Wiadomości z tagiem Margaret  RSS
Margaret cała w nerwach. Dostała nieprzyjemny list

20.08.2019 14:38


Margaret (27 l.) coraz częściej poznaje ciemne strony show-biznesu. W ostatnim wywiadzie opowiedziała o nieprzyjemnej sytuacji z psychofanem. Sprawą zajęła się policja.

Tagi: Margaret
Źródło: www.pomponik.pl

Margaret chce odejść z kościoła. "Nie wierzę w Boga. Jak umrę, to po prostu umrę"

16.08.2019 17:59

Margaret chce wystąpić z polskiego kościoła, o czym poinformowała w najnowszym wywiadzie. Opublikowana rozmowa odbiła się głośnym echem w sieci, dlatego piosenkarka postanowiła ponownie zabrać głos w sprawie swojej decyzji. "Jestem osobą niewierzącą i za fair konsekwencje tego uważam wypisanie się z grupy, do której już nie należę" - napisała na Instagramie. To nie wszystko.

Tagi: Margaret
Źródło: plejada.pl

Margaret chce odejść z Kościoła: Planuję w najbliższym czasie dokonać apostazji

16.08.2019 12:01

Margaret nie chce być dłużej członkiem wspólnoty Kościoła Katolickiego. Piosenkarka zapewnia, że niebawem zamierza dokonać apostazji. Co ją do tego skłoniło?

Tagi: Margaret
Źródło: rss.dziennik.pl

Margaret tłumaczy się z decyzji o odejściu z Kościoła

15.08.2019 15:33

Margaret tłumaczy się ze swoich słów o podejściu do wiary i seksualności. Piosenkarka podkreśla, jak ważna w tej kwestii jest edukacja seksualna.

Tagi: Margaret
Źródło: gwiazdy.wp.pl

Szczera do bólu Margaret: “Co tydzień spowiadałam się z masturbacji”. Jej noga więcej w kościele nie stanie!

15.08.2019 14:45


Małgorzata Jamroży znana jako Margaret udzieliła ostatnio bardzo szczerego wywiadu. Chyba żadna gwiazda nie zdecydowała się jeszcze na tak osobiste wyznanie! Margaret nie ma się zupełnie czego wstydzić. Jest piękna, młoda, utalentowana i na dodatek zakochana! W jednym z najnowszych wywiadów poruszyła jednak temat tabu i zdradziła, że jako nastolatka często się masturbowała. Michał […]

Tagi: Margaret, Doda
Źródło: jastrzabpost.pl

Margaret z chłopakiem w Operze Leśnej w Sopocie

15.08.2019 9:09


Margaret wystąpiła drugiego dnia Top of the Top Sopot Festival. Na próbach wspierał ją chłopak, raper Kacezet. Para sfotografowana została w sektorze dla publiczności.

Tagi: Margaret
Źródło: www.pomponik.pl

Top Of The Top Sopot Festival 2019 - koncerty "#iDance" i "Love to Dance" (dzień drugi)

15.08.2019 9:00


14 sierpnia 2019 r. w Operze Leśnej w Sopocie odbył się drugi dzień Top Of The Top Sopot Festival 2019, w ramach którego TVN zaprezentował koncerty "#iDance" i "Love to Dance". Na scenie wystąpili m.in. Ewa Farna, Cleo, Roksana Węgiel, Ewelina Lisowska, Kayah, Baranovski, Sylwia Grzeszczak, Sarsa, Reni Jusis, Blue Cafe feat. La Graine, Edyta Górniak i Gromee, Margaret, Anna Karwan i Natalia Cepelik-Muianga. W konkursie z udziałem zagranicznych wykonawców Bursztynowego Słowika zdobył reprezentujący Szwecję Frans z piosenką "If I Were...

Margaret chce wystąpić z Kościoła. "Co tydzień spowiadałam się z masturbacji"

14.08.2019 21:41

Piosenkarka Margaret ujawniła, że wkrótce planuje dokonać aktu apostazji. W rozmowie z magazynem "Playboy" wyjaśniła, że nie podoba się jej m.in. katolicka etyka seksualna.

Źródło: natemat.pl

reklama
Kontakt z nami