Wiadomości z tagiem Natalia Kukulska  RSS
Natalia Kukulska jak lolitka, a Iwona Węgrowska niczym klon Amy Winehouse

09.04.2024 23:59

Premiera filmu "Back to black. Historia Amy Winehouse" przyciągnęła do kin całe spektrum polskich gwiazd. Na imprezie pojawiła się m.in. Natalia Kukulska z mężem, pozując w bardzo oryginalnych butach. Iwona Węgrowska upodobniła się do bohaterki filmu. Jak wyszło?

Źródło: plejada.pl

Natalia Kukulska tryska energią na rodzinnych wakacjach. Uwagę zwraca jej najmłodsza córka

03.04.2024 17:59

Natalia Kukulska wypoczywa z rodziną w słonecznej Hiszpanii. Wokalistka wybrała się do Marbelli, aby to właśnie tam w gronie najbliższych spędzić tegoroczną Wielkanoc. Świąteczny wyjazd przedłużył się jednak o kilka dni, a artystka z radością podzieliła się w sieci rodzinnymi kadrami.

Źródło: plejada.pl

Natalia Kukulska w czułych objęciach męża. Mają powody do radości

26.03.2024 10:46


Natalia Kukulska (48 l.) od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Wokalistka, która na początku marca świętowała urodziny, pochwaliła się właśnie w sieci uroczą fotografią z ukochanym mężem, Michałem Dąbrówką. Na zdjęciu przytulających się małżonków widać ogromne szczęście. Nic dziwnego, mają powody do radości.

Źródło: www.pomponik.pl

Natalia Kukulska w emocjonalnym wpisie wspomina mamę. "Tarcza nie żółknie"

14.03.2024 23:59

Natalia Kukulska opublikowała na Instagramie zdjęcie Anny Jantar. Zrobiła to w dniu 44. rocznicy śmierci artystki. W podpisie zacytowała jedną z piosenek swojej mamy. Trudno się nie wzruszyć.

Źródło: plejada.pl

Natalia Kukulska wspomina swoją mamę. Anna Jantar zmarła 44 lata temu

14.03.2024 17:13

44 lata temu Anna Jantar zginęła w katastrofie samolotu lecącego z Nowego Jorku do Warszawy. Natalia Kukulska we wzruszającym wpisie wspomina swoją mamę.

Źródło: www.rmf.fm

Natalia Kukulska w poruszających słowach wspomina zmarłą mamę. Minęły 44 lata od śmierci Anny Jantar

14.03.2024 16:18


Właśnie minęły 44 lata od tragicznej katastrofy, w której Anna Jantar straciła życie. Natalia Kukulska umieściła w swoich mediach społecznościowych poruszający wpis, w którym wspomina swoją zmarłą mamę. Słowa wokalistki wyciskają łzy z oczu.

Źródło: www.pomponik.pl

Plotkowano o kryzysie w związku Mai Hyży. Tymi zdjęciami rozwiała wszelkie wątpliwości

13.03.2024 10:10

Maja Hyży zabrała narzeczonego na event z okazji urodzin jednego z warszawskich klubów. Na wydarzeniu pojawili się też inni znani goście, w tym Natalia Kukulska oraz Mikołaj Roznerski.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Kukulska i Socha poznały się w dziwnych okolicznościach: "otarły się..."

28.02.2024 14:24


Małgorzata Socha i Natalia Kukulska przyjaźnią się od dłuższego czasu. Ich pierwsze spotkanie odbyło się w bardzo nietypowym miejscu. Nie była to scena, jakby wszyscy mogliby przypuszczać. Kobiety były wtedy w ciąży i połączył ich zabawny incydent oraz wspólnie zrobione zdjęcie.

Źródło: www.pomponik.pl

Metamorfoza Natalii Kukulskiej. Postawiła na odważne cięcie [FOTO]

12.02.2024 18:44

Natalia Kukulska od lat zachwyca nie tylko głosem, ale i wspaniałym wyglądem - znakiem szczególnym wokalistki była burza loków. Teraz gwiazda postanowiła zmienić swój look i zaszalała u fryzjera - większość włosów została ścięta!

Źródło: www.rmf.fm

Kukulska w nocy zaskoczyła wieściami. Prosi, by nie roztrząsać tego publicznie. "Musiałam"

12.02.2024 9:19


Natalia Kukulska zaskoczyła nagłymi wieściami ze swojego domu. W nocy nadała komunikat do swoich fanów, prosząc jednocześnie, by uszanować jej decyzję. Jednocześnie niespodziewanie jej słowa wzbudziły pewien niepokój. Gwiazda wyjawiła bowiem, że musiała dokonać radykalnej zmiany. Nie zdradziła jednak, co było tego powodem. Oto kulisy...

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami