Wiadomości z tagiem Meghan Markle  RSS
Meghan Markle i książę Harry przebiorą swoje dzieci na Halloween?

27.10.2021 14:45


W Stanach Zjednoczonych Halloween to wyjątkowy dzień. Ten jeden raz w roku zarówno dorośli, jak i dzieci zakładają przerażające lub zabawne kostiumy, ozdabiają wspólnie domy i świętują. Nie jest wykluczone, że w tym roku również Meghan Markle i książę Harry, którzy na początku ubiegłego roku opuścili brytyjską rodzinę królewską, postanowią przebrać się na Halloween. Ponoć już kiedyś przygotowali kostium dla małego Archiego. Czy tak będzie i tym razem?

Źródło: kobieta.interia.pl

Książę Harry jest już wyczerpany! Wstrząsające doniesienia z USA o mężu Meghan Markle!

27.10.2021 11:14


Książę Harry (37 l.) jest w kiepskim stanie. Zagraniczne tabloidy donoszą, że mąż Meghan Markle jest strasznie zmęczony i uważa swoje życie za koszmar. Co tam się dzieje?!

Źródło: www.pomponik.pl

Książę Harry i Meghan przygotowali dla Archiego oryginalny kostium na Halloween. Lilibet też się takiego doczeka?

26.10.2021 22:40


Meghan Markle, książę Harry i ArchieKsiążę Harry i Meghan Markle z okazji Halloween przygotowali dla Archiego uroczy kostium, o czym informują zagraniczne media. Czy Lilibet także się takiego doczeka? Książę Harry i Meghan Markle w 2018 roku stanęli na ślubnym kobiercu, czego świadkami było mnóstwo osób. Ceremonię transmitowały bowiem największe stacje telewizyjne na całym świecie. Analizowano kreacje panny młodej, menu, […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Meghan Markle i książę Harry już postanowili! Archie nie otrzyma tytułu

25.10.2021 11:30


Meghan Markle (40 l.) i książę Harry (37 l.) starają się być jak najlepszymi rodzicami. Najważniejsze dla nich jest dobro ich dzieci, dlatego podjęli decyzję związaną z nieprzyznaniem Archiemu jednego z tytułów.  

Źródło: www.pomponik.pl

Kulisy relacji Meghan Markle i księżnej Kate. "Była skupiona na sobie"

24.10.2021 11:59

Meghan Markle i księżna Kate nie złapały dobrego kontaktu, podczas gdy obie pełniły obowiązki członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Andrew Morton, autor biografii na temat żony księcia Harry'ego, zdradził, co jeszcze stanęło im na przeszkodzie, oprócz konfliktu braci.

Źródło: plejada.pl

Brat Meghan Markle w "Big Brother VIP" ostrzega Harry'ego: zrujnuje ci życie

22.10.2021 23:59

Thomas Markle Jr., przyrodni brat Meghan Markle zamierza ujawnić szokujące informacje związane z latami młodości księżnej Sussex. Chce to zrobić w nowym wydaniu australijskiego "Big Brother VIP", w którym weźmie udział. W zwiastunie programu nazwał Meghan Markle "płytką" i stwierdził, że wykorzystała swego pierwszego męża.

Źródło: plejada.pl

Meghan Markle walczy o płatne urlopy rodzicielskie. W liście otwartym do Kongresu USA

21.10.2021 17:59

Meghan Markle wezwała Kongres USA do ustanowienia płatnych urlopów rodzicielskich. Przy okazji podzieliła się macierzyńskimi doświadczeniami po narodzinach drugiego dziecka.

Źródło: plejada.pl

Meghan Markle angażuje się w politykę!? Jako matka, apeluje do Kongresu USA

21.10.2021 15:15


Meghan Markle zaapelowała do Kongresu Stanów Zjednoczonych, w sprawie przyznania płatnych urlopów rodzicielskich. Według amerykańskiej aktorki płatny urlop po urodzeniu dziecka powinien należeć każdemu rodzicowi i nie być uzależniony od pracodawcy, ani miejsca zamieszkania.

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami