Wiadomości z tagiem Natalia Siwiec  RSS
Natalia Siwiec w kusej kreacji. Poszła tak do kawiarni! [ZDJĘCIA]

02.12.2023 14:42

Natalia Siwiec nie ukrywa, że bardzo lubi swoje ciało. Modelka chętnie publikuje w Internecie zdjęcia, na których pozuje w kusych kreacjach. Tym razem pochwaliła się odważną stylizacją, w której udała się do kawiarni!

Źródło: www.rmf.fm

Natalia Siwiec pozuje na plaży w bikini. Fani przecierają oczy: "Piękna dzikuska" [FOTO]

23.11.2023 15:24

Kiedy za oknem o swojej obecności przypomina nam zima, Natalia Siwiec wnosi na Instagram gorące lato. Modelka wrzuciła na swój profil kilka zdjęć z plaży, po której przechadzała się w bikini. Internauci obsypali ją komplementami.

Źródło: www.rmf.fm

Te gwiazdy nie czują się patriotami. "Jestem bardziej obywatelem świata"

11.11.2023 11:59

"Nie powiem, że nie zależy mi na sprawach, które się tutaj dzieją, ale przez to, że one mnie stresują, to staram się być obok tego. Przez to oddalam się od swojego kraju, a tak nie powinno być" — powiedziała nam kiedyś Natalia Siwiec, podkreślając, że coraz mniej czuje się patriotką. Wiele gwiazd równie ostrożnie podchodzi do tego, by nazywać się patriotami. Michał Malitowski z kolei otwarcie przyznał, że patriotą się nie czuje.

Źródło: plejada.pl

Natalia Siwiec wydłużyła sobie nogi? Dała zaskakującą odpowiedź

06.11.2023 15:49


Natalia Siwiec (fot. KAPiF)Natalia Siwiec postanowiła wydłużyć nogi? Taka sugestia padła ze strony jednej z internautek. Gwiazda postanowiła na to odpowiedzieć. Jej życie zmieniło się po tym, gdy obwołano ją Miss Euro 2012. Natalia Siwiec została przypadkowo wypatrzona przez fotografa na trybunach i nie spodziewała się, że zyska aż taką popularność. Z miejsca stała się jedną z najgorętszych […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Agnieszka Kotońska przeszła radykalną metamorfozę. Gwiazda "Goggleboxa" chwali się nowym wyglądem

15.10.2023 16:53


Agnieszka Kotońska, która jeszcze w 2017 roku walczyła ze sporą nadwagą, dziś nie przypomina już same siebie sprzed lat. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" zamieściła w sieci nowy filmik, na którym prezentuje odmienioną sylwetkę. Fani zaczęli porównywać ją z ... Natalią Siwiec!

Źródło: www.pomponik.pl

Fani myśleli, że to Natalia Siwiec. Agnieszka Kotońska już tak nie wygląda [FOTO]

15.10.2023 16:53

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" zaskoczyła fanów kolejnymi zmianami w wyglądzie. Kiedy zaprezentowała jeszcze szczuplejszą niż dotąd figurę, w komentarzach została porównana do Natalii Siwiec.

Źródło: www.rmf.fm

Całuśni Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa na weselu w Rzymie. Towarzyszyła im Natalia Siwiec

17.09.2023 17:59

Jarosław Bieniuk wraz z ukochaną Zuzanną Pactwą bawili się na ślubie znajomych w Rzymie. Z relacji na Instagramie wynika, że w uroczystości brała udział również Natalia Siwiec. Piłkarz zdecydował się na romantyczny gest względem ukochanej.

Źródło: plejada.pl

Prawie naga Natalia Siwiec wspomina o korzystaniu z życia w "alternatywnym świecie". Fani: kombinowanie i wymyślanie bzdur dla ludzi [FOTO]

15.09.2023 17:34

Natalia Siwiec znów zaskoczyła fanów. Tym razem nie tylko skąpym ubraniem, bo do jej stylizacji internauci już przywykli. Jakiś czas temu celebrytka zwróciła się w stronę duchowości. Teraz opisała ofertę "alternatywnego świata", w którym na kilka dni zamieszkała. Internauci ostro jej odpisali.

Źródło: www.rmf.fm

Natalia Siwiec osłoniła piersi motylami. Założyła też lateksowe mikro szorty. Fani pomylili ją z Dodą [FOTO]

08.09.2023 13:08

Natalia Siwiec dała się porwać festiwalowemu szaleństwu. Celebrytka wzięła udział wydarzeniu o nazwie Pink Burn. Z tej okazji zdecydowała się na odważną stylizację. Zmiana była tak znaczna, że internauci wzięli ją za Dodę.

Źródło: www.rmf.fm

Tragedia na amerykańskim festiwalu. Natalia Siwiec cudem uniknęła najgorszego

05.09.2023 10:01


Festiwal muzyczny Burning Man w tym roku zaskoczył wszystkich uczestników. Niektórzy martwią się o to, jak wrócą do domu i walczą z żywiołem, inni - jak Agnieszka Grzelak dalej dają się porwać dzikiej zabawie. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku festiwal jest naprawdę... wydarzeniem dla wszystkich, niezależnie od priorytetów. O swoich emocjach opowiedziała nawet Natalia Siwiec (40 l.). Jak się okazuje, cudem uniknęła pozostania na terenie imprezy.

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami