Wiadomości z tagiem Meghan Markle  RSS
Kate wysłała Meghan "sekretną wiadomość". Opanowała to do perfekcji

08.12.2023 23:59

Księżna Kate i król Karol III mieli dyskutować na temat potencjalnego koloru skóry pierwszego dziecka księcia Harry'ego i Meghan Markle. Po tym, jak holenderska wersja książki Omida Scobie'go ujawniła te szokujące informacje, media uważnie wypatrują subtelnych sygnałów ze strony członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Zdaniem jednej z redaktorek Kate wysłała Meghan "sekretną wiadomość".

Źródło: plejada.pl

Zaskakujące wieści na temat księcia Harry'ego. "Tęskni za światem, który zostawił"

08.12.2023 18:32


W brytyjskich mediach coraz częściej pojawiają się plotki na temat ewentualnego powrotu księcia Harry'ego i Meghan Markle do Wielkiej Brytanii. Czy skłócony z rodziną arystokrata rzeczywiście bierze pod uwagę przenosiny do Europy?

Źródło: www.pomponik.pl

Książę Harry znów idzie do sądu. Dla Meghan i dzieci jest gotów na wszystko

08.12.2023 14:12


Książę Harry (39 l.) postanowił wkroczyć na drogę prawną, żeby zapewnić bezpieczeństwo żonie, Meghan Markle i dzieciom podczas ich wizyt w Wielkiej Brytanii. Wciąż nie może pogodzić się z tym, że rodzina pozbawiła go królewskiej ochrony.

Źródło: www.pomponik.pl

Książę Harry boi się o Meghan. "Nie mogę narażać żony na niebezpieczeństwo"

08.12.2023 11:59

Książę Harry zrezygnował z reprezentowania monarchii, czego następstwem stało się zmniejszenie poziomu przysługującej mu ochrony opłacanej przez podatników. Walczy o uchylenie tej decyzji, bo — jak podkreślił w ostatnim oświadczeniu — obawia się o bezpieczeństwo swojej żony Meghan Markle i ich dzieci w Wielkiej Brytanii.

Źródło: plejada.pl

Sąsiedzi nie szanują Harry'ego i Meghan. Mają ich dość, bo plotki okazały się prawdą

06.12.2023 21:01


Książę Harry i Meghan Markle nie zbudowali wokół siebie silnej społeczności, która mogłaby pomóc im przed niepochlebnymi komentarzami ze strony mediów. Co więcej, ich sąsiedzi z Montecito też mają ich dość, a szczególnie wyniosłej księżnej. Teraz kiedy ukazała się książka "Endgame" na ich temat, niechęć sąsiadów narasta z dnia na dzień.

Źródło: www.pomponik.pl

Meghan Markle chce pogodzić się z Karolem III? Subtelny przekaz

06.12.2023 17:59

Meghan Markle została sfotografowana z symboliczną bransoletką na nadgarstku. To prezent od króla Karola III. Brytyjskie media sugerują, że w ten sposób żona księcia Harry'ego wyciąga do teścia "gałązkę oliwną".

Źródło: plejada.pl

Oficjalne wyjście Windsorów po skandalu z rasistowskimi uwagami. Jak się prezentowali?

06.12.2023 12:01

Brytyjska rodzina królewska przeżywa nieustannie wizerunkowe zawirowania. Powodem są m.in. kolejne rewelacje, ujawniane przez Meghan Markle oraz księcia Harry'ego. Windsorowie wydali w pałacu Buckingham coroczny bankiet dla pięciuset członków korpusu dyplomatycznego. To pierwsze ich oficjalne wystąpienie od czasu ukazania się skandalizującej książki Omida Scobiego. Jednym z punktów programu bankietu było zdjęcie najważniejszych członków rodziny.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

W Montecito nie lubią Harry'ego i Meghan. "Sąsiedzi są przerażeni ich okrucieństwem"

06.12.2023 11:59

Książę Harry i Meghan Markle coraz mniej popularni w Montecito. Przekonali się o tym właściciele lokalnych księgarni, więc podjęli zaskakującą decyzję o wstrzymaniu zamówień na książkę "Endgame" Omida Scobiego.

Źródło: plejada.pl

Ciemne chmury nad brytyjską rodziną królewską. A Meghan Markle radośnie się uśmiecha

05.12.2023 17:59

Meghan Markle została zauważona po raz pierwszy, odkąd w holenderskim wydaniu książki "Endgame" Omida Scobiego ujawniono tożsamość rasistów na brytyjskim dworze królewskim. Uśmiechnięta żona księcia Harry'ego pojawiła się w Santa Barbara.

Źródło: plejada.pl

Meghan Markle z zaskakującym gestem wobec Karola III. To jednak nie były plotki

05.12.2023 17:45


Choć konflikt pomiędzy księciem Harrym i Meghan Markle a członkami rodziny królewskiej zdaje się ciągnąć w nieskończoność, ostatnio coraz częściej plotkuje się na temat ewentualnego pojednania pomiędzy zwaśnionymi stronami. Niedawno Brytyjczycy zwrócili uwagę na niezwykłą stylizację Meghan Markle, którą odczytali jako ukryty sygnał wysłany do króla Karola III.

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami