Baner Fuksiarz
Wiadomości z tagiem Milionerzy  RSS
Doniesienia o Urbańskiej i milionerze to nie były plotki. Finał jednej decyzji

10.07.2024 11:44


Natasza Urbańska znów o sobie przypomniała, choć właściwie ledwo co ucichło po całym zamieszaniu z rozstaniem z Januszem Józefowiczem. Plotki wywołał sam zainteresowany, dzieląc się po jednym z występów w teatrze osobliwym wyznaniem. Potem trzeba było wszystko odkręcać, a nie było to takie proste. Teraz z kolei tabloidy zainteresowały się żona reżysera i jej odwiedzinami na urodzinach pewnego milionera. Oto szczegóły...

Źródło: www.pomponik.pl

Karol III zarabia na nieruchomościach. Nie trzeba być milionerem, żeby poczuć się jak król

06.07.2024 11:59

Jeśli spełnią się plany Karola III, na liście królewskich nieruchomości przeznaczonych do wynajmu pojawi się wyjątkowa rezydencja. Niewielu będzie stać, by w niej zamieszkać. Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba być milionerem, żeby "poczuć się jak król".

Źródło: plejada.pl

Janachowska ujawniła sekret swojego małżeństwa. I to chwilę po 10. rocznicy

05.07.2024 20:45


Iza Janachowska i Krzysztof Jabłoński niedawno świętowali 10. rocznicę ślubu. Gwiazda i milioner uchodzą za bardzo zgrane małżeństwo. Owocem ich miłości jest mały Christopher, który jest ich oczkiem w głowie. Para chętnie dzieli się relacjami ze swojego życia prywatnego, ale były jeszcze kwestie, które wśród fanów pary mogły wzbudzać pewną ciekawość. Teraz to właśnie się wyjaśniło...

Źródło: www.pomponik.pl

Dwaj gwałcili, jeden patrzył. O braciach Alexander mówi cały świat

21.06.2024 11:59

Bracia Oren i Tal Alexander zarobili miliony dolarów na handlu luksusowymi nieruchomościami w Miami i Nowym Jorku. O ich bezpieczeństwo dbał Alon — brat bliźniak Orena. Teraz milionerzy mierzą się z zarzutami napaści seksualnej. Swoje ofiary (ponad 30 kobiet) mieli odurzać narkotykami i brutalnie gwałcić.

Źródło: plejada.pl

"Milionerzy". Na te pytania odpowiedział zdobywca miliona złotych [QUIZ]

19.06.2024 20:45


W "Milionerach" Mateusz Żaboklicki wygrał milion złotych. Uczestnik jest 6 graczem, który sięgnął po najwyższą wygraną w prawie 25-letniej historii teleturnieju. Na jakie pytania odpowiedział gracz? Sprawdź, czy sobie z nimi poradzisz!

Źródło: www.pomponik.pl

Wygrał główną nagrodę w "Milionerach". Na to przeznaczył pieniądze

19.06.2024 16:43


Takie rzeczy nie zdarzają się często. Nic dziwnego, że gdy już faktycznie do nich dochodzi, odbijają się szerokim echem w mediach. Mowa oczywiście o wygranej w jednym z najpopularniejszym teleturniejów w Polsce i na świecie, czyli "Milionerach". Jednym z ostatnich, który tego dokonał, jest Mateusz Żaboklicki. Wiadomo, na co mężczyzna przeznaczył pokaźną kwotę.

Źródło: www.pomponik.pl

Mateusz Żaboklicki rozbił bank w "Milionerach". Na swoim koncie ma imponujące dokonania

19.06.2024 11:59

Mateusz Żaboklicki został w marcu bieżącego roku kolejnym szczęśliwym zwycięzcą teleturnieju "Milionerzy". Pochodzący z Warszawy uczestnik szedł jak burza i zaskakiwał swoją wiedzą, prawidłowo odpowiadając na kolejne, zadawane przez Huberta Urbańskiego pytania. Czym zajmuje się na co dzień?

Źródło: plejada.pl

Duże zmiany w ramówce TVN. Ostatnio miały miejsce ponad 20 lat temu

18.06.2024 11:59

Duże zmiany w ramówce TVN na najbliższe miesiące. Już wiadomo, z czego wynikają nowe godziny emisji "Sportu", "Uwagi!" i prognozy pogody. Mają zniknąć również "Milionerzy", a stacja decyduje się na powtórki innych produkcji.

Źródło: plejada.pl

A jednak to nie były plotki. Duże zmiany w TVN. Kultowy program znika z anteny

18.06.2024 11:19


Wielkie zmiany w swojej ramówce wprowadza stacja TVN. Właśnie przekazano informację na temat najnowszych decyzji nadawcy. Fani kultowego programu z pewnością nie będą zachwyceni. Okazuje się, że w wakacje nie będą emitowane powtórki uwielbianego teleturnieju "Milionerów". A to jeszcze nie koniec zmian. Oto szczegóły.

Źródło: www.pomponik.pl

Ela z "Sanatorium" ujawnia prawdę o polskim milionerze. Mówi wprost, jak ją potraktował

17.06.2024 16:04


Elżbieta w "Sanatorium miłości" opowiedziała smutną historię o tym, jak zostawiła rodzinę, by w USA zarobić pieniądze na dom. Niestety nie wiodło się jej tam najlepiej i na początku musiała mieszkać w kotłowni. Od jakiegoś czasu na światło dzienne wychodzą kolejne zaskakujące szczegóły pobytu Eli w Stanach. Jest nawet sensacyjna historia z milionerem w tle.

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
player+
Kontakt z nami