player+
Wiadomości z tagiem Marcelina Zawadzka  RSS
Marcelina Zawadzka ma zapłacić 60 tys. grzywny. Jest wyrok ws. karuzeli VAT-owskiej

11.05.2022 22:45

Prezenterka i dziennikarka Marcelina Zawadzka usłyszała w środę wyrok w sprawie tzw. karuzeli VAT-owskiej. Sąd Okręgowy w Kaliszu orzekł, że ma zwrócić Skarbowi Państwa 60 tys. zł. Zawadzkiej postawiono trzy zarzuty, przyznała się do dwóch. Adwokaci dziennikarki zapowiadają odwołanie od wyroku.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Marcelina Zawadzka skazana na grzywnę. Ile musi oddać Skarbowi Państwa?

11.05.2022 18:04

W środę zapadł wyrok w sprawie karuzeli vatowskiej. Jedną z osób zamieszaną w aferę była Marcelina Zawadzka.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Marcelina Zawadzka skazana na grzywnę. Musi oddać sporo pieniędzy

11.05.2022 17:59

Marcelina Zawadzka musi zwrócić Skarbowi Państwa 60 tys. zł. Tak zdecydowała w środę sędzia Sądu Okręgowego w Kaliszu Katarzyna Maciaszek. Przez tę aferę Miss Polonia 2011 straciła pracę w Telewizji Polskiej.

Źródło: plejada.pl

Marcelina Zawadzka skazana. Zaskakująca reakcja gwiazdy po ogłoszeniu wyroku. "Oddała brakującą sumę od razu"

11.05.2022 17:25


Marcelina Zawadzka została właśnie skazana w procesie dotyczącym tzw. karuzeli VAT-owskiej. Gwiazda nie pojawiła się w sądzie, więc nie było wiadomo, jak zareagowała na wyrok. Jej pełnomocnik postanowiła zaspokoić tę ciekawość i w jej imieniu wypowiedział się na łamach tabloidu. Co teraz planuje celebrytka?

Źródło: www.pomponik.pl

Marcelina Zawadzka skazana! Gwiazda usłyszała bardzo dotkliwy wyrok za karuzelę vatowską

11.05.2022 13:40


Marcelina Zawadzka oskarżonaMarcelina Zawadzka usłyszała wyrok za tak zwaną karuzelę vatowską. Groziło jej aż osiem lat więzienia. Jaką karę wymierzył jej sąd? Dotkliwie to odczuje. Marcelina Zawadzka zdobyła tytuł Miss Polonia a później jej kariera potoczyła się już błyskawicznie. Gwiazda szybko odnalazła się w show-biznesie. Śliczna blondynka długo nie musiała czekać na propozycje współpracy. Na kilka lat […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Marcelina Zawadzka może trafić za kratki. Uciekła przed problemami do Dubaju

11.05.2022 12:05


Marcelina Zawadzka (33 l.) przechodzi obecnie bardzo trudny okres w życiu. Piękna prezenterka i Miss Polonia 2011 już dziś usłyszy wyrok w sprawie wyłudzenia podatku. Od długiego czasu Zawadzka uczestniczy w procesie dotyczącym tzw. karuzeli vatowskiej. Czy gwiazda trafi za kratki?

Źródło: www.pomponik.pl

Marcelina Zawadzka usłyszy wyrok w sprawie karuzeli vatowskiej. Nie tylko ona ma kłopoty z prawem

11.05.2022 11:15


Marcelina Zawadzka (33 l.) została oskarżona o uszczuplenie podatku, fałszerstwo faktur i pranie brudnych pieniędzy. Przyznała się do dwóch spośród trzech zarzutów, wyjaśniając, że została wprowadzona w błąd najpierw przez niedoszłego kontrahenta, a potem przez księgowego. Grozi jej do 8 lat więzienia.

Źródło: www.pomponik.pl

Marcelina Zawadzka zachwyca w letnich stylizacjach

11.05.2022 10:30


Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011, modelka i prezenterka znana jest nie tylko ze swojej spektakularnej urody, ale także zamiłowania do mody. Gwiazda doskonale czuje trendy i zachwyca zarówno na czerwonym dywanie jak i w codziennych stylizacjach. Jej Instagram aż kipi od inspiracji.

Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami