Wiadomości z tagiem Meghan Markle  RSS
Grożono im atakiem terrorystycznym. Mimo to Kate i William wylądowali w Pakistanie

14.10.2019 23:59

Kate Middleton i książę William wybrali się w oficjalną podróż do Pakistanu. Niespełna dwa tygodnia po powrocie Meghan Markle i księcia Harry'ego z RPA, księżna Cambridge i jej mąż udali się w kolejny "royal tour". To pierwszy raz od ponad dekady, kiedy członkowie rodziny królewskiej pojawili się na terenie tego kraju, mimo zagrożenia atakiem terrorystycznym.

Źródło: plejada.pl

Meghan pozwała media za publikację prywatnego listu do ojca. O czym jeszcze mówiła zagraniczna prasa?

13.10.2019 17:59

Meghan Markle wypowiedziała wojnę brytyjskiej prasie. Księżna Sussex pozwała "Mail on Sunday", który kilka miesięcy temu opublikował treść jej prywatnego listu do ojca. Thomas Markle skomentował sprawę. "Muszę się bronić" - zapowiedział zdesperowany mężczyzna. To nie jedyne kontrowersje z królewskiego dworu i zagranicznego show-biznesu. Co działo się w minionym tygodniu?

Źródło: plejada.pl

Nie tylko bratanek Meghan. Wuj Kate też został aresztowany. Pobił żonę do nieprzytomności i zbiegł z miejsca zdarzenia

13.10.2019 11:59

Meghan Markle nie ma powodów do zadowolenia. Jej bratanek, a wcześniej przyrodni brat zostali aresztowani za posiadanie narkotyków i napad z bronią w ręku. Okazuje się, że rodzina Kate Middleton również ma kilka mrocznych sekretów. Wuj księżnej Cambridge dotkliwie pobił żonę. Gdy ta straciła nieprzytomność, uciekł z miejsca zdarzenia.

Źródło: plejada.pl

Wstrząsające sceny w rodzinie Meghan Markle! Trudno uwierzyć!

13.10.2019 5:30


Wizerunek w rodzinie królewskiej stanowi jedną z najważniejszych rzeczy. To właśnie dlatego księżna Meghan Markle (38 l.) postanowiła jakiś czas temu zatrudnić osoby, które pomogą jej stworzyć dobry i ciepły image. Niestety plany księżnej Sussexu krzyżuje jej rodzina…

Źródło: www.pomponik.pl

Archie ma zeza? Syna Meghan Markle i księcia Harry'ego może czekać leczenie

12.10.2019 11:59

Archie Harrison Mountbatten-Windsor skradł serca całego świata podczas afrykańskiej podróży, na którą zabrali go rodzice. To właśnie wtedy mogliśmy bliżej przyjrzeć się synowi Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oprócz zachwytów nad pięciomiesięcznym chłopcem, w sieci pojawiły się niepokojące głosy, że Archie najprawdopodobniej cierpi na wrodzoną chorobę.

Źródło: plejada.pl

Ciasna kuchnia, stare drzwi: tak mieszkają Meghan i Harry. Wnętrza nie przypominają luksusów

12.10.2019 11:59

Książę Harry zaprosił kamery do Frogmore Cottage, gdzie mieszka wraz z Meghan Markle i pięciomiesięcznym Archim. Chroniący prywatność syn księżnej Diany zrobił wyjątek i pokazał swoje mieszkanie w szczytnym celu. Wnętrza zaskoczyły internautów. "Przecież to stara chatka" - dziwią się.

Źródło: plejada.pl

Książę Harry sprzeciwił się Elżbiecie II. Wszystko, by bronić Meghan Markle

10.10.2019 23:59

Książę Harry niedawno wydał oświadczenie do mediów, które od ponad dwóch lat szkalują Meghan Markle. "Straciłem matkę i teraz patrzę, jak moja żona pada ofiarą tych samych, potężnych sił" - ubolewał. Okazuje się, że Pałac Buckingham nie wyraził zgody na publikację pisma. "Harry zrobił to na przekór królowej" - informuje królewski ekspert. Książę po raz kolejny zignorował Elżbietę II.

Źródło: plejada.pl

Meghan Markle i książę Harry zrobią wszystko dla syna! Wyjazd był zorganizowany pod niego!

10.10.2019 18:00


Nie jest tajemnicą, że mały Archie (5 m.) jest oczkiem w głowie rodziców - Meghan Markle (38 l.) i księcia Harry'ego (35 l.). Podróż do Afryki planowali tak, by dziecku nie zabrakło niczego.

Źródło: www.pomponik.pl

Meghan Markle i książę Harry planują przeprowadzkę do Kanady? Niepokojące wieści z Wielkiej Brytanii

10.10.2019 17:59

Meghan Markle i książę Harry ostatnio mają sporo na głowie. Po powrocie z oficjalnej wizyty w Afryce Sussexowie wytoczyli proces brytyjskim tabloidom. Wbrew pozorom nie zostało to najlepiej odebrane. Teraz z kolei media obiegła informacja o ich przeprowadzce.

Źródło: plejada.pl

Syn Meghan i Harry'ego już ma potrzeby i wymagania. Ostatnią wyprawę dostosowano pod Archiego

10.10.2019 13:46

Meghan Markle i książę Harry starają się zapewnić swojemu synowi Archiemu jak najlepsze warunki życia. Brytyjskie media rozpisują się nawet o jego...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

reklama
Kontakt z nami