Wiadomości z tagiem Mecz  RSS
Talia osy, długie nogi… Joanna Opozda kusi na nowym zdjęciu. Reaguje Marcin Hakiel. To dopiero mecz!

15.05.2022 22:00


Marcin Hakiel reaguje na zdjęcie Joanny OpozdyJoanna Opozda pokazała się w cudnej stylizacji. To, że wyglądała jak milion dolarów, to mało powiedziane. Obojętnie wobec jej urody nie przeszedł Marcin Hakiel. Joanna Opozda w ostatnim czasie zmaga się z wieloma zawirowaniami w swoim życiu. Latem ubiegłego roku poślubiła Antka Królikowskiego. Wkrótce potem ogłosili, że aktorka jest w ciąży. Ich syn, Vincent, przyszedł na […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Pierwszy raz od lat nie wstydzę się za Polskę na Eurowizji. Ostatnio tak miałem z Ich Troje

14.05.2022 7:12

Polska dostała się do finału Eurowizji pierwszy raz od... 5 lat. Emocje towarzyszące tegorocznemu konkursowi przypominają oglądanie meczów piłkarzy. Awans cieszy podwójnie, bo Krystian Ochman nie wywołuje żenady lub zdziwienia, że jakim cudem on się tam dostał. Jest wręcz przeciwnie: przyjemnie jest chłopaka posłuchać, a jeszcze bardziej mu kibicować. Do booooju Poooolsko-o!

Źródło: natemat.pl

Finał Ligi Europy UEFA

13.05.2022 8:29

Liga Europy UEFAFinał Ligi Europy UEFA. W tegorocznym finale Ligi Europy zmierzą się niemiecki Eintracht Frankfurt ze szkocką drużyną Glasgow Rangers. W meczu półfinałowym piłkarze z Niemiec wyeliminowali po dwóch wygranych angielski West Ham United. Zwyciężając na wyjeździe 1:2 po golach Ansgara Knauffa i Daichi Kamada, dla West Hamu jak się później okazało honorową bramkę strzelił Michail […]

Tagi: Mecz
Źródło: bezpiecznapodroz.org

Książę Harry podciągnął koszulkę w czasie meczu. Paparazzi tylko na to czekali

11.05.2022 12:04


Przyzwyczajonemu do angielskiej pogody Harry'emu słoneczna Kalifornia daje się we znaki. W trakcie meczu polo ktoś smarował mu plecy kremem z filtrem, a czujni paparazzi uchwycili moment zmiany koszulki.

Tagi: Mecz
Źródło: gwiazdy.wp.pl

Całuśna Anna Lewandowska świętuje z córkami zwycięstwo Roberta. „Dumna jak zawsze”

09.05.2022 16:26


Anna Lewandowska (33 l.) dzielnie wspierała męża podczas meczu Bayernu ze Stuttgartem i dzięki temu mogła dzielić z Lewandowskim odniesiony prze jego drużynę sukces. Małżonkowie postanowili uczcić szczęśliwe chwile pamiątkowymi zdjęciami, na których nie zabrakło Klary i Laury. Na jednej z fotografii widać nawet twarz dziecka.

Źródło: www.pomponik.pl

Harry siłuje się z koszulką na boisku. Tak wygląda nagi tors księcia

09.05.2022 16:01


Przyzwyczajonemu do angielskiej pogody Harry'emu słoneczna Kalifornia daje się we znaki. W trakcie meczu polo ktoś smarował mu plecy kremem z filtrem, a czujni paparazzi uchwycili moment zmiany koszulki.

Tagi: Mecz
Źródło: gwiazdy.wp.pl

Stępień zbiera środki na chorego syna, a Rzeźniczak...?! Internauci mu nie darowali

04.05.2022 20:06


Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka jest ciężko chory. Modelka relacjonuje postępy w leczeniu i informuje o stanie zdrowia Oliwiera. Internauci zarzucają piłkarzowi, że nie angażuje się w pomoc i że powinien teraz czuwać przy swoim dziecku, zamiast oglądać mecze na stadionie. Pod nowym postem wybuchła burza!

Tagi: Mecz
Źródło: www.pomponik.pl

FIFA i UEFA zawieszają Rosję

04.05.2022 13:50

FIFA i UEFA zawieszają RosjęFIFA i UEFA zawieszają Rosję, a dokładnie reprezentację tego kraju w swoich rozgrywkach. Z początku FIFA i UEFA sceptycznie podchodziły do pomysłu zawieszenia reprezentacji Rosji z rozgrywek pod ich egidą. Rosja swoje mecze miała rozgrywać pod nazwą reprezentacja rosyjskiej federacji (RFU), bez flagi i odgrywania hymnu państwowego przed meczem. A także swoje domowe mecze rozgrywać […]

Tagi: Mecz
Źródło: bezpiecznapodroz.org

reklama
Kontakt z nami