Wiadomości z tagiem Martyna Wojciechowska  RSS
Martyna Wojciechowska pokazała rodziców. Już wiemy, po kim jest taka piękna

13.10.2019 22:44


Martyna Wojciechowska pokazała rodziców, którzy właśnie świętują 50. rocznicę ślubu. Internauci nie mają wątpliwości, do kogo podobna jest podróżniczka. To wykapana mama. Martyna Wojciechowska pierwszą swoją dużą okładkę zaliczyła w 1997 roku. Wówczas pojawiła się na czołówce magazynu Zwierciadło, który sprzedał się w imponującym nakładzie. Już wtedy wiadomo było, że narodziła się gwiazda, której droga […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Martyna Wojciechowska u "królowej soli" w Senegalu. Zobacz fragment!

12.10.2019 3:56

Tym razem Martyna Wojciechowska zawitała do Senegalu. W 6. odcinku 11. sezonu "Kobiety na krańcu świata" poznamy "królową soli", czyli pierwszą kobietę pracującą przy wydobyciu soli.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Ania Lewandowska zaskoczyła wszystkich! Wspiera ją tłum gwiazd!

08.10.2019 9:34


Anna Lewandowska (31 l.) właśnie dołączyła do szerokiego grona gwiazd produkujących własne kosmetyki. W Warszawie odbyła się już prezentacja nowej firmy Anki, na której przyszły same przyjaciółki trenerki ze świata show-biznesu. Tego dnia Lewandowską wspierały, m.in.: Zofia Zborowska, Paulina Krupińska, Maja Bohosiewicz czy też... Martyna Wojciechowska. Wyglądem na ten wyjątkowy dla niej wieczór zaskoczyła sama Anna, która wybrała czarną stylizację, składającą się ze spodni, marynarki, czarnej bluzki i... spódniczki.

Gwiazdy na imprezie u Anny Lewandowskiej: Martyna Wojciechowska, Paulina Krupińska, Maja Bohosiewicz

07.10.2019 20:58


Anna Lewandowska realizuje kolejny projekt. Wkroczyła na obszar beauty i wypuściła na rynek serię kosmetyków o nazwie Phlov. Na imprezie promocyjnej pojawiły się gwiazdy: Martyna Wojciechowska, Maja Bohosiewicz, Zofia Ślotała. Anna Lewandowska zajmuje się wieloma projektami. Jej najnowszym dzieckiem są kosmetyki marki nazwanej Phlov. Na imprezie promującej nową linię pojawiły się gwiazdy. Anna Lewandowska […]

Pepenadores czyli najbiedniejsi z biednych - jak zarabiają na życie?

04.10.2019 8:44

W 5. odcinku 11. sezonu "Kobiety na krańcu świata" Martyna Wojciechowska w Meksyku spotka się z pepenadores, którzy zarabiają na życie zbierając i segregując śmieci.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Młoda Martyna Wojciechowska, pierwszy "Agent" i "Superniania". Oto kultowe programy TVN!

03.10.2019 10:42

Stacja TVN rozpoczęła nadawanie 3 października 1997 r. o godz. 19:00. Była pierwszym powiewem wielkiego świata, a programy przez nią emitowane były hitami. Przypomnijmy sobie niektóre z nich!

Źródło: www.telemagazyn.pl

reklama
Kontakt z nami