player+
Wiadomości z tagiem Marcin Hakiel  RSS
Tak Marcin Hakiel dba o formę syna. Na nowym wideo są jak dwie krople wody

16.03.2023 23:59

Marcin Hakiel po rozwodzie z Katarzyną Cichopek bardzo dba o to, aby mieć dobry kontakt z dziećmi. Na swoim profilu na Instagramie chętnie pokazuje, jak spędza z nimi czas. Teraz opublikował wideo, na którym widać, jaką pasję dzieli z synem.

Źródło: plejada.pl

Marcin Hakiel z hukiem wrócił do social mediów. Nowa publikacja już jest hitem. Fanki tryskają szczęściem

16.03.2023 5:00


Marcin Hakiel wrócił do social mediówMarcin Hakiel w wielkim stylu wrócił do sieci. Nowa publikacja przypadła do gustu fankom. I zresztą nie ma się czemu dziwić.  Marcin Hakiel to wzięty tancerz. Przed laty zainteresowała się nim stacja TVN. Telewizja dała mu szansę na poprowadzenie znanych pań w Tańcu z gwiazdami. To w tym show poznał Kasię Cichopek, z którą wszedł […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Marcin Hakiel spotkał się z Kurzajewskim i Cichopek. Opisał, co się wydarzyło

14.03.2023 17:59

Marcin Hakiel zabrał głos w sprawie spotkania z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim. W mediach pojawiły się plotki o wspólnych planach tancerza i jego partnerki z "Kurzopkami". Były mąż gwiazdy "M jak miłość" ujawnił prawdę.

Źródło: plejada.pl

Marcin Hakiel o spotkaniu z Maciejem Kurzajewskim. Mówi o "fantazji autora" tabloidu

14.03.2023 13:33

Przełom w relacjach Marcina Hakiela i Macieja Kurzajewskiego? Były mąż Katarzyny Cichopek studzi emocje, jakie wywołały ostatnie doniesienia jednego z tabloidów. Zdaniem tancerza, część z nich to "fantazja autora".

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Hakiel ujawnił przebieg rozmowy z Kurzajewskim. Nie było tak różowo, jak pisały media

13.03.2023 17:20


Maciej Kurzajewski (fot. KAPIF), Marcin Hakiel (fot. Instagram)Marcin Hakiel i Maciej Kurzajewski. Jak przebiegło ich spotkanie? Oficjalna wersja Marcina znacznie odbiega od tego, co napisały media.  Marcin Hakiel to jeden z najbardziej cenionych polskich tancerzy. W 2005 roku uczestniczył w dwóch pierwszych edycjach programu TVN, Taniec z gwiazdami. W drugim wydaniu show towarzyszył na parkiecie pięknej Kasi Cichopek. Szybko ich znajomość przerodziła […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Hakiel odsłania prawdziwe kulisy spotkania z Cichopek i Kurzajewskim! W tle jego partnerka

13.03.2023 13:36


Niedawno w sieci pojawiły się informacje o spotkaniu Marcina Hakiela i jego partnerki z Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim. Takowe faktycznie się odbyło, jednak, jak się okazuje, scenariusz był nieco inny niż opisał to tabloid… Co dokładnie się wydarzyło?

Źródło: www.pomponik.pl

Rok temu pół Polski wstrzymało oddech z powodu ich rozstania. "Okazało się, że wolność ma imię"

11.03.2023 11:59

"Za nami wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy" — napisali we wspólnym oświadczeniu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, informując opinię publiczną o rozstaniu. Dokładnie rok temu fani pary i portale plotkarskie wstrzymały oddech, a show-biznes od tamtej pory już nigdy nie będzie taki sam. Zwłaszcza że później sporo się działo... Wróćmy zatem do wydarzeń sprzed roku i przypomnijmy sobie, jak to było, gdy "okazało się, że wolność ma imię".

Źródło: plejada.pl

Marcin Hakiel kończy 40 lat. W "Dzień dobry TVN" mówił o przemijaniu

10.03.2023 12:01

Marcin Hakiel ograniczył ostatnio publiczne występy, ale zrobił wyjątek dla programu "Dzień dobry TVN". Opowiedział w nim o swoich przemyśleniach związanych z okrągłymi urodzinami.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Cichopek zachwycona nową partnerką Hakiela? Opracowali plan wzajemnych spotkań dla dobra dzieci!

09.03.2023 18:02


Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rok temu definitywnie zakończyli swój związek i niedługo później wzięli rozwód. Do dzisiaj muszą jednak utrzymywać ze sobą kontakty ze względu na dobro dzieci. Wygląda na to, że relacja między byłymi małżonkami stała się w ostatnim na tyle dobra, by nie przeszkadzali im nawet nowi partnerzy.

Źródło: www.pomponik.pl

Hakiel zdradził, jak spędzi 40. urodziny. Zaprosi Cichopek i Kurzajewskiego?!

09.03.2023 13:21


Marcin Hakiel był gościem w studiu "DDTVN". W rozmowie poruszono m.in. temat jego nadchodzących 40. urodzin. Tancerz zdradził, jak chciałby je spędzić i z kim. Jakie ma plany na ten wyjątkowy dzień?

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
player+
Kontakt z nami