Wiadomości z tagiem Marzena Rogalska  RSS
Ane Piżl dołączyła do "Miasta Kobiet". Kim jest nowa prowadząca?

22.09.2022 18:02

“Miasto kobiet” to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej oglądanych programów w stacji TVN Style. 2 października wraca na antenę z trzecim, premierowym sezonem. Do grona prowadzących - Marzeny Rogalskiej i Aleksandry Kwaśniewskiej dołączy Ane Piżl.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Marzena Rogalska sama zrezygnowała z pracy w TVP. Jak teraz zarabia?

11.09.2022 6:00


Marzena Rogalska (52 l.) to zapracowana kobieta. Pisze powieści, gra w filmach, prowadzi audycje radiowe. Największą popularność zdobyła jednak jako prezenterka telewizyjna. Czy bycie znaną i lubianą przekłada się na sukces finansowy?

Źródło: www.pomponik.pl

Łzy na ramówce TVN. Marzena Rogalska nie potrafiła ukryć emocji. Po jej słowach nastała cisza

26.08.2022 5:00


Marzena RogalskaMarzena Rogalska na jesiennej ramówce TVN zdobyła się na słowa, które nie tylko ją doprowadziły do łez. Gwiazda wspomniała przyjaciela, z którym jeszcze niedawno nagrywała Miasto kobiet. Śmierć Piotra Balickiego wstrząsnęła światem mediów. Konferansjer przegrał walkę z czerniakiem, który został u niego zdiagnozowany zaledwie kilka miesięcy temu. Zmarł 19 sierpnia, mając zaledwie 38 lat. Z […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Marzena Rogalska popłakała się na ramówce TVN. Wspomniała o zmarłym Piotrze Balickim

25.08.2022 17:59

Marzena Rogalska popłakała się na konferencji ramówkowej TVN. Zapowiadając nowy sezon programu "Miasto kobiet", wspomniała o zmarłym kilka dni temu Piotrze Balickim, animatorze publiczności, którego gościła w poprzedniej edycji talk-show. Ze łzami w oczach podziękowała także Marcinowi Prokopowi za to, jak tuż przed śmiercią 38-latką oddał mu hołd podczas festiwalu w Sopocie.

Źródło: plejada.pl

Snoop Dogg pokazał nagranie z krzyczącą z bólu Marzeną Rogalską. Prezenterka protestuje

16.08.2022 17:59

Snoop Dogg odkopał w czeluściach internatu i udostępnił na swoim profilu nagranie, na którym to widać, jak Marzena Rogalska przebiła sobie dłoń. Do fatalnego zajścia doszło podczas jednego z wydań "Pytania na śniadanie". Prezenterka zareagowała na zachowanie amerykańskiego rapera.

Źródło: plejada.pl

Amerykański raper udostępnił "sztuczkę z gwoździem". Rogalska gani: "TO NIE JEST ZABAWNE"

16.08.2022 11:47


Amerykański raper Snoop Dogg kilka dni temu udostępnił filmik z "Pytania na śniadanie", w którym to Marzena Rogalska poddała się nieudanej sztuczce magika, Pana Ząbka. Prezenterka przebiła wówczas rękę. Film ten już jest kultowy i od 2016 roku zdobył ponad 3 miliony wyświetleń na YouTube.

Źródło: www.pomponik.pl

Tłum gwiazd na urodzinach znanej projektantki. Nie obyło się bez drobnej wpadki...

20.06.2022 23:59

Joanna Jabłczyńska, Ewa Wachowicz i Marzena Rogalska wybrały się na urodziny zaprzyjaźnionej projektantki mody Violi Piekut, czym pochwaliły się na Instagramie. Nie była jedynymi gwiazdami, które przyjęły zaproszenie, bowiem na przyjęciu bawiło się jeszcze kilka znanych pań. Gospodyni wieczoru wyprawiła wielką ucztę, choć nie obyło się bez małej wpadki. Zobacz zdjęcia!

Źródło: plejada.pl

Zmiany w "Mieście kobiet". Jedna z prowadzących odchodzi z programu

13.05.2022 23:59

We wrześniu 2021 r. na antenę TVN Style powrócił program "Miasto kobiet". Prowadzącymi zostały Marzena Rogalska, Olga Legosz i Aleksandra Kwaśniewska. Teraz przyszedł czas na zmiany. Jedna z pań postanowiła odejść, a na jej miejscu zobaczymy nową osobę.

Źródło: plejada.pl

Marcin Bosak opowiedział o chorobie: miałem ochotę zniknąć

02.05.2022 11:59

Marcin Bosak był gościem programu "Miasto kobiet". W rozmowie z Marzeną Rogalską opowiedział o chorobie, z którą stoczył walkę. Wyznał również, co dawało mu motywację w trudnych chwilach.

Źródło: plejada.pl

Córka Otylii Jędrzejczak skończyła pięć lat. Cała mama!

12.04.2022 17:59

Otylia Jędrzejczak miała ważny powód do świętowania. Jej córka skończyła pięć lat. Dumna mama opublikowała na Instagramie zdjęcie małej Marceliny oraz złożyła jej piękne życzenia. Wśród komentujących wpis znalazła się m.in. Marzena Rogalska.

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami