Wiadomości z tagiem Meghan Markle  RSS
Eurowizja 2022: Drugi półfinał z udziałem Krystiana Ochmana

12.05.2022 20:45


Zobacz zdjęcia z drugiego półfinału Eurowizji 2022, w którym wystąpił Krystian Ochman! Widzów podczas koncertu zaskoczyła m.in. Konstrakta z Serbii, która najpierw w tekście wspomniała o włosach Meghan Markle, a następnie na scenie umyła ręce. Gorąco było również podczas występu reprezentanta San Marino - Achille. Skąpo ubrany wokalista ujeżdżał mechanicznego byka oraz pocałował się ze swoim gitarzystą.

Źródło: muzyka.interia.pl

Eurowizja 2022. Reprezentantka Serbii będzie śpiewać o... włosach Meghan Markle

12.05.2022 17:59

Ana Duric znana jako Konstrakta będzie reprezentować Serbię w czasie Eurowizji 2022. Wokalistka w Turynie wykona niecodzienny utwór, w którym padło nazwisko Meghan Markle. Tekst piosenki tak naprawdę nie dotyczy jednak żony księcia.

Źródło: plejada.pl

Z tego Meghan Markle tak łatwo się nie wytłumaczy. Szykuje się spory skandal z księżną w roli głównej. „Ofiary były chętne do rozmów”

11.05.2022 12:20


Meghan MarkleMeghan Markle nigdy nie była ulubienicą kolorowej prasy i dziennikarzy. Gdy tylko pojawiła się u boku Harry’ego wzięli ją oni na celownik. Teraz jeden z nich zapowiedział prawdziwą sensację.  Meghan Markle i książę Harry od ponad dwóch lat nie są już wysokimi rangą członkami rodziny królewskiej. Małżonkowie postanowili zrzec się swoich funkcji i zrezygnować z […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Meghan Markle nie spodziewała się, że ta informacja ujrzy światło dzienne! Szykuje się gigantyczny skandal!

11.05.2022 11:55


Meghan Markle (40 l.) odkąd dołączyła do rodziny królewskiej nie ma zbyt dobrej prasy. Mimo że na początku wszyscy dość entuzjastycznie powitali amerykańską aktorkę, to szybko stała się głównym celem krytyki na Wyspach. Zarzucano jej bowiem, że rozbiła rodzinę królewską i odseparowała Harry’ego od krewnych. Teraz dziennikarz śledczy Tom Bower zapowiada, że ma pewne "brudy" na Markle... Szykuje się kolejny skandal?

Źródło: www.pomponik.pl

Meghan Markle "deptała innych, by dostać się na szczyt". Wkrótce nowa biografia

10.05.2022 19:32


Tom Bower zapowiedział biografię Meghan Markle. Mówi, że rozmawiał z jej "ofiarami". - Dowiedziałem się rzeczy naprawdę niezwykłych.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Meghan Markle miała "deptać innych, aby dostać się na szczyt". Jej "ofiary" przerwały milczenie

10.05.2022 17:59

Tom Bower zapowiada mocną biografię na temat Meghan Markle. Autor w wywiadzie powiedział, że rozmawiał z jej "ofiarami" i "deptała innych, aby dostać się na szczyt".

Źródło: plejada.pl

Meghan Markle i książę Harry przylecą na jubileusz Elżbiety II. Nie pojawią się w prestiżowym miejscu

07.05.2022 8:53


Królowa Elżbieta II zaprosiła księcia Harry’ego i Meghan Markle na swój platynowy jubileusz. Para przyleci do Wielkiej Brytanii razem ze swoimi dziećmi. Wiadomo jednak, że nie dostąpią oni przywilejów zarezerwowanych dla reszty rodziny królewskiej.

Źródło: kobieta.interia.pl

Kólowa Elżbieta II oficjalnie ZBANOWAŁA Harry’ego i Meghan! Jest oświadczenie i dokładny powód decyzji. Media wytykają jej potężny błąd

06.05.2022 18:40


książę Harry, Meghan Markle i królowa Elżbieta IIMeghan i Harry wykluczeniu przez królową Elżbietę II z Trooping the Colour, a mimo to pojawią się na jubileuszu. Pojawiły się oświadczenia Pałacu i Sussexów. Królowa Elżbieta II w tym roku obchodzi wspaniały jubileusz. To już 70 lat odkąd włożyła koronę i panuje w Wielkiej Brytanii. Przygotowania do uroczystości idą pełną parą. Tymczasem monarchini wydała […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Syn Meghan i Harry'ego jest wyjątkowy. Archie to pierwsze takie dziecko w rodzinie królewskiej

06.05.2022 11:59

Archie Mountbatten-Windsor świętuje swoje 3. urodziny. Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego w przeciwieństwie do dzieci księżnej Kate i księcia Williama jest widywany zdecydowanie rzadziej. Nie tylko z tego powodu, że jego rodzice odłączyli się od rodziny królewskiej. Dlaczego Archie nie ma obowiązku reprezentowania monarchii w oficjalnych wystąpieniach?

Źródło: plejada.pl

reklama
player+