player+
Wiadomości z tagiem Martyna Wojciechowska  RSS
Gwiazdy przed studiem „DDTVN”: Martyna Wojciechowska, Adrianna Biedrzyńska, Mateusz Ziółko, Magda Femme…

14.05.2022 12:40


Gwiazdy DDTVNTłum gwiazd pojawił się w sobotnie przedpołudnie przed studiem Dzień Dobry TVN. Paparazzi natychmiast ruszyli z aparatami. Kto odwiedził śniadaniówkę? Dzień Dobry TVN to program, który zadebiutował na antenie wiele lat temu. Śniadaniówka od samego początku przyciąga przed telewizory sporą liczbę widzów. Wiele osób nie wyobraża już sobie, aby inaczej rozpocząć dzień, niż od kubka […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Celebryci i influencerzy a tematy ważne społecznie. Na czele Martyna Wojciechowska, na końcu Radosław Majdan

10.05.2022 20:45

Dom mediowy MediaCom (GroupM) w corocznym badaniu Influence Power Index zapytał Polaków o ocenę celebrytów i popularnych twórców internetowych pod kątem poziomu zaangażowania w tematy istotne społecznie. Wyraźnie pozytywnie wyróżniła się w nim Martyna Wojciechowska, której aktywność na obu polach zauważyło niemal dwie trzecie pytanych. Na końcu rankingu znaleźli się z kolei m.in. Maciej Maleńczuk czy Radosław Majdan, którzy w powyższych dwóch parametrach uzyskali nie więcej niż kilkanaście procent wskazań.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

To dlatego Kossakowski odszedł od Wojciechowskiej? Nowe informacje na temat rozstania pary

09.05.2022 18:40


Martyna Wojciechowska i Przemek KossakowskiPrzemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska rozstali się po trzech miesiącach od ślubu. Nowe informacje o przyczynach rozpadu związku. Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska przez kilka lat byli jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Zakochanych połączyła wspólna pasja do podróży. Na początku trzymali się z dala od blasku fleszy, jednak z czasem zaczęli pojawiać się […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Kossakowski odszedł, bo się zakochał? Gazeta publikuje wyniki śledztwa

09.05.2022 13:40


Odejście Przemysława Kossakowskiego od Martyny Wojciechowskiej zaledwie po 3 miesiącach od ślubu, było szokiem. Potem nadeszła decyzja o rzuceniu telewizji i budowie domu. Tygodnik zastanawia się: "Czy na to wszystko zdobył się z miłości do kobiety, którą poznał na planie?".

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Martyna Wojciechowska przyjaźni się z byłą teściową. „Jest dla niej jak córka”

03.05.2022 18:02


Mama Przemysława Kossakowskiego (50 l.), podobnie jak większość Polaków, ciągle nie może zrozumieć, co w niego wstąpiło, że postanowił spektakularnie zrujnować sobie życie. Po jego rozwodzie z Martyną Wojciechowską (47 l.), zrobiła wszystko, by zatrzymać ją i jej córkę Marysię w swoim życiu.

Źródło: www.pomponik.pl

Tak była teściowa traktuje Martynę Wojciechowską po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim. Jak reaguje na telefony od gwiazdy?

03.05.2022 12:20


Martyna Wojciechowska, Przemek KossakowskiMartyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się zaledwie trzy miesiące po ślubie. Teraz wyszło na jaw, jak była teściowa traktuje podróżniczkę i jej córkę. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Na samym początku trzymali się z dala od blasku fleszy, lecz z czasem zaczęli pojawiać się na salonach, a […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Martyna Wojciechowska: "[...] mam tak trudny weekend za sobą". Udostępniła wyjątkowe wideo

25.04.2022 19:00

Na profilu w mediach społecznościowych dziennikarki pojawiło się nagranie, które zdecydowanie potrafi poprawić humor! Krótki filmik w doborowym towarzystwie podbija sieć i serca obserwatorów podróżniczki. Fani zgodnie przyznają: "Jakie pocieszne!". Wideo poniżej.

Źródło: www.rmf.fm

Rodzice Wojciechowskiej twardo po stronie córki. Ich opinia o Kossakowskim wskazuje na przyczynę rozstania

23.04.2022 10:00


Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska, rodzice WojciechowskiejNie tylko Martyna Wojciechowska cierpiała po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim. Również jej rodzice bardzo to przeżyli. Tabloid ujawnił nowe informacje. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski byli jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Zakochanych połączyła pasja do podróży i wielka miłość. Na początku dystansowali się od fleszy, jednak z czasem zaczęli się pojawiać na salonach. Tym większą niespodzianką była dla […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Martyna Wojciechowska mocno przeżyła rozstanie z mężem. Wspierali ją rodzice

22.04.2022 14:17


Gdy Wojciechowska poinformowała fanów, że jej mąż nagle postanowił od niej odejść, wszyscy byli zaskoczeni. Sytuację mocno wpłynęła nie tylko na dziennikarkę, lecz także na jej rodziców.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

reklama
player+
Kontakt z nami