player+
Wiadomości z tagiem Marika  RSS
Marian Lichtman komentuje głośny wywiad z Ewą Krawczyk. "Mogła zachować się przyzwoicie"

08.12.2023 17:59

Ewa Krawczyk na łamach "Vivy" wyznała, że pragnie pogodzić się z synem Krzysztofa Krawczyka, bo obiecała to zmarłemu mężowi. Twierdzi jednak, że "pasierb nie myśli samodzielnie i ktoś nim steruje". Słowa te komentuje w rozmowie z Plejadą Marian Lichtman. — Ewa już dawno mogła zachować się przyzwoicie i załatwić kwestie majątkowe z Krzysztofem juniorem. Uniknęłaby dymu medialnego i całego zamieszania, na którym — jak widać — jej zależy.

Źródło: plejada.pl

Córka Juliusza Machulskiego o kulisach pracy z ojcem. "Jest bardzo wymagający"

08.12.2023 11:59

Juliusz Machulski rzadko pokazuje się z córką Marią w mediach. Ona również stroni od szumu wokół własnej osoby i skupia się na swojej pracy, która również jest jej pasją. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o kulisach pracy ze sławnym tatą.

Tagi: Marika
Źródło: plejada.pl

Elegancka Bieniuk, Urbańska w sukni z trenem i wycięciami. Kto jeszcze pojawił się na evencie fotograficznym? [FOTO]

06.12.2023 12:01

We wtorek odbył się event Viva Photo Awards 2023. W trakcie piętnastej edycji tego wyjątkowego wydarzenia, podczas którego eksperci uhonorowali zdolnych laureatów za ich wybitne osiągnięcia w dziedzinie fotografii, można było zauważyć wiele znanych gwiazd. Większość zaproszonych celebrytów postawiła na klasyczną czerń w swoich stylizacjach. Podczas wtorkowego eventu można było ujrzeć między innymi Nataszę Urbańską, Marię Sadowską, Oliwię Bieniuk, Monikę Olejnik i Małgorzatę Sochę. Zobaczcie, jak się prezentowały!

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

To już nie jest tajemnica. Dębska odniosła się do romansu. Co za wyznanie

06.12.2023 11:41


Odkąd Maria Dębska rozwiodła się z Marcinem Bosakiem, wciąż jest łączona z kolejnymi partnerami. Niedawno głośno było o jej rzekomym romansie z Dawidem Podsiadło, a później z kolei na horyzoncie miał pojawić się dziennikarz pracujący dla BBC. Jaka jest prawda? Sama zainteresowana rozwiała wątpliwości.

Tagi: Marika
Źródło: www.pomponik.pl

Katarzyna Niezgoda z mężem, Natasza Urbańska jak z matriksa. Oliwia Bieniuk rozkwita!

05.12.2023 23:59

W Warszawie odbyła się gala Viva! Photo Awards 2023. Do zdjęć pozowali zaproszeni goście, wśród których znalazły się m.in. Katarzyna Niezgoda, Oliwia Bieniuk, Natasza Urbańska, Maria Sadowska i Iwona Węgrowska. Zobacz galerię!

Maria Dębska jest z dziennikarzem BBC? W końcu przerwała milczenie

05.12.2023 21:50


Maria Dębska fot. AKPAMarysia Dębska była niedawno widziana w towarzystwie dziennikarza stacji BBC. W mediach zaczęły krążyć pogłoski, że to jej nowy partner. Jak jest naprawdę?  Maria Dębska robi zawrotną karierę. Mimo młodego wieku mogliśmy ją zobaczyć w kilku produkcjach, które odniosły sukces. Zagrała jedną z głównych ról w filmie Zabawa zabawa, zagrała także główną rolę w produkcji […]

Tagi: Marika
Źródło: jastrzabpost.pl

Filip z "Top Model" odpowiada Mariuszowi Przybylskiemu: "Ja o tym zapomnę"

05.12.2023 19:34

Filip Krogulski miał pójść w pokazie Mariusza Przybylskiego, jednak ostatecznie odmówiono mu udziału. Projektant tłumaczył, że stało się tak z powodu sylwetki uczestnika "Top Model", która miała mocno się zmienić. Filip nie pozostawił tego bez odpowiedzi.

Źródło: www.rmf.fm

Maria Dębska na "sekretnej randce". Ujawniono, z kim się spotkała. Aktorka komentuje

05.12.2023 17:59

Maria Dębska została sfotografowana "na sekretnej randce" z dziennikarzem BBC. "Świata poza sobą nie widzą. Gdy są razem, czułościom nie ma końca" — można przeczytać w jednym z tygodników. W rozmowie z Plejadą aktorka odniosła się do sprawy.

Tagi: Marika
Źródło: plejada.pl

Maria Dębska przyłapana w środku nocy. Nowy wybranek to jednak nie Dawid Podsiadło

05.12.2023 15:45


Maria Dębska (32 l.) przez długi czas była łączona z jednym z najsławniejszych muzyków młodego pokolenia: Dawidem Podsiadło (30 l.). Teraz wiele wskazuje na to, że jednak ktoś inny skradł jej złamane po rozstaniu z Marcinem Bosakiem (44 l.) serce...

Tagi: Marika
Źródło: www.pomponik.pl

Uczestnik "Top Model" odpowiada na zarzuty. "To przykre"

05.12.2023 11:59

Filip Krogulski z "Top Model" wywołał aferę w sieci. Uczestnik programu wyżalił się na Instagramie, że choć wygrał możliwość pójścia w pokazie Mariusza Przybylskiego, to ostatecznie w nim nie poszedł, bo mu podziękowano. W sprawie wypowiedział się sam projektant, który szybko doczekał się odpowiedzi od poszkodowanego 27-latka.

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami