player+
Wiadomości z tagiem Marika  RSS
Zaskakujące wyznanie Marioli Baruk z "Sanatorium miłości". Oto jak dziś wygląda jej relacja z Piotrem Hubertem

06.12.2022 17:59


TVP ogłosiła już kolejną edycję popularnego show "Sanatorium miłości", a tymczasem fani programu są nadal ciekawi co słychać u bohaterów tegorocznych zmagań. Czy związek Marioli Baruk i Piotra Huberta rozwija się po ich spotkaniu? Znamy odpowiedź!

Tagi: Marika
Źródło: www.pomponik.pl

Mariusz Szczygieł o talk-show "Na każdy temat": Był jeden temat, którego nigdy nie podjąłem

06.12.2022 12:01

Mariusz Szczygieł w rozmowie z Plejadą zdradził, jakiego tematu nigdy nie podjął podczas pracy w talk-show "Na każdy temat".

Tagi: Marika
Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Marina spełniła życzenie fanek i pokazała brata. Żenia to prawdziwy przystojniak! Aż dziw bierze, że przez tyle lat stronił od mediów

05.12.2022 19:20


Marina, Wojciech SzczęsnyMarina rzadko to robi. Pokazała zdjęcie u boku brata, Żeni. Rodzeństwo jest do siebie podobne? Zobaczcie tylko tę fotografię. Marina Łuczenko-Szczęsna pochodzi z Ukrainy. Jako młoda dziewczyna wyjechała wraz z rodzicami do Polski. W 2010 roku listy przebojów podbił jej singiel, Glam Pop, który zapewnił jej status gwiazdy. Do tej pory wydała trzy albumy studyjne i […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Marina Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się zdjęciem ze starszym bratem. To bardzo rzadki widok

05.12.2022 17:59

Marina Łuczenko-Szczęsna na co dzień najczęściej pokazuje w mediach społecznościowych męża Wojciecha Szczęsnego oraz ich syna Liama. Rzadko pozuje ze starszym bratem, który stroni od mediów. Jakiś czas temu celebrytka zrobiła jednak wyjątek. Pokazała, jak wygląda Żenia Łuczenko.

Tagi: Marika
Źródło: plejada.pl

Marika: macierzyństwo zmieniło we mnie wszystko. Wcześniej nigdy nie powiedziałabym, że jestem feministką

05.12.2022 13:00

- Dzisiaj wiem, że nie jestem po to, by zaspokajać oczekiwania innych. Nauczyłam się stawiać granice, walczyć o moją przestrzeń. I przeprosiłam się z moją kobiecością. Wcześniej wcale jej nie ceniłam. Teraz mogę z podniesioną głową i dumą mówić, że jestem feministką. I na feministów chcę wychować swoich synów - mówi Marika, czyli Marta Kosakowska, która zapowiada swoją nową płytę ‘Cykl".

Tagi: Marika
Źródło: gwiazdy.wp.pl

Mariusz Szczygieł: był jeden temat, którego świadomie nigdy nie podjąłem [WYWIAD]

05.12.2022 12:00

— Przez sześć i pół roku prowadzenia "Na każdy temat" nigdy nie poprowadziłem żadnego programu o gejach. Wynikało to z tego, że byłem wtedy gejem niewyoutowanym, a nie chciałem zadawać pytań z pozycji hetero — opowiada Plejadzie Mariusz Szczygieł, gospodarz pierwszego w Polsce talk-show.

Tagi: Marika
Źródło: plejada.pl

Marina Łuczenko-Szczęsna o Liamie: zaprowadzi naszą reprezentację na szczyt

04.12.2022 23:59

Marina Łuczenko-Szczęsna zdecydowała się opublikować nagranie z udziałem swojego męża i syna. Podziękowała fanom za wsparcie. Wyraziła nadzieję, że w przyszłości Liam Szczęsny zagra w reprezentacji.

Tagi: Marika
Źródło: plejada.pl

Liam pójdzie w ślady Wojtka Szczęsnego? Marina ma już wizję: "Synek stanie w bramce"

04.12.2022 23:03


Wojtek Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna mają szansę stać się następcami Lewandowskich! Popularność bramkarza reprezentacji wspięła się na wyżyny po heroicznej obronie piłek wystrzelonych spod nóg Messiego i innych piłkarzy. Teraz pierwsze skrzypce popularności skradł 4-letni Liam. Marina Łuczenko ma wizję na świetlaną przyszłość Liamka!

Tagi: Marika
Źródło: www.pomponik.pl

Wojciech Szczęsny kochał się w innej piosenkarce, zanim poznał Marinę. Co z tego wyszło?

03.12.2022 21:12


Wojciech Szczęsny (32 l.) i Marina (33 l.) są szczęśliwą parą już od wielu lat. Swoją wybrankę polski piłkarz uważa za najpiękniejszą kobietę, jaką kiedykolwiek widział. Jednak jak się okazuje, piosenkarka nie była jego pierwszą miłością! O fascynacji inną gwiazdą pop, bramkarz opowiedział swego czasu Kubie Wojewódzkiemu.

Tagi: Popek, Marika
Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami