Wiadomości z tagiem Marcin Hakiel  RSS
Marcin Hakiel pogrywa ze swoimi obserwatorami? Jego ukochana sugeruje, że są już po ślubie

22.05.2024 23:59

Marcin Hakiel coraz chętniej udziela się w mediach społecznościowych. Były uczestnik najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami" zaczął publikować w sieci sugestywne filmy świadczące o tym, że potajemnie wziął ślub.

Źródło: plejada.pl

Partnerka Marcina Hakiela uznała, że musi się tym podzielić. "Ta prawda was zaboli"

21.05.2024 10:05


Dominika, aktualna partnerka Marcina Hakiela, wie, że wokół jej osoby powstało wiele kontrowersji. Mimo to stara się przeć do przodu i cieszyć się codziennością z ukochanym tancerzem. Przy okazji lubi nieco podsycić plotki, publikując różnego typu polecajki i komentarze... Tak zrobiła i tym razem.

Źródło: www.pomponik.pl

Internautka uderzyła w partnerkę Hakiela: "Brzydka jak noc". Doczekała się riposty

19.05.2024 13:58

Pewna internautka zdecydowała się skomentować najnowsze zdjęcia Marcina Hakiela i jego partnerki - Dominiki. Użytkowniczka sieci mocno skrytykowała wygląd ukochanej tancerza. Nie musiała jednak długo czekać na odpowiedź!

Źródło: www.rmf.fm

Smaszcz przez ostatnie miesiące milczała na temat Hakiela. Aż do teraz

16.05.2024 19:42


Odkąd tylko wyszło na jaw, że Maciej Kurzajewski związał się z Kasią Cichopek, była żona prezentera, Paulina Smaszcz, uaktywniła się w mediach, kierując przeciwko parze rozmaite oskarżenia. Co ciekawe, wówczas mocno podkreślała, że stoi po stronie Marcina Hakiela. Teraz, po kilku miesiącach ciszy na temat tancerza, wyznała, że nadal go wspiera.

Źródło: www.pomponik.pl

Mało kto pamięta pierwszą miłość Hakiela. Jeszcze w czasach przed Cichopek

11.05.2024 14:50


Marcin Hakiel (40 l.), pochodzący z Trójmiasta tancerz, zanim poznał Katarzynę Cichopek, był przez kilka lat w związku ze swoją taneczną partnerką. Razem przeprowadzili się do Warszawy i stawiali pierwsze kroki w show biznesie. Po rozstaniu jeszcze przez kilka lat tańczyli razem.

Źródło: www.pomponik.pl

Smaszcz podsumowuje mężczyzn: "Wszyscy kłamią". Niespodziewanie nawiązała do Hakiela

10.05.2024 21:01


Paulina Smaszcz od dłuższego czasu nie wypowiadała się na temat swoich doświadczeń z byłym mężem, Maciejem Kurzajewskim. Teraz doradza kobietom na swoim Instagramie, jak powinny żyć i postępować. I tak na najnowszym filmiku nawiązała do mężczyzn, którzy kłamią. Zgadnijcie, o kogo mogło chodzić. Co ciekawe, niespodziewanie nawiązała też do Marcina Hakiela.

Źródło: www.pomponik.pl

Paulina Sykut-Jeżyna odcina się od afery w "Tańcu z gwiazdami". "Program rządzi się swoimi prawami"

09.05.2024 17:59

Paulina Sykut-Jeżyna wraz z Krzysztofem Ibiszem poprowadziła finał "Tańca z gwiazdami" już po raz 10. W rozmowie z Plejadą nie kryła zakłopotania, gdy padło pytanie o nieobecność Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela.

Źródło: plejada.pl

Tomasz Barański zapytany o Marcina Hakiela. Mówi o "nieczystych rzeczach"

08.05.2024 17:59

Tomasz Barański współpracował ze wszystkimi uczestnikami 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Po raz pierwszy w karierze był głównym choreografem w czasie trwania programu. Zapytany o nieobecność Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela podczas finału show, nie krył zmieszania.

Źródło: plejada.pl

Zaskakujące wieści od Hakiela. Wrzucił zdjęcie z Dominiką i się zaczęło. Opis mówi wszystko

08.05.2024 10:27


Marcin Hakiel (40 l.) chętnie pokazuje w sieci romantyczne chwile ze swoją ukochaną, Dominiką (32 l.). Zakochani celebrują swoją miłość na różne sposoby, wśród których znajdują się chociażby dopasowane tatuaże. Teraz w mediach społecznościowych tancerza ukazało się romantyczne zdjęcie. Kadr wzbudził zachwyt internautów, ale to opis pod fotografią ma największe znaczenie. Nie pozostawia żadnych złudzeń.

Źródło: www.pomponik.pl

Czy Marcin Hakiel wystąpi w finale "Tańca z gwiazdami"? "Długo bił się z myślami"

05.05.2024 12:53

Zbliża się finał "Tańca z gwiazdami". W ostatnim odcinku programu widzowie mogą zobaczyć wszystkie pary, które brały udział w danej edycji. Wciąż niepewna jest obecność Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela. Tancerz podjął już decyzję?

Źródło: www.rmf.fm

reklama
Kontakt z nami