Wiadomości z tagiem Marika  RSS
Marina Łuczenko-Szczęsna o życiu u boku "piłkarza światowej sławy". Jedno jej przeszkadza

21.03.2023 23:59

Marina Łuczenko-Szczęsna od 2013 r. jest związana z Wojciechem Szczęsnym. W najnowszym wywiadzie przyznała, że podporządkowała swoje życie pod pracę męża. Ujawniła, jak wygląda jej codzienność w Turynie.

Tagi: Marika
Źródło: plejada.pl

Mariusz Szczygieł ujawnił tajemnicę grobu Zofii Czerwińskiej. Pupil spoczywa razem z nią?

20.03.2023 17:59

Zofia Czerwińska zmarła cztery lata temu. Jej przyjacielem był Mariusz Szczygieł, który wspólnie z rodziną aktorki zadbał o to, by w 90. rocznicę urodzin gwiazdy na jej grobie stanął pomnik. Plan udało się zrealizować, a dziennikarz przy okazji odwiedzin grobu przyjaciółki opowiedział o tajemniczym napisie, który znalazł się na jej grobie.

Tagi: Marika
Źródło: plejada.pl

Współpracownica Doroty Szelągowskiej nieźle się o niej rozgadała. To tak naprawdę wygląda praca z nią na planie [WIDEO]

16.03.2023 7:00


Marika Jóźwiak o SzelągowskiejDorota Szelągowska w swoich programach może liczyć na wsparcie zgranej ekipy. Wśród jej członków jest też Marika Jóźwiak. Naszej reporterce zdradziła nieco sekretów z planu. Jakie panie mają relacje? Dorota Szelągowska na początku kariery pisała felietony do magazynów Pani, Olivia czy Malemen. Wkrótce zaczęła prowadzić programy w Telewizji Polskiej. Drzemiący w niej potencjał dostrzegła stacja […]

Tagi: Marika
Źródło: jastrzabpost.pl

"Milionerzy". Pytanie o marszałka polskiego pochodzenia zbiło gracza z tropu. Znasz odpowiedź?

14.03.2023 23:59

We wtorkowym odcinku "Milionerów" swoją grę kontynuował Łukasz Bazydło, który w poprzednim odcinku teleturnieju zdążył odpowiedzieć na zaledwie jedno pytanie. Gracz nie cieszył się jednak długim udziałem w programie, a jego miejsce zajęła Maria Lewowska. Co ją zaskoczyło?

Źródło: plejada.pl

Marietta Witkowska ze szczegółami opowiedziała o staraniach o dziecko. Nie wszystko idzie po jej myśli [WIDEO]

14.03.2023 6:00


Marietta Witkowska nie może zajść w ciążęMarietta Witkowska nie może zrealizować swojego marzenia o byciu mamą. Co gwiazda powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post?  Marietta Witkowska zdobyła popularność dzięki udziałowi w pierwszej edycji Hotelu Paradise. To w show dobrała się w parę z Krzysztofem „Chrisem” Duckim. Charyzmatyczny duet odniósł zwycięstwo w programie. Dzięki temu zakochani zgarnęli nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Niestety, […]

Tagi: Marika
Źródło: jastrzabpost.pl

Mariusz Szczygieł zabrał głos w aferze wokół Jana Pawła II. "Był charyzmatycznym przywódcą i krył pedofilów"

13.03.2023 17:59

Jan Paweł II po emisji reportażu "Franciszkańska 3" znów jest przedstawiany w mediach jako osoba współodpowiedzialna za tuszowanie pedofilii w Kościele. Teraz w sprawie skandalu wypowiedział się Mariusz Szczygieł, który zwrócił uwagę na niejednoznaczność w ocenie polskiego papieża. "Ludzie nie są jednoznaczni i czas wyjść z infantylnego pojmowania autorytetów" — zauważył publicysta, pisząc, że JPII był "charyzmatycznym guru, skutecznym politykiem, lekceważył potrzeby kobiet i krył pedofilów".

Tagi: Marika
Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami