Wiadomości z tagiem Natalia Kukulska  RSS
Georgina Tarasiuk była gwiazdą "Szansy na sukces". Co poszło nie tak, że nie zrobiła wielkiej kariery?

15.09.2023 9:04


Georgina Tarasiuk przed laty wystąpiła w jednym z odcinków show "Szansa na sukces". 11-latka zachwyciła wtedy nie tylko Natalię Kukulską, która była jurorką w odcinku, ale również widzów przed telewizorami. Od jej udziału w programie minęło już ponad 20 lat. Jak obecnie wygląda i czym się zajmuje Tarasiuk?

Źródło: www.pomponik.pl

Muzyka i miłość z tragedią w tle. Losy rodziny Kukulskich to gotowy materiał na film

13.09.2023 23:59

Rodzina Kukulskich to bez wątpienia jedna z najsłynniejszych familii polskiego świata artystycznego. Anna Jantar w latach 70. była uznawana za jedną z największych gwiazd estrady. Śmierć w katastrofie samolotu Ił-62 "Mikołaj Kopernik" przerwała jej karierę i była ogromnym ciosem dla najbliższych. Jednak muzyczne tradycje w tej rodzinie z powodzeniem kontynuuje jej córka, Natalia Kukulska, wraz z mężem, Michałem Dąbrówką. Familii Kukulskich nie mogło więc zabraknąć w naszym cyklu "Klany gwiazd". Artykuł pochodzi z archiwum Plejady.

Źródło: plejada.pl

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie sprzed lat. Tak upamiętniła ojca

13.09.2023 23:59

Natalia Kukulska zamieściła na Instagramie zdjęcie sprzed lat. W ten sposób upamiętniła swojego tatę. Przypomniała, że Jarosław Kukulski zmarł 13 lat temu.

Źródło: plejada.pl

Natalia Kukulska wspomina ojca. Minęło 13 lat

13.09.2023 15:07

Natalia Kukulska straciła mamę w wypadku samolotowym, gdy była małą dziewczynką. Ojciec gwiazdy, Jarosław Kukulski, zmarł 13 września 2010 r. Córka jak co roku zamieściła na Instagramie wpis poświęcony ojcu.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Natalia Kukulska chyłkiem opuściła Polskę. W jej życiu nastał czas pożegnań

10.09.2023 10:34


Natalia Kukulska (47 l.) musi na jakiś czas pożegnać się ze swoją ukochaną córką. Piosenkarka odwiozła już Annę Dąbrówkę do Londynu, gdzie niedługo zacznie studia. Czas pełen wyzwań jest stresujący zarówno dla rodziców pełnoletniej pociechy, jak i jej samej!

Źródło: www.pomponik.pl

Córka Natalii Kukulskiej wyprowadza się z Polski. Artystka wyjawiła powód

08.09.2023 23:59

Natalia Kukulska jest bardzo związana ze swoimi dziećmi. Teraz w mediach społecznościowych poinformowała, że jej córka podjęła ważną życiową decyzję. Anna Dąbrówka rozpoczyna studia w Londynie. W oczach artystki fani dostrzegają smutek i wzruszenie.

Źródło: plejada.pl

Te gwiazdy kochają łączyć wygodę z elegancją. Zobaczcie na jakie sposoby noszą damskie garnitury

06.09.2023 18:01


Gwiazdy kochają garnituryDamski garnitur nie zawsze był popularnym wyborem. Teraz gwiazdy kochają go i pokazują, że można je nosić na tysiące sposobów. Zobaczcie, jak wyglądają w nich m.in.: Sylwia Grzeszczak, Natalia Kukulska oraz Gabi Drzewicka.  Gwiazdy uwielbiają szokować i prezentować na sobie niecodzienne projekty. Czasami jednak ich stylizacje nie są trafione, a oni sami stają się obiektami […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Natalia Kukulska nie kryje ekscytacji i mówi o "motylkach w brzuszku". "Jeszcze mi się bardzo chce"

26.08.2023 17:59

Natalia Kukulska jest obecna na polskiej scenie muzycznej niemal od urodzenia. Po ponad 20 latach postanowiła powrócić do swojego dawnego repertuaru, to jednak nie oznacza, że nie pracuje nad nowościami. — Staram się nie działać rutynowo, żeby odcinać kupony, bo ten zawód wtedy traci sens, a ma sens, kiedy mam "motylki w brzuszku" — podkreśla w rozmowie z Plejadą.

Źródło: plejada.pl

Natalia Kukulska występuje na scenie z mężem i synem. "Geny robią robotę"

25.08.2023 11:59

Syn Natalii Kukulskiej odziedziczył talent muzyczny po rodzicach i dziadkach. Jan Dąbrówka pojawił się na scenie razem z mamą i tatą podczas Top of the Top Sopot Festival 2023. — Ja tutaj nie naciskałam, to się stało samoistnie — wskazuje mama 23-latka w rozmowie z Plejadą.

Źródło: plejada.pl

Natalia Kukulska będzie musiała przeżyć rozłąkę z córką. 18-latka wyjeżdża z Polski w konkretnym celu

25.08.2023 7:50


Natalia Kukulska nie będzie mogła narzekać na nadmiar czasu spędzonego z córką – Anną. Młoda kobieta opuści kraj i wyjedzie za granicę. Natalia Kukulska od ponad dwóch dekad jest żoną perkusisty Michała Dąbrówki. Para ma troje dzieci: 23-letniego Jana, 18-letnią Annę oraz 6-letnią Laurę. Co ciekawe, starsi z rodzeństwa odziedziczyli talenty muzyczne po swoich rodzicach. […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami