Wiadomości z tagiem Marcelina Zawadzka  RSS
Marcelina Zawadzka odsłania dekolt na wakacjach. "Jak można być taką piękną?"

26.02.2024 21:11

Marcelina Zawadzka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z wakacji. Do kamery zapozowała w stroju kąpielowym i odsłoniła ciało. Pod postem Miss Polonii pojawiło się mnóstwo komplementów!

Źródło: www.rmf.fm

Marcelina Zawadzka pozuje w czerwonej bieliźnie w pościeli. Ogień?

07.02.2024 12:35

Wygląda na to, że Marcelina Zawadzka już czeka na Walentynki. Prezenterka opublikowała zmysłowe zdjęcia i nagrania, na których pozuje w łóżku w koronkowej, czerwonej bieliźnie.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Miss o nietypowym hobby, która stała się gwiazdą telewizji. Marcelina Zawadzka świętuje

25.01.2024 23:59

Marcelina Zawadzka zdobyła rozgłos po zdobyciu tytułu Miss Polonia w 2011 r. Dwa lata później zadebiutowała jako prezenterka telewizyjna. Długo była związana z TVP, z której odeszła w związku z jej powiązaniem z tzw. aferą podatkową. Po jakimś czasie wróciła jako konferansjerka, ale Polsatu. Jak wyglądała jej droga do sukcesu? Szczegóły poniżej.

Źródło: plejada.pl

Zna Marcelinę Zawadzką od lat. Oto co nieoczekiwanie zdradził z jej przeszłości

25.01.2024 21:41


Marcelina Zawadzka dziś kończy 35 lat. Z tej wyjątkowej okazji wiele osób złożyło jej życzenia. Wśród nich znalazł się także Maciej Zień, z którym prowadząca „Farmy”, jak się okazuje, zna się od wielu lat. Projektant poświęcił gwieździe Polsatu osobny post na Instagramie.

Źródło: www.pomponik.pl

Marcelina Zawadzka miała problemy zdrowotne. Zrezygnowała z DWÓCH produktów i doszła do siebie [WIDEO]

13.01.2024 13:20


Marcelina Zawadzka (fot. zrzut ekranu z YouTube)Marcelina Zawadzka opowiedziała Jastrząb Post o swojej diecie. Jak się okazuje, na jakiś czas wyeliminowała z jadłospisu dwa produkty. Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska, podczas konferencji promującej program Polsatu „Farma”, porozmawiała z jego prowadzącą, Marceliną Zawadzką. Nie mogła pominąć tematyki lifestyle’owej. Prezenterka opowiedziała nam o swojej diecie. Co Marcelina Zawadzka wyeliminowała z diety? Zawadzka ujawniła, że swego […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Marcelina Zawadzka nie mogła liczyć na wsparcie. "Z dnia na dzień wszystko straciłam"

10.01.2024 23:59

Marcelina Zawadzka długo zmagała się ze skutkami afery, która mogła zrujnować całą jej karierę. Prowadząca program "Farma" w pewnym momencie została sama i nikt nie chciał wyciągnąć do niej pomocnej dłoni.

Źródło: plejada.pl

Marcelina Zawadzka już tego nie ukrywa. Jeszcze ślub się nie odbył, a tu taka nowina

10.01.2024 9:52


Marcelina Zawadzka (34 l.) zapewnia, że nie sprawia jej kłopotu rozmowa o tak prywatnych sprawach, jak plany rodzinne. Wręcz przeciwnie, ujawniła, że ta kwestia coraz bardziej zaprząta jej myśli i chętnie porusza ten temat z rozmowach z dziennikarzami.

Źródło: www.pomponik.pl

Marcelina Zawadzka zdradziła, kiedy zostanie mamą. „Chciałabym, aby było tak” [WIDEO]

09.01.2024 14:50


Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka jest szczęśliwie zakochana, powiedziała „tak” i planuje ślub. Czy myśli także o macierzyństwie? A może nie planuje dzieci w najbliższej przyszłości? Zdradziła nam, co myśli o maluchach. Marcelina Zawadzka jest Miss Polonia i prezenterką telewizyjną. Niedawno zaręczyła się z ukochanym Maxem. Co para planuje w kwestii posiadania (lub nie) potomstwa? Marcelina Zawadzka o […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami