Wiadomości z tagiem Marta Manowska  RSS
TVP kontynuuje „Sanatorium miłości”. Ruszyły castingi do 5 sezonu

09.05.2022 20:52

Telewizja Polska rozpoczęła casting do piątego sezonu „Sanatorium miłości”. Cykl ponownie poprowadzi Marta Manowska - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Sanatorium miłości", odcinek 8. Norbi gościem specjalnym odcinka! Razem z Martą Manowską zaskoczyli kuracjuszy [STRESZCZENIE]

03.05.2022 21:56

W weekend majowy widzowie mogli zobaczyć aż dwa odcinki "Sanatorium miłości"! Co przyniósł 8. epizod, który pojawił się w TV we wtorek 3 maja? Tym razem Marta Manowska przedstawiła kuracjuszom gościa specjalnego: był to Norbi! Uczestnicy mogli także wznieść się w niebo, a także przeprowadzić kolejne rozmowy o uczuciach. Poniżej streszczenie nowego odcinka programu!

Źródło: www.rmf.fm

Niespodzianka dla widzów "Sanatorium miłości"! Kiedy nowy odcinek?

03.05.2022 9:46

Marta Manowska została "twarzą" kilku ważnych programów Telewizji Polskiej - to właśnie ona prowadzi takie produkcje, jak: "Rolnik szuka żony" czy "Sanatorium miłości". Z okazji majówki telewizyjny nadawca przygotował dla swoich widzów nie lada niespodziankę: nowy odcinek jednego ze wspomnianych hitów pojawi się bowiem w TV już... dziś wieczorem!

Źródło: www.rmf.fm

"Sanatorium miłości 4". Dramatyczne wyznanie Marioli. Zdradziła prawdę o emigracji

02.05.2022 8:50


Za nami połowa sezonu "Sanatorium miłości 4". Uczestnicy na rozmowach z Martą Manowską wyznają swoje najciemniejsze i najboleśniejsze sekrety z życia. Tym razem na rozmowie z prowadzącą była Mariola. Mieszkanka USA opowiedziała o swoim dramatycznym powodzie do wyjazdu. Obie kobiety nie mogły powstrzymać łez na wizji...

Źródło: www.pomponik.pl

Marta Manowska wyznaje miłość na Instagramie. W tle poważny dramat…

29.04.2022 18:00


Marta Manowska (38 l.) rzadko i niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Jest jednak osoba, dla której zrobiła wyjątek. Miała dobry powód. Jaki?

Źródło: www.pomponik.pl

"Sanatorium miłości 4". Roman we łzach: "muszę walczyć, bo jest dla kogo walczyć"

24.04.2022 20:52


Roman z "Sanatorium miłości 4" jest jednym z najbardziej lubianych uczestników. Wesoły, szarmancki, a to tego towarzyski i uczciwy. Według wielu internautek, Roman jest doskonałą partią na męża. 73-letni kuracjusz był już kiedyś żonaty, o czym opowiadał w rozmowie z Martą Manowską. Fragment rozmowy uchylił rąbka tajemnicy o życiu Romana.

Źródło: www.pomponik.pl

"Rolnik szuka żony 9". To oni staną przed szansą znalezienia miłości. Poznajcie uczestników nowej edycji programu

17.04.2022 23:59

Jesienią ruszy 9. edycja programu "Rolnik szuka żony", ale już teraz mogliśmy zobaczyć, kto będzie szukać miłości dzięki programowi prowadzonemu przez Martę Manowską. Najmłodszy z uczestników ma 23 lata, a najstarszy 42.

Źródło: plejada.pl

Czy jest dziś nowy odcinek "Rolnik szuka żony"? Decyzja nadawcy może zaskoczyć!

17.04.2022 14:50

Kiedy "Rolnik szuka żony" pojawi się w TV? Wydanie świąteczne programu stało się już jednym z elementów programu telewizyjnego; dotychczas właśnie w Wielkanoc prowadząca - Marta Manowska - przedstawiała uczestników kolejnych edycji. Jak będzie tym razem? Pojawiły się pewne zmiany!

Źródło: www.rmf.fm

reklama
Kontakt z nami