Wiadomości z tagiem Margaret  RSS
Margaret przerwała ciszę wyborczą w “Pytaniu na śniadanie”? Odważny apel gwiazdy w programie na żywo

12.10.2019 12:51


NMargaret dołączyła do grona gwiazd, które zachęcają swoich fanów do pójścia na jutrzejsze wybory. Zrobiła to w bardzo ciekawy sposób, w chwili, w której oglądało ją kilka milionów widzów. Czy swoim apelem złamała ciszę wyborczą? Margaret znalazła się pośród sław, które postanowiły przekonać swoich sympatyków do oddania głosu w trwających 13 października wyborach parlamentarnych. Na […]

Tagi: Margaret
Źródło: jastrzabpost.pl

"The Voice of Poland 10". Bitwa Iwony Kmiecik i Kacpra Fułka z drużyny Margaret. Kto wygra?

12.10.2019 10:41

W pierwszym odcinku etapu bitew w "The Voice of Poland" Iwona Kmiecik i Kacper Fułek z drużyny Margaret zmierzą się ze sobą w utworze "Against All Odds" z repertuaru Phila Collinsa. Które z nich wygra bitwę? Zasady się zmieniają! Co nowego w "The Voice of Poland"?

Źródło: www.rmf.fm

Zmiana zasad oraz bitwa Iwony Kmiecik i Kacpra Fułka z drużyny Margaret!

10.10.2019 9:25

Twórcy muzycznego show TVP2 postanowili wprowadzić istotną zmianę w zasadach programu. Dotyczy ona kolejnego etapu "The Voice of Poland", czyli BItew.

Źródło: www.telemagazyn.pl

"The Voice of Poland 10". Drużyna Kamila Bednarka. Lista uczestników

09.10.2019 14:28

Na początku września wystartowała jubileuszowa edycja "The Voice of Poland". W fotelach jurorskich zadebiutowała dwójka nowych trenerów - Margaret i Kamil Bednarek. Czy to właśnie któreś z ich podopiecznych sięgnie po wygraną? Oto, kogo do swojej drużyny zaprosił Bednarek.

Źródło: www.rmf.fm

"The Voice of Poland 10". Oto drużyna Margaret. Lista uczestników

08.10.2019 15:04

Trwa jubileuszowa edycja muzycznego show "The Voice of Poland". We wrześniu w roli trenerki zadebiutowała Margaret. Kto po etapie przesłuchań w ciemno trafił do jej drużyny? Sprawdźcie listę uczestników. Czy trenerka ma szanse na poprowadzenie któregoś ze swoich podopiecznych do wygranej?

Źródło: www.rmf.fm

Margaret i jej chłopak są zaręczeni

06.10.2019 0:37

Margaret i Kacezet planują już ślub? Piosenkarka w końcu oświadczyła publicznie, że jest zaręczona. Margaret to jedna z nielicznych polskich gwiazd, która rzadko wypowiada się publicznie na temat swojego życia prywatnego. Piosenkarka i trenerka “The Voice of Poland” w końcu postanowiła jednak otworzyć się nieco przed swoimi fanami. 2 października, w trakcie koncertu inaugurującego klubową …

Źródło: znanepary.pl

Margaret i KaCeZet zaręczyli się! Powiadomili o tym fanów w wyjątkowy sposób

03.10.2019 11:59

Margaret od kilku miesięcy nie ukrywa, że jest szczęśliwie zakochana. Teraz ona i jej ukochany KaCeZet, wkroczyli w kolejny etap związku. Piosenkarka przyznała oficjalnie, że są zaręczeni. Zrobiła to w wyjątkowy sposób.

Tagi: Margaret
Źródło: plejada.pl

Margaret zaręczyła się. Popularna piosenkarka wygadała się na koncercie

03.10.2019 10:52

Piosenkarka Margaret i raper Kacezet byli od dawna parą i choć mają wiele wspólnych zdjęć na Instagramie, to praktycznie nie mówili o swoim związku. Nawet informację o zmianie statusu związku poznaliśmy przypadkowo.

Tagi: Margaret
Źródło: bliss.natemat.pl

reklama
Kontakt z nami