Wiadomości z tagiem Meghan Markle  RSS
Książę Harry w Londynie! Syn króla stawił się w sądzie z prawnikiem i ochroną. Na miejscu czekali paparazzi

06.06.2023 11:40


Książę Harry we wtorek o poranku pojawił się w Londynie. Syn króla Karola III stawił się w sądzie, gdzie walczy z wydawcą tabloidu. Na miejscu nie zabrakło paparazzi. Książę Harry i Meghan Markle ponad trzy lata temu podjęli decyzję o tym, aby zrezygnować ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Wydali oświadczenie a po ni m […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Meghan Markle podaruje córce prezent, który kupiła dla... siebie. Jest wart ponad 25 tys. zł

05.06.2023 23:59

Zanim Meghan Markle poznała księcia Harry'ego i została księżną Sussex, kupiła sobie prezent wart pięć tys. funtów. Planowała podarować go córce, której wtedy jeszcze nie miała i o której marzyła. Co dostanie księżniczka Lilibet, kiedy dorośnie?

Źródło: plejada.pl

Wielkie świętowanie w domu Meghan Markle i księcia Harry'ego. Tym razem nie musieli wybierać

04.06.2023 21:18


Meghan Markle (41 l.) i książę Harry (38 l.) mają dziś powody do świętowania. Przed dwoma laty na świat przyszło ich młodsze dziecko. Lilibet Diana po narodzinach otrzymała imiona, które w przeszłości nosiły słynne przedstawicielki brytyjskiej rodziny królewskiej. Choć rodzice starają się skrupulatnie ukrywać przed światem wszelkie informacje na temat swoich pociech, my i tak wiemy, co dzieje się w życiu dzieci Meghan Markle i księcia Harry’ego.

Źródło: www.pomponik.pl

Jej życie jest pełne sprzeczności. Lilibet Diana skończyła dwa lata

04.06.2023 11:59

Życie córki księcia Harry'ego i Meghan Markle jest pełne sprzeczności. I choć jej dziadek jest królem Wielkiej Brytanii, to dwuletnia Lilibet Diana wychowywana jest z dala od dworu. Nosi imię po sławnych przedstawicielkach monarchii, ale sama tytuł otrzymała całkiem niedawno. Co wiemy o rudowłosej dziewczynce? Wbrew pozorom całkiem sporo!

Źródło: plejada.pl

Sussexowie stracili sojuszniczkę. Inni royalsi nie byli zadowoleni z ich zażyłości!

04.06.2023 9:46


Po słynnym już odejściu z dworu książę Harry i Meghan Markle stali się chyba najmniej lubianymi arystokratami. Od małżonków odwrócili się nie tylko fani, ale i bliscy. Przez długi czas mogli liczyć jedynie na księżniczkę Eugenię, która była ich sojuszniczką. Jak donosi zagraniczna prasa, także i ta przyjaźń wisi na włosku!

Źródło: www.pomponik.pl

Meghan Markle zauważona bez obrączki. "To jasny sygnał dla księcia Harry'ego"

02.06.2023 20:08


Plotki o rzekomym kryzysie w związku Meghan Markle i księcia Harry'ego od dłuższego czasu elektryzują opinię publiczną. Ostatnio Amerykanka znów dolała oliwy do ognia, bowiem na gali Women of Vision Awards pojawiła się bez obrączki. Jeden z ekspertów twierdzi, że to "jasny sygnał dla jej męża".

Źródło: www.pomponik.pl

Meghan i Harry zostali nazwani "gwiazdami niskiej rangi". Ona wysyła desperackie SMSy, a on siedzi w domu

02.06.2023 18:29


Meghan Markle miała nadzieję zostać "brytyjską Beyonce", lecz plan runął szybciej niż zakładała. Dlatego kolejną opcją było odseparowanie się od brytyjskiej rodziny królewskiej i zostanie celebrytką w Stanach Zjednoczonych. Jak na razie realizacja tego marzenia również idzie jak po grudzie. No nie zgadniecie dlaczego...

Źródło: www.pomponik.pl

Meghan Markle ma już prezent urodzinowy dla córki. Niestandardowy wybór

01.06.2023 11:59

Wkrótce skończy dwa lata! W niedzielę 4 czerwca Lilibet Diana Mountbatten-Windsor, od niedawna znana jako księżniczka Lilibet, będzie świętować swoje urodziny. Niektóre szczegóły dotyczące jej przyjęcia urodzinowego zostały już ujawnione. Wiadomo, jaki prezent księżna Meghan przygotowała dla córki.

Źródło: plejada.pl

Meghan i Harry poszli po rozum do głowy? Pracują nad projektem Netflixa, ale… staną za kamerą

01.06.2023 11:07


Książę Harry i Meghan Markle pracują nad nowym projektem dla Netflixa. Podobno para ma się spełniać w pracy przy produkcji, co jest zdecydowanie nowym kierunkiem w ich karierze. Chcą skończyć z byciem na świeczniku? Wszystko na to wskazuje!

Źródło: www.pomponik.pl

Meghan Markle ma pomysł na biznes. Chce wrócić do tego, co robiła przed ślubem

31.05.2023 20:09


Meghan Markle parę lat temu, przed poznaniem swojego przyszłego męża, rozwijała się nie tylko jako aktorka, ale także jako... blogerka. Teraz okazuje się, że ma zamiar wrócić do tego zajęcia. Wygląda na to, że powrót do blogowania może jej przynieść spore pieniądze.

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami