Wiadomości z tagiem Meghan Markle  RSS
Meghan chciała zostać bizneswoman. "Czuje, że wszyscy ją niesprawiedliwie oceniają"

23.05.2024 17:59

Meghan Markle – dzięki marce lifestyle'owej American Riviera Orchard – nie tylko miała "podreperować domowy budżet", ale także naprawić wizerunek. Żona księcia Harry'ego nie była przygotowana na krytykę swojego nowego przedsięwzięcia biznesowego.

Źródło: plejada.pl

William pokazał się publicznie. Nie był sam. To Ona zastąpiła Kate. Meghan będzie wściekła

22.05.2024 11:08


Od czasu zdiagnozowania nowotworu księżna Kate unika publicznych wystąpień i obowiązków wynikających z bycia członkiem rodziny królewskiej. Publicznie pokazał się za to William i nie był sam. Towarzyszyła mu bliska przyjaciółka jego szwagierki Meghan Markle.

Źródło: www.pomponik.pl

Harry i Meghan nie pojawią się na ślubie przyjaciela. Wszytko przez Williama

20.05.2024 11:59

Książę Harry i Meghan Markle nie pojawią się na weselu ojca chrzestnego swojego syna. Choć parę i księcia Westminsteru łączą bliskie relacje, małżonkowie chcą "uniknąć napięć" z królewskimi krewnymi. Książę William otrzymał ważną funkcję podczas uroczystości.

Źródło: plejada.pl

Meghan i Harry — od miłości na oczach kamer do skandalu. To przez to stracili sympatię świata

19.05.2024 17:59

Książę Harry i Meghan Markle mieli szansę pozostać ulubieńcami mediów i fanów, jednak wiele wątpliwych decyzji negatywnie wpłynęło na ich wizerunek. Dziś wiele osób odwraca się od nich, uważając, że uzewnętrznianie problemów zza zamkniętych drzwi pałacu Buckingham, to cios poniżej pasa. Czy małżeństwu uda się odwrócić złą passę?

Źródło: plejada.pl

Książę Harry powtarza losy króla Edwarda VIII. Zerwał więzi z rodziną królewską przez Meghan Markle

19.05.2024 17:59

Książę Harry coraz częściej jest porównywany do króla Edwarda VIII, który zrzekł się korony i zerwał więzi z rodziną królewską ze względu na ukochaną Wallis Simpson. I choć sytuacja króla Edwarda i księcia Harry'ego była różna, to między ich sylwetkami rzeczywiście można dostrzec wiele podobieństw. Czy księżna Meghan Markle rzeczywiście działa destrukcyjnie na księcia Harry'ego?

Źródło: plejada.pl

"Narcystyczna socjopatka". Dlaczego świat znienawidził Meghan Markle?

19.05.2024 11:59

Gdy Meghan Markle wkroczyła do brytyjskiej rodziny królewskiej, podkreślano, że amerykańska aktorka jest nadzieją monarchii i szansą na jej "modernizację". Osiem lat później żona księcia Harry'ego jest najbardziej znienawidzoną kobietą w Wielkiej Brytanii. Chciała zostać "nową królową ludzkich serc", stała się "drugą Wallis Simpson".

Źródło: plejada.pl

Meghan Markle błyszczy w Nigerii. Włożyła drogą bransoletkę "chroniącą przed złym okiem"

17.05.2024 11:59

Meghan Markle i książę Harry wybrali się z wizytą do Nigerii na zaproszenie szefa sztabu obrony tego kraju, generała Christophera Musy. W czwartek spotkali się z przedstawicielami organizacji humanitarnej. Meghan Markle wybrała tego dnia prostą stylizację, uzupełniła ją jednak dodatkami wartymi fortunę, w tym bransoletką "chroniącą przed złym okiem".

Źródło: plejada.pl

Fundacja Harry'ego i Meghan znów działa. "Należne płatności zostały dokonane"

15.05.2024 11:59

Książę Harry i Meghan Markle mogą odetchnąć z ulgą. Ich fundacja charytatywna Archewell wznowiła działalność po tym, jak otrzymała ostrzeżenie od Roba Bonty, prokuratora generalnego Kalifornii.

Źródło: plejada.pl

Książę Harry i Meghan Markle otrzymali list z prokuratury. Para przerywa milczenie

14.05.2024 15:45

Fundacja charytatywna Archewell, założona przez księcia Harry'ego i Meghan Markle, znalazła się pod ostrzałem. Prokurator generalny stanu Kalifornia nałożył na nią zakaz działalności finansowej, określając ją mianem "przestępczej". Sussexowie po powrocie z Nigerii wydali oficjalne oświadczenie.

Źródło: www.rmf.fm

Sensacyjne doniesienia o fundacji Meghan i Harry'ego. "Działalność przestępcza"

14.05.2024 11:59

Fundacja Meghan Markle i księcia Harry'ego, Archewell, otrzymała ostrzeżenie od najważniejszego prawnika w Kalifornii. Prokurator generalny Rob Bonta nie zostawił suchej nitki na ich działalności charytatywnej. Czy to koniec ich dobroczynnych działań?

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami