Wiadomości z tagiem Natalia Siwiec  RSS
Natalia Siwiec w prześwitującej spódnicy! Prezentuje figurę na gorących wakacjach. "Super widoki" [FOTO]

21.10.2021 16:13

Fotomodelka relaksuje się na upalnych wakacjach. Pokazała fanom, jak spędza wolny czas w gorącym Marakeszu. Tym razem zdecydowała się na zmysłowy zestaw, który podkreśla jej figurę. Prześwitująca spódnica, rozwiane włosy i uśmiech!

Źródło: www.rmf.fm

Menadżerem Oliwii Bieniuk miał być mąż Natalii Siwiec. Tymczasem jej karierą kieruje ktoś inny. Lepiej wybrać nie mogła

20.10.2021 8:20


Oliwia BieniukOliwia Bieniuk w krótkim czasie stała się prawdziwą gwiazdą. Jej nazwisko w show-biznesie jest coraz bardziej znaczące. Nie uwierzycie, kto prowadzi jej karierę. Oliwia Bieniuk jest córką aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. Gdy zaczęła dorastać i coraz częściej pojawiać się na social mediów, wzbudziła ogromne zainteresowanie mediów. Ze względu na wielkie podobieństwo do […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Natalia Siwiec w modnym kożuchu. Znaleźliśmy tańsze!

13.10.2021 18:02

Natalia Siwiec jest bardzo aktywna na Instagramie. Pokazuje fanom sceny ze swojego życia oraz zdjęcia z profesjonalnych sesji. Tym razem podzieliła się zachwytem nad pięknem naszego kraju, a przy okazji... zaprezentowała modną stylizację na jesień z długim płaszczem w roli głównej. Przyjrzeliśmy się bliżej jej strojowi i poszukaliśmy innych kurtek i płaszczy w tym stylu.

Źródło: plejada.pl

Oliwia Bieniuk zdementowała plotki. Chodzi o męża Natalii Siwiec

13.10.2021 11:59

Oliwia Bieniuk dzięki występowi w "Tańcu z gwiazdami" budzi coraz większe zainteresowanie opinii publicznej i mediów. Jeden z tygodników pisząc o córce Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, zdradził, że menedżerem młodej gwiazdy ma zostać Mateusz Raduszewski, który w przeszłości wypromował Natalię Siwiec. Oliwia Bieniuk odniosła się do tych sensacyjnych doniesień.

Źródło: plejada.pl

Natalia Siwiec zabrała głos! Zrobiło się nieprzyjemnie!

12.10.2021 10:44


Natalia Siwiec nie ma ostatnio dobrej passy. Fanom nie podobają się niektóre rzeczy, które publikuje w swoich mediach społecznościowych i za zdjęcie w skórzanej kurtce wylała się na nią fala hejtu. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć.

Źródło: kobieta.interia.pl

Natalia Siwiec w ogniu krytyki. Internauci: "Hipokryzja". Modelka zabrała głos

11.10.2021 18:28

Natalia Siwiec naraziła się fanom swoją najnowszą publikacją. Chodzi o post reklamowy, w którym modelka promowała płaszcz zrobiony ze skóry. Po krytyce ze strony internautów 38-latka zdecydowała się zabrać głos i wyjaśnić całą sprawę. Czy jej tłumaczenie przekonało obserwatorów?

Źródło: www.rmf.fm

Wielka afera z Siwiec! Szok, co zrobiła

11.10.2021 18:00


Natalia Siwiec zaliczyła prawdziwą wtopę na Instagramie. Zdeklarowana wegetarianka zapozowała w płaszczu ze skry jagnięcia… Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki!  

Źródło: www.pomponik.pl

Wielka afera z Siwiec! Szok, co zrobiła

11.10.2021 17:59


Natalia Siwiec zaliczyła prawdziwą wtopę na Instagramie. Zdeklarowana wegetarianka zapozowała w płaszczu ze skry jagnięcia… Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki!  

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami