Wiadomości z tagiem Marilyn Monroe  RSS
Maria Dębska u Kuby Wojewódzkiego. "Mówiłam im, że jestem aktorką i będę grała alkoholiczkę"

24.11.2021 17:00

Ostatnim gościem Kuby Wojewódzkiego była aktorka Maria Dębska, która wystąpiła w filmie Bo we mnie jest seks". Artystka wcieliła się rolę Kaliny Jędrusik, która nazywana jest polską Marilyn Monroe. Dębska zdradziła, że podczas zdjęć sama zaproponowała scenę rozbieraną, a także wyznała, jak całuję Krzysztof Zalewski-Brejdygant.

Źródło: www.rmf.fm

Zdobywała medale i tytuły miss. Kochali się w niej sportowcy i artyści

21.11.2021 11:59

Nazywano ją Marilyn Monroe polskiego sportu. Miała nogi stworzone do biegania, ogromny talent i nieprzeciętną urodę. Kiedy Jan Nowicki zobaczył Barbarę Sobottę, oświadczył: "To będzie matka mojego dziecka".

Źródło: plejada.pl

Miał 11 dzieci i wiele kochanek. Robert Kennedy wdał się w romans nawet z żoną zastrzelonego brata

20.11.2021 23:59

Od zawsze żył w cieniu swojego brata. Robert Kennedy uchodził w rodzinie za najbardziej purytańskiego, ale nie przeszkadzało mu to wielokrotnie zdradzać żony. Wśród kochanek była m.in. Marilyn Monroe. Jednak najgorętsza relacja łączyła go z Jackie Kennedy, z którą wdał się w romans po tragicznej śmierci prezydenta.

Źródło: plejada.pl

Mnóstwo mężczyzn chwaliło się, że miało romans z Marilyn Monroe. A kto naprawdę rozkochał w sobie ikonę kina?

13.11.2021 11:59

Alfred Hitchcock powiedział kiedyś o Marilyn Monroe, że miała "seks wypisany na twarzy". Życie aktorki obrosło legendą, a głównym jej elementem są związki i przelotne romanse. Co istotne - wcale nie tylko z mężczyznami.

Źródło: plejada.pl

Twierdził, że trzy romanse to nie zdrada. Pozwolił się uwieść Marilyn Monroe

09.11.2021 17:59

Naprawdę nazywał się Ivo Livi i urodził się we Włoszech. Już jako Yves Montand stał się symbolem powojennej Francji. Przystojny, utalentowany i charyzmatyczny, osiągnął międzynarodową sławę. Nie był wiernym mężem, ale żona wybaczała mu zdrady. Tylko o jednym jego romansie nigdy nie potrafiła zapomnieć.

Źródło: plejada.pl

Marilyn Monroe latami kłamała, że jest sierotą. Prawda była zgoła odmienna

31.10.2021 11:59

Kiedy Marilyn Monroe wkraczała do świata kina, utrzymywała, że jest sierotą, której nie było dane nigdy poznać matki. Tak naprawdę aktorka kłamała, chociaż do dzisiaj nie wiadomo, dlaczego udawała, że została osierocona.

Źródło: plejada.pl

​To Marilyn Monroe, a nie Grace Kelly, miała zostać księżną Monako

23.10.2021 5:00


Nowy film dokumentalny poświęcony księciu Rainierowi z Monako "Royals: Keeping the Crown", przynosi bardzo zaskakującą ciekawostkę. Mianowicie, gdy doradcy zasugerowali mu, by dla podreperowania statusu księstwa, związał się z jakąś hollywoodzką gwiazdą, ten jako swoją faworytkę miał wskazać Marilyn Monroe. Kandydatura została jednak odrzucona przez jego doradców.

Źródło: kobieta.interia.pl

Monica Bellucci w blondzie niczym Marilyn Monroe? "Kobieta marzeń" [FOTO]

19.10.2021 9:29

Monica Bellucci to zdaniem wielu widzów jedna z najpiękniejszych aktorek na świecie. Zachwyca od lat, a wierni fani z zainteresowaniem śledzą aktywność swojej ulubienicy w mediach społecznościowych. Ostatnio w jej wirtualnej galerii pojawiło się zaskakujące zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją w... blondzie! Wygląda niczym Marilyn Monroe?

Źródło: www.rmf.fm

Do Hollywood przybyła nie znając języka. Teraz Ana de Armas podbija amerykański rynek

18.10.2021 23:59

Ana de Armas szybko podbiła serca widzów. Zachwyciła rolą opiekunki, teraz możemy na ekranach kin oglądać, jak podrywa Jamesa Bonda. Już wkrótce kubańską aktorkę zobaczymy w roli Marilyn Monroe. Kim jest dziewczyna, która już robi zamieszanie w branży filmowej?

Źródło: plejada.pl

Spotkanie Marilyn Monroe z Elżbietą II omal nie zakończyło się skandalem. Wszystko przez jeden niewinny gest

16.10.2021 17:59

Są w historii takie zdjęcia, o których mówi się na wiele lat po ich wykonaniu. Kiedy największa gwiazda kina spotkała się z królową brytyjską i na dodatek niemalże wywołała skandal, to zapis tego wydarzenia zyskał status ikonicznego. Jak wyglądało spotkanie Marilyn Monroe i królowej Elżbiety II?

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami