Wiadomości z tagiem Marta Manowska  RSS
Co za wieści tuż przed finałem „Rolnika". Uwaga skupiła się na Manowskiej i przystojnym brunecie

10.12.2023 15:09


Marta Manowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek w publicznej telewizji. Fani kojarzą ją zwłaszcza z programu „Rolnik szuka żony”. Chociaż na co dzień obserwuje, jak miłość rozkwita między zupełnie obcymi ludźmi, sama nie ma szczęścia w miłości. Jej niedawny związek z Robertem Bodziannym zakończył się nagle, lecz zdaje się, że gwiazda już zdążyła znaleźć idealnego partnera. Najnowsze zdjęcie podsyca plotki o romansie.

Źródło: www.pomponik.pl

Marta Manowska całowana przez towarzysza. Prywatne zdjęcie gwiazdy "Rolnik szuka żony" trafiło do sieci

10.12.2023 11:53

Marta Manowska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia oraz nagrania dokumentujące, jak spędzała czas wolny. Jedna z fotografii w szczególności zwraca uwagę. Widać na niej, jak towarzysz prowadzącej program: "Rolnik szuka żony" składa na jej głowie pocałunek.

Źródło: www.rmf.fm

Marta Manowska już nie jest singielką? Ten buziak zdradza wszystko

09.12.2023 23:59

Marta Manowska jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek Telewizji Polskiej. Choć sama w programie "Rolnik szuka żony" pomaga odnaleźć singlom miłość, to sama niewiele mówi o swoim życiu uczuciowym. W sieci pojawiły się doniesienia, że jej serce jest zajęte.

Źródło: plejada.pl

Marta Manowska jest trudna we współpracy? Prezenterka odniosła się do plotek

28.11.2023 12:01

Marta Manowska zyskała sympatię widzów i ogromną popularność dzięki roli prowadzącej program "Rolnik szuka żony". Tam emanuje ciepłem i taktownością. Ostatnio pojawiły się plotki, że jest trudna we współpracy. Gwiazda TVP postanowiła odnieść się do tych zarzutów.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Marta Manowska jest "trudna we współpracy"? Wprost odniosła się do zarzutów

27.11.2023 17:59

Marta Manowska cieszy się dużą sympatią widzów. Prowadząca program "Rolnik szuka żony" przed kamerami jest osobą bardzo ciepłą i taktowną. W mediach pojawiły się jednak plotki, które przeczą temu wizerunkowi. Gwiazda TVP zareagowała.

Źródło: plejada.pl

Pilne wieści o Manowskiej. Wcześniej nigdy tego nie robiła. To zapowiedź końca przygody z TVP?

25.11.2023 12:01


Marta Manowska od lat jest gwiazdą TVP. Uwielbiana prezenterka wcielała się w rolę prowadzącej w najpopularniejszych programach stacji, takich jak: "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości", czy "The Voice Senior". Duża część widzów nie wyobraża sobie, by ta nagle miała przestać pojawiać się w telewizji. Niestety, wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie nie zobaczymy jej w żadnym show, a żyć z czegoś trzeba!

Źródło: www.pomponik.pl

Marta Manowska pokazała się w cekinach. Fanki od razu skomentowały

04.11.2023 18:46


Marta ManowskaMarta Manowska opublikowała zdjęcie w błyszczącej kreacji i przepięknym makijażu. W komentarzach zawrzało.  Marta Manowska to znana polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Obecnie możemy ją oglądać w roli prowadzącej programy Rolnik szuka żony  i Sanatorium miłości. Wcześniej Manowska prowadziła także uwielbiane przez widzów TVP2 The Voice Senior  i Ośmiu wspaniałych w TVP1. Marta Manowska totalnie […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Marta Manowska z nową fryzurą. Prowadząca "Rolnik szuka żony" zdecydowała się na modną grzywkę

11.10.2023 19:03

Marta Manowska postanowiła, że tej jesieni postawi na metamorfozę! Na Instagramie znaleźć można zdjęcia ukazujące prowadzącą program "Rolnik szuka żony" z nową fryzurą. Wybrała modną w tym sezonie grzywkę!

Źródło: www.rmf.fm

W "Rolniku" połączyła już kilka par. A co z jej życiem rodzinnym? Wreszcie się przyznała

18.09.2023 15:32


Marta Manowska od blisko dekady łączy pary w randkowych programach TVP "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości". Dziennikarka i prezenterka sama marzy już o założeniu rodziny, jednak ciągle jest w rozjazdach. Czy znalazła już swoje miejsce na ziemi?

Źródło: www.pomponik.pl

Chciała być aktorką, ale sławę przyniósł jej "Rolnik". Marta Manowska zawojowała show-biznes

17.09.2023 11:59

Marta Manowska szturmem zawojowała polski show-biznes, gdy została prowadzącą programu "Rolnik szuka żony" dziewięć lat temu. Nie była jednak "dziewczyną znikąd", lecz dziennikarką, która przez lata pracowała na sukces. Widzowie TVP ją uwielbiają. Nie zaszkodziła jej zresztą nawet "afera z życiorysem", podczas której zauważono nieścisłości w jej biografii.

Źródło: plejada.pl

reklama
player+
Kontakt z nami