Wiadomości z tagiem Milionerzy  RSS
Wojciech Gola nie ma szczęścia w miłości. Teraz milioner padł ofiarą oszustwa: "Nie dajcie się"

02.06.2023 19:42


Wojciech Gola, czyli jeden ze współzałożycieli największej gali freak-fightowej Fame MMA jest od dłuższego czasu singlem. Swego czasu pojawiały się plotki o gorącym romansie Wiktorii Gąsiewskiej z milionerem. Nietrudno było zgadnąć, że chodzi właśnie o Wojtka Golę. Tym razem sprawa jest jeszcze bardziej poważna.

Źródło: www.pomponik.pl

"Milionerzy". Justyna Steczkowska i Leon Myszkowski polegli na tym pytaniu. Sprawdź, czy znasz odpowiedź

01.06.2023 23:59

Kolejne specjalne wydanie "Milionerów" za nami. Z okazji Dnia Dziecka, naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiedli: Justyna Steczkowska z synem Leonem, Karolina Gorczyca z córką Marią oraz Jarosław Bieniuk z synem Szymonem. Wygrane przez nich kwoty trafią na konto Fundacji TVN.

"Milionerzy". Która to cała nuta? To pytanie pokonało Karolinę Gorczycę i jej córkę

01.06.2023 23:59

Nadeszła pora na kolejne specjalne wydanie "Milionerów". Tym razem, z okazji Dnia Dziecka, naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiadły aż trzy pary — Justyna Steczkowska z synem Leonem, Karolina Gorczyca z córką Marią oraz Jarosław Bieniuk z synem Szymonem. Wygrane przez nich kwoty trafią na konto Fundacji TVN.

Źródło: plejada.pl

"Milionerzy". W odcinku gościły gwiazdy: Steczkowska, Bieniuk i Gorczyca. Wstydu nie było?

01.06.2023 22:43


W specjalnym odcinku "Milionerów" z okazji Dnia Dziecka swoją wiedzą mogły pochwalić się gwiazdy ze swoimi dziećmi. Wystąpiła w odcinku Justyna Steczkowska z synem Leonem Myszkowskim, Karolina Gorczyca z córką Marysią i Jarosław Bieniuk z synem Szymonem. Kto miał wiedzę i wygrał jak najwięcej pieniędzy?

Źródło: www.pomponik.pl

Wyciekły stare zdjęcia Patrycji Tuchlińskiej. Tak żona starego milionera wyglądała kilka lat temu

30.05.2023 16:25


Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski wzbudzają spore zainteresowanie. Modelka i jej o blisko 50 lat starszy partner, właśnie odwiedzili południe Europy. Z tej okazji Tuchlińska zmieściła kilka zdjęć.

Źródło: www.pomponik.pl

[QUIZ] Pytania o gwiazdy w "Milionerach". Tylko wydają się proste!

27.05.2023 23:59

"Milionerzy" to twój ulubiony teleturniej? Każdego dnia zaczynasz przeglądów newsów o świecie gwiazd? To quiz dla ciebie!

Źródło: plejada.pl

Oto eliksir młodości i długowieczności. Milioner ujawnia skład. Nie każdy da radę TO przełknąć, a może warto?

27.05.2023 7:00


Eliksir młodości. Co jakiś czas słyszymy o wynalazkach, które mają przedłużyć nam życie. Czy Rasacorn Nanon rzeczywiście znalazł przepis na to, czego tak bardzo pragniemy – długie życie i młodość? Rasacorn Nanon, tajski biznesmen, twierdzi, że wynalazł eliksir młodości. Stosuje go od jakiegoś czasu, bez wyjątku, codziennie, ponieważ czuje się o wiele lepiej niż przed […]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Milionerzy". Kompromitacja Ładochy i Pesty z "Azja Express". Internauci bez litości: "Żenada po całości"

25.05.2023 17:33


Daria Ładocha i Krystian Pesta z "Azji Express" wystąpili w charytatywnym odcinku "Milionerów". Na trybunach czekała kolejna para uczestników - Paulina Krupińska i Wojciech Łozowski. Im na szczęście powiodło się zdecydowanie lepiej, bo wygrali aż 250 tysięcy złotych. Na jakim pytaniu od Huberta Urbańskiego poległa Daria i Krystian? Mała podpowiedź: prawie na wszystkich.

Źródło: www.pomponik.pl

Daria Ładocha i Krystian Pesta nie zaszli daleko w "Milionerach". Widzowie: "Co to było?"

25.05.2023 12:04

Daria Ładocha i Krystian Pesta wzięli udział w specjalnym odcinku "Milionerów". Gra od początku nie szła im najlepiej. Prezenterce i aktorowi udało się ostatecznie zarobić zaledwie tysiąc złotych. "Ale wstyd!" - komentują widzowie.

Źródło: www.rmf.fm

Gwiazdy w specjalnym odcinku „Milionerów”. To pytanie ich pokonało, a widzowie nie mieli dla nich litości

24.05.2023 22:30


Milionerzy. Specjalny odcinek programu z uczestnikami programu Azja Express: Paulina Krupińska, Wojciech Łozowski, Krystian Pesta i Daria Ładocha. Jak poszło gwiazdom? Paulina Krupińska i Wojciech Łozowski oraz Krystian Pesta i Daria Ładocha wzięli udział w specjalnym odcinku Milionerów. Walczyli o jak najwyższą wygraną, która zostanie przekazana Fundacji TVN. Gwiazdy występujące w Milionerach wcale nie mają […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami