorocznego stajku scenarzystów i aktorów - przeciągnęły się tak bardzo, że powstały już memy o tym, iż aktorzy grający dzieci z Hawkins będą w wieku emerytalnym gdy w końcu obejrzymy sezon piąty. Wiadomo, że premiera odbędzie się na platformie Netflix w 2025 roku, ale już teraz

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Netflix pokaże nowy serial z Nicole Kidman. Mamy zwiastun i datę premiery

15.07.2024 20:40

Serial „Para idealna” to zaledwie sześcioodcinkowa historia kryminalna Netfliksa opowiadająca losy Amelii Sacks, która poprzez zamążpójście staje się częścią jednej z najbardziej wpływowych rodzin w Nantucket. Jej teściową jest słynna pisarka Greer Garrison. Nagle jednak sielanka zostaje przerwana, a rzeczywistość zaczyna przypominać krwawą powieść znanej w okolicy autorki. Premiera jest planowana po wakacjach. 

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Netflix po 30 latach przywrócił kultową serię. Ale "Gliniarz z Bevelry Hills: Axel F" do historii się nie zapisze

06.07.2024 21:45

Wielki powrót Eddiego Murphy'ego po latach rozłąki z Hollywood dostarczył póki co dosyć skrajnych wrażeń. Z jednej strony otrzymaliśmy doceniany przez widzów i krytyków film “Nazywam się Dolemite”, a z drugiej nieudaną próbę odświeżenia dawnej roli w “Księciu w Nowym Jorku 2”. Jak w tym kontekście wypadł “Gliniarz z Beverly Hills: Axel F”? Ani fatalnie, ani wybitnie.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Netflix ujawnia pierwszy zwiastun serialu dokumentalnego o polskim hip-hopie. Kiedy zadebiutuje "Cały ten rap"?

04.07.2024 21:25

Na platformie Netflix już wkrótce zadebiutuje serial dokumentalny, który pochyli się nad historią rapu, najważniejszymi twórcami gatunku i jego społecznym podłożem. W produkcji pojawiły się gwiazdy z przeszłości i młodzi twórcy nie pamiętający blokowisk z lat 90. Wiemy, kiedy nastąpi premiera dokumentu.

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Netflix zaczął kręcić „Drugą Furiozę”. Kiedy premiera?

28.06.2024 21:47

Powstaje właśnie druga część popularnego filmu „Furioza” w reżyserii Cypriana T. Olenckiego o losach kibiców z gangsterskimi porachunkami w tle. Obraz, który zadebiutował na Netfliksie zaraz po premierze kinowej i zainteresował widzów serwisu na całym świecie, w kolejnej odsłonie powróci do historii bohaterów, których życie determinuje wojna o pieniądze i władzę.

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Co obejrzymy w lipcu na Netfliksie? Lista filmów i seriali

28.06.2024 20:23

Jak zapowiada Netflix - lipiec będzie gorący nie tylko pod chmurką, ale również przed ekranami. Już na początku miesiąca platforma zaprasza widzów na powrót nostalgicznej serii pt. „Gliniarz z Beverly Hills: Axel F”. Policjant z Detroit, po 40 latach od pierwszej sprawy, ponownie odwiedzi ulice Los Angeles, aby robić to, co potrafi najlepiej: wsadzać przestępców za kratki i wprowadzać chaos. W serwisie w połowie miesiąca pojawi się również drugi sezon „Gangu Zielonej Rękawiczki” z planem na nowy skok rabunkowy.

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Netflix nakręcił serial dokumentalny o polskim rapie

27.06.2024 21:00

Wygląda na to, że Netflix zainteresował się tematyką polskiego podwórka rapowego. Dopiero co ogłosił castingi dla chętnych do udziału w programie „Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska”, a teraz dowiedzieliśmy się, że serwis stworzył dokument o polskich raperach.

Tagi: Sting, Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Czy David Fincher nakręci dla Netfliksa amerykańską wersję „Squid Game”?

26.06.2024 20:11

Po raz pierwszy pogłoski o tym, że David Fincher ma nakręcić anglojęzyczną wersję „Squid Game” pojawiły się w amerykańskich mediach ponad rok temu. Platforma nie komentuje tych plotek, ale zdaniem serwisu theplaylist.net, reżyser od dwóch lat pracuje nad serialem.

Tagi: Netflix, Cher
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Baner Fuksiarz
Kontakt z nami