Wiadomości z tagiem Milionerzy  RSS
"Milionerzy". Proste pytanie o "Epokę lodowcową" sprawiło uczestnikowi trudność

26.10.2021 23:59

"Milionerzy" - kolejny odcinek programu już za nami. I jak zawsze nie zabrakło prawdziwych emocji. Pierwszy z uczestników zrezygnował z dalszej gry o milion zł, zatrzymując się na etapie walki o 40 tys. zł. Kłopoty sprawiło mu pytanie związane z aluminium. Na nic też się zdało skorzystanie z koła ratunkowego. Drugi uczestnik zaś miał poważny problem z pytaniem o forsycję. A wy znalibyście odpowiedzi?

Źródło: plejada.pl

"Milionerzy". Na pewno znasz znaczenie zwrotu "walnąć w kimono"?

25.10.2021 23:59

Jeden z uczestników "Milionerów" zrezygnował z dalszej gry o 1 mln zł, zatrzymując się na etapie walki o 40 tys. zł. Kłopoty sprawiło mu pytanie o utwór Bolesława Leśmiana. Na nic też się zdało skorzystanie z dwóch kół ratunkowych. Drugi uczestnik zaś miał poważny problem z pytaniem z historii. A chodziło o królową Bonę.

Źródło: plejada.pl

U Leśmiana "To nie konie tak cwałują i uszami strzygą, jeno tańczą dwaj opoje...."? Odpowiedź za 40 tys. zł [MILIONERZY]

25.10.2021 20:56

U Leśmiana "To nie konie tak cwałują i uszami strzygą, jeno tańczą dwaj opoje....". Jaki jest ciąg dlaszy? Odpowiedź na to pytanie w "Milionerach" była warta 40 tysięcy złotych. Wiesz o co chodzi?

Źródło: www.rmf.fm

Pytania za pół miliona złotych w "Milionerach". Sprawdź, jak poradziłbyś sobie w programie [QUIZ]

24.10.2021 23:59

Koła ratunkowe, telefon do przyjaciela i nieodzowne pytanie: "Czy to jest twoja ostateczna decyzja?". Teleturniej "Milionerzy" od lat zapewnia widzom emocje i zachęca do poszerzania swojej wiedzy. Gdyby ktoś z was chciał spróbować swoich sił w programie, zapraszamy do rozgrzewki. I od razu na wysokim poziomie. Sprawdźcie w naszym quizie, jak poradzilibyście sobie z pytaniami, które w teleturnieju były przepustką do wygrania 500 tys. zł.

Źródło: plejada.pl

Co za sceny w "Dzień Dobry TVN"! Starak musiała to natychmiast przerwać!

23.10.2021 13:55


Agnieszka Woźniak-Starak swoim zachowaniem oburzyła sporą część widzów, którzy nie zostawiają na milionerce suchej nitki. Są jednak tacy, którzy twierdzą, że dziennikarka jako jedyna zachowała się przytomnie i w porę zareagowała, chroniąc stację przed konsekwencjami. Z pewnością sobotni odcinek "Dzień Dobry TVN" Aga na długo zapamięta...

Źródło: www.pomponik.pl

"Milionerzy". Były funkcjonariusz ABW posłuchał podpowiedzi szwagra i przegrał z kretesem. A ty wiesz, czym jest koncha?

21.10.2021 23:59

W czwartkowym wydaniu "Milionerów" do gry o mln zł stanęło aż trzech graczy. Walkę o upragnioną nagrodę, na początku odcinka, kontynuował marzący o dalekiej podróży Michał Ślusarz, który finalnie zdecydował się na przerwanie gry. Ustąpił w ten sposób miejsca w fotelu byłemu funkcjonariuszowi ABW, Leszkowi Nowakowi. Gracz po wykorzystaniu trzech kół ratunkowych poległ na pytaniu o konchę. Zobacz, jakie inne pytania zaskoczyły uczestników "Milionerów"!

Źródło: plejada.pl

Koncha to dom zbudowany przez ślimaka, pająka, nornicę czy samuraja? Odpowiedź za 2 tys. zł [MILIONERZY]

21.10.2021 20:59

Koncha to dom zbudowany przez ślimaka, pająka, nornicę czy samuraja? Odpowiedź na to pytanie w "Milionerach" była warta 2 tysiące złotych. Wiesz o co chodzi?

Źródło: www.rmf.fm

Który wynik jest średnią arytmetyczną liczb 12, 13, 15 i 20? 12, 13, 15 czy 20? Odpowiedź za tysiąc złotych [MILIONERZY]

21.10.2021 20:59

Który wynik jest średnią arytmetyczną liczb 12, 13, 15 i 20? 12, 13, 15 czy 20? Odpowiedź na to pytanie w "Milionerach" była warta tysiąc złotych . Wiesz o co chodzi?

Źródło: www.rmf.fm

Europ wśród Europ to księżyc Jowisza, kochanka Zeusa, metal czy kontynent lub jego część? Odpowiedź za 250 tys. zł [MILIONERZY]

21.10.2021 20:56

Europ wśród Europ to księżyc Jowisza, kochanka Zeusa, metal czy kontynent lub jego część? Odpowiedź na to pytanie w "Milionerach" była warta 250 tysięcy złotych. Wiesz o co chodzi?

Źródło: www.rmf.fm

reklama
Kontakt z nami