player+
Wiadomości z tagiem Martyna Wojciechowska  RSS
Nie tylko Martyna Wojciechowska. Te polskie gwiazdy również adoptowały dzieci [FOTO]

21.09.2023 12:02

Polskie gwiazdy, które zdecydowały się na adopcję, rzadziej poruszają ten temat publicznie w porównaniu do zagranicznych celebrytów. Jednak również są otwarci na ten ważny krok. Niektórzy decydują się na adopcję ze względu na trudności związane z biologicznym rodzicielstwem, a inni po prostu pragną zaopiekować się dziećmi pokrzywdzonymi przez los. Zobaczcie, które polskie gwiazdy adoptowały dzieci!

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Doda wystartuje w wyborach prezydenckich? Martyna Wojciechowska zdradza, czy oddałaby na nią głos

19.09.2023 14:38


Doda, Martyna Wojciechowska fot. AKPADoda planuje zostać prezydentką. Wokalistka nie zaprzecza, że chciałaby spróbować swoich sił w polityce. Co myśli o tym Martyna Wojciechowska?  Doda nie przestaje zaskakiwać. W jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że odnalazłaby się w roli rządzącej krajem. Redakcja Świata Gwiazd zapytała Martynę Wojciechowską o jej stanowisko w tej sprawie.  Doda spróbuje swoich sił w polityce? […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Martyna Wojciechowska pokazała adoptowaną córkę. Kabula szykuje się na zmiany! "Dumna mama"

18.09.2023 16:50

Martyna Wojciechowska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia, na których znalazła się jej adoptowana córka - Kabula. Dziennikarka w opisie podzieliła się z internautami radosną nowiną. W życiu jej przybranej pociechy wkrótce nastąpią ważne zmiany!

Źródło: www.rmf.fm

Martyna Wojciechowska ryzykowała, jadąc do Ukrainy. "Nie ma nocy bez nalotów"

17.09.2023 11:59

Martyna Wojciechowska zrealizowała jeden z odcinków nowej serii swojego programu "Kobieta na krańcu świata" w Ukrainie, gdzie od ponad półtora roku trwa wojna. W rozmowie z Plejadą opowiedziała o tym, kim są bohaterki, a także zdradziła, czy obawiała się o swoje życie, będąc w Kijowie.

Źródło: plejada.pl

Wojciechowska straciła ojca swojej ukochanej córki. Nie sposób uwierzyć do czego przyznała się po latach

16.09.2023 13:39


Martyna Wojciechowska od lat samotnie wychowuje córkę. Po śmierci ukochanego partnera podjęła ważne życiowe decyzje w trosce o przyszłość swojej pociechy. Teraz może poszczycić się cudowną relacją z 15-letnią Marysią, ale nie wszystko po drodze poszło tak, jak zakładała. Po latach wyznała, że nie dotrzymała słowa nawet samej sobie.

Źródło: www.pomponik.pl

Wojciechowska ostro o alimentach Królikowskiego. Kolejny mocny cios w aktora

15.09.2023 20:41


Temat odpowiedzialności za wychowywanie dzieci i płacenia alimentów powraca na naszych łamach nader często. Sprawa Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego jest świetnym przykładem. Głos w ich sprawie zabrała nawet Martyna Wojciechowska.

Źródło: www.pomponik.pl

Martyna Wojciechowska o Joannie Opoździe, alimentach i o tym, że nic nie ginie w internecie [WIDEO]

15.09.2023 18:20


Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska wypowiedziała się w sprawie, którą żyje polski show-biznes. Okazuje się, że nie wszyscy celebryci chcą utrzymywać swoje dzieci. Co podróżniczka miała na ten temat do powiedzenia i co sądzi o „publicznym praniu brudów”?Martyna Wojciechowska to znana podróżniczka i dziennikarka. Gwiazda podczas licznych spotkań z kobietami na całym świecie poznała ich trudny los. Co […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Martyna Wojciechowska wyznała, że uciekła z domu. Ile miała wtedy lat?

15.09.2023 18:01

Martyna Wojciechowska zdobyła się na szczere wyznanie. Okazuje się, że dziennikarka i podróżniczka uciekła z domu, gdy była dzieckiem. Ile miała wtedy lat?

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

reklama
Kontakt z nami