player+
Wiadomości z tagiem Meghan Markle  RSS
Książę Harry i Meghan Markle przyłapani na manipulacji. "Byłem tam"

07.12.2022 17:59

Książę Harry i Meghan Markle nakręcili dokument dla Netfliksa, w którym przedstawiają swoją historię miłosną oraz opiszą relacje z pozostałymi członkami brytyjskiej rodziny królewskiej i lokalną prasą. Królewski korespondent zarzucił im rzekome manipulacje, jakich mieli dopuścić się podczas pracy nad filmem. "Byłem tam" — podkreślił Robert Jobson, opisując pewną sytuację z udziałem słynnej pary.

Źródło: plejada.pl

Meghan i Harry pojawili się na gali w Nowym Jorku. Sukienka księżnej przypomina kreację... Kate Middleton

07.12.2022 15:31


Meghan Markle (41 l.) i książę Harry (38 l.) wybrali się ostatnio do Nowego Jorku, by odebrać tam nagrodę fundacji imienia Roberta F. Kennedy’ego. Para została wyróżniona za swoje zaangażowanie w walkę z rasizmem. Szczególną uwagę przykuwał jednak strój aktorki, który przypominał nieco pewną kreację... Kate Middleton!

Źródło: www.pomponik.pl

Książę Harry i Meghan Markle zmusili rodzinę królewską do ostateczności. Zmiana polityki

07.12.2022 12:04


Książę Harry (38 l.) i Meghan Markle (41 l.) coraz skuteczniej wywierają presję na brytyjskiej rodzinie królewskiej. Zdaniem specjalistów już niebawem krewni zbuntowanego księcia Sussex będą musieli zrezygnować z dotychczasowej taktyki milczenia. "Royalsi" zostali przyparci do muru za sprawą pewnego dokumentu, który spędza im sen z powiek.

Źródło: www.pomponik.pl

Meghan Markle i książę Harry robią dobrą minę do złej gry. Przygotowują się na aferę?

07.12.2022 11:59

Meghan Markle i książę Harry od czasu, gdy w sieci ukazał się zwiastun dokumentu z ich udziałem, są narażeni na krytykę. Starają się nie pokazywać, że denerwują się przed światową premierą produkcji Netflixa. Małżonkowie pojawili się w środę na wydarzeniu, a uśmiechy nie schodziły z ich twarzy.

Źródło: plejada.pl

Rodzina królewska chce złamać swoją zasadę. Czekają na jedno

06.12.2022 23:59

Brytyjska rodzina królewska jest daleka od komentowania doniesień na swój temat. Wkrótce może się to zmienić, a to za sprawą dokumentu z udziałem księcia Harry'ego i Meghan Markle, który ponoć budzi niepokój wśród arystokratów. Tak przynajmniej twierdzą brytyjskie media.

Źródło: plejada.pl

Książę Harry i "zalana łzami" Meghan Markle w kolejnym zwiastunie filmu Netflixa. Oto co padło przed kamerami!

05.12.2022 17:59


Książę Harry (38 l.) i Meghan Markle (41 l.) opublikowali dziś drugi zwiastun swojego filmu dokumentalnego wyprodukowanego przez Netflixa. Materiał wywołał burzę w internecie i stał się zarzewiem kolejnego sporu pomiędzy Sussexami oraz rodziną królewską. W ostatnich sekundach klipu książę Harry wydał groźne ostrzeżenie.„Nikt nie zna całej prawdy – my znamy całą prawdę” – powiedział.

Źródło: www.pomponik.pl

Wyciekły ostre słowa księcia Harry'ego. "Muszą się czegoś nauczyć"

05.12.2022 17:59

Minęło ponad półtora roku od słynnego wywiadu księcia Harry'ego i Meghan Markle, a o tej parze znów jest głośno. Brytyjscy dziennikarze przytaczają mocne słowa księcia, które miały paść przed rozmową z Oprah Winfrey.

Źródło: plejada.pl

Harry i Meghan ujawnili kulisy życia w rodzinie królewskiej. Premiera głośnego filmu tuż przed świętami

05.12.2022 17:59

Książę Harry i Meghan Markle zrealizowali dokument, w którym — jak zapowiadają — opiszą swoje życie w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Długo nie było pewne, kiedy produkcja trafi do oferty Netfliksa. Platforma właśnie potwierdziła, kiedy odbędzie się premiera dokumentu "Harry & Meghan. A Netflix Global Event".

Źródło: plejada.pl

Książę Harry krył się z tym przez lata. Jest zdolny do niebywałych rzeczy

04.12.2022 14:35


Książę Harry (38 l.) i Meghan Markle (41 l.) odliczają już dni do premiery filmu dokumentalnego poświęconego ich związkowi. 8 grudnia na platformie Netflix będzie można obejrzeć dokument, który stał się zarzewiem jednego z licznych konfliktów w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Szykuje się istne trzęsienie ziemi. Tymczasem do sieci trafił zwiastun. Krótkie urywki filmu nie pozostawiają wątpliwości, że skończy się wielką aferą.

Źródło: www.pomponik.pl

Fani analizują zwiastun dokumentu o Harrym i Meghan. Dostrzegli, co przez lata ukrywał książę

03.12.2022 23:59

Dokument o księciu Harrym i Meghan Markle pojawi się na platformie Netflix już 8 grudnia. Wiele osób przewiduje prawdziwe trzęsienie ziemi, a udostępniony w sieci zwiastun jest analizowany pod wieloma kątami. Jedna rzecz szczególnie zainteresowała internautów.

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami